23418
  • fradista91
    #8095
    Töki!
  • mukika
    #8094
    Tököli: Harmadszor is Magyar Kupát akarok nyerni a Fradival!
  • gabber_saviola
    #8093
    reméltem :P
  • sepregető
    #8092
    O.K.! Legyünk nagyon sokan szerda este (is), a Soroksár elleni edzőmeccsen és mutassuk meg BLSZ III-as vezetőknek, hogy lejárt az idejük az Üllői úton! A 10 kiló aranyat magán hordó Ináncsynak legfőképpen! Olvassátok el a róla szóló cikkeket a www.netkacsa.hu -n! Gyalázatos ez az ürge!
  • Takezó
    #8091
    okés, ott leszek
  • Láma!
    #8090
    igen, akkor este 7kor.
  • fradista91
    #8089
    Sebaj én mindent megteszek hogy feljussak, és ott majd találkozunk (reményeim szerint :D)
  • mukika
    #8088
    ja nso. :(
  • mukika
    #8087
    ok ;)
  • mukika
    #8086
    ehh... hol olvastad? :S
  • Takezó
    #8085
    most akkor 13 (vasárnap) lesz a meccs?
  • Grenzjager
    #8084
    A szerdai tüntetést is fel kéne tenni a fejlécbe, nehogy elfelejtsem :)
  • Grenzjager
    #8083
    szerintem ebben nem volt politizálás....csak a száraz valós rohadt tények...
    "komcsi pedig komcsi marad, küzdj ellenük védd meg magad"
  • Grenzjager
    #8082
    én ott leszek
  • fradista91
    #8081
    Mi ezen neked a "műbalhé"?
    Mindenki látja hogy csak a velünk akarnak kiszúrni (megint).
    Egyetlen játékosunk sem érdekelt a válogatottban! Ráadásul Villareal elleni meccset már több hónapra előre tudták mikor fogják lejátszani. -.-
  • DJ Bee18
    #8080
    ez most műbalhé, amit csinálsz...
  • fradista91
    #8079
    1 nappal elcsúsztatták az NB2 rajtját a Bozsik féle "válogatott" Villareal elleni mérkőzése miatt... Magyarán megint betettek nekünk, mert vasárnap a vidékieknek (engem is beleérvtve :) nehezebb lesz felmenni Pestre egy tüntetésre/meccsre... Gratula Kisteleki lilaligájának
  • Csesza
    #8078
    köszönjük, hogy számíthatunk rád
  • fradista91
    #8077
    55 - TÖKÖLI ATTILA!
  • fradista91
    #8076



    Tököli edzésbe állt

    A hétfőn délelőtti edzésen hosszabb idő után újra az Üllői úton jelentkezett edzésre Tököli Attila.
    A kétszeres gólkirály két évvel ezelőtt igazolt el a Ferencvárostól. Mint arról már a 100%Fradi pénteken beszámolt, a támadó pénteken igent mondott az NB II-re is.
    A Tökölivel készült villáminterjút természetesen a délelőtt folyamán olvashatják honlapunkon.

    Ftc.hu
  • skristof
    #8075
    mukika ha jössz MagyarSzigetre akkor lökj egy PÜ-t a számoddal plz még kedd estig
  • Láma!
    #8074
    ne politizálj, ez nem az a forum
  • sepregető
    #8073
    Nem kell 2 hetet várni! Szerda 19 óra, Fradi-Soroksár edzőmeccs: gyertek és nyílvánítsunk véleményt a kártékony elnökről, elnökségről! Bírjuk rá őket a távozásra! Sugározzunk ERŐT!
  • mukika
    #8072
    2006-07-30 19:44:33
    Tüntetés a Jászapáti elleni meccs előtt!

    Kevesebb, mint két hét múlva csapatunk a Jászapáti együttesét fogadja. A Ferencváros Szurkolók Szövetsége erre a napra, délután 4 órára kért területfoglalási engedélyt a hatóságoktól.
    A részletekről, vendégekről, felszólalókról folyamatosan tájékoztatni fogunk mindenkit.
    Kettőzött erővel kell készülnünk az előttünk álló időkre!
    Egyrészt bíztatnunk kell csapatunkat. Azok a játékosok, akik ilyen nehéz helyzetben is kitartanak Klubunk mellett maximális, első osztályú bíztatást érdemelnek!
    Másrészt nyomatékosítani kell véleményünket. Hozzáértő, nem a Fradiból, hanem a Fradiért élő vezetőket akarunk látni Klubunk élén!
    Írja be tehát mindenki zöld betűkkel a naptárába:

    Augusztus 12., 16:00 - Üllői út
    Szerző: NBence 7Side


    változott... nem soroksár, hanem jászapáti lesz belőle. akkor ezért többen ott leszünk, többen ráérünk.
  • sepregető
    #8071
    Ináncsy nem Fradista! Sosem volt az! Ő csak egy ejtőernyős, odatolt, volt komcsi tsz-bácsi - nulla beszédkészséggel, nulla tehetséggel. Hogy a hatalmas vagyona miből van, arról szerte a városban legendákat mesélnek... De: érdemes elolvasni a www.netkacsa.hu portálon megjelent összes, Ináncsyról szóló cikket! Van vagy 5 a honlapon. Borzalom, ilyen ember egy FRADI élén... Katasztrófa!
  • zambrotta
    #8070
    nanem=hanem
  • zambrotta
    #8069
    nem üzenetre, nanem a naplós stáb stílusára

    3 évvel ezelőtti felvételek, igénytelen sms szavazás stb
  • hunbasser
    #8068
    sztem te egy üzenetre gondolsz :) azt nem ő mondta,h kijárt már a fradinak,hanem egy fradi drukker küldött egy üzit
  • hunbasser
    #8067
    én láttam,elég szánalmas,h neki ennyi pénze van,a futballistákat meg nem tudja kifizetni.
  • zambrotta
    #8066
    nem i sez volt a legszomorúbb, hanem az, hogy a buta emberek majd megint ez alapján formálnak véleményt

    azuráknak is kijárna már........

    sajnos szerdán nem leszek Pesten, csak lélekben
  • sepregető
    #8065
    Láttátok a tv2-n a Fradiról szóló riportot? Ináncsy bácsi kezein: aranyóra, vastag aranykarkötő, bazinagy pecsétgyűrű... A futballistáink meg napi megélhetési gondokkal küszködnek... Azt mondta a riporter, Ináncsy 2 évvel az egyetem elvégzése után már TSZ-elnök volt. 1974-ben, a kőkemény kommunista rendszerben! Milyen szinten szolgálhatta ki az MSZMP-t, ha 25 évesen már TSZ-elnök volt??? Azt nyilatkozta Ináncsy bácsi: nem kell felelősöket keresni, mert "ÚGYSEM KERÜLNEK BÖRTÖNBE, ÉS ATTÓL MÉG NEM LESZ PÉNZ A KLUB KASSZÁJÁBAN"! Tiszta MSZMP-s duma. Ezeknek menniük kell! Legkésőbb szerda este, a Fradi-Soroksár edzőmeccs idején!!! CsakaFRADI!
  • sepregető
    #8064
    És Jakabházy Lacinak is tök igaza volt a mai Színes Bulvár Lapban! Ami eddig ment, nem mehet így tovább! TELJES MEGTISZTULÁST VÉGRE! Szerda este mutassuk meg, hogy SOKAN VAGYUNK - és ELEGEN ahhoz, hogy ezt a bólogatójános, tehetelen, korlátolt vezetést elzavarjuk! CsakaFRADI!
  • sepregető
    #8063
    Igaza van Flórinak (NS mai száma)! A Fradit Féltők Társasága és a FSZSZ demonstrációt szervez szerda este 19 órára, a Fradi-Soroksár edzőmeccsre. Jó lenne, ha nem ismét 500-an lennénk, mint a kizárásunk estéjén! A különböző fórumokon, chateken mindenki terjessze, hogy szerda este mindenkinek az Üllői úton a helye, hogy ERŐT sugározzunk és végre lemondásra bírjuk az Ináncsy-féle tehetségtelen, kártékony vezetőséget! CsakaFrADI!
  • mukika
    #8062
    látom zajlik az élet. hétvégén kikapcsolódtam, nem is érdekeltek a friss hírek, kellet egy kis pihi... ez a hét kulcsfontosságú lesz, nagyon kíváncsi vagyok mi lesz.
  • Grenzjager
    #8061
    már csak pár nap és sok minden kiderül....

    aug.8.: hogy van egyáltalán pályázó a Fradira és 6+2 heki földre
    aug.9.: ha nincs átszáll az érrékesítés az államról az FTC-re (ezt nem tudom hogy jó vagy nem, az állam egy rakás.... a FTC is..... <-jelenlegi vezetősége miatt
  • Csesza
    #8060
    b@zmeg, aztakurva én ennek nagyon örülök remélem igaz amit írtak és megtudnak eggyezni!
    sokkal erősebb lesz a Fradi mint az utóbbi x évben
    ilyenkor látszik ki milyen játékos/Fradista...
  • Csesza
    #8059
    ez kemény... jól megmondta a magáét, ilyen emberek kellenek most
  • Oncsi
    #8058
    Ez nem semmi.....
  • Oncsi
    #8057
    Egyetértek veled !!!!
  • Kanál
    #8056
    Albert interju