23418
  • miccoli002
    #8299
    Ez a szerncsétlen már a telóját se veszi tán fel,de egy tuti,ha holnapig nem huz el a faszba,akkor majd adnak neki egy kis nyomatékot!!!!!
    Amugy meg állítom,ha marad akkor se lesz kint holnap az Üllői Úton,hanem majd valamelyik belvárosi szálloda bárjából követi figyelmmel az eseményeket,két testőrrel az oldalán.
    A lényeg,hogy nagyon közel már a vég....(Ináncsy számára)
  • mukika
    #8298
    Balog is marad

    [URL=http://ftc.hu/index.php?action=main&nid=16936&sact=news]"Törvényesen megválasztott vezetőként feladataimat folytatom"[/URL] ...NC...
  • mukika
    #8297
    Budapest, augusztus 11., 15.45 Elbocsátó, szép üzenetet kapott a Fradi elnöke.


    A jelek szerint a Ferencváros elnöksége is megelégelte a klub körüli áldatlan állapotokat, erre utal, hogy - mint azt már jeleztük - lemondásra szólították fel Ináncsy Miklóst.
    Az elbocsátó, szép üzenet hatására érezhetően jobb lett a hangulat a klubházban, erre utal két alkalmazott lépcsőházbeli találkozása is. Amikor ugyanis a "családi jogon" a klub buszsofőrének számító Lajos keresztezte egyik hölgykollégáját az emeleti fordulóban, odaszólt neki:
    - Milyen aranyos, maga mindig mosolyog...
    Mire a hölgy - nem nélkülözve némi humorérzéket - így válaszolt:
    - Még szép! Hát ez a mosoly országa, nem?

    Részletek az Ináncsynak írt levéből

    "A Ferencváros elnökségének a levele dr. Ináncsy Miklós elnök úrnak!

    Tisztelt elnök Úr!
    Az FTC küldöttközgyűlése 2006. január 31-én Önt megválasztotta, később megerősítette tisztségében.
    (...)
    Megállapítható, hogy az Ön elnökségének az ideje alatt az FTC helyzete súlyosbodott, illetve válságosra fordult. A kialakult helyzetet az Elnök úr intézkedései nem segítették, sőt, inkább rontották. Tekintettel, hogy nem látunk az Ön személyében biztosítékot a továbbiak során egyesületünk megfelelő irányítására, ezért felkérjük, és egyben felszólítjuk, hogy a Ferencvárosi Torna Clubban viselt elnöki tisztjéről mondjon le.
    (...)
    Fenti felkérésünket és felszólításunkat abban a tudatban és mély meggyőződéssel tesszük, hogy számunkra a Ferencváros sportolóinak a jövője a fontos. Ezért álláspontunk MEGMÁSÍTHATATLAN, és visszavonhatatlan.
    (...)
    Tisztelt Elnök úr!
    Nincs kétségünk afelől, hogy amikor vállalta ezt a megbízatást, akkor minden energiáját latba vetve próbált meg segíteni az ismert válságos helyzeten, sajnáljuk, hogy ez Önnek nem sikerült. Személyét tiszteletben tartva kérjük, hogy önként vállalt lemondásával könnyítse meg helyzetünket, hogy ne kelljen elnökségünknek - az FTC Alapszabálya szerint eljárva - az elnöki tisztségéből visszahívnia Önt.

    Egyetértenek: Albert Flórián, Sipos Jenő, Kruj Iván, Wiesner Tamás, Fejős Mihály, Bató Mária, Fodor Szabolcs, Szabó István, Kökény Bea
    Nem értenek egyet: Maglódi Lajos, Debreczeni István
    - nb1.hugy
  • mukika
    #8296

    A Ferencváros elnöksége ma levelet írt Ináncsy Miklósnak, a klub elnökének, amelyben arra szólítja fel, hogy az FTC érdekében mondjon le, ellenkező esetben kénytelenek lesznek visszahívni. A levél tartalmával mindössze két elnökségi tag, Maglódi Lajos és Debreceni István nem értettek egyet.

    de a vezetőség is takarodjon vele együtt. ők is hibásak. egy hete még ők nem engedték el. kérdem én mi változott azóta? szvsz ez csak parasztvakítás tuti.

  • gabber_saviola
    #8295
    bárcsak sikerülne végre eltüntetni azt a fószert és Nyilasit betolni a helyére
  • mukika
    #8294


    Lazic már aláírt
    Tököli is aláírt
    Kemenes: Komolyan kell vennünk!
    Deme Imre is a Ferencvárosé
    Dragóner visszatért
    Dragóner: A mostani egyike pályafutásom legszebb pillanatainak

    már csak Balog van hátra.
  • sepregető
    #8293
    Sziasztok! MAGLÓDI LAJOS kivételével minden elnökségi tag aláírta azt a dokumentumot, amelyben LEMONDÁSRA szólították fel Ináncsy Miklós elnököt!!! Holnapi Nemz. Sport közli a levelet.
  • Subw00fer
    #8292
    remélem, bár az lesz a legnagyobb tüntetés, hogy marha sokan leszünk a meccsen, és persze nyerünk...
    az nb1-re meg mindenki szarik
  • fradista91
    #8291
    Nem kell a legrosszabbakra gondolni :)
    Főleg ilyen helyzetben nem hiszem hogy balhéznának a hoolok...
  • fradista91
    #8290
    Fradidrukkeren azt mondják még az MLSZ is vár...
  • Subw00fer
    #8289
    ok, mondjuk ki mit ért túlzás alatt?
    én arra gondoltam hogy akkora balhé kerekedik ki a dologból, hogy még a végén nem engednek be, vagy nemtom én. De ha olyan lesz mint a múltkori akkor az simán belefér.
  • mukika
    #8286
    jaja, ez több mint furcsa már. reggel óta folyik a tárgyalás, és még semmi eredmény mondhatni. :S
  • mukika
    #8284
    Tököli: három, Dragóner: nulla
  • fradista91
    #8283
    Egyetértek, de elég furcsa hogy még mindig nem hallunk semmit ki írt alá a játékosok közül. Csak Lazic szerződése van meg.
  • mukika
    #8282
    pedig holnap kell "túlzásba" vinni a tüntetést. ezért megyünk oda, hogy végre legyen már valami. ha holnap nem változik meg semmi, akkor soha nem fog. :S
  • Grenzjager
    #8281
    túlzásba??
  • Subw00fer
    #8280
    mindegy, csak jussak ki.
    remélem nem viszik túlzásba a tüntetést...
  • Grenzjager
    #8279
    szerintem lesz, csak lehet hogy a kapu mögé már nem.
  • Subw00fer
    #8278
    Szar ügy, de én örülök hogy végre fogy a jegy. Szomorú hogy ehez ki kellett hogy zárjanak...
    Mondjuk nekem sincs még jegyem... Szerintetek lesz ma délután még?
  • fradista91
    #8277
    Sajna olvastam :C
    De mit tudok tenni? :(
    Sehogysem jutnák ma fel jegyért úgyhogy nem tudom mi lesz...
  • mukika
    #8276
    van egy rossz hírem. idézek:


    Bence7 írta: Sokan érdeklődtetek, úgyhogy utána néztem. Tegnap elfogyott az összes bérlet a kapu mögé, jegy is alig maradt. Pénteken több mint valószínű, hogy az összes jegy is el fog fogyni a Táborba! Úgyhogy roham!
  • fradista91
    #8275
    Nekem még mindig nincs sajna jegyem :S
    Bízom hogy holnapra marad még a kapumögé, mert nekem már csak szombaton lesz lehetőségem Népligetbe menni...
  • mukika
    #8274
    sztem 18000ren tuti nem leszünk, szóval van még bőven. igaz a bérletesek száma már az 5000 felé közelít ami nem rossz. :)
  • mukika
    #8273
  • Takezó
    #8272
    huhh, lehet, hogy ma kéne vennem jegyet? o.0 valaki tudja esetleg hogy mennyi jegy van még a holnapi meccsre?
  • gabber_saviola
    #8271
    szavakat nem találok komolyan :-(
  • Grenzjager
    #8270
    döbbenet:

    Már kötszerre sincs pénz a Fradinál
    Magyar labdarúgás
    A Ferencváros Szurkolók Szövetsége (FSzSz) akcióba kezdett, hogy támogassa a másodosztályba sorolt futballcsapat játékosait, és szakmai stábját.


    AZ FSzSz arra buzdítja a Fradi-szurkolókat, hogy a zöld-fehér klub játékosai által használt gyógyszereket, és egyéb kötszereket vásároljanak, mivel az egyesület vezetősége már ezek beszerzésére sem tud pénz fordítani.


    A zöld-fehér szimpatizánsokat arra kérik, a szombati, Jászapáti elleni idénynyitóra hozzák magukkal a megvásárolt termékeket, és az Üllői úton felállított pódiumnál adja le azokat. Az Eisemann László masszőr által összeírt listán olyan segédeszközök szerepelnek, mint Leukoplast, rugalmas pólya, Richtofit krém, Gatorade por...

    Nehéz szavakat találni...
  • Láma!
    #8269
    van másik, hátul a bejáratnál csak senki nem tud rola:D
    énis álltam tegnap sorban, kb 10-15percet, aztán vki szolt hogy hátul lehet jegyet venni, de CSAK jegyet, mondom zsir, meg is vettem mind az 5öt, és huzás haza:D
  • mukika
    #8268
    én meg 2,5 órát álltam sorba 10 bérletért... de megvan az a lényeg. :)
  • Grenzjager
    #8267
    már van jegyem :))))))))))))) egy órát álltam sorba a kva anyjukat, hogy miért nincs több pénztár.....
  • Riddick73
    #8266
  • Grenzjager
    #8265
    Zsír még az lenne, hogy le kéne jattolni a jernyákokkal, hogy szombaton székház pucolás, ők csak nézik, cserébe balhémentes piálás az NB2-ben. mindenki jól járna.
  • Csesza
    #8264
    nah ezt má csak nem basszák el ?!
  • Riddick73
    #8263
    Még az NBII-es indulás sem biztos.

    Albert Flórián a Ferencváros elnökségi tagja ma reggel a Napkelte adásában utalt arra, hogy még a csapat NBII-es indulása sem biztos.
    - A játékosok és a szakmai stáb még nem írták alá a szerződésüket – mondta az adás után honlapunknak a Császár -, márpedig ez elengedhetetlenül szükséges a másodosztályban való induláshoz. Ináncsy Miklós elnök szerint ma megérkezhet a szlovák Artmedia főnökének a kedvező válasza, és ha ez valóban megtörténik a játékosok illetve szakmai vezetők csak ebben az esetben kötelezik el magukat a csapathoz. Elmondhatjuk tehát, hogy nem a huszonnegyedik órában, hanem azután három órával vagyunk.

    ÚrIsten...
    Mi lesz, ha a válasz nemleges lesz?

  • [Jakuza]
    #8262
    Hat ezt nagyon sajnalom.
    Csak ezzel az egy dologgal lehetett volna eltavolitani az inkompetens bandat a vezetoi szekekbol.
    Ha nincs ultimatum, amivel sarokba szorithatnak oket, nem lesz lemondas sem. :(
  • Kanál
    #8261
    annyira nem is jo :DDD
    es meg a Petofi is emlitve van :P
  • mukika
    #8260
    itt a lényeg: "A Ferencváros anyagi biztonságának megteremtése érdekében a T-Mobile elvárja, hogy az FTC vezetősége sikeres tárgyalásokat folytasson, melynek eredményeként új tulajdonos és új vezetőség kerülhet a labdarúgó csapat élére, akik képesek lesznek megvalósítani a kibontakozási tervben felvázolt jövőképet. A T-Mobile továbbra is segítséget ad és együttműködik a Fradihoz méltatlan helyzet mielőbbi rendezésében."

  • szanics
    #8259
    Korrekt, tavaly a Vác 25 millióból nyerte meg a másodosztályt.
  • mukika
    #8258
    Budapest, augusztus 9., 20.50 Magyar Kupa-győzelem és bajnoki cím a kikötés.

    A T-Mobile a másodosztályban is szponzorálja a Ferencváros labdarúgócsapatát, a zöld-fehér klub évi 100 millió forintot kap(hat) a távközlési cégtől. Az összeg felét azonban csak akkor folyósítják, ha az együttes a Magyar Kupát és az NB II-t is megnyeri.
    "Az FTC Labdarúgó Zrt. vezetősége megküldte a kibontakozási tervet, melyben megfogalmazta a stabilitás megteremtésére vonatkozó rövid távú, illetőleg az erre épülő hosszú távú elképzeléseit" - olvasható a cég közleményében. " A T-Mobile ezt a tervet elemezve és értékelve meghozta döntését a szponzorálás folytatásáról. Bár a kibontakozási terv bizonyos pontjaira a választ a közeljövő adja meg, a T-Mobile alapvetően teljesíthetőnek tartja a tervben megfogalmazottakat, amely kiutat jelenthet a jelenlegi válságos helyzetből."
    Az évi 100 milliós támogatásból a cég 50-et a folyamatos működés biztosításához nyújt, a másik fele pedig az elért eredményektől függ. "További 50 millió forintot eredményességi prémiumként folyósít a nemzetközi kupaküzdelemben való indulás jogát biztosító, a Magyar Kupában való sikeres szereplés, valamint a bajnoki cím megszerzése esetén."
    Az együttműködés folytatásának feltétele azonban a tulajdonviszonyok rendezése és a kibontakozási terv teljesítése is: "A Ferencváros anyagi biztonságának megteremtése érdekében a T-Mobile elvárja, hogy az FTC vezetősége sikeres tárgyalásokat folytasson, melynek eredményeként új tulajdonos és új vezetőség kerülhet a labdarúgó csapat élére, akik képesek lesznek megvalósítani a kibontakozási tervben felvázolt jövőképet. A T-Mobile továbbra is segítséget ad és együttműködik a Fradihoz méltatlan helyzet mielőbbi rendezésében."
    A távközlési cég 2004. novembere óta évi 250 millió forinttal támogatta a Ferencvárost, ez az összeg azonban júliusban 150 millió forintra csökkent.
    (MTI)
  • mukika
    #8257
    nekem sincs se jegyem se bérletem.... holnap én is rohanok, megvenni. bár még várok 5 embert aki beadja a bérletpénzt. idáig is kettőt én előlegeztem meg... :S