23418
  • Grenzjager
    #7975
    Új csapatokkal és városokkal kell megismerkedniük a ferencvárosi szurkolóknak a jövőben, miután az MLSZ egyelőre nem teljesen ismert körülmények között az NB II-be száműzte az FTC-t. Néhány helyen annyian sem laknak, mint ahányan egy gyengébb Fradi-meccsre kimennek az Üllői útra. ...

    (infoR)
    cikk
  • Grenzjager
    #7974
    Nem létezhet az az éppkézláb üzletember aki ezzel a beszédhibás egykori tsz-elnökkel leülne normálisan tárgyalni...

    nem akarok senkit sem megbántani de rohadtul szánalmas, hogy a teke szakosztály 2 szavazattal bír az elnökségben, meg női torna.... ez kész röhej... oké hogy ez a Torna Club, de hol lenne amúgy a labdarúgó szakosztály, hány szavazat ahogy számolom eleve: 0 !? mert van még atlétika meg persze az egyéb csapatsorsok, de egy ilyen sorsdöntő kérdésben 2 tekés mi a toszt szavaz ?? minek ??
  • vmvr
    #7973
    :), amúgy pesti zalai
  • tormy
    #7972
    Na igen, ezek az emberek azert vannak a klubok elen hogy elszivjak a penzt. szinte az osszes magyar kulbnal ez a helyzet. Milliardos de meg tobb kell neki.
    Mit lehet erre mondani? Magyar szint?
  • Grenzjager
    #7971
    (netkacsa)

    nagyon zsír:


    Inancsy 60 ezret is sajntált a Fraditól



    Ami 105 éve nem történt meg, az bekövetkezett 2006. július 25-én: a Ferencvárost - jogerősen! - kizárták az NB I-ből! Dr. Ináncsy Miklós elnök beírta nevét a történelem könyvekbe, az ő "vezetésével" szégyenült meg a zöld-fehér klub. Szegény Springer Úr forog a sírjában...








    Néhány napja az FTC-n röhögött az egész ország: a csapatnak nem volt 60 ezer forintja, hogy a Felcsút elleni edzőmeccsre történő utazáshoz autóbuszt béreljen. Dr. Ináncsy elnök, a milliárdos vállalkozó nem nyúlt a zsebébe, hogy "szeretett" klubját megmentse a közröhejtől, nem érezte erkölcsi kötelességének, hogy cirka 60 ezer forint erejéig kisegítse romokban heverő együttesét. Így esett meg az a csúfság, hogy a mintegy 1400 lakosú község, Felcsút küldött autóbuszt a "nagy" Ferencvárosért, hogy a játékosok meccselni tudjanak a Fejér megyei településen. Bajevszkinek hónapokon át nem tudtak (?) nevetséges 250 ezret kifizetni Ináncsyék... Ez csak az előszél volt. Tegnap az MLSZ fellebviteli licencadó testülete kizárta a zöldeket az élvonalból - a döntés ellen fellebbezésnek helye nincs! Ináncsy dicstelen sportvezetői pályafutása mélypontjára ért, a Ferencvárosi Szurkolók Szövetsége, valamint a Fradit Féltők Társasága a távozását (a teljes elnökség lemondását!) követelik. Ináncsy Miklós fél éves elnöki működése alatt egyetlen szponzort, hirdetőt nem volt képes az Üllői útra vinni, a kassza közben teljesen kiürült, a klub haldoklik, helyesebben: kómába esett. A dúsgazdag elnök nem érezte erkölcsi kötelességének, hogy az FTC-t megmentse a megszégyenüléstől, nem segített az ezer sebből vérző patinás egyesületen egyetlen forinttal sem! Tegnap estétől nincs tovább, a Fradit megsemmisült. Ináncsy a mai napig nem számolt el azzal a nyolc (!) jogerős bírósági ítélettel, amelyek szerint törvénysértő módon, egy 25 milliós uzsorakölcsönt leplező adásvételi szerződéssel jutott egy budafoki luxusvilla birtokába. Erkölcs? Erő? Egyetértés? A hármas jelszó Ináncsy regnálása alatt lejáratódott, apró darabokra tört. A netkacsa információja szerint a reménybeli befektető, a spanyol HI Gruppo cég visszalép az üzlettől, nem fektet be a Fradiba! A kör bezárult. Ináncsy Miklós (és az FTC minden elnökségi tagja) légüres térbe került, maradásukra immáron egyetlen érv sem hozható fel! A Fradi-szurkolók a Ferencvároshoz valóban kötődő, az FTC-t valóban szerető vezetőket szeretnének a klub élén látni a jelenlegi lejáratódott, tehetetlen grémium helyett. Továbbá: szorgalmazzák egy tényfeltáró bizottság létrehozását, amely kideríti, mi történt az elmúlt 10 évben az FTC gazdálkodásában, kik a felelősök a bekövetkezett csődhelyzetért. Vannak, akik rendőrségi és adóhatósági vizsgálatot szorgalmaznak, hogy végre kiderüljön, hová tűntek a zöldek milliárdjai. Mindezt - természetesen - nem a morálisan nullára amortizálódott Ináncsy elnökkel együttműködve képzelik el, akinek (és a komlett elnökség) eltávolításáért - ígéretük szerint - mindent elkövetnek az egyesület hívei. Úgy tudjuk, a szimpatizánsok demonstrációkat, tömegmegmozdulásokat szerveznek a vezetőség elmozdítása érdekében. Fradi volt. Fradi van? Fradi lesz?
  • gabber_saviola
    #7970
    vitzes ahogy megmondják itt a frankót :P
  • Grenzjager
    #7969
    megjött a sötét zalai is
  • gabber_saviola
    #7969
    szijóka viszlát
  • Grenzjager
    #7968
    tudod, Ózdon, ott.......
  • vmvr
    #7967
    Ez nem politizálás, itt a sok paraszt fradistáról van szó....
  • skristof
    #7966
    szerintem ne politizálj, szió!
  • Zséé
    #7965
    Legalább csináltak valami hasznosat is tegnap
  • gabber_saviola
    #7964
    nem tudom milyen ez a cím, viszlát
  • DjDano
    #7963
    Gratulálok annak a 15-20 fradi szurkolónak akik tegnap a úszó EB megnyitóján kifütyülték a miniszterelnököt és viselkedésükkel lejáratták az országot.... Szerintem kiérdemelnék a legnagyobb bunkó parasztok címet!
  • gabber_saviola
    #7962
    az újpest megmutatja :P

    sokáig meneteltek az uefa kupában :P pedig megnéztem volna egy Palermo-ujpest meccset :)
  • Láma!
    #7961
    azaz:DDDD
  • fradista91
    #7960
    Heh már "csak" 3 gólt kell rúgniuk a hosszabbításhoz :P
  • Láma!
    #7959
    igen, azt láttam a tévében...




    vezet az ujpest:DDD
  • Grenzjager
    #7958
    A korábbi sportigazgató, jelenleg cégvezető Tepszics Ignác elcsukló hangon jelentette be, hogy csütörtök reggel azt kellett mondania az ifiből felhívott és a tartalékcsapatba szánt játékosoknak, hogy mehetnek, amerre tudnak. (Az NB II-ben ugyanis nincs tartalékbajnokság.)
  • Grenzjager
    #7957
    mitől tenne jót a klubnak az NB2??

    Ináncsy marad
    Tepszics marad
    1 milliárd forint adósság marad
    befektető egyelőre nincs
    minden játékos ingyen igazolható
  • Láma!
    #7956
    jah, és a vaduznak már volt egy hatalmas ziccere...
  • Láma!
    #7955
    na igen, de megnéztem volna öket, hogy milyen játékkal jönnak elö...
    bár még mindig 0-0, szal...
  • desigo
    #7954
    Ehh

    Vaduzi a cég ahol dolgozok ugyhogy:
    Hajrá Vaduz!!!!
  • fradista91
    #7953
    Hát igen, de mit veszítesz? Valószínűleg nem tud semmi újjal előállni az újpest, és így egy x-el vagy 1 gólos győzelemmel/vereséggel térnek majd haza...
  • Láma!
    #7952
    jah, azt megtaláltam, de az nem olyan jo foci meccsnél, mert ha nincs vmi nagyobb esemény, akkor akár 10 percig nem irnak be...
    de rádio se adja:(
  • fradista91
    #7951
    Nem tudom, de itt nyomon követheted: NSO Élő közvetítés: Vaduz-Ute
  • Láma!
    #7950
    :/
    rádio?
  • fradista91
    #7949
    Úgy néztem hogy nem...
  • Láma!
    #7948
    ujpest meccset adja vmi?
    [azér megnézné]
  • desigo
    #7947
    Tv2 now...
  • sekta
    #7946
    SZERINTEM NÁLATOK KEZDÖDIK A SAJNOS A MAGYAR FUTBAL HALDOKLÁSA ÉS EZ VÁR MINDEN MAGYAR FUTBAL KLUBRA.
    Pénztelen országban nincsen lehetőség
  • fradista91
    #7945
    Figy, a lényeg hogy a mostani elnökség ne folytassa elődje munkáját! Mert ők is hozzájárultak a mostani helyzethez.
  • Zenszkij
    #7944
    nem a mostani elnökség verte szét a klubot
  • fradista91
    #7943
    El ne feledd ott van még az újpest is... igaz nem sokáig :)
    Na de most nekünk nem velük kellene foglalkoznunk... A saját házunk táján (mind annyian elmondták már előttem) kellene rendet tenni, addig tüntetni amíg el nem takarodik a sok hazug, mocsok ember akiknek nincs lelkiismerete, és képes tönkretenni Magyarország legnagyobb/legnépszerűbb klubját a FERENCVÁROST!

    VEZETŐSÉG TAKARODJ!
  • Zenszkij
    #7942
    Nah, szerintem jót tesz a klubbunknak az NB2. Nem a jelenlegi elnökség tehet arról, hogy anno Szívós "barátunk" lenyulta azt az 508 misit mait a Fradi a BL-ből kapott. Torgyán Jóska még tejelt, Furulyás meg erőlködött, tavaly meg OTP-s hitellel tudtunk elindulni. Ha most engedték volna az NB1-et és év közben megy tönkre a klub az NBIII-ba kellett volna folytatni. Tegyünk úgy mint a Fiorentina anno :). Mellesleg a faszé nem lehet odaadni a pálya értékesítési jogát nekünk. LOL ez hungarikum. HAJRÁ FRADI. AUG 12 ott a helyünk. Szegedrül 86-an megyünk :)
  • bmffm856
    #7941
    őket a Vaduz fogja kizárni...:D:D kint is kapnak egy adaggal a makikák...:D
  • Láma!
    #7940
    meg az ujpestet:DDD
  • Grenzjager
    #7939
    úgy kéne, az UEFA felszólítja az MLSZ-t, hogy Fradit vissza NB1-be különben kizárja a Fehérvárt és a Debrecent a nemzetközi kupából


    Lolllkabollka
  • Grenzjager
    #7938
    ez nem csak politika, nagyon átszőtt ez az egész, mészölytől kistelekin át, azon hogy a fradi az államtól miért nem kapta meg a területet úgy mint a Vasas (50 évre, jelképes 1Ft-ért).....

  • fradista91
    #7937
    "Elvileg"... Sajnos Magyarországon Ma nem lehet használni ezt a kifejezést... Itt mindenki megtehet bármit.