23418
  • jefferson83
    #8340
    Én megnézlek benneteket a tévében :)
  • fradista91
    #8339
    Jah, és én is leírom már hogy nézek ki :P
    Fekete farmer, sötétszükre póló (oldalán fekete csíkkal), Fradi sál...
    (sötétkék Nike pulóver valószínűleg a derekamon)
  • fradista91
    #8338
    Nekem szerencsére sikerült még szereznem a kapumögé (J szektorba).... De már reggel 10:15 körül eljöttem, már 100 méteres sor állt a jegypénztárnál...
  • fradista91
    #8337
    Okés semmi gáz, nem is kérem hogy hagyd őket ott, de ha látsz minket akkor mindenképp köszönj oda :)
  • gabber_saviola
    #8336
    látom elindultál :)

    megkereslek remélem meg is talállak :) jó utat
  • Csesza
    #8335
    Remélem összefutok valakivel :)

    nah hali én indultam csocsi és jó szórakozást mindenkinek!
  • Csesza
    #8334
    zsíír :)

    akkor mondom én a személyleírást :)

    (atombrutál)sötétbarna haj
    szakáll
    bő gatyó
    valmien mez
    ehhez a cucchoz nem illő fradisál :)
    és nagydarab szó még rám a jellemző :)
  • Csesza
    #8333
    hova vetettek jegyet?

    azagáznemtom mikorra érek oda és így konkrétumot se tok mondani hogy ekkor meg ekkor itt és itt találkozzunk...

    (remélem gyorsan írsz mer már el kellett volna indulnom a buszra...)
  • gabber_saviola
    #8332
    kék farmer, kék csíkos felső, Fradisál, napszemüveg, olaszos haj és egy Takezó lesz velem (Őt egyszerübben fel fogod ismerni :ASDasdasdasd)
  • gabber_saviola
    #8331
    alap persze
  • gabber_saviola
    #8330
    össze kell hogy fussunk :)
  • mukika
    #8329
    látom a topiklakók közül szinte mindenki a helyszínen fog szurkolni! helyes-helyes! :))))
  • Csesza
    #8328
    nah, eldölt megyek én is ki a meccsre! nemsokára indulok is, kemény 3óra buszozás és sajna csak a tüntetés végére fogok odaérni :(

    azthiszem ez lesz életem eddigi legjobb és leghangulatosabb meccse...

    Hajrá Fradi!
  • Oncsi
    #8327
    Köszi ! akkor mégis viszek:S
  • mukika
    #8326
    felhős idő van, és hűvös, de még nem esik, de fog. :S
  • Oncsi
    #8325
    figyi !!!Pesten milyen az idő? ott is esik?nem mintha zavarna,de akkor viszek kabátot:)
  • mukika
    #8324
    ezt az üzit kitörlöm, mert azért tel. számot ne adj meg nyílvános fórumon sztem. :) ja és nincs pénz a kártyámon. :p

    én megyek 2kor már tuti ott leszek. de mivel jönnek olyan haverjaim akiket egy évben egyszer látok, nem szeretném ott hagyni őket. kb, 1,5 éve nem voltak meccsen, de most képviseltetik magukat. szóval sorry, de ez most nem fog összejönni. de ha látlak titeket(múltkor is felismertelek, csak eltüntél), pár percre oda szaladok. :)

    öööö 15-20 fős társasággal megyek, szóval csúnya dolog lenne ott hagynom őket, mert csak....
  • Láma!
    #8323
    :o
  • Kanál
    #8322
    Nickname(s) Lilák (Violets)
    pf 2 oraja neztem meg es meg majmok voltak :s
  • Kanál
    #8321
    nem, nezd meg
  • Láma!
    #8320
    hehe, fék:D
  • sepregető
    #8319
    Jó reggelt! Voltak Bánkék (FSZSZ) a Napkeltében reggel, és ináncsy is. Sajnos Bánkék nem szerepeltek jól, erőtlenek, határozatlanok voltak. Nem használt ezt a tévészereplés a közös célnak: ináncsy, elnökség TAKARODJ! :-((((
  • fradista91
    #8318
    LOOOL :DDD
    :PPP
  • bmffm856
    #8316



    Wikipedián is szeretik ujpesti cimboráinkat
  • skristof
    #8315
    végre!
  • Takezó
    #8314
    háháhá:D remélem Patriknak sikerül szereznie még kapu mögé:D
  • bmffm856
    #8313
    na megvan a bérletem...:) szerencsére még éppen sikerült a kapu mögé megvenniük a haveroknak...:) holnap szóljon a hangerő: HAAAAJRÁÁÁÁ FRAAADIIIII!!!
  • gabber_saviola
    #8312
    Taki is összefog ^^

    integetünk majd a nyugdíjas szektor felé nektek :ASDasdasdasdasd
  • Láma!
    #8311
    Holnap találkozunk, az Összefogás napján!!

    HAJRÁ FERENCVÁROS!!!
  • miccoli002
    #8310
    Egy új Fardis topik nyílt:Nyilasitól-Gellei-ig cimmel!!!!
    Minden elsősorban Fradista érzelmű embert szerettel várunk ott is!!!!
  • sepregető
    #8309
    Jav: nem vállában, hanem villában. Bocs.
  • sepregető
    #8308
    Hogy ináncsynak vége, az tény. Holnap este már nem elnökként hajtja fejét álomra a törvénysértő módon, fiktív adásvételivel megkaparintott budafoki vállában. Nem tárgyalt ma ő a szlovákkal (holnap sem fog), szóltak Hajdúszoboszlóról, h tajtrészegen "dolgozza fel" a történéseket az egyik szállodájában. Nyílasival az a bajom, h nagyon lapít, mindig kerüli az állásfoglalást, a konfrontációt. Nem lenne szabad mindig a könnyebb irányba mozdulnia.
  • fradista91
    #8307
    Kiáltvány

    Honlapunk az alábbi kiáltvány közreadására kapott felkérést, amelyet az 1940-es évektől kezdődően évtizedenként egy-egy ismert labdarúgónk írt alá. A kiáltvány szövegét változtatás nélkül közöljük.

    FRADISTÁK, MAGYAROK, BARÁTAINK!

    Mi, a Ferencvárosi Torna Club egykori és jelenlegi labdarúgói, sportolói és szurkolói kiáltvánnyal fordulunk a sportot, a labdarúgást, a FERENCVÁROST és hazánkat szerető barátainkhoz, mert olyan szégyen esett szeretett klubunkkal, melyhez fogható 107 éves történelmünkben nem volt. Bár eredményei alapján a legmagasabb osztályra érdemes csapatunk, mégis a második vonalban kell szerepelnie. Ez a döntés lavinát indított el és elgondolkodásra késztetett bennünket.

    A súlyos válság okai egyrészt gazdaságiak, másrészt erkölcsiek. Mind a kettőre megoldást kell keresnünk, hiszen az FTC több mint egy klub, a "Ferencváros" a nemzeti kultúra része, közös örökségünk és nemzeti önazonosságunk egyik bástyája is, hiszen a közösen megélt XX. századunk minden viharában összekötő kapocs volt, kapaszkodót adva sok millió magyarnak határokon innen és túl. Azonban azt kell látnunk, hogy a rendszerváltoztatás óta a klubban rablógazdálkodás folyik, melynek kárát a csapat és a szurkolók szenvedik.

    Eljött az ELSZÁMOLÁS ideje.

    Kiáltványunkban szólítjuk fel tehát

    - az FTC elnökét hogy azonnal mondjon le,

    - az FTC elnökségét, hogy ideiglenesen új elnököt nevezzen ki, aki elvégzi a klub teljes körű gazdasági átvilágítását és annak eredményéről nyilvánosan beszámol, valamint hosszú távú gazdasági és sportkoncepciót dolgoz ki.

    - az FTC elnökségét, hogy a klub hét feddhetetlen gazdasági múltú és erkölcsileg elismert egykori labdarúgójából – az 1940-es évektől kezdődően minden évtizedből egy-egy játékos bevonásával - hívja létre azt a tanácsadói testületet, mely az átvilágítási folyamat minden részletébe betekinthet, a mai naptól befolyó anyagi javak felett teljes körű ellenőrzést gyakorol, valamint felügyeletükkel indul meg az FTC új elnökségének felállítása.

    Kiáltványban kérjük

    - minden Ferencvárost szerető magyar barátunk támogatását. Játsszon mindig, mindenütt teltház előtt az FTC, zúgjon a Hajrá Fradi, mint egykor. Találjunk újra egymásra, mi fradisták, mert a mi dolgunk, hogy erkölcsileg háttérországa legyünk azoknak, akik a helyzet megoldásán fáradoznak.

    - a független magyar bíróságot, hogy elfogultság nélkül tárgyalja a Ferencváros minden ügyét és amennyiben méltánytalanság érte, megfelelő módon kötelezze kártérítésre azokat, akik az anyagi és erkölcsi károkat okozták.

    - a magyar kis- és középvállalkozókat, tehetős barátainkat, magyar vállalatokat, hogy hozzák létre a Ferencvárosi Mecénások Társaságát, mert az elmúlt másfél évtized nyilvánvalóvá tette, hogy az idegenszívű haszonlesők helyett csak magunkra számíthatunk. Legyen a Fradi a magyaroké, ne kelljen idegen országok milliomosainál megalázóan házalnunk.

    Mutassuk meg újra a világnak, hogy össze tudunk fogni, hogy közösen nagy dolgokra vagyunk képesek. Lesz még újra bajnok a Fradi, lesz még újra kupagyőztes, lesznek újra rangadók az Üllői úton. Azonban az első rangadót nekünk, a Ferencvárosi Torna Clubot szeretőknek kell megnyerni a közöny, a széthúzás, a külső rosszakarók ellen. Meg kell újulnunk, meg kell erősödnünk, hogy újra szárnyalhassanak a Zöld Sasok.

    Hajrá magyar futball! Hajrá Fradi!

    Kiáltványunkat az 1940-es évektől kezdődően évtizedenként egy-egy ismert labdarúgónk írta alá.

    A 40-es 50-es évekből: Rudas Ferenc
    Az 50-es 60-as évekből: dr. Fenyvesi Máté
    A 60-as 70-es évekből: Albert Flórián
    A 70-es 80-as évekből: Máté János, Mucha József
    A 80-as 90-es évekből: Bánki József, ifjabb Albert Flórián
    A 90-es évek és az ezredforduló játékosai közül: Lipcsei Péter

    Ftc.hu
  • fradista91
    #8306
    Még 22 óra van hátra a mérkőzésig, 19 óra a tüntetésig :)
    HAJRÁ FRADI!
  • fradista91
    #8305
    Elnézést mindenkitől természetesen nem ALBERT FLÓRIÁN (így csupa nagybetűvel) személyére gondoltam...
  • [Jakuza]
    #8304
    Vannak ott tiszteseges emberek.
    Nem gondolom, hogy Kokeny Beanak vagy Albert Floriannak, barmilyen koze is lehet a Ferencvaros ide sullyedeseben.
  • fradista91
    #8303
    Nagyon örülök Tökiéknek, és holnapi nagyon nagy buli lesz :)
    Amúgy az elnökséghez csak annyit: ne csak Náncsy lemondását követeljék, saját távozásukat is helyezzék kilátásba mert a Megtisztuláshoz erre van szükség ;-)
  • bmffm856
    #8302
    holnap 8:24-kor indul a vonatom Pestre...viszem nagyapám vasvilláját is, oszt majd azzal ki lehet kergetni ezeket a söpredék férgeket a városból...:@

    mostmár tényleg eltakarodhatnának a picsába...remélem holnap elsöpri a népharag ezeket a mocsadékokat...:@ mi nagyon sokan megyünk...
  • [Jakuza]
    #8301
    NS: Ináncsy Miklós nem mond le

    A Ferencvárosi Torna Klub elnöksége a mai napon levélben lemondásra szólította fel Ináncsy Miklóst, az FTC elnökét, ám ő folytatni akarja a munkát.

    Az elnökség kilátásba helyezte, hogy visszahívja Ináncsyt, ha az nem távozik önként. A tagok közül Maglódi Lajos és Debreceni István nem írta alá a felszólítást.

    Ináncsy Miklós a felvetésre egy közleményben reagált: addig akarja folytatni a munkáját, amíg a szlovák befektetővel való tárgyalások be nem fejeződnek.

    Mit kell ezzel a gyokerrel csinalni, hogy eltunjon ?
    Nem vagyok az eroszak hive, de lehet hogy alagyujtanak egy dinamitruddal, hogy a kezdolokest megadjam a tavozasahoz.
  • Grenzjager
    #8300
    tepszicset(30-637-1679) is kérjük meg hogy húzzon el francba!!!