23418
  • gabber_saviola
    #8135
    köszönöm
  • gabber_saviola
    #8134
    énis szeretnék bérletes lenni, az olyan hogyis mondjam komoly hovatartozás szerintem
  • fradista91
    #8133
    Szép
    Nagyon jó volt hallani a Fradistákat tegnap :)
    Sajnálom hogy az edző mérkőzés ennyire gyengére sikerült :C
    Remélem jövő hét végén megmutatja Csapatunk mire képes! HAJRÁ FRADI! MEGTISZTULÁST!
  • mukika
    #8132
    bár lehet pár forinttal olcsóbb lesz, mert a bérlet ár is csökkent a tavalyihoz képest...
  • mukika
    #8131
    ő ott volt. :S kár hogy nem láttam, repül volna az üveg felé... :p

  • mukika
    #8130
    tessék: képz. ;]
  • mukika
    #8129
    nem változik a jegyár elvileg. marad minden a régiben...... bár ez engem most kivételesen nem érint, 4 év után először bérletet fogok venni jövő héten, mivel a bérlet pénz nem a vezetőség markába fog most menni. és szeretném támogatni a csapatot. aki teheti tegye meg sztem.
  • mukika
    #8128


    tegnap páran az edzőmeccs után átmentek egy kicsit tüntetni a gálameccsre... :)
  • sepregető
    #8127
    Sem Ináncsy Miklós elnök, sem az elnökség egyetlen tagja nem jelent meg a Soroksár elleni edzőmeccsünkön... Ennyire "fradisták" ők... Semmi keresni valójuk a klubunkban! Húzzanak már el végre! Amúgy csapatunk nagyon gyengén teljesített a Soroksár ellen, és erre nem lehet mentség Lipcsei és Tököli hiánya sem, hiszen az ellenfél egy NB II-es középcsapat volt. Úgy tűnik, máris felvettük a másodosztály tempóját... Sajnos.
  • bmffm856
    #8126
    jön valaki a szombati Balatonlelle elleni felkészülési meccsre? én biztosan emgyek, itt vagyok Lellétől 4 vonatállomásra...
  • Grenzjager
    #8125
    tepszityékkel még drágább...
  • Subw00fer
    #8124
    olcsóbb lesz a jegy így a másodosztályban?
    vagy csak a színvonal csökken?
  • Grenzjager
    #8123
    Vezetőségnek meg kötél jár, de inkább én arra szavazok, hogy szögesdróttal akasszuk őket, az még jobban fáj...
  • Grenzjager
    #8122
    úgy hiányoznak az értelmes ózdi beszólások......
  • Grenzjager
    #8121
    ezzel mind egyet is értek, de mit keres ott a B'Meg Mészöly ??? mit keres ott a Kisteleki??

    az Újpestnek nincs tartozása?? a DVTK-nak nincs tarztozása???

    és egyáltalán hogy történt ez az egész kizárásosdi jogi procedúra?? EU?? Magyarország??

    Ez itt a Balkán!!
  • gabber_saviola
    #8120
    értem -.-

    köfi
  • mukika
    #8119
    majd holnap biztos lesznek. nekem nem volt erőm/nem szokásom fényképezni. :]
  • mukika
    #8118
    ja és ma még gellei sem volt ott...
  • mukika
    #8117
    viszont a debrecen már az 56. percben 4-1-re szopik. erre csak annyit mondok, hogy megérdemelték. ha a fradival ennyire kicseszett az egész liga, akkor mindenki szopjon bő nyállal. nesze neked leandro.

    [van bennem már pár sör. felszabadult hangulatom van...]
  • gabber_saviola
    #8116
    vannak képek?
  • mukika
    #8115
    hazaértem... ez a meccs: EÜÖÁ!!!!!!!!!!!!!!!

    semmi nem volt... hamar felvettük az nb2-es színvonalat. :C 0-0 szép eredmény. :C

    bár Lipcsei, meg Töki hiányzott a gálameccs miatt. mind1, elvileg az edzőmérkőzés nem mérvadó. hát majd jövő héten meglátjuk.
  • Gabe18
    #8114
    Az MLSZ eljárása több ponton támadható,és ezt is nagyon okos,illetékes ember mondta...
  • gabber_saviola
    #8113
    viszlát
  • DjDano
    #8112
    semmi jogtalanság nincs a kizárásban, sőt már 3 éve ki kellett volna zárni.. ezt nem én mondom hanem egy igencsak illetékes nyilatkozta..

    A fradi gazdasági igazgatója jobban tenné ha befogná és inkább arról pofázna hova tünt az 1 miiliárd forint.... LOL
  • sepregető
    #8111
    Egyértelmű, hogy az MLSZ nem járt el korrekten. De: a mai "vezetőink" sajnos feldobták a labdát, amit Kistelekiéknek csak le kellett ütniük. Ma a HI Gruppo mese is véget ér, aztán végre a realitás lesz az úr klubunkban. Új, hozzáértő, valóban fradista vezetőség kell! Nem kétes jellemű, karajkirály (Ináncsy)!!!!
    VEZETŐSÉG TAKARODJ!!!!!
  • fradista91
    #8110
    Ez igaz?!?!
    Hol olvastad?
  • fradista91
    #8109
    Igen, ebben egyetértünk, de Grenzjagernek is valahol igaza van: akármennyire is (100%ig) hibás a vezetőségünk, de száraz tény hogy a kizárás teljesen jogtalan volt... De igazad van, ha nincs ez a vezetőség és az utódjai, ennek még a gondolata sem merült volna fel egy Ferencvárosnál. Mostmár tisztességesen, megtisztulva szeretnénk megnyerni az NB2őt és a Magyar Kupát, hogy aztán jövőre Nemzetközi porondon is bebizonyítsuk: újra van értéke a FERENCVÁROS névnek Európában! HAJRÁ FRADI! MEGTISZTULÁST!
  • sepregető
    #8108
    Kácsor Attila lemondott az FTC Labdarúgó Zrt.-nél betöltött gazdasági igazgatói posztjáról! Végre!
    Mostmár csak Ináncsy Miklós elnöknek és Tepszics Ignác sportigazgatónak kéne eltakarodniuk! Ma 18 órakor, a Fradi-Soroksár edzőmeccsen (és azt követően) adjunk hangot óhajunknak: VEZETŐSÉG TAKARODJ!!!
    CsakaFradi!
  • sepregető
    #8107
    Ne haragudj, de butaságot írtál. Ki "barkácsolta" el a milliárdokat az Üllői úton? Az MLSZ? Ki nem volt képes komoly szponzorokat, hirdetőket hozni a Fradihoz? Az MLSZ? Ki kótyavetyélte el a Fradi marketingjogait a Fotex-nek? Az MLSZ? Ki gazdálkodott felelőtlenül, költött többet, mint a bevételek lehetővé tették volna (vezetők-edzők-játékosok fizetései, prémiumai; átgondolatlan, költséges igazolások; súlyos anyagi következményekkel járó edzőmenesztések, stb.)? Az MLSZ? Nem. Drága klubunk szélhámos vezetői követték el mindezt. És most jöhet a hab a tortára: a 6 hektáros ingatlan elherdálása valami csókos vállalkozásnak... Merthogy a HI Gruppo pályázata nem lesz eredményes! Így Ináncsy Miklós elnök (és a csatlósaiból álló elnökség) annak adja a 6 hektárt, akinek - és AMENNYIÉRT!!! - akarja! Félő, most kapja meg a kegyelemdöfést klubunk... Ináncsy ezért ragaszkodik annyira az elnöki tisztséghez. Ébresztő!
  • Grenzjager
    #8106
    A jogtalan kizárásért egyértelműen az MLSZ a hibás, a B'Meg Mészöly és a többiek
  • Oziris666
    #8105
    Nem az MLSZ a hibás abban hogy ide került a Fradi!
    A vezetőség meg takarodjon a sunyiba!És olyan jöjjön aki szereti a klubot!
    Azért bárki bármit mond,nem igaz h évek óta nem találnak beruházót,támogatót!Egyik pályázat sem felelt meg a vezetőknek!
    A köcsög vezetőség annyit ért az üzlethez kb mint én a kvantumfizikához!
    És mekkora pofa kell még itt mentegetőzni, bujjnának el a kamerától meg a nyilatkozatoktol,mert ez undorító!
  • Riddick73
    #8104
    „Jogtalanul zárták ki a Fradit"

    Noha az elmúlt napokban többen is támadták Ináncsy Miklóst, a Ferencváros elnökét, szép lassan a kritikák keresztüzébe került a klub egy másik vezetője is. Kácsor Attila az FTC gazdasági igazgatója, márpedig a Fradit gazdasági hiányosságok miatt sorolták az NB II-be. Kácsor Attila szerint hatalmasat hibáztak a Magyar Labdarúgó-szövetség vezetői, amikor kizárták a zöld-fehéreket, és most visszatámad.


    "Én soha nem ígértem, hogy pénzt hozok"

    – Akkor tisztázzuk is rögtön: mennyi az adóssága a labdarúgó rt.-nek és mennyi a klubnak?
    – Az rt. a tavaly év végi mérleg szerint ötszázmillió forinttal tartozik a játékosoknak, edzőknek, szállítóknak, hitelezőknek. Ami a klubot illeti, ott van a kétszázharmincmillió forintos hitel, no meg százmillió forint egyéb tartozás.

    – Nem gondolt arra, hogy lemondjon?
    – Még egyszer mondom, én soha nem ígértem, hogy pénzt hozok, nem voltam döntéshozó helyzetben. Ám ha ez valamit segítene a klubon, készséggel lemondanék. Csakhogy a Fradi egy tisztességtelen játék áldozata, amiről senki sem beszél.

    Amikor a Torgyán-éra véget ért, utódja, Boros Imre utasítására egyik pillanatról a másikra hagytak itt bennünket a szponzorok. Az élő szerződések ellenére rengeteg pénzt vontak el a klubtól. De beszéljünk a mostani helyzetről.

    Arra hivatkozott Kisteleki István, az MLSZ elnöke, hogy a Ferencvárosnak nincs pénze elkezdeni a bajnokságot. Ne féltsen ő minket. Megoldottuk volna ezt a gondot, ha nem vonják vissza jogtalanul a licencengedélyünket. Írja csak le még egyszer: jogtalanul zárták ki a Fradit!

    (Az interjú teljes szövege a holnapi Nemzeti Sportban jelenik meg.)

    forrás: NSO

  • mukika
    #8103
    Megérkezett a hivatalos értesítés: 13-án játszunk

    Csurka kórházban

    Csurkát megfigyelés alatt tartják
  • fradista91
    #8102
    Kérdezze kedd 11-től Boros Bánk Leventét, a Ferencváros Szurkolók Szevetségének (FSzSz) alelnökét, miért akarják távozásra bírni az NB II-es FTC irányítóit.



  • zambrotta
    #8101
    egyre több helyen olvastam Pellady szerepvállalásáról, hogy mi igaz belőle nem tudom, viszont jobb lenne szerintem, mint ez a spanyol cég, amiről még szinte semmit nem tudunk
    elég sok pénzt tett az mlszbe is, az más kérdés, hogy neki mennyi jutott, az biztos, hogy vannak kapcsolatai
    lehetne vmilyen gazdasági vezető féle, Nyilasi pedig elnök!
  • zambrotta
    #8100
    állítólag ment valami velünk kapcsolatos műsor a sport1-en?!
    tud erről vki vmit, mert nem vagyok tv közelben
  • Chili7
    #8099
    A Szabicsról mostánaban semmi új hír?
  • zambrotta
    #8098
    a f.asz ki van már ezzel a rohadt mlszel, komolyan mondom
    mindent megszerveztem, már alig várom a 12. estét, erre......

    az egész a válogatott meccs miatt van:
    1. nézőket vonunk el a szaros gálameccstől, mert biztos lesz olyan aki kimegy oda is
    2. kicsit gázos lenne, hogy mi tüntetünk ellenük, ők meg adják a szépet és a jót pár utcával arréb
    3. nagy cumi lett volna, ha mondjuk kb ugyanannyian vannak egy nbII-es FRADI meccsen, mint a "hihetetlen nagycsapat" válogatott meccsen

    kisteleki b.... meg az...................
  • Grenzjager
    #8097
    HírTV, kontraszt : Fradi volt, Fradi lesz??

    Ez az egész műsor, a vége fele (32. perctől) lesz szó a Fradiról (Tepszity Innyác ugat) előtte meg dumál vmiről még a gyufafejű is...
  • Grenzjager
    #8096