23418
  • fradista91
    #7570
    Teljesen igazad van, ez kimaradt
  • tormy
    #7569
    Te IQ betyar.
  • Grenzjager
    #7568
    egy kis spermamaradvány, nem kell vele foglakozni
  • Grenzjager
    #7567
    egy lusta szar szerb
  • Láma!
    #7566
    kiegésziteném azzal az aprocska, ám kicsit sem elhanyagolható ténnyleg, hogy nemcsak soha nem esett ki, hanem az EGYETLEN magyar csapat amelyik SOHA nem esett ki az élvonalbol.
  • fradista91
    #7565
    Jólvan Köbuki menjél vissza a kőkorszakba, oda való vagy....
    Tájékoztatásul közlöm: A Ferencváros eddig a Magyar Labdarúgás Történelmében sohasem (!) esett ki, és nem is fog kieseni! Most sem a kiesésről van szó, hanem hogy Kisteleki bá'nak és a vezetőségnek nem tetszik a Fradi!
    Üdvözletem...
  • Kabuki
    #7564
    Ünnepel az egész város kiesett a ferencváros :DDDD
  • fradista91
    #7563
    Háááát... Tudod nem az igazi... Én inkább egy fiatal srácot játszatnák helyette.
    De majd meglátjuk. (mindenesetre a büntetőket eddig jól lövi)

    HAJRÁ FERENCVÁROS!

    ui: jó előjel hogy megegyeztünk vele, ez talán mutatja, hogy a Csapat tagjai igenis bíznak a szebb jövőben.
  • tormy
    #7562
    Szerintem ez a Lazic gyerek igencsak falabu szegeny, te hogy latod?
  • fradista91
    #7561
    Lazic szóban megegyezett a klubbal

    A 100%Fradi információi szerint Bojan Lazic a következő idényben is a Ferencváros játékosa marad. - 100%Fradi -
    A színes hetilap információját Tepszics Ignác is megerősítette:

    - Már csupán a szerződés aláírása van hátra, szóban már minden részletben megegyeztünk a középpályással - mondta a cégvezető a 100%Fradinak. - Bojannal - alighanem napokon belül - egy plusz egy évre szóló szerződést írunk alá.

    ftc.hu
  • fradista91
    #7560
    Szombat?! Kíváncsi leszek hogy mi fog történni :)
  • Grenzjager
    #7559
    Akár szombaton is dönthet az ismeretlen összetételű bizottság
    [2006-07-21 13:39]
    Az MLSZ elnöksége kijelölte a héttagú másodfokú licencadó bizottságot, amely majd dönt a Ferencváros (és a Vác) indulásáról a bajnokságban.
    - 100%Fradi -
    A testület hét tagjának nevét nem hozták nyilvánosságra. A testület szombaton ül össze először, s kedvező esetben akár már aznap estére meghozhatja a megfellebbezhetetlen végső döntést.

    ftc.hu
  • fradista91
    #7558
    Hát igen mindennek van jó/rossz oldala.
    Van aki ezzel különlegesen jól jár :P

    ui: De inkább induljunk az NB1ben és ne adja a meccseket a Sport Tv :)
  • szanics
    #7557
    Nézzük a jó oldalát: ha NBII lesz, akkor legalább tutira lesz TV-közvetítés a meccsekről. :D
  • Láma!
    #7556
    énis:D
    mert akkor együtt támogathatjuk gabber bácsit:D
  • Láma!
    #7555
    npnp
  • fradista91
    #7554
    Lool :D
    Láma! no de ilyet :DDD
    [szorít hogy megszerettesd vele :]
  • gabber_saviola
    #7553
    jah énbocsi :)
  • Láma!
    #7552
    még nem tud rola hogy szereti:DDD
  • gabber_saviola
    #7551
    :P

    jó hogy olyan sunát találtál, aki szereti a Fradi meccseket :)
  • Láma!
    #7550
    hát öööö...
    NBII??
    vannak igényeim:D
    de ha Te mész megyek énis:)
    najo, ha te nem mész, akkor is megyek:D
    jah,és lehet hogy 3an fogunk járni, mert rászoktatom az asszonyt a meccsekre:D
  • Lombardini
    #7549
    Köszönöm szépen:)

    Én is csak azt tudom mondani, hogy történjék bármi, mi akkor sem törünk meg!

    MERT FRADI VOLT, FRADI VAN ÉS FRADI LESZ....

    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #7548
    5-10 perccel ezelőtt értem haza, és már a meccs közben hallottam hogy visszavonták megint a licencünket... De először a meccsről:
    Semmi gond Mukika, gondoltam hogy valami gond lehet hogy nem jöttél a meccsre, és igen legközelebb mindenképp találkozunk ;-)

    Viszont találkoztam Takezóval (csak ő nem tudja ezt, mivel még nem látott, én meg simán felismertem a képgalériából :) ennek is örültem, és annak is hogy egy jó kis meccsen sikerült elhallgatatnunk a velünk szemben ülő nagyon-nagy szájú kispesti hordát (voltak vagy kb 20an, a 4edik gól után már indultak haza :) Az 5ik gól után 2-3 haverral elkezdtük énekelni a Fradi indulót amibe később a többiek is becsatlakoztak :D...
    Egy szó mint száz: a meccsel, a fiúk hozzáállásával abszolút elégedett vagyok.
    De az egyik haver hozta a hírt: visszavonták a licencünket...

    Először még nem nagyon akartam elhinni, csak miután egy épp nyaraláson lévő barátom küldött egy SMS-t mely szerint hivatalosan is megtörtént ez a dolog...
    Hát mivel nyertünk a meccsen, szomorú nem tudtam lenni, de nagyon bízom benne hogy ez megint csak időleges "kizárás"... Azért is mert mostmár nagyon közel állunk egy új Nagy Csapat felépítéséhez....
    Természetesen csalódott lennék ha NB2ben kellene indulnunk de ez sem fog eltántorítani attól hogy kimenjek Fradi meccsre, ugyanis ez a szenvedély örök, eltörölhetetlen nagyon sok Fradi érzelmű számára (engem is beleértve) :-)

    Várom az újabb fejleményeket, és HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • bmffm856
    #7547
    amúgy Üdvözlünk a Fradi topikban Lombi! :)

    MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS!
  • bmffm856
    #7546
    szerintem sem nagyon...:( ez már tragikomédia ami itt megy...az utsó 7 napban cikkcakkban válotozott a helyzet...komolyan kezd sok lenni...vagy mondják meg kereképerec hogy mi van, vagy ne mondjanak semmit...de ne szórakozzanak már az emberrel, mert minden egyes hírnél az infarktus kerülget szerintem többünket...mindig is tudtam hogy Kisteleki egy patkány, de sose hittem volna hogy ennyire...ha minket kiszór, azzal két legyet üt egy csapásra...mert a szíve csücske a Vasas visszajut, és ezzel a szíve másik csücske, az UTE tavalyi edzője, a Kisteleki láncoskutyusa, Mészöly Gézuka is visszatérhet az NB1-be...vaalhogy csak kibulizzák....a gyomrom forog már ettől...:(:(

    de csakazértis MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS!

    MI AKKOR IS...!
  • Lombardini
    #7545
    Szerintem annak a pár embernek se nagyon van fogalma.
  • tormy
    #7544
    en mar nem tudom mi megy itt, de szerintem par emberen kivul senkinek nincs foggalma semmirol sem.
  • Grenzjager
    #7543
    érdrekes, hogy akkor jön a kizárás, ahogy előkerült a befektető, ezek kész tények.. ki akarják csinálni a Fradit és kész
  • gabber_saviola
    #7542
    jah jó lenne az a spanyol befektető megmentené a csapatot
    jövőre is kimegyek a hazai meccsekre, ha kell akkor az nb2-be is akár :)

    UGYE HORISZ ? :P
  • tormy
    #7541
    Aham, elvileg a Fradiba jonne, csakhat az Isten tudja hogy a Fradi egyaltalan indulhat-e. Majd ha veget er a MLSZ fele viccolimpia, akkor okosabbak leszunk. Mindenesetre Dragoner nagyon jot tenne a Fradinak szerintem.
    Persze ha a spanyolok tenyleg megveszik a Fradit, akkor gondolom jonnek majd a kulfoldi jatekosok is remelhetoleg.
  • gabber_saviola
    #7540
    Dragóner??????
  • Riddick73
    #7539
    Magyar bajnokság
    EDZŐMECCS.


    A zöld-fehéreknek a pályán nagyon megy: simán kiütötték a Honvédot
    Színötös a Ferencvárosnak

    Gólparádét rendezett a Dragóner Attilával megerősödött Ferencváros a Honvéd ellen a szerdai edzőmeccsen.
    Bár frizurája kissé megsínylette a fejpárbajt, a Portugáliában légióskodó Dragóner Attila (balra) örömmel tért vissza a Ferencvárosba



    Hogy egy év alatt mekkorát változhat a világ, azt most Budovinszky Krisztián is tapasztalhatta. A hatalmas lövéseiről híres futballista tavaly nyáron szerződött az Üllői útra, és akkor ünnepelték a zöld-fehér hívek. Most, hogy egy év elteltével a Budapest Honvéd játékosaként tért vissza az Üllői útra, kapott hideget-meleget az őt szidalmazó szurkolóktól.

    De ez csak amolyan intermezzónak számít, hiszen a szerdai edzőmeccsen nem Budovinszky, sokkal inkább Dragóner Attila volt a középpontban. A portugál Guimaraesből visszatérő huszonnyolcszoros válogatott védő ismét zöld-fehér szerelésben lépett pályára. A 32 éves védő esetleges szerződtetése megnyugvással tölthetné el a Fradiért aggódókat. Dragóner megszerzése azt jelentené, hogy elvonultak a viharfelhők az Üllői út fölül.

    Gellei Imre most még amolyan napernyőt tart a játékosok feje fölé, a mesteredző minden hírtől óvja a ferencvárosiakat. Mint mondta, a szakma nem lehet figyelemmel a napról napra, percről percre változó helyzetre. A nehéz viszonyok, a pénztelenség, a tartozások átütemezése, a bizonytalanság nem szabhat gátat a szakmai munkának.

    „Dolgozunk, s továbbra is úgy készülünk, hogy július huszonkilencedikén a Kaposvári Rákóczi ellen kezdjük meg a bajnoki szezont – mondta Gellei Imre. – Szerda délelőtt is beszéltem a játékosokkal, és kértem őket, csak az edzésekre, a munkára koncentráljanak. Láttam a szemekben, hogy még mindig bizakodnak, s nemcsak nekem hisznek, hanem a klub vezetőségének is.”

    De nemcsak Dragóner Attila érkezését fogadták hatalmas ovációval a zöld-fehér hívek, hanem Leandro maradását is. Bár a brazil-magyar futballista sorsa még nem dőlt el, játszott a Honvéd ellen, és ez jó jel.

    Az is a napnál világosabb, hogy a mai, alakulgató Honvédban nem az imént már említett Budovinszky Krisztiánról beszélnek. Sokkal inkább a visszatérő olasz edzőről, Aldo Dolcettiről, az új többségi tulajdonosról, George Hemingwayről, no és a többi érkezőről, Pintér Zoltánról, Kalina Tiborról, Gajda Istvánról, Disztl Dávidról. A Honvéddal számolni kell a következő bajnokságban. Ennek persze örülnek a piros-fehér-fekete szurkolók is, akik szerdán igencsak közönségesen viselkedtek az edzőmeccsen. Persze a hazaiak sem maradtak adósak, úgyhogy csúf hangulatban játszott egymással a Ferencváros és a Honvéd.

    FERENCVÁROS - BUDAPEST HONVÉD 5–0 (2–0)
    Üllői út, 800 néző. V: Jármer
    FTC: Kemenes – Bognár Zs., Dragóner (Ferencz), Tímár, Leandro – Lazics – Takács Á. (Fitos), Deme, Lipcsei (Brettschneider), Laczkó Zs. (Szalai T.) – Jovánczai (Bartha)


    HONVÉD: Tóth I. (Miski) – Schindler, Benjamin, Budovinszky (Kalina), László A. – Pomper (Petranovics), Csobánki – Dobos (Bartyik), Genito (Pintér Z.), Schrancz (Vavrik) – Disztl D. (Gajda)
    G: Bartha (2), Leandro, Takács A., Lazics (11-esből)

    forrás: NSO
  • tormy
    #7538
    Ez vicc ami itt megy komolyan mondom.

    http://index.hu/sport/foci/060719ftc/
  • Veriga
    #7537
    Sziasztok!!! Nem vok Fradi drukker! Nagyon szoritok értetek ez a sok
    seggfej azthiszi hogy van magyar foci FTC-nélkül? Hajrá!
  • Grenzjager
    #7536
    Nem értem én már ezt az egészet, pedig komolyan, energia befektetéssel megpróbáltam, napokig ment is, még tán bizonyos szálakat is ki lehetett bogozni... de most....

    "Egy ország labdarugása, és azt körülvevő közeg, hűen tükrözi a képet az ország társadalmáról"

    ..képzeljünk el egy Ferencváros nélküli létet. Ezt tudja minden lila, lokista..stb, hogy a Fradi nélkül nem csak mi, hanem ők is szegényebbek lesznek.

    A harang értük is fog szólni!

    Amennyiben nem indulhatunk el az NB I-ben, egyfajta kihívásnak kell felfogni, akkor EL KELL INDULNI vagy az osztrák, vagy a szlovák, vagy a szlovén, vagy a horvát, vagy a SZERB (igen így csupa nagy betűvel, nem komálom őket de ezt a szarházi kohnkistelekibrigádot...) BAJNOKSÁGBAN. Bármelyikkel a Ferencváros csak jobban járhat.

    Mert szerintem fel kell készülni a legrosszabbra

    ... volt egy ítélet amit visszavontak, majd nyomásra visszavonták a visszavonást, hogy a visszanonásukat a visszavonással hatálytalanítsák. körülbelül..... MAGYAROSZÁG 2006 !!! Ez beszarás!!
    lényeg hogy nem szaroznának ennyit, hogy ha nem lenne erős az az érdekcsoport ami a Fradi kizárásáért (-> tulajdonképp: el nem indulásáért) lobbizó banda.
  • Láma!
    #7535
    vicc, szánalom...
  • Grenzjager
    #7534
    csak egy hír az összefogásról:



    4 ezer Fiorentina drukker elfoglalt egy pályaudvart, és ezzel ketté vágta itáliát


    :))))


    SOLIDARITATE !!!
  • Grenzjager
    #7533
    nb1.hu:

    Mint azt korábban már jeleztük, az MLSZ elnöksége mai, rendkívüli ülésén úgy döntött, hogy hatályon kívül helyezi a Fellebbviteli Licencadó testület korábbi döntését, amelynek értelmében a Ferencváros és a Vác mégis indulhat a bajnokságban.
    Mi több, az elnökség visszahívta a bizottság - minden újságírói kérdés ellenére sem megnevezett - tagjait, és egy háromtagú ad hoc bizottságot állított fel, amelynek egy új vizsgálat után 48 órán belül döntenie kell az FTC és a Vác sorsáról.
    Az elnökségi követő sajtótájékoztatón elhangzott, hogy a Vác költségvetése esetleg "átcsúszhat", a hétfői döntésről egyébként dr. Helmeczy László, az MLSZ alelnöke elmondta: az ülés szabálytalan volt, és hiányos volt létszámban is, ráadásul a testület vezetője, dr. Kamarás István nem is tudott az összejövetelről.
    Az ad hoc bizottságnak egyébként minden, a licencekkel kapcsolatos tevékenységet ellenőriznie kell, és új döntését az eredeti határidőn belül beterjesztett dokumentumoknak megfelelően kell meghoznia a lehető legrövidebb határidőn belül, azaz várhatóan péntekig.
    Az akkori döntés ellen fellebbezésnek helye nincs.
    Elhangzott még, hogy az NB I létszáma mindenképpen 16 csapat lesz, de hogy mi alapján és mely csapatokat "halásszák vissza" adott esetben, arról nem nyilatkozott a grémium.
  • mukika
    #7532
    najó ebből sem lesz ma meccs... :(

    1; elaludtam.
    2; azért aludtam el, mivel senki nem csörgött az itthoni telefonon, hogy menjünk meccsre, mivel mint kiderült mindenkinek közbejött valami.
    3; egyedül nincs kedvem ebben a melegben utazni 1-1,5 órát, ráadásul már oda sem érnék.

    szóval bocsi Patrik, legközelebb találkozunk. :(
  • skristof
    #7531
    sok sikert Neki!