23418
  • Láma!
    #7936
    elvileg a politika nem szolhat bele, mert ugyjárnánk mint a görögök...
  • fradista91
    #7935
    De figyelj, most már tényleg arról is van szó hogy a politika is beleszólt a sportba... Ami egyáltalán nem jó.
  • Gabe18
    #7934
    Sándor jól megmondta a végén...
  • Grenzjager
    #7933
    sándor vagyok mosonmagyaróvárról

    mennyi seggarcú
  • Grenzjager
    #7932
    és ezek döntenek a fociról is, bravó


    mindent, egytől egyig.....
  • fradista91
    #7931
    HírTV
    Téma: Másodosztályba száműzték a Fradit!
  • gabber_saviola
    #7930
    Buksi maradjon is, mert a kedvencem
    de ha annyira mene akkor csak a Palermo :)
  • fradista91
    #7929
    A Ferencvárosi Torna Club elnöksége:

    Wiesner Tamás (vízilabda)
    Kökény Bea (kézilabda)
    Debreczeni István (teke)
    Sipos Jenő

    Fejős Mihály (atlétika)
    Kruj Iván (birkózás)
    Maglódi Lajos (kézilabda)
    Ináncsy Miklós (teke)
    Bató Márta (női torna)
    Fodor Szabolcs (úszás)

    Elnök: Ináncsy Miklós
    Ügyvezető elnök: Kácsor Attila
    FTC jogásza: Petró László
    "Tanácsos": Fürediné "Ancsa"


    Kommunikációs vezető: Horváth K. József

    (Fradidrukker.hu)
  • tormy
    #7928
    Ez jellemzo. Marad minden ahogy volt, itt semmilyen valtozasra ne szamitsunk, se a Fradi, se a Magyar foci jovojeben. Szanalom ami itt megy, nem ertem miert jart igy nalunk a labdarugas, amikor mindenhol mashol profital mint az allat, es rengetegen szeretik. Nalunk minden kulbnak adossaga van, focistat nem talalni csak ketballabas focista imitaciokat, szinte ember nem jar mar ki meccsekre, es meg lehetne folytatni.

    Egyre jobban ugy fest hogy itthon teljesen vege a focinak...
  • Grenzjager
    #7927
    kik is pontosan a Zelnökségi tagok?
  • Matthewpamer
    #7926
    mondjuk ugyse mentem volna :D ez a magyar foci nem csak nevetséges hanem szánalmas is
    1 év és amatőr liga leszünk ha nem kapjuk meg az EB rendezési jogát!
  • fradista91
    #7925
    Ináncsy is felajánlotta lemondását, csak az elnökség (természetszerűleg) milyen csoda folytán 1 ellenszavazattal nem fogadta el a lemondását...
  • Grenzjager
    #7924
    természtesen nem ugyanannyival patronálnak...
  • Grenzjager
    #7923
    és a mi lényeges:

    NIKE
    T-MOBILE
    SUZUKI VARRÓ
    marad
  • Grenzjager
    #7922
    akkor a mai sporthíreket egybevetve:

    Lipcsei 100% h marad
    Jovi marad (sztem 75%) ha nem kap külföldről ajánlatot
    Bognár is csak külföldre menne, szal 95% h marad
    Csepregi 100% marad
    Takács tuti hogy megy mert nincs zséje, de külföldre
    Bartha tuti marad
    Lazics tuti hogy megy
    Leandro tuti hogy megy, valszeg Loki
    Töki 75% h jön NB2be is
    Dragó 99% h jön NB2be is
    Kemenes 99%h marad max külföld de az most esélytelen számára
    Tímár 50% h megy, külf v. más nb1es csapat
    Laczkó 75%h marad
    a többi fiatal Fitos, Zsivoczky..stb tuti marad


    amúgy nem Ináncsy mondott le, hanem a Tepszics, akinek a lemondását az ináncsy nem fogadta el
  • Unreal1942
    #7921
    Hajrá. Térjenek észhez. Egy kevésbé demokratikus országban ezért minimum börtön,de inkább lincselés járna.
  • fradista91
    #7920
    Most a FSZSZ Fórumán is arról beszélünk, hogy MOST NEM SZABAD ABBAHAGYNI a vezetőség elleni tüntetéseket, szorongatni kell a töküket! Amíg be nem látják hogy TAKARODÓT fújtunk nekik!
  • fradista91
    #7919
    Adom amit mondasz... Egyszer mindennek eljön az ideje... Annak is hogy NB2ben szerepeljünk és (remélem) vele párhuzamosan annak is hogy 1. Megtiszuljunk, 2. Újra teltház legyen az Úllői úton... HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • Grenzjager
    #7918
    nincs mese, pofán kell .....ni az elnökséget hogy vegyék a lapot
  • Unreal1942
    #7917
    Sajnálom a Fradi szurkolókat és játékosokat.
    Pedig minden Magyar meccsen ellenük szurkolok.
    Ennek ellenére ami itt megy és, hogy ilyen megeshet úgy, hogy gyakorlatilag a felelősök nem lesznek megbüntetve. Elképesztő!
    Remélem, hogy az igazán komoly szurkolók kitartanak a csapat mellett az NB2 ben is és végre nem arról lesz hírhedt a tábor, hogy mekkora tuskok.
  • bmffm856
    #7916
    Nagyon remélem hogy kurva sokan leszünk augusztus 12-én...én Balatonról fogok felmenni, ha kell kifosztom a helyi bankot, de a pénzt megszerzem...most ismerszik majd meg mennyien is vagyunk...ha végre hosszú idő után megtelne a szentély, akkor kicsit elgondolkozhatna Kisteleki "Patkány" István és a brigádja, hogy egy NB2-es meccsen több néző lenne, mint az öszes NB1-esen együtt véve...MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS! A FRADI MINDENEKFELETT!
  • Oncsi
    #7915
    idén nem
  • Matthewpamer
    #7914
    Most akkor nem lesz Paks-Fradi
  • Gabe18
    #7913
    Nagy kérdés kit tudunk NB2-re megtartani.Hirek szerint kezdnek jelentkezgetni a játékosainkért,főleg az a szemét Vasas,nem elég hogy sikerült kitúrni és a helyünkön befurakodni (szegényeknek meg kellett gondolni alapossan vállalják-e,de aztán nagy kínok közt igent mondtak),de most még a játékosainkat is vinnék.Mondjuk aki ezek után a Fradiból közvetlenül a Vasas-ba menne...
  • Gabe18
    #7912
    Hát végülis olyan jól végzik a munkát!
    Amióta itt vannak,kb fél éve, alig 200 millióval nőtt az adósság,sőt sikerült kiharcolni az NB2-es tagságot is,igy valóban nincs ok amiért lemondjanak...
  • Láma!
    #7911
    Tpszics is lemondott, de neki se fogaták el...
  • fradista91
    #7910
    Na akkor augusztus 12. 19:00 FERENCVÁROS-Jászapáti... meg is volnánk :D
    Jah és el ne felejtsük: Magyar Kupában is indulunk, mekkora lenne már NB2es Ferencváros bejutna pl az legjobb négybe/elődöntőbe...? :-) [szép álom ő is tudja de hátha]
  • fradista91
    #7909
    Hát ilyen nincs :S
    Akkor is el kell takarodniuk mert különben folytatják azt amit elkezdtek...
  • fradista91
    #7908
    Igen én voltam :) (Sajna kellett a táska, mivel ott aludtam unokatesóméknál és kellett ruha/pia/étel :)
    Pár haver volt ott és mondták hogy ha már Én nem iszok, hívjam meg őket 1-2 fröccsre, aztán máskor meg majd ők fizetnek, ezért nem találtál szerintem :) Kóvájogtunk a Székház és az aluljáró között :) De legközelebb össze kell futnunk! ;-)

    ui: Gabberral, Lámával, Takival is szívesen találkoznék :)
    Majd meccs előtt megbeszéljük hol, mikor ;-)
  • skristof
    #7907
    mindig ez szokott lenni... és most ináncsy lett a mártír. nagyon ócska trükk, dehát rendszerváltozás volt csak, nem váltás
  • gabber_saviola
    #7906
    ott a helyünk
  • mukika
    #7905
    NB II: a Jászapáti ellen kezd a Fradi

    2006-07-27 00:00 Utolsó módosítás: 2006-07-27 12:32
    Megtartották az NB II csoportbeosztását, a sorsolás pedig ezekben a percekben is zajlik a Magyar labdarúgó Szövetségben.
    Az is eldőlt már, hogy a Ferencváros az augusztus 12-i első fordulóban 19 órától a Jászapáti csapatát fogadja az Üllői úton, míg a második fordulóban Szolnokra látogatnak a zöld-fehérek.

    A Keleti csoport tizenhat résztvevője: Baktalórántháza, Békéscsaba, Bőcs, Budafok, Ferencváros, Jászapáti, Jászberény, Karcag, Kazincbarcika, Kecskemét, Makó, Nyíregyháza, Orosháza, Szolnok, Tuzsér, Vecsés

    A sorsolásról később bővebben beszámolunk.
  • mukika
    #7904
    Baktalórántháza, Békéscsaba, Bőcs, Budafok, Ferencváros, Jászapáti, Jászberény, Karcag, Kazincbarcika, Kecskemét, Makó, Nyíregyháza, Orosháza, Szolnok, Tuzsér, Vecsés

    ők lesznek a csoport társaink.
  • mukika
    #7903
    2006-07-27 12:42:54
    Gyorshír a székházból

    Ináncsy Miklós felajánlotta lemondását, azonban az elnökség egy ellenszavazattal elutasította, így továbbra is Ő marad az elnök!
    Továbbá megállapította az elnökség azt is, hogy január óta Ináncsy Miklós mindenben és mindenhol jól képviselte a club érdekeit és nem tehető felelőssé a történtekért!
    Szerző: Vinyó






    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • mukika
    #7902
    nekem Vecsés közelebb van mint az Üllői út, sőt még Dabas is talán(kb. ugyanakkora távolság...) ;)

    viszont legjobb haverom így tuti a Budafok felnőttbe fog igazolni (most Győr juniornál van próba játékon) mert azt mondta, hogy ilyen alkalmat nem hagyna ki, hogy a Fradi ellen játszon. :)
  • Grenzjager
    #7901
    Egyedül a Nyíregyháza, a Szolnok és a Kecskemét képes minimum balkáni színvonalon fogadni a Fradit, a többi csak a döngölt sárga agyag alatti szinten
  • Grenzjager
    #7900
    Leo most a tepszicsiránt érzett gyűlöletét nyomja az edzésekbe, ezért volt a legjobb minden edzőmeccsen, 1000% hogy megy
  • Láma!
    #7899
    FTC-Baktalórántháza...
    mekkora rangado lesz!
  • Grenzjager
    #7898
    A Keleti csoport végeredménye 1. Vác 28 18 7 3 61–25 +36 61
    2. Szolnok 28 12 13 3 45–23 +22 49
    3. Jászapáti 28 15 3 10 54–34 +20 48
    4. Makó 28 13 8 7 44–34 +10 47
    5. Soroksár 28 13 6 9 44–34 +10 45
    6. Nyíregyháza 28 12 9 7 48–30 +18 45
    7. Bőcs* 28 13 5 10 39–40 –1 43
    8. Kazincbarcika 28 12 5 11 47–42 +5 41
    9. Kecskemét 28 9 11 8 46–49 -3 38
    10. Orosháza 28 9 9 10 51–46 +5 36
    11. Baktalórántháza 28 9 8 11 41–37 +4 35
    12. Vecsés 28 8 4 16 34–54 –20 28
    13. Karcag 28 8 4 16 36–63 –27 28
    14. Budafok 28 6 6 16 29–51 –22 24
    15. ESMTK 28 3 2 23 19–76 –57 11
    ez volt tavaly, asse tudom ki esett ki, ki jutott fel, ki vállalta az indulást, kit zártak ki, melyik szűnt meg.... de jó hogy van ESMTK,Budafok, Soroksár...remélem feljut még az idén azonnal a Pénzügyőr, a BEAC, a Gázművek, a Kelen SC, a lágymányos, a II.kerSC... és akkor nem kell utazni a messzi Vecsésre.....vagy Dabasra
  • mukika
    #7897
    Buksit, meg Takácsot sajnálnám, de náluk a megélhetés a tét sajna... :( Leo tuti elmegy sztem, meg Lazics is. Tímárban egy kicsit bízok azért.

    Töki 99%, hogy nem jön, viszont azt rebesgetik, hogy Dragó visszajön. tegnap is ott volt a kordon mögött, de nem akart beszélni....