23418
  • jefferson83
    #8015
    Nem tudod digitális géppel lefotózni és feltenni valahová? Mert digitális formában érdekelne.
  • jefferson83
    #8014
    Tökéletesen egyetértek veled. II. osztályból kellet volna feljutni az egyik csapatnak.
  • t0mmy #8013
    valakit érdekelne egy A4-es lap a (szerintem) még jó fradi tagjainak aláírásával?

    SIMON, Lisztes, Lipcsei, Hajdú és még a szép csapatból!

    püket várom!
  • fradista91
    #8012
    Igen, legyen többezer Fradi szurkoló, kezdetnek nem lenne rossz, és biztos vagyok benne a Csapat is nagyszerűen teljesítene :-)

    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • gabber_saviola
    #8011
    egy a lényeg 12-én minél többen jöjjenek ki a Jászapáti ellen
  • fradista91
    #8010
    Bizonyítási vággyal, egymást biztatva

    Péntek délelőtt játékosaink láthatóan, érezhetően nagy elszántsággal edzettek.
    - 100%Fradi -

    A tréning nagy részét egymás közti játék tette ki, amelyen a játékosok feltűnően nagy motiváltsággal és harcos futballoztak. Az edzésen még a megszokotthoz képest is gyakoribbak voltak az egymást lelkesítő, biztató szavak; különösen a rutinosabb, már hosszú éveket a Ferencvárosnál eltöltők buzdították a fiatalabbakat, bizonyítva ezzel is, hogy egy rendkívül összetartó csapat készül az Üllői úton.

    ftc.hu
  • Gabe18
    #8009
    Pontossan.
    Szerintem ez egy agyrém hogy ilyen esetben azt díjazzák aki az egész előző évben rosszul teljesitett és kiestt,és nem azt aki a másodikvonalban egész évben jól játszott és harcban volt a feljutásért.
  • Unreal1942
    #8008
    off
    Valaki itt beírta, hogy kifütyülték a miniszterelnököt a fradusták és lejáratták az országot. Nem fütyülini kellett volna hanem megkövezni. Az össze hasonó politukussal együtt akik nem képesek 16 évalatt se egyenesbe hozni az országot.
    Hazudoznak lopnak csalnak.
    Nekik kéne szégyelniük magukat ők azok akik lejáratták magukat az egész világ előtt.

    on
    A Fradi dologról már elmondtam a véleményem. sajnálom, hogy így alakult. Bármennyire is nem kedvelem a Fradit a bajnokság a szürkénél is szürkébb lesz nélküle.
  • Grenzjager
    #8007
    világos, te se adnád a neved ináncsy és tepszics mellé....
  • FLeK0
    #8006
    lolzöld
  • FLeK0
    #8005
    x
  • Csesza
    #8004
    Nyil megmondta hogy amíg ilyen vezetők vannak a Fradi élén addig semmilyen posztot nem fog elvállalni az FTC-ben
  • gabber_saviola
    #8003
    emlékszem egyszer már akartak belőle vmi fönököt csinálni, hidd el Én is szeretném
  • Grenzjager
    #8002
    na igen!! miért pont a Vasas? mitől jobb mint a feljutandó NBII-es második....
  • Grenzjager
    #8001
    amúgy a települések 90%kán tuti, hogy majd barátsátsággal, szolidaritással fogadják a Fradit, ezért NEM ŐKET KÉNE MAJD SZÉTB*NI ! Nem egy Tuzsér vagy Baktalórántháza tehet arról, így is gáz lesz szerintem amikor egy 2ezer lakosú faluba lemegy majd egy rakat Fradista, de nagy tripp lesz !!!!! komoly bevállalás, sok pálesszel, nagyon H.P., és a H.P. a legjobb!!


    h.p.=házipálnika
  • fradista91
    #8000
    "Jött fel" :) Fel lökdösték... Annó egyetértek azokkal akik azt mondják inkább a két csoport (Nyugati/Kelet) 2. helyezettjei mérkőztek volna meg egymással a feljutásért.
  • Grenzjager
    #7999
    mert Keletről jött fel a Vasas
  • Grenzjager
    #7998
    Ináncsyval nem ülhet le egy profi üzletember tárgyalni!! nem lehetnek partnerek
  • Grenzjager
    #7997
    A Kincstár eddig azért nem tudta értékesíteni, mert mindenki a Fradit & a 6+2hektárt végleg vette volna meg, de a kincstár a 6+2 hektárt csak 50 évre adta volna. Most a Fradi ebből a 6+2hektárból (asszem) a 2 hektárt akár örökre is eladhatja, ami k'va sok zsé, ja de igen ott az Ináncsy!!!
  • fradista91
    #7996
    Azzal a joggal is csak új vezetőség esetén tudnánk kezdeni valamit...
  • fradista91
    #7995
    Pl Én is Nyugat Magyarországi vagyok, ezért inkább jobban örültem volna Nyugati csoportnak :P De hát ez van, Keletre is ellehet jutni valahogy :-)
  • Grenzjager
    #7994
    aug 8-án eredmény hirdetés a pályázatról (valszeg a HI Gruppo nem tudja elpasszolni Spanyolo. egyik legnagyobb építőipari cégének a Fradit), így aug.9-én a Kincstártól átszáll az FTC-re a 6+2 hektár értékesítési joga!!!!
  • Grenzjager
    #7993
    vezető akkor ne legyen, de vmi más posztot betölthetne majd, az jó jel lenne ha pl Nyilasi is ott lenne a bossok között...
  • fradista91
    #7992
    Hát igen fennt áll a lehetősége, de mint később szerkesztettem a hsz-t, most kellene igazán kiállnia szeretett klubja mellett, aminek sokan tartoznak ennyivel!
  • Grenzjager
    #7991
    szerintem amúgy a Dunántúl inkább Fraditsa mint Kelet-Magyaro. na persze vannak kivételek Szeged, Nyíregyháza
  • gabber_saviola
    #7990
    Nyilasit tisztelem, de szerintem Ő nem válalja el a vezetést
  • fradista91
    #7989
    Ezért menjen a vezetőség amerre lát... Ezek nem tettek/tesznek semmit a Fradiért...
  • fradista91
    #7988
    Jövő hét szerdán van döntés a pályázat ügyében... elvileg... tehát ha érvényes lesz/ha nem takarodik az összes aki idáig hagyta süllyedni a Klubunkat! Új vezetőséget szerintem rövid időn belül ki lehet majd állítani (pl elnök: Nyilasi Tibor... szvsz most ki kell állnia minden eddigi nagy Fradistának a klub mellett)
  • gabber_saviola
    #7987
    ott van a Kispesti hemigvéj, mi a rákért nem tudták megkeresni? mert jött volna
  • gabber_saviola
    #7986
    a vezetőség most semmi körülmények közt ne "TAKARODJ! "-on, mert ha nincs vezetőség, akkor nincs aki aláírhatna egy esetleges új tulajdonossal

    ha szereznek egy új tulajdonost, akkor oda mehet mindegyik ahova akar
  • fradista91
    #7985
    Várom már azt a bajnoki rajtot :) Milyen jó lenne ha közel teltház fogadná az Üllői úton Csapatunkat...
    De előtte mindenképp kellene egy újabb összezörrenés, hogy még erősebben nyomatékosítsuk "vezetőink" fejében a távozás gondolatát! VEZETŐSÉG TAKARODJ! HAJRÁ FRADI!

    ui: a képről csak annyit: makói b-közép... De semmi kép sem szabad lenézni őket, ugyanis úgy hírlik keleten nagyon sok Fradi szimpatizáns van, tehát nem elképzelhetetlen hogy a város apraja-nagyja ki fog látogatni a stadionba/pályára... Számolhatunk a 8-10 ezres közönséggel...
  • gabber_saviola
    #7984
    Horisz egy idegenre (Budafok-Fradi) azért megyünk nem?
    jó messze van a Budafok pálya :ASDadadasdasd
  • Csesza
    #7983
    A Jászapáti ellen kezd a Ferencváros
  • gumikacsa
    #7982
    Én még most sem tértem magamhoz... Szerda reggel arra ébredtem, hogy a hírekben bemondták, hogy nem indulhat a Fradi az első osztályban. Ebben az országban már mindent meg lehet csinálni? Ez hihetetlen,nem is tudom, mi lehet a céljuk ezzel, megforgatni a tőrt a magyar fociban mégjobban...
  • dartonita
    #7981
    En pedig elnezest kell hogy kerjek mindenkitol,de sem fovarosi,sem fradidrukker nem vagyok,megis kinyilik a bicska a zsebemben ha a mostani vezetes egymasnak jocskan ellentmondo,egymast kopkodo,mindenki masban hibat kereso-es talalo,onmagukat feddhetetlennek beallito nyilatkozatait olvasom.Ez az inancsy valoszinuleg egy fikarcnyit sem kbozik furulyas-tol,es hat azt ugye tudjuk hova juttatta a klubot,es a bl reszvetelbol szarmazo osszeget.Elkeserito latnom hogy az orszag valoban legnagyobb es elmeletben legprofibb csapatanal ekkora kaosz es inkompetencia lehetseges.
    Megujulast pedig csak es kizarolag uj vezetessel tartok elkepzelhetonek.Az ehhez hasonlo legalis csalokat,mint akik evek alatt idaig sullyesztette a fradit-azokat pedig bezaratnam,de egy kiados veres biztosan kinezne nekik ....
  • jefferson83
    #7980
    Én csak azokat a hétköznapi fradidrukkereket sajnálom, akik lassan már kénytelenek szégyelni magukat, hogy ennek a csapatnak szurkolnak.
  • Grenzjager
    #7979
    Egy Vasas meccset is meg kéne kuksizni a buzi mészöllyel
  • Grenzjager
    #7978
    csak mint a Nike...


    just DO it
  • mukika
    #7977
    Mindhalálig Fradi!

    Kedden éjszaka kizárták a Fradit az NBI-ből. Az F.Sz.Sz. szerdán délután 6 órára tüntetést szervezett az Üllői úti székház elé. Szerencsére a keddi tüntetésnél jóval többen jöttek el, hogy hitet tegyenek szeretett klubjuk mellett! A meghirdetett kezdési időpont előtt negyedórával egy kábé harmincfős csoport - túlfűtött állapotban - szétverte a székház köré állított kordon egy részét és félpályás útlezárással adtak nyomatékot a felháborodásuknak. A tömeg egy része csatlakozott hozzájuk, így jó öt percre megbénult a forgalom. A helyszínre érkező rohamrendőrök erőszak alkalmazása nélkül, szép lassan visszaterelték a szurkolókat a járdára. Különösebb atrocitás nem történt.

    6 óra után néhány perccel Boros Bánk Levente – az F.Sz.Sz. elnökhelyettese – intézett beszédet az egybegyűltekhez. Határozottan kijelentette, hogy a volt és a jelenlegi vezetők a felelősek a kialakult helyzetért, mint mondta, ezek az emberek jutatták csődbe az ország legnépszerűbb csapatát! Bánk arra szólította fel az egybegyűlteket, hogy addig folytassuk a harcunkat, amíg el nem takarodik a jelenlegi vezetőség! A cél egyértelmű, megtisztulást akarunk! Olyan embereket akarunk látni a Fradi élén, akiknek van hitelük, és akik nem csak beszélnek és ígérgetnek, hanem tesznek is a Ferencvárosért. A tömeg hangosan skandálva távozásra szólította fel Ináncsi Miklóst!

    Ezután óriási ováció közepette Lipcsei Peti, a Fradi csapatkapitánya emelkedett szólásra. Péter arról beszélt, hogy Gellei Imre vezetése alatt egy ütőképes, egymásért küzdő csapat alakult ki az elmúlt fél évben. Peti szerint a csapat a pályán bizonyította, hogy továbbra is az első osztályban lenne a helyünk, de a vezetők alkalmatlansága miatt, sajnos az NBII.ben kell indulnunk. Ha már így alakult – mondta – akkor arra kérnélek benneteket, hogy továbbra is maradjatok velünk, mert a szeretetetek, mindennél többet ér nekünk! Én a magam nevében annyit ígérhetek – folytatta – hogy nem igazolok el és MINDHALÁLIG A FRADIÉRT fogok harcolni! Dörgő vastaps fogadta a Ferencváros legnépszerűbb játékosának szavait, majd hosszú percekig zúgott a „Lipcsei Peti” rigmus.
    Közben néhány lelkes Fradista két drapit függesztett ki a felüljáróra – „Mindörökké Ferencváros!” – és – „Megtisztulást!” – felirattal. Akciójukat nagy tapssal és „szép volt fiúk-kal” jutalmazták a székház előtt tüntetők.

    Péter beszéde után Bánk újra arra kérte az egybegyűlteket, hogy folyamatos akcióinkat addig folytassuk, amíg le nem mond a jelenlegi vezetőség, majd megkért mindenkit, hogy együtt vonuljunk át a Margit szigetre buzdítani a magyar vízilabda válogatottat. A tömeg ezután telitüdőböl elénekelte a Fradi Indulót – beleremegett a székház – majd Ináncsit, Kistelekit és Gyurcsány Ferencet szidta különböző rigmusokkal. Hét óra előtt nem sokkal, lassan mindenki elindult az Úszó E.B. hivatalos megnyitójára.

    Miután különböző utakon megérkeztünk a Margit szigetre nagy meglepetésben lett részünk. Valószínűleg a Parlament sebtében hozott egy olyan rendeletet, miszerint Fradista nem tekintheti meg az Úszó Európa Bajnokság hivatalos megnyitóját. A roham rendőrség óriási létszámmal vonult fel a sziget bejáratánál és minden gyanús – értsd Fradista – „elemet” megállított és igazoltatott. Kérdésünkre, hogy akkor most mi van, azt a választ kaptuk, hogy Fradista nem mehet be…..hmm.
    Persze nem lennénk igazi Fradisták, ha nem találtuk volna meg a módját annak, hogy mégiscsak bejussunk valahogy. A többségnek, különböző trükkökkel ugyan, de sikerült bejutnia. A medence környékén újabb akadályba ütköztünk, itt a biztonsági szolgálat emberei állták az utunkba. Nem sokáig… Miután sikerült áttörni a kordont, nagy sebbel-lobbal megérkeztek a roham rendőrök, és össznépi kergetőzés vette kezdetét. Mókás volt. Természetesen újra csibészes megoldást választottunk, külföldi turistáknak és hétköznapi polgároknak „álcáztuk” magunkat. Egy idő után feladták a kékek, mert rájöttek, hogy képtelenség szétválasztani az egyszerű polgárokat a Fradistáktól.
    Persze ettől függetlenül felháborító, hogy valakik úgy dönthettek, hogy a Ferencváros szurkolói nem juthatnak be egy ingyenesnek meghirdetett sporteseményre. Erősen csorbultak a személyiségi jogaink! Még gondolkodunk azon, hogy tegyünk e feljelentést ezügyben.
    Viszont ha már ott voltunk a lelátók tövében, gondoltuk jelezzük az éppen beszédet mondó miniszterelnöknek, hogy nem nagyon szeretjük őt. Először a „Táncolj Fletó!”, majd a „Gyurcsány te állat…” kezdetű népszerű rigmust skandáltuk. Igen erős hangerővel. Ezután egy mindent elsöprő „Hajrá Fradi!”-val adtuk a jelenlevő – kissé megszeppent - közönség tudtára, hogy történjen bármi, minket nem lehet eltántorítani! Mert Fradisták vagyunk.

    Egy körülbelül félórás téblábolás után, lassan elindultunk hazafelé.

    Mivel az MLSZ döntése nyomán rengeteg szabadidővel rendelkezünk, ezért úgy döntöttünk, hogy a jövőben is meglátogatjuk a különböző sporteseményeket. Szabad országban élünk – elvileg – ezért jogunk van ahhoz, hogy bármikor, bárhol tiszteletünket tegyük az ilyen rendezvényeken, és ott hallassuk a hangunkat. Hogy mikor és hol, az a pillanatnyi szeszélyünktől függ…..
    Persze ha újra NBI.-es csapatunk lenne, akkor nem érnénk rá ilyen huncutságokra…nem rajtunk múlik.

    írta: Simi(7side)
  • Grenzjager
    #7976
    Ultras Makó