23418
  • GanXstaZoleeWrk
    #7810
    helyes zavarjátok el a picsába mind!
  • jefferson83
    #7809
    Nem tudom, de szerintem még mindig a mostani a jobb megoldás nem? Annyi léhűtő dolgozik ott akinek az a dolga, hogy szponzorokat keressen. NB2-ben a kialakult helyzet miatt még mindig a Fradi fog rendelkezni a legnagyobb reklámértékkel.
  • GanXstaZoleeWrk
    #7808
    Végre valaki megmondta az igazságot jó ez a nem tartozom papirka na meg a felelősök az öltöző felett.
  • mukika
    #7807
    ezért kell ma kimenni a székház elé. még egyszer leírom, ne az zavarjon titeket Fradista barátaim, hogy nem az NB1-ben indulhatunk!!!!!!! hanem az, hogy idáig juttatták szeretett klubunkat! ez ellen kell ma valamit tenni. tegnap meg lett mondva a székház előtt, ha NB2 lesz akkor addig nem megyünk el a székház elől, amíg le nem mond az összes tetű!
  • mukika
    #7806
    és akkor az újpest(az MTK ellen, amikor bírót ütöttek?)? debrecen(akik libát dobnak be az MTK ellen a pályára pl.)? diósgyőr? meg a többi csapat akik balhéznak, csak őket nem kapja fel annyira a média? ugyan már. te is egy kis média bérenc vagy az írásaidól itélve. nem kell ez ide. nincs saját véleményed. légyszi ne írj többet.... bye.
  • BADE
    #7805
    az MTK Várszeginek már csak a fiatalok miatt éri meg,utánpótlásba költ bele,semmi cél a bajnokságban+nézők nélkül nem is lehet
  • Csesza
    #7804
    Lipcsei: Várunk, de elegünk van
  • Csesza
    #7803
    valahogy nem lep meg...
  • Csesza
    #7802
    A kizárás ellenére is jöhetnek a spanyolok

    [2006-07-26 11:27]

    A 100% Fradi információi szerint a Hi Grupo által képviselt spanyol cég esetleges szerepvállalását nem befolyásolja az MLSZ licencadó bizottságának döntése, mely szerint nem az első osztályban indul labdarúgó csapatunk.
    -100%Fradi- Továbbra is vannak tisztázatlan kérdések a felek között, így egyelőre nem tudni, hogy a KVI mikor hirdeti ki a pályázat eredményét. Egy biztos legkésőbb augusztus 9-ig meg kell születnie a végső határozatnak.
    Úgy tudjuk, azért húzódik az ügy, hogy a felek számára megfelelő döntés szülessen, amely jogilag is kifogásolhatatlan.
  • AnuluWork #7801
    Várszegi a szeretett MTKját sem tudta bevinni az elitbe, úgyhogy vsz itt tartanának most is, csak max. Kistelekiék nem mernének szívózni Várszegivel ...

    Miköze Orbánnak a Fradihoz? Mészölynek meg Orbánhoz? Mert ő is ott ül a Fidesz rendezvényein? Sok más arc is, akik többnyire ott ülnek Gyugyó rendezvényein is. Főleg a zenészek ...

    Torgyán bármekkora majom is volt, 1 milliárdot pumpált a Fradiba akkor, amikor kellett. A mostani vezetőség honnan hozott pénzt? Ha jól emlékszem: sehonnan.

    Inkább azt kéne megnézni miért nem tudott 1996 óta a Fradi átlátható viszonyokat teremteni! Ez bizony a mostani és régebbi vezetőség dolga lett volna. De hát a Fradi is olyan, mint ahogy az állam kezeli a pénzünket: ha van, és ha picivel több van mint tervezték, elszórják szarra-hugyra. A Fradi vezetősége is ezt csinálta. Aztán baromi szar szerződéseket köt mint az állam, és néz, ha elfogy a félretett pénze. Aztán jönnek a hitelek, és a többi ...
  • zsilike
    #7800
    reméljük
  • Gabe18
    #7799
    Csak te meg arra nem gondolsz hogy az NB2-vel az összes játékos szabadon igazolható (most olvastam az NSO-n),az eddigi két még meglévő szponzor távozik (mert NB1-re voltak szerződve a fradival),igy még az NB2-es induláshoz se lesz pénz,meg semmire se lesz pénz,ez jelen pillanatban ugy tünik a halálos itélettel egyenértékű.
    Ha elindulhatott volna a csapat,akkor legalább valahogy nekikezd a bajnokságnak,és utolsó reményként bízik benne hogy a spanyol vevővel egyességre jut.
  • Csesza
    #7798
    "eltűnik a sok lóvét lenyúló paraszt"

    sajnos tuti hogy nem fognak eltünni...
  • torrente
    #7797
    A Ferencváros Torna Club és a futballcsapatot működtető részvénytársaság vezetői közül senki – sem Ináncsy Miklós elnök, sem Tepszics Ignác sportigazgató, sem Horváth K. József kommunikációs igazgató – nem jött le a csapat edzésére, nem tájékoztatták a játékosokat a kialakult helyzetről.
  • GanXstaZoleeWrk
    #7796
    na igen es hogy elfogyott volna évközben? már most is kölcsönbusszal mentek meccsre vazeg, komolyan sajnalom a Fradit de lehet jót tesz majd ez a megtisztulas a csapatnak, eltűnik a sok lóvét lenyúló paraszt és marad akit nem csak a pénz érdekel.
  • jefferson83
    #7795
    Egy valamire nem gondol itt senki, ha a Fradit engedték volna esetleg elindulni az első osztályban és ne adj Isten a bajnokság közepén elfogyott volna a pénzük, akkor bizony az UEFA tiltotta volna el őket 3 évre mindenféle labdajátéktól. Még a megyei bajnokságban sem szerepelhetett volna. Szvsz így jobban jártak.
  • hunbasser
    #7794
    ez az,h pont ti nem láttok át a rostán.most ti ezt úgy fogjátok fel,h teljesen véttelenek vagytok,sőt...
    amúgy volt asszem 2 vagy 3 éve az az incidens,amikor berohantak a pályára a szurkolók a meccs után,és elkezdték zúzni a debrecenieket...
    ott is ki kellett volna zárni őket,de utána csak 6 pont levonás volt,de utána még azt is visszakapták...szal erről ennyit.és be kell látnotok,h ez jogos volt.
  • BADE
    #7793
    Várszegivel nem itt tartanátok...
  • zsilike
    #7792
    nagyon nem a lényegről irsz!pénz szórás,zsi..zás?ez más téma(amugy nem vagyok rasszista!de a fradit szeretem!ami itt megy az politika és BIZNISZ valakinek,ugyhogy ne a cigányozással gyere,mert nem e miatt van az egész.lássátok már be h fejétől büzlik a hal.plusz politika!ne irj butaságot,ha nem látsz át a rostán
  • BADE
    #7791
    az az igazság,hogy a fradit minden évben ki akarták zárni,csak a végén mindig engedték,talán figyelni kellett volna bizonyos dolgokra,nem a pénzt szórni,zsidózni,cigányozni.Ott volt Várszegi bevitte volna a csapatotokat Európa elitjébe,nektek nem kellett.
  • Grenzjager
    #7790
    Ez vonatkozik még 8 csapatra minimum!!!!


    szal.....
  • Riddick73
    #7789
    Sziasztok!

    Eddig csendben szurkoltam imádott csapatomnak, de azt hiszem nekem is ott a helyem ma este.

  • zsilike
    #7788
    Hi!igazad van szánalmasok ezek a tagok,mit csinálnak veled FRADIKA?el kéne verni az összes fasszopót!hát ebbe az országba már mindent lehet?rohadt,korrupt,fasszopók ezek a"vezetők,hogy menne pokolra mind,remélem nem uszhatják meg büntetés nélkül.Eljön a napja hogy mindenért fizetni kell.Hajrá fradi!
  • Oncsi
    #7787
    Ezek után ne csodálkozzunk,ha a bundabotrányos olaszok kapják meg az EB-t
    Köszönjük MAGYARORSZÁG
    KÖSZÖNJÜK MLSZ
    köszönjük MÉSZÖLY FÉLE BANDA
    köszönjük VEZETŐSÉG
    köszönjük TSZ elnökök
  • hunbasser
    #7786
    vmi ilyesmire gondoltam én is...
  • passatgt
    #7785
    Na most nemkell leszidni,csak egy vélemény:)

    Tudtommal a kizárást már 3 éve húzódik,és mindig kaptak esélyt,hogy rendezzék a tartozást.Azért nem zárták ki őket eddig,mert ez az egyik legnagyobb csapat,de a végtelenségig nem lehet kivételezni velük.Akik fradi szurkolók biztos nem így látják a dolgokat,de én így látom:)
  • Grenzjager
    #7784
    pont ez az, a hiány attól még hiány marad, és az adósság sem csökken, nem fogom fel mitől lesz jobb...
    Ináncsy meg elmehet a jó....

    mondanám, hogy tudaos árleszállítás, de van vevő? nincs..
  • skristof
    #7783
    nem
  • skristof
    #7782
    pénteken kezdődik a bajnokság... addig már semelyik bíróság nem tud ítélkezni

    viszont bízom a ma esti megmozdulásban, mindent bele srácok!
  • Punker
    #7781
    így hogy NB2 lett csökken majd a hiány?
  • torrente
    #7780
    Lehet, hogy ott volt az Orbán Viki is, mert az ő Felcsútja 2. lett és a mai irdatlan állapotok között sosem lehet tudni, hogy a 2. helyezett feljut-e vagy sem.
  • Grenzjager
    #7779
    A Fradi kommunikácója egy kapal sz@r,
    az MLSZé pedig továbbra is egy másik rendszert idéz....

    még mindig nem lehet tudni, hogy kik voltak a bizottsg tagjai, pl hány mészöly volt a bizottságban......
  • Grenzjager
    #7778
    csak hogy itt nem csak simán NBI vagy NBII-ről van e NBI Fradi nélkül -ről van szó. Egyértelmű, az egész Fradi léte van veszélyben! És ez biza érdeke a Mészölycsalád és fideszes pereputtyának, a Kohnkistelekinek...stb

    Mitől jobb a Fradi az NB2-ben mint az NB1-ben...

    Ott nincs már tartozása???? Nullázzák????

    Innen látszik, hogy ez egész egy mesterkélt, tervezett, gusztustalan és gerinctelen szarakodás
  • hunbasser
    #7777
    hát,most sem zavart sok vizet a fradi ebben az idényben,nem is nagyon volt a felszínen,csak megbújt a mezőnyben,nem csinált olyan dolgot,amiért fel kellett volna figyelni rá,olyan volt,mintha ott sem lett volna(ugye milyen érdekes mondani ezt egy fradinál?)és mégis volt bajnokság,izgalmas végkimenetellel.
  • Grenzjager
    #7776
    van, mert pl atomtámadás után is van élet....

    ...DE MILYEN??


    milyen NB1??

    este megyek ki én is az hótziher
  • mukika
    #7775
    azért nem lesz NB1(vagyis lesz, de még gyengébb lesz) mert még ez a tavalyi szar Fradi is több pénzt hozott a ligának, mint a sikeres többi csapat. a tv-s meccseken csak a Fradit láthattad, egyik legtöbb szurkoló a Fradit kísérte el vidékre, és hazai pályán is.(a vidéki csapatok ilyenkor nem voltak restek jegyárat emelni egy kis plusz miatt. még az MTK pályán is jegyár emelés volt, mikor mi mentünk, de ők kampós orrúak)... a fő támogatók kiszállnak. de nem akarom részletezni. nincs kedvem. inkább megszervezem az estét...
  • hunbasser
    #7774
    ez pont így van
  • hunbasser
    #7773
    hát jó,csak itt mondogattátok,h fradi nélkül nincs nb1
  • mukika
    #7772
    na felkeltem.... este már megtudtam a hírt egyből, igaz már nem tartózkodtam ekkor a székház előtt. muszáj volt meginnom jó pár sört...

    tetszett, bár a mai összezörrenés úgy érzem jobb lesz. tisztáztuk a kommunikációs igazgatóval, minket nem a licensz érdekel. sőt nem is az nb2-ben való indulás. (bár ekkor ez még kétséges volt. engem legbelül azért ez is zavar, de sztem nem csak engem. ma fognak igazán elszabadulni az indulatok.) hanem az zavarja ezt a 200as tömeget, hogy a Fradit, a szeretett klubunkat ide juttatták. úgyhogy mondjanak le, akik a felelősök. ez a muksó 1 éve van ott, csak ő volt a vezetőség közül a székházban. de egy idióta, össze-vissza beszélt. első beszélgetésénél meg is kapta a magáét. akkor lett pár fotós, és tv-s is elzavarva.

    tegnap egyedül mentem, igaz sok ismerőssel találkoztam. de ma viszek magammal +4 embert. remélem többen így tesznek és összegyűlünk vagy 500an a székház előtt, és leváltjuk ezt a csaló, hazug brigádot. és MEGTISZTULUNK!

    a kizárást meg nem kommentálom, sokan leírták már előttem az igazat, ahogy olvastam. de a sok Faszparaszt, látom nagyon örül. örülhettek is. van 2-3 évetek, és a Fradi újra Magyarország legjobb csapata lesz. de ehhez, ma eredményeket kell elérnünk a székház előtt! délben találkozunk a Pilvax kávézóban barátaim. :)
  • Grenzjager
    #7771
    "Ez kijárt nektek"??????
    mint a magyar népnek a gyurcsánycsomag:P