23418
  • Láma!
    #8055
    azt hiszem ezeknek a feltételeknek egyetlen egy ember tud megfelelni a mai napig.


    a neve: Nyilasi Tibor
  • Láma!
    #8054
    én szeretem a fehérvárt:o
  • Láma!
    #8053
    hájohogy:DDDD
  • Chili7
    #8052
    Látom! Kösszbocs!
    Hogy kétségeim vannak, az normális?
  • Oncsi
    #8051
    takony hivatalosan zöldes:S:S
    de mindenkinél más:)
  • skristof
    #8050
    ott a forrás
  • Chili7
    #8049
    Szabicsot honnan veszed?
  • zambrotta
    #8048
    "Fehérvár ist grün takony" picit sántít - piros-kék -, de ötletes
  • Oncsi
    #8047
    "Herr Szieben ist kein Derrick
    azt mondom, ich meglop dich
    alles meccset megóvom
    und a klubot ellopom.

    Balazska ist sehr dagadt,
    ihr kedvenc autója Trabant,
    Fehérvár ist grün takony,
    csapat ist ein borzalom.

    Neue punkt von bevándorlás
    Alumona vendégmunkás
    Stadion ist ein hokedli
    nicht fogtok bajnokok lenni.

    Ellopva a Mehrwersteuer,
    Szieben ist játékosnepper
    Csertői egy gross majom
    Fehérvár ist borzalom
  • Oncsi
    #8046
    ezt kaptam üzenetben :
    "...az egyik Vasas-játékos, legyen Bárányos a neve, elmondta, hogy olyan nagyon azért nem voltak elkeseredve a kiesés után, különösen nem a kaposvár elleni sorsdöntő vereség lefújásakor, ugyanis Vancsa ügyvezető azt mondta nekik, nyugalom, el lesz intézve, hogy NBI-esek maradunk."
  • Oncsi
    #8045
    1091 Budapest; Üllői út 129.
    Feladva július 27., 13:29

    A Ferencváros Labdarúgó Rt, elnőkőt keres!
    az ideális elnők: gazdasági szakember;ferencvárosi kötödésű, nem a klubot tekinti megélhetési munkahelynek, nem csal, hazudik s lop, elfogadja a közel 1,2 milliós szurkolótábor, megtud szólalni, - nemcsak magyarul, nemzetközileg is elfogadott, kirúgja az előző elnőkséget mind egy szálig, méltó módon tovább viszi a Nagy Béla múzeum hagyományait, öreg, elhunyt vagy nem aktív ferencvárosi játékosokkal méltó módon törödik.

  • bmffm856
    #8044
    Tudom, hogy nem szabad reklámozni, de ez asszem ide kapcsolódik, szóval beteszem:

    Pár haverral úgy gondoltuk, hogy létrehozunk egy Fradi oldalt (tudjuk hogy sok van belőle, de Fradiból sose elég)...van fórum is, ahol különböző témákban lehet megosztani gondolataitokat...aki akar jelentkezhet a szerkesztőgárdába, eddig ketten vagyunk, de a célunk hogy 6-7 főből álló állandó szerkesztőségünk legyen...a jelentkezést (ha van valaki aki szeretne csatlakozni) privátban küldjétek el...az oldal azért is jött létre, mert ha valamikor, hát most kell az összefogás, és honlapunk is ezt a célt szolgálja...akit érdekel a dolog az itt megtalálja...MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #8043
    Remélem ő is visszajön! ;-)
    Lehet hogy van fiatal játékosunk helyette, de "el kél az öreg a háznál" :)

    ui: Azért az se semmi ahogy most kiállnak a volt/jelenlegi játékosok/szakmai edzők a Csapatunk mellet
  • skristof
    #8042
    A hírek szerint Tököli Attila és Dragóner Attila után újabb egykori ferenvárosi kedvenc térhet vissza az Üllői útra. Válogatott csatárunk Szabics Imre (képünkön) a német 1. FC Köln együttesétől térhet haza, s lehet az NB. II-es Fradi nagy erőssége! A szóbeli megbeszélések már elkezdődtek a felek között!

    (foci24.com - Fedor János)
  • gabber_saviola
    #8041
    Töki és Dragó jöhet
  • Grenzjager
    #8040
    Taki már Belgiumban van
  • KMeyer
    #8039
    Meg az utánpótlásból páran.Takiról és Balogról hallani,hogy gondolkodnak ngyon egyelőre.Taki külföldre menne.
  • Chili7
    #8038
    Eddig ki ment el?
    Leo és Botis?
  • zambrotta
    #8037
    bocs elnéztem
    állítólag Töki már 100%
  • fradista91
    #8036
    Annak hogy Töki, és Dragi aláírna.
  • fradista91
    #8035
    Zambrotta az írásodat igazolja:

    Leo Debrecenbe szerződött
    Az FTC Labdarúgó Zrt. a játékos és a DVSC közös kérésre hozzájárult ahhoz, hogy Leandro a Debrecen csapatához szerződjön.
    - 100%Fradi - A játékosnak december 31-én járt volna le a szerződése a Fradinál, de Leandro már azelőtt elkötelezte magát 2007 januárjától a Debrecennek, hogy a Ferencvárost kizárták volna az NB I-ből.

    Az FTC Labdarúgó Zrt., a másod osztályú indulás miatt, csökkenteni kényszerül a költségvetését, de a csapatot egyben akarja tartani. Azért teljesítette mégis a Debrecen kérését, mert a játékosra már csak az őszi idényben számíthatott volna.

    Ftc.hu
  • zambrotta
    #8034
    mármint minek?
  • fradista91
    #8033
    Ennek nagyon örülnék :)
  • zambrotta
    #8032
    Állítólag Tököli és Dragóner is szerződést köt-kötött!
  • fradista91
    #8031

    Zajlik az élet az átigazolási fronton


    Tököli a Ferencvárosban, Dancs és Hercegfalvi a Honvédnál, Pintér a Vasasban folytatja, míg a Sopron újabb két légióst szerződtetett.

    Néhány órával az átigazolási határidő lejárta előtt még jócskán változnak az élvonalbeli csapatok keretei, több üzletet csak az utolsó pillanatban kötnek meg a felek. A másodosztályba visszasorolt Ferencváros Tököli Attilával, a Honvéd a távozni készülő Danccsal, valamint a Prágából visszatért Hercegfalvi Zoltánnal, a Sopron pedig két légióssal erősített.


    Tököli a másodosztályban segítheti az FTC-t a góljaival


    A Ferencváros labdarúgó-csapatánál a másodosztályba sorolás után több játékos is távozott, ám úgy tűnik, van, aki még így is szeretne a zöld-fehéreknél futballozni.

    Tököli Attila az elmúlt szezonban több csapatot is megjárt Németországban és Cipruson, de nem alkotott maradandót. Most szinte biztosan a Ferencvárosnál folytatja.

    A válogatott támadó szóban már megállapodott a ferencvárosi vezetőkkel, és amennyiben a zöld-fehérek kerete nagyrészt együtt marad, valamint Gellei Imre edző sem távozik, akkor Tököli is segítene a másodosztályba száműzött csapaton.

    Több jáékosnak is lejárt a szerződése, ám hogy mely labdarúgók maradnak az Üllői úton, az az átigazolási időszak utolsó óráiban derül csak ki. Az előző szezont Portugáliában töltő Dragóner Attila hetek óta a Ferencvárosnál edz. Több futballista is attól tette függővé maradását, hogy ha a játékoskeret zöme egyben marad, akkor lehet esély az élvonalba történő mielőbbi visszatérésre.

    NSO
  • zambrotta
    #8030
    Olvastam folyamatosan a hozzászólásokat, de eddig nem igazán volt kedvem írni, mert elvették az életkedvemet és tiszta fejjel, ami még most sincs, akartam megosztani a véleményemet veletek, kedves FRADISTA barátaim!

    Kedden este olyan hírt hallottam, amit eddig elképzelhetetlennek tartottam. Fájó dolog az számomra, hogy egy olyan országban élek, ahol baj az, hogy magyar vagyok és ha ezt vállalom és hirdetem az negatív színben tüntet fel engem. Olyan ország ez, ahol a hatalom a haszonleső, alattomos, senkiházi emberek kezében van, akik semmibe veszik embertársaikat. Olyan emberek, akik saját maguk alatt vaágják a fát, mert FERENCVÁROS nélkül Magyarországon nincs labdarúgás.

    Sokan írtátok már és én is osztom a véleményt, hogy az nb2 nem megoldás, attól a problémák még megvannak. Aljas emberek jutatták ide a Clubot, akik a vezetőségben és a csúnya lila színű mlszben tanyáznak. Példát akarnak mutatni, mert ugyebár megtették Olaszországban is - emiatt is dühös vagyok, Forza Juve - és nem maradhatunk le, mert meg kell mutatni aeb pályázat miatt, hogy ők is rendet tudnak tenni! Az uefa olyan szigorú előírásokat fogalmaz meg, hogy annak szinte csak 2-3 magyar csapata felel meg!!!!!!!!

    Nem az a legnagyobb baj, hogy nb2-ben játszunk! A "vezetőink", akik ide jutatták a csapatomat, ők a probléma, mert ugye tudjuk, hogy a fejétől büdös a hal. MEGTISZTULÁS Clubon belül és IGAZSÁGOSSÁG és egyforma elbírálás mlsz részéről.

    Most derül ki, hogy milyen erő lakozik bennünk. Egy dolog biztos: a magyar első liga teljesen érdektelenné vált. Egy üres semmi lesz, tartalom nélkül. Nézhetik majd az emberek "élcsapataink" szenvedését, nevetséges lokista pancserokat, lila majmokat és még sorolhatnám.

    Össze kell fogni, mint ahogy már elkezdődött a folyamat, de nem szabad megállni addig, míg ez a vezetőség a színen van. FRADISTA, FRADI érzelmű vezetőségre van szükségünk és FRADISTA játékosokra, nem pedig zsoldos vukmirra, leora, botisra stb! Személy szerint ezután is ott leszek a lelátókon, mint eddig, és teljes szívből szorítok a Csapatért. Jöjjön mindenki, ne számítson semmi, mutassuk meg mindenkinek, hogy mi vagyunk a legnagyobbak, hírdessük a Ferencváros felsőbbrendűségét, ha kell rettegjenek tőlünk és féljék a Ferencvárost, amely ÖRÖK és ELPUSZTÍTHATATLAN!
    Álljunk ott a csapat mellet, legyünk velünk, bíztassuk őket, mert most kell igazán, hogy érezzék számítunk rájuk!

    Dühből, dacból, haragból! Vissza kell jutni és bebizonyítani, hogy csak egy csapat van!!!!!!!
    Ehhez azonban ele kell váltani a vezetőinknek nevezett hozzá nem értő komcsi bagázst!!!

    Augusztus 12-én legyen ott mindenki a szentélyben, tegyük nevetségessé az első osztályt, legyünk ott ezrével!

    MINDHALÁLIG FERENCVÁROS!
  • zambrotta
    #8029
    miniszterelnök??? hülye vagy? ez a senkiházi.............................................................................................................!!!

    ne gyere többet ide anyuci kedvence
  • gabber_saviola
    #8028
    el sem tudom mondani mennyire jó lenne , ha Töki visszatérne
  • illesbela
    #8027
    nah szval nem vagyok fradista, inkább MTK-s de a riválisoknak nem kívánok rosszat, az egész magyar focinak jóttenne ha feléledne a fradi...
    minnél szorosabb a bajnokság annál jobb a szinvonal szval ez most senkinek nem jött jól, de jogos döntés volt...
    bárki mást kizártak volna már...
  • illesbela
    #8026
    üdv

    azért elég furcsán jön ki hogy a Tökölit hónapokig senki nem hiányolta a fradiban (vezetőség) most pedig örülnek neki...
    szerintem eddig is meg kellett volna becsülni azokat a focistákat akik hajlandóak voltak akár ingyen játszani...
  • Grenzjager
    #8025
    csak a Romantikus Erőszak a jó minőségű, de azon kívűl.... :(

    pedig kéne méééééééég
  • fradista91
    #8024
    Remélem ajánlanak szerződést neki.
  • Riddick73
    #8023
    Tököli elígérkezett a Fradinak

    Szóban már megállapodtak a felek.
    Ha nem esik szét a keret és Gellei Imre marad az edző, Tököli Attila aláír a másodosztályra is.

    Amiben kevesen reménykedtek az úgy tűnik valóra válik, azaz Tököli Attila az NB II-be történt visszasorolás ellenére is visszatér az Üllői útra.

    forrás:

    "Több, mint egy hete beszélgettünk a vezetőkkel, és akkor egyetlen ponton tért el a véleményünk. Akkor azt mondtam, ha egyezségre jutunk azon a ponton, akkor a Ferencvároshoz szerződök. A csapatot azóta száműzték az NB II-be, de én korábban is azt mondtam Gellei Imrének, hogy a másodosztályban is szívesen játszom a csapatban, ha ő marad és a csapat is együtt tartható, valamint minden kérdésben egyezik a véleményünk. Tegnap este kiderült, hogy nincs köztünk nézetkülönbség a vezetőkkel, így ma jeleztem, hogy amennyiben a szóban megbeszélteket írásba foglalják, akkor aláírom a szerződésemet, és edzésre jelentkezem Gellei Imrénél." - mondta döntése hátteréről és a lehetséges buktatokról Tököli.

    forrás: sport.forum.hu


  • Grenzjager
    #8022
    Melyik oldalról tudom összeszedni a lehető legtöbb Fradival kapcsolatos mp3-t??

    egy zágrábi haveromnak küldenék egy Fradi mp3 cd-t, de az oldalak (atw-s, uw-s..stb) nem elérhetőek, vagy az mp3 rossz linkre jön.....

    Köcce
  • Grenzjager
    #8021
    nyissál Ózd topikot és ott írd az eszes gondolataidat....
  • tormy
    #8020
    Eh nem hiszem hogy itt politikarol kellene beszelni, mindenkinek megvan a velemenye arrol is, de ezt nem itt kellene.

    Egyebkent ti tenyleg azt hiszitek hogy itt lesz valami valtozas valaha is, vagy mas magyar klubboknal?? En nem latom a fenyt az alagut vegen.
  • Riddick73
    #8019
    Jani bácsi ásta a Fradi sírját

    Az MLSZ első embere Furulyás János ex FTC-elnököt okolja a Ferencváros mélyrepüléséért.

    Kisteleki István nem sokat kertelt, amikor a milliárdos tartozás, és a futballcsapat NB II-be való száműzése okán a volt ferencvárosi vezető felelőssége szóba került.
    sport
    "Jani bácsi ásta a Fradi sírját" - mondta Kisteleki egy csütörtöki televíziós interjúban, utalva arra az időszakra, hogy miközben az Üllői úti klubnál egymást váltották a pénzt ígérő különböző megmentők és befeketető-jelöltek, anyagi haszna az egyesületnek nem lett, csupán a tartozása növekedett nyolcszáz milliósra...

    - Ezért a helyzetért a menedzsment irányítása a felelős! Furulyás elnök úr nem tudta kezelni a válságot. Szavakban azt hangoztatta Jani bácsi, hogy él-hal a Fradiért, ám a társadalmi vezetői státusa ebben ki is merült, mert a benzinpénzt és a fizetést azért ő is felvette, s annyiban "segített" a klubon, hogy ezeket az összegeket nem követelte azonnal, hanem átütemeztetette a vele szemben fennálló tartozást... A klub a csőd szélére került, mínusz nyolcszáz milliós örökséget hagyott a mostani vezetőkre.

    Kisteleki úgy fogalmazott, talán az NB I-ből való kizárás hozzájárul ahhoz, hogy rendbe tegyék a dolgokat a Ferencváros háza táján.

    - Kifejezett válságmenedzselés kell, s szándék a rendteremtésre. Azt látom, hogy a klubot támogató két nagy cég a jelenlegi helyzetben sem hátrált ki az egyesület mögül, így a tőlük kapott pénzzel megvalósítható az azonnali feljutás, s egy igen racionális költségvetéssel, a válság menedzselésével helyre hozható a klub gazdálkodása. Az MLSZ segíteni akar, és segíteni is fog a Ferencvároson, de a kilábaláshoz a belső megújulás szándéka is szükséges! Magyarán: tervek, elképzelések kellenek, s az, hogy végre profi módon irányítsák a klubot - vélekedett a Fradi ügyeiről az MLSZ elnöke.

    forrás: sport.forum.hu



  • gabber_saviola
    #8018
    viszlát
  • DjDano
    #8017
    "Ez nem politizálás, itt a sok paraszt fradistáról van szó...."

    Ezeknek mondhatod ugylátszik még ezt sem képesek felfogni, vagy csak kínos nekik a dolog.....
  • gumikacsa
    #8016
    "hogy még erősebben nyomatékosítsuk "vezetőink" fejében a távozás gondolatát!"

    golyó kell a fejükbe, nem gondolat...