23418
  • fradista91
    #8175

    Sajtóközlemény
    A szponzoráció folytatásáról egyeztetett a T‑Mobile és a Ferencváros


    A T‑Mobile hosszú évek óta a hazai sportélet egyik meghatározó szponzora, szövetségeket, egyéni sportolókat és rangos versenyeket – aktuálisan pl. Öttusa Eb, Úszó Eb, Kajak-Kenu Vb – támogat. A T‑Mobile számos sportágra kiterjedő együttműködésének keretében, támogatóként meghatározó szerepet vállalva a csapat életében segíti a Ferencváros labdarúgóit is. Ez a támogatói szerep a folyósított pénzbeli támogatáson túl valós elkötelezettséget, a csapatba vetett hitet is jelenti.

    Az elmúlt évek folyamatainak eredményeként, a nemrégiben meghozott döntések nyomán nehéz helyzetbe került labdarúgócsapatot és szurkolóit a T‑Mobile a bajban sem kívánja hirtelen magára hagyni. A kialakult helyzetből azonban a csapat, a sportszerető közönség és a támogatók által egyaránt elfogadható módon kiutat kell találni. Ezek a kérdések is napirenden voltak azon a csütörtöki találkozón, ahol a T‑Mobile és a Ferencváros vezetői megkezdték az egyeztetést a szponzoráció folytatásáról, annak feltételeiről. Mindkét fél szándéka az, hogy a Ferencváros labdarúgó csapata a lehető leghamarabb mind sportszakmai, mind gazdasági tekintetben megnyugtató helyzetbe kerüljön. A T‑Mobile az egyeztetésen egyértelműen megfogalmazta elvárását, hogy a további támogatásért cserébe a Ferencváros dolgozzon ki tervet a jelen helyzetből történő kilábalásra, biztosítsa az átláthatóságot a működési és döntési folyamatok tekintetében. A T‑Mobile várja a Ferencváros válaszát és álláspontját, és ennek alapján hozza meg a szponzori szerződéssel kapcsolatos döntését.

    2006. Augusztus 4. - T-Mobile.hu
  • fradista91
    #8174
    A bérlet megvásárlásából befolyó összeg NEM Ináncsyék kezében landol... Tehát mindeni aki tud vegyen bérletet!
  • sepregető
    #8173
    Nagyon úgy néz ki, Ináncsy és csatlósai nem hajlandóak önként távozni klubunk éléről. SENKI NE VEGYEN BÉRLETET ADDIG, AMÍG DR. INÁNCSY MIKLÓS ÁLL A FERENCVÁROS ÉLÉN!!!! NE TÁMOGASSUK A TÚLÉLÉSÜKET!!!!!
  • mukika
    #8172
    Mégis 12-én játszunk?
    [2006-08-04 11:05]
    Visszakerülhet a tervezett időpontba csapatunk Jászapáti elleni mérkőzése.
    - 100%Fradi -
    A találkozóra az erdeti menetrend szerint augusztus 12-én került volna sor, ám a későbbiekben - a Magyarország-Villareal mérkőzés miatt - egy nappal későbbra halasztották az összecsapást. Lévén a spanyolok elleni válogatott meccs elmarad, nincs akadálya, hogy mégis szombaton kerüljön sor a bajnokinkra.

    A 100%Fradi információi szerint az MLSZ-ben még a mai nap folyamán véglegesítik a találkozó kezdési időpontját, amely szombat 17 óra lehet. Ez esetben a mérkőzést közvetítené a televízió.
  • sepregető
    #8171
    Nem látom, hogy sorban állnának az FTC Zrt-ért a befektetők... Félre ne érts, nekem pont senkim Rácz, de eddig még senki sem állt elő azzal, hogy az asztalra dobna egy komolyabb összeget. Lehet, ő sem fog, hiszen ez nem 100 %-os infó, csak kb 70 %-os. Márpedig sürgősen kellene valami megoldás, mert tök üres a kassza... Ináncsy "rengeteg" szponzort hozott az elmúlt fél év alatt, és a saját vagyonából is "sokat" áldozott klubunkra... SEMMIT!!!!!!!
  • szanics
    #8170
    Szerintem éppen azt kell látni, hogy ha már megvan a lehetőség arra, hogy a jelenlegi vezetőket elküldjék, akkor nagyon meg kell nézni, hogy kit engednek a szurkolók a csapat környékére.
    Bárki veszi most át a hatalmat, azt legitimálni fogja jó pár évre az előző vezetés leváltása. Úgyhogy szerintem most kell igazán megnézni, hogy ki lesz az új tulajdonos.
  • sepregető
    #8169
    Egyet látni kell: csapatunk jelen helyzetében nem túl vonzó a befeketők számára, úgyhogy nagy válogatási lehetőségünk nincs. Egy biztos: Ináncsyéknak el kell kotródniuk minél előbb!
  • szanics
    #8168
    És biztos, hogy éppen Rácz Gáborban kéne megbízni? Pár helyen már ő is megfordult hazánkban, és nem emlékszem, hogy bárhol maradandót alkotott volna...
  • sepregető
    #8167
    Én nem bízom ebben a külön bankszámlaszámos adakozásban. Összejön max. 2-3 millió, ami csepecske (sem) lesz a tengerben. Egyszer már volt ilyen gyűjtés, akkor 330 ezer Ft jött össze. NEM EZ A MEGOLDÁS! Tiszta kezű, felelősen gazdálkodó vezetés (a mostani nem ilyen!) és új, TŐKEERŐS tulajdonos lehet csak és kizárólag a megoldás. Adakozásból nem lehet egy profi futballvállalkozást fenntartani. Ez álom. Annak is komolytalan. Állítólag Rácz Gábor hajlandó 800 millióval beszállni, ha Ináncsy és bólogató csatlósai eltakarodnak végre.
  • fradista91
    #8166
    A Sport TVn bemondták hogy műsorukra tűzték a Ferencváros-Jászapáti meccset, tehát szombaton 17órakor kezdődik a meccs, és valószínűleg előtte 3 órával (14kor) lesz a tüntetés.

    Hivatalos bejelentésről még én sem hallottam...
  • mukika
    #8165
    van már valami hivatalos forrás arról, hogy szombaton játszunk?
  • JancsiPapa
    #8164
    Egy csoportba kerültetek városom csapatával =)
    kíváncsi leszek rátok, a zte már volt itt, semmi gond nem volt velük ^^
  • [Jakuza]
    #8163
    Es meg valami, ha azt akarjak a Fradi szimpatizansai elerni, hogy ne fordulhasson megegyszer elo ilyesmi,a FTC labdarugo szakosztalyat le kellene valasztani a tobbi sportszakosztalytol.
    Nyugaton mindenhol igy van, nem veletlenul.
    Csak igy lehet elerni, hogy nyereseges legyen a mukodes.
    Mar pedig ez elengedhetetlen manapsag a sikeresseghez a labdarogueletben.

    Itt meg csak diktaturat latok, ahol bandakba verodve a penzsovar gyokerek ellehetetlenitik a legpatinasabb magyar klubot.
    Lattuk ezt mar a Furulyasnal, ahol allandoan megvalasztottak azt a genygocot, most meg ilyen helyzetben is ugyanazt akarjak eljatszani.

    Mi az, hogy lemondott es a klubelnokseg nem fogadta el a lemondast ?
    Es ?????
    Ellehet huzni a sunyi p....ba.
    Egy egyenes embert nem erdekli ez a dolog, hanem eltunik. Ha elfogadjak, ha nem.
    Hiszen a szeretett klubjarol van szo, ami elobbre valo az onos erdekeknel.
    (Na persze ez csak az igazi Fradit szereto emberekre igaz)
    Tehat itt is leszerepelt ez a szanalom. Embersegbol is es klubszeretetbol is megbukott.
  • mukika
    #8162
    a külön számlaszámot már csinálják. ;)

    de a bérlet pénz sem a vezetőség markába csöppen, hanem a tmobil zsebébe megy a pénz. de most ki tudja marad-e a tmobil vagy sem. :C szóval amíg nincs számlaszám tudod támogatni akár a csapatot 9000 forinttal... (ez a legdrágább bérlet idén)

    ui: a vezetőségnek arra sem volt pénze, hogy a bérleteket megcsináltassa, ezért csinálta meg a tmobil, és ezért megy hozzájuk a pénz. és ők nagyon nem nyúlnák le a pénzt.

    remélem Ináncsy elmegy a búsba. és vele együtt a sok pénzéhes tetű is elmegy.
  • fradista91
    #8161
    Teljes mértékben igazad van!
    A számlaszámmal már elég erősen foglalkozik az FSZSZ, tehát napokon belül meglehet az eredménye :)
  • [Jakuza]
    #8160
    Mar most is takarodhatnanak.
    Egy volt TSZ elnok mit keres az FTC elen amugy is.
    Az FTC mindig is a szembenallas csapata volt.Erre egy volt TSz elnok lett a vezeto ?
    Es takarodhatna veluk egyutt, a Kisteleki, akinek koszonheto a kizaras es a puszipajtasa a Meszoly, akinek most koszonheto lett, hogy a Vasas a fiacskajaval indulhat az NBI-ben.

    UI:
    Kellene egy kulon szamlaszam, ahova a Fradiszurkolok elkuldhetnenek barmilyen osszeget, amivel hozzajarulhatnanak a klub nehez helyzetebol valo kimentesere.
    Nem veletlenul irtam kulon szamlaszamot, mert ezt nem tudnak az ilyen volt TSZ elnokok lenyulni.
    En a magam neveben tobb ezer forintot is hajlando vagyok aldozni, annak ellenere, hogy nem vagyok anyagilag eleresztve.
    Csak tegye ugyanezt rajtam kivul meg 10000 ember, mar az is lehet akar tobb tizmillio forint.
    Aztan az ev vegen atadni nekik egy szurkoloi osszejovetel alkalmabol.
  • fradista91
    #8159
    Sport2 :O
    Húúúúú.....
    17kor kezdődik a meccs, akkor a tüntetés 3 órával előtte... Szal délután 2 kor :P
  • fradista91
    #8158
    Hétfőig :O
    Akkor VEZETŐSÉG TAKARODJ!...
  • sepregető
    #8157
    Mai Nemzeti Sport és Sport plusz hetilap: cikkek Ináncsyról és a csatlósaiból álló elnökségről. Azt nyilatkozta korábban többször is Ináncsy karajkirály, hogy nem tudta, milyen helyzetben volt a Fradi, amikor átvette. A Sport pluszban ott a tételes átadási-átvételi jegyzőkönyv, rajta Furulyás és Ináncsy aláírásával... Tehát HAZUDOTT! Még valami: amikor átvette az FTC Labdarúgó Zrt. vezetését Ináncsy, akkor 371 millió Ft. volt az adósság. Most 480 millió Ft! Ináncsy fél év alatt 110 millió Ft.-tal növelte az adósságot! A T-Mobil ultimátumot adott Ináncsynak: ha hétfőig nem mond le, a T-Mobil azonnal kivonul az FTC Labdarúgó Zrt-ből! (Magyar Hírlap) INÁNCSY TAKARODJ!!!!! ELNÖKSÉG TAKARODJ!!!! CsakaFradi!!!!
  • Subw00fer
    #8156
    nem a sport2-n hanem a üllői úton!
    legalábbis én kimegyek...
    remélem sokan leszünk
    Hajrá FRADI! Ináncsy léc!
  • Csesza
    #8155
    Augusztus 12. -én (szombaton) 16:45-től a Sport2-n Ferencváros - Jászapáti
  • Oncsi
    #8154
    Lehet elszámoltam magamat,de www.ftc.hu-n 9nap van még vissza(8nap 21ora amikor néztem).szalakárhogyis számoltam nekem a szombati nap jön ki !!!
  • fradista91
    #8153
    Én már nem is tudom hogy szánjam-e hogy ekkora hülye ez az ember, vagy pedig szídjam... Inkább maradok a szánalomnál, és a szídást meghagyom köv hétvégére :)
    De tény, hogy Náncsy nénje és ALBERT FLÓRIÁN között csillagászati különbségek vannak már csak az emberi tulajdonságaikban! A többiben nem is érdemes hasonlítgatni, közel nincsenek egy súlycsoportban semmiben sem...

    HAJRÁ FRADI! MEGTISZTULÁST! VEZETŐSÉG TAKARODJ!
  • djemba-djemba
    #8152
    Mit képzel ez a gerinctelen gennyláda magáról...

    Lőné már le vki ezt a barmot, a furulyással együtt!!!!

    Takarodjatok már a qrva anyátokba!
  • Grenzjager
    #8151
    erre már szavakaz sem lehet találni...

    egyáltalán hogy meri szájára venni ez a szar az "ALBERT" nevet... ?:??????
  • sepregető
    #8150
    Ez a sáros faszi (Ináncsy) támadni merészel még??? NYOLC jogerős bírósági ítélet mondta ki, hogy azt a 200 milliós villát, amiben lakik, egy 25 milliós uzsorakölcsönt leplező, színlelt, fiktív adásvételi szerződéssel kaparintott meg - törvényellenesen! Egy családot kiforgatott a vagyonából, földönfutóvá tett! Milyen "ember" ez az Ináncsy??? Nézzétek meg a www.netkacsa.hu portálon róla megjelent cikkeket! És terjesszétek! (Ináncsy akta I-II-III. rész)
    INÁNCSY TAKARODÓ!!!!!!!!!
  • fradista91
    #8149
    Ezaz Flóri bácsi, nem szabad hallgatnunk! Hangot kell adnunk az igazunknak!
  • Riddick73
    #8148
    Az Üllői úton rendkívüli elnökségi ülést tartottak, amelyen Ináncsy Miklós, a zöld-fehérek elnöke megnevezte azokat, akik nyilatkozataikkal rossz hírét keltik a klubnak.

    Rendkívüli elnökségi ülést tartottak a Ferencvárosnál. A tanácskozásról kiszivárgott hírek szerint forrtak az indulatok, és például a legendás Albert Flóriánt – aki vasárnap a Nemzeti Sportban keményen kritizálta a vezetőséget, amiért az FTC anyagilag ellehetetlenült, és amiért a csapatot az NB II-be száműzték – alaposan leteremtette az elnök, Ináncsy Miklós.
    Albert Flóriánnak mostanában sokat kell ütköznie a Ferencváros vezetőivel, de ő akkor is kimondja a véleményét

    Albert Flóriánnak mostanában sokat kell ütköznie a Ferencváros vezetőivel, de ő akkor is kimondja a véleményét

    Hivatalos közlemény, sajtótájékoztató híján az elnökségi ülésről kiszivárgott információkra támaszkodhatunk.

    Nos, az elnök, Ináncsy Miklós klubelnök fél órán át mesélt: a közelmúltban kirobbant ingatlanbotrányáról tartott előadást, és mindenkit megnyugtatott, hogy ő pozitív szereplője a történetnek. Ezután jött az ellenségkép-gyártás, a Ferencváros első embere sorban egymás után megnevezte, hogy kik azok, akik most a legtöbbet ártanak a Ferencvárosnak.

    Közöttük volt Nagy Zoltán, egykori elnökségi tag, aki befektetőket is képviselt a tárgyalásokon, Hermány Csaba, a FTC Zrt. igazgatótanácsának tagja,akinek az a bűne, hogy „olykor visszatartja a pénzt...”, de rosszfiúnak számít Kassai György, a jégkorong-szakosztály elnöke, Szívós István, az FTC korábbi elnöke, aki vette a bátorságot, és véleményt formált a kialakult helyzetről, továbbá Gellei Imre vezetőedző, aki „feleslegesen nyilatkozik, hangulatot kelt”, és a játékosok.

    Mint verbális károkozó, a csapatkapitány, Lipcsei Péter neve is elhangzott. Nem egyszer. Háromszor. Ezt elégelte meg az elnökségi ülésen helyet foglaló Albert Flórián.

    A Császár nem tűrtőztette magát, és azt mondta az elnöknek, hogy ha már ennyit emlegeti Lipcsei Pétert, akkor hívassa fel, mondja a szemébe a kritikát, ne a háta mögött beszéljen róla. És ekkor jött a válasz: „Flóri, te ebbe ne szólj bele...!”


    Lakatot tettek a Császár szájára.

    A teljes cikk, közte Lipcsei Péter reagálása a pénteki Nemzeti Sportban olvasható.

    forrás: NSO
  • fradista91
    #8147
    Peti a Színes Búlvár Lap oldalán az egyik kérdésre azt válaszolta, hogy úgy néz ki szombaton lesz a meccs... De Minket (szurkolókat) erről még nem tájékoztattak hivatalosan :P Vagyishát nem olvastam sehol hogy visszarakták volna...
  • zambrotta
    #8146
    most hogy elmarad a villareal elleni meccs, nem akarják visszarakni a meccsünket 12-re???
    nem tud erről valaki valamit?

    mindenképpen ott leszek, de szerintem jobb lenne a hangulat is szombat este és többen is lennénk
  • fradista91
    #8145
    Gyorsan linkeld be a képet :P
    Nincs pénz a telómon :) Faluban meg nincs újságos :S
    Kíváncsi vagyok megtalállak-é :D
  • mukika
    #8144
    hát mindkettőben... :p

    mivel én neten szoktam fizetni 90ft-ot ha érdekel valami belőle. szóval látható vagyok a neten is képen, meg az újságban is. :)
  • gabber_saviola
    #8143
    enesóban vagy az enesben? :P
  • mukika
    #8142
    ehh nso-ban megint benne vagyok. :p
  • Grenzjager
    #8141
    akkor van egy azaz 1 korrket csapat az NBI-ben....

    emléákezzünk a többeikere mikor az NS kérdezte:

    kovács péter (újpest): csak az újpest érdekel, a Fradi nem (de tegyök hozzá, ő legalább visszautasította, hogy benne legyen abban a bizottságban ami kizárta Fradit, modnván, ő sem komálná ha liklákról a fradi elnöke döntetne
    szima szutyok(loki): hiányozni fog a Fradi elleni teltháza meccs bevétele
    vancsa senki (prolivasas): mi nem akartunk a Fradi helyén idulni, komolyan.....


    ezek után szívből kívánom hogy legyen bajnok a REAC!!!!!!!!!! HAJRÁ REAC az nb1ben :))))


    amúgy az Urbánt én spéci mindig komáltam..... emléxem amikor ők voltak nb2-eseket és kikaptak szegeden, urbán nem leszállítatta a a csapatot a csapatbuszról és stoppolhattak :))) mondván ha nem tudnak a pályán csapatként viselkedni, akkor a csapatbuszt sem érdmelik meg.... ezért szimpi..ezt kevés magyar edző húzná meg....
  • fradista91
    #8140
    Úgy biza'
    Kaposváron amúgy is ritkaság számban megy az ilyen
  • Riddick73
    #8139
    A REAC kiáll a Fradi mellett

    Szimpatikus hozzáállásról tett tanúbizonyosságot a REAC futballcsapata. A rákospalotaiak honlapja szerint a REAC szolidaritást vállal a Ferencváros csapatával is, akiket kizártak az NB I-ből.
    - 100%Fradi - Forgács József a REAC elnökének kezdeményezésére, a játékosok egyetértésével úgy döntöttek, hogy minden játékos és vezető megveszi a jegyet és kilátogat az augusztus 13-án, az Üllői úton sorra kerülő Ferencváros-Jászapáti mérkőzésre, így mutatva példát a többi csapatnak is az összefogásra.

    A REAC vezetői úgy vélik: a Ferencváros és az Újpest (amelyet egy másik ügyben segítenek a palotaiak) a magyar profi futball értékei, közös értékek, akik nehéz helyzetükben megérdemlik a segítséget a játszótársak részéről, hiszen nem elsősorban ellenfelekről, hanem üzleti és szakmai partnerekről van szó.

    forrás: ftc.hu

  • sepregető
    #8138
    Tepszics is lejáratódott. Emlékszem, anno Tatabányáról azért kellett eltűnnie (miután elzavarták a Fradiból), mert összeszűrte a levet az egyik játékostársa feleségével... Ilyen "jellemes" ember ő... Aztán később meg egy norvég kikötőben halakat válogatott (segédmunka) és onnan könyörögte magát pályaedzőnek Kiss László mellé a Vasashoz. Ez az ember ma a Fradi sportigazgatója! Burleszk.
  • gabber_saviola
    #8137
    meg hogy villogjál a suliban a bérlettel, tudom én :Dddddd
  • fradista91
    #8136
    Szintúgy :)
    Mindenképp szeretnék venni egy bérletet, hogy támogathassam szeretett Clubomat!
    Ennyivel (sőt sokkal többel) tartozunk a FERENCVÁROSnak!