23418
  • Grenzjager
    #7730
    de kérdezzétek a Tepszicset!!
    06-30-637-1679 (bár ez Fradis szám, de az övé)
  • Grenzjager
    #7729
    A Vasas jogán meg nem indulhat a Fradi, mert a Vasas a saját jogán "marad" bent az NB I-ben, mint a legjobb ki(nem)eső
  • Grenzjager
    #7728
    az NBII nevezési határideje már lejárt (asszem múlt7 pénteken)
  • Takezó
    #7727
    #7725 <- ezt nézd...
    durva volt, de ő a kulturálatlanabb -.-
  • Grenzjager
    #7726
    és viseld el az összes szitkot !!! TE JÖTTÉL IDE POFÁZNI!!!
  • Takezó
    #7725
    Hm... csak hogy Te is felfogd...

    Vannak olyan (elvont) fogalmak, mint például a "haza", vagy akár egy-egy focicsapat, amikhez igenis kötődhet érzelmileg az ember.

    Te meg ne gyere ide szomorú embereket cseszegetni - asszem hogy még anyázással együtt is Te voltál a bunkóbb -.-
  • skristof
    #7724
    és mi van a Váccal?
    beszélgettem anno személyesen is Vasas drukkerekkel, és ők is azt mondták, h kiestek a pályán nyújtottak miatt, akkor nb2be induljanak és kész.
    mellesleg volt vmi olyanról is szó, h most ha kizárják a Fradit nb1ből akkor nb2be meg azért nem indulhat, mert oda meg nem is nevezett.. erről mi hír?
    akkor most a Vasas fog indulni a Fradi jogán?
  • gabber_saviola
    #7723
    jólvan nyugimár, viszlát
    nem veszed észre hogy flémet szítasz?

    Tényleg azért durva volt Takitól :P
  • Grenzjager
    #7722
    hát ha ilyen tirpáknak nevelt, akkor vele is gond van....
  • Nyiri
    #7721
    Tirpak. Salalalala. Azt se tudod mi az teeee. Egyre jobb ez a topic :D
  • Nyiri
    #7720
    Egy szaros fociklub bazmeg... Anyadrol mondtam valamit? Nem akkor meg ne szidd az enyem.
  • Grenzjager
    #7719
    Sötét van nem látok...hol vagytok ti tirpákok!!!!!!!!4


    KUSS LEGYEN TIRPÁK!!
  • Nyiri
    #7718
    Elvezem a kis sirankozasotokat. Szanalmasak vagytok ;)
  • Takezó
    #7717
    Te faszparaszt... Idejössz gecizni, és neked áll feljebb?

    Meghalna valaki, akit szeretsz, és odamennének röhögni rajtad, hogy "háh, mekkora geci volt", örülnél neki?

    Takarodjál!
  • Oncsi
    #7716
    Az MLSZ licencekről döntő bizottságának május után hozott jogsétő döntései miatt a Ferencváros a Bírósághoz és az Európai Labdarúgó-szövetséghez fordul.
    - Az FTC nem ért egyet a bizottság által hozott döntéssel - mondta a 100%Fradinak dr. Petró László, a klub ügyvédje. - Az MLSZ illetékes bizottsága májusban másodfokú(!) ítéletében adta meg a Ferencvárosnak az élvonalban való induláshoz szükséges licencet, majd hozott súlyosan jogsértő döntéseket. Mindezek miatt a Ferencváros a Bírósághoz, és az UEFA-hoz fordul
  • Grenzjager
    #7715
    mi a tosznak kell ide irogatnod ??
    nagy legény vagy....

    mit érdemelt meg???


    lett volna anyád magzatvizében cápa.............
  • Grenzjager
    #7714
    Ez beszarás......

    a jó k...............


    NB II nem lehet, mert lejárt a nevezési határidő..... !!!!! EZ KOMOLY!!!!

    amúgy egy NBII-es Fradinak nem egy mocskos komcsi lenne az elnöke??
    amúgy egy NBII-es Fradinak nincs 1MD ft tartozása??
    amúgy egy NBII-es Fradi kell a befektetőnek? (amúgy szerintem nincs is befektető, a HI Gruppo csak közvetít)

    de most az MLSZ-ről, kizárták a FRadit....

    de ez most végleges ?? szerintem nem......


    NEM

    NEM

    SOHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Oncsi
    #7713
    Ennek ellenére nem értek egyet az ítélettel, és azzal sem hogy ezzel leszünk esetleg NB1-esek Ahogy a jelenlegi Vasas-szurkolók 90%-a is vallja, NB2-ből szeretnénk felkerülni saját erőből! Aki ezt kamu dumának tartja, megnézheti az összes Vasas-jellegű (fél)hivatalos fórumokat!

    Nah ez már tényleg.........
  • Nyiri
    #7712
    Szerencsed hogy nem allsz elottem hogy a fogaid szamolnad. Ennyi a fradi ocsisajt. Ennyi. Mint amit te most leadtal. Kar hogy nem a tanya 2-be raktak vissza.
  • Kaplan
    #7711
    Kész, én itt teljesen elszomorodtam. Lazio, Fiorentina Serie A... Milan BL. Juve Serie B; Fradi NB2... Mostmár én is kezdek idegbeteg lenni.. S szerintem ez mind a Vasas kis akciója volt. Hol jutottak volna fel.. Sehol. Itt megvolt a lehetőség. Egy dolgot nem értek. Konkrét okokat leközöltek már amiért minket kizártak?

    Ennyit a fociról! Gratulálok, néhány év alatt mindent a pénz hajt már... Hihetetlenül rossz irányba halad ez a sport.
  • Takezó
    #7710
    a jó kurva anyád, azt
  • Takezó
    #7709
    hát amikor csak tudok, megyek... de most elhatároztam, hogy járni fogok rendesen, szal nem lesz para^^
  • a.carkey
    #7708
    A Fiorentinát és a Laziot meg visszavették a Serie A -ba ...
  • Nyiri
    #7707
    Ideje volt. Megerdemelte a zold tarsasag. Kicsit leszallhatnak a magas lorol.
  • gabber_saviola
    #7706
    aztán nincs semmi kifogás, mint tavaly
  • Zséé
    #7705
    Ha NB2-ben folytatjátok akkor a nyugati csoportba kerültök elvileg. Nem?
  • Láma!
    #7704
    bazzeg:((((((((((((((((((((((((

    na fexem is....
  • a.carkey
    #7703
    Ez a Kisteleki gyerek reménytelen.

    107 év után kitenni a Fradit!?

    Azt hiszem saját maga alatt vágja a fát. Hamarosan gondolom jön a rendőri védelem, meg egyebek, ahogy ilyenkor lenni szokott ...
  • Gabe18
    #7702
    Hát ha én jól értettem az Ináncsy-t a napkeltében akkor az NB2 is csak egy álom igy már.
    Megvan ugye az adósság,ezt a hülye pályázatot NB1-es csapatra irták ki,tehát lehet kezedni előről,mert mi már NB2-esek vagyunk.
    A T-com adott kb 200 milliót,az is ugrik mert szintén NB1-re szerzödtek,tehát gyakorlatilag valóban igy már egy fillér sincs...
    Ismétlem,ha jól értettem a helyzetet...
  • Nyiri
    #7701
    Nem indulhat a fradesz.
  • egypszichonauta
    #7700
    bocsi fiúk
  • Láma!
    #7699
    na ezt szeretem hallani
  • Láma!
    #7698
    még szép hogy megyünk!!!
    mindent a csapatért!

    taki meg...
  • Takezó
    #7697
    mindenképp:| szükségben számíthat rám a csapat:|
  • gabber_saviola
    #7696
    Horisz NB2-es meccsre megyünk jövőre, oda már Taki is kijön

    ez is miatta van :P
  • Láma!
    #7695
    köv bajnokság: Ftc- Felcsút: 12-0, -Nyíregyháza: 10-0, stb... lesz értelme...
  • torrente
    #7694
    Én Kispest szurkoló vagyok, de egyszerűen be kell látni, hogy oly mindegy, hogy ezek a nagymúltú cspatokkal vagy nélkülük játsszák a bajnokságot. Nincs focista, nincs pénz, nincs szórakoztatás. Felőlem a Honvédot visszabaszhatják megye2-be is, engem már úgysem érdekel a magyar foci egy jó ideje.
  • Gabe18
    #7693
    A terület eladása a tartozás többszörösét hozta volna a klubnak,aminek igy most valószinű búcsút mondhatunk.Ugyanúgy ahogy a T-Com sponzorálásának is.
  • Takezó
    #7692
    hát te hülye vagy... jól jártunk azzal, hogy visszasoroltak minket, pedig bizonyítottuk, hogy játékban jobbak vaguynk, mint a 2 kieső? év közbenre talán sikerült volna rendezni a helyzetet.. TALÁN...
  • Gabe18
    #7691
    Nem hittem volna hogy ezt meg merik tenni,amig 1% esély van a klub talpraállitására.
    Ha igaz amiket az Ináncsy mondott a napkeltében,akkor ezzel aláirták a halálos itéletet...