23418
  • sepregető
    #8460
    Ezek mindenkit hülyének néznek? Kmotrík merő "szimpátiából" utal 50 milliót? Aha. Azért milliárdos a faszi, mert ilyen "érző" szíve van... Ezek a milliárdosok már csak ilyenek... Azt nyilatkozta: reklámfelületekért adta a pénzt. Na ne! Egy szlovák, akinek semmilyen vállalkozása nincs Magyarországon!!! Mit fog hirdetni? A szlovák tévét? Vagy a pozsonyi lapterjesztő vállalatát? Valami nagy hókamóka lehet a háttérben. Megint...
  • skristof
    #8459
    honnan tudod? :D
    nem fog visszajönni...
  • fradista91
    #8458
    Sok sikert, sok szerencsét, Kitartás Taki!
    Tudom, hogy amint rendeződik a Clubunk anyagi helyzete Ákos a Mi CSAPATUNKAT fogja erősíteni.
    HAJRÁ FRADI! HAJRÁ TAKI!
  • Grenzjager
    #8457
    nb1.hu:
    Takács a Veljébe igazolt
    Budapest, augusztus 14., 14.55 A Ferencváros középpályása a dán csapatnál folytatja.
    Az elmúlt héten két napot a dán élvonal újoncánál a Velje csapatánál töltött próbajátékon Takács Ákos, az FTC középpályása. A menedzserével, Hrutka Jánossal utazó Takács a mai napon hároméves szerződést kötött a skandinávokkal.
    - Anyagi okokból döntöttem a távozás mellett, és fogadtam el a Velje ajánlatát - mondta Takács. - Hitelre vettünk lakást, amelyet folyamatosan törleszteni kell, de nem tudtam ezt rendesen megoldani, és nem az én hibámból. Egyáltalán nem állt szándékomban elhagyni a Ferencvárost, ha rendezett anyagi viszonyok lettek volna, maradtam volna. A zöld-fehéreknél amúgy lejárt az előző idény végén a szerződésem, így a saját kezemben volt a sorsom. Itthonról nem kerestek, azt én is csak hallottam, hogy hívott a Fehérvár, de velem senki nem beszélt tőlük. Dániában a Velje vezetői elmondták, hogy a biztos bentmaradás és a középmezőny a cél. A nyáron 3-4 küldföldi játékos került a klubhoz, így a vállalt célkitűzés teljesíthető. Az Üllői úton elbúcsúztam a társaktól, mert kedden utazom, és szerdán már az új csapatomnál fogok edzeni. Nem leszek sokáig egyedül, néhány nap múlva követ majd a nejem és a fiam.
    (si)

  • fradista91
    #8456
    Egyetértek... Lehetne igazi Fradi szívű befektetőket is találni, akik nem azért áldoznak pénzt a klubba, mert már nincs hova költeniük, hanem mert szeretnének tenni érte.

    HAJRÁ FERENCVÁROS!

    ui: ez alapján Náncsynak lassan le kell mondania :P
    mert ugyebár: "amíg a szlovákokkal nem egyeztetett marad"...
  • Grenzjager
    #8455
    kár hogy egy senkiházi médiacézár tót,

    ha ináncsy eltűnne lenne normális ! estleg magyar befektető is, és nem kéne kurválkodni a tórok felé, égessenek inkább zászlókat és nyalják tovább a slota seggét, büdös banda
  • jefferson83
    #8454
    Egy kis pénz: katt.
  • fradista91
    #8453
    Én is így vagyok vele, de ha már úgy sem tudok mit kezdeni, akkor inkább csak röhögök magamban mennyire eltudnak néha feledkezni magukról az emberek...
  • jefferson83
    #8452
    jó volt látni azt a sok embert a meccsen
  • Láma!
    #8451
    joreggelt, kievickéltünk az ágyból...:D

    most megyünk vhova kajálni, aztán addig vki irja már be hogy milyen volt tüntetés, meg hogy mi volt. a meccs nagyon jo volt, mármint összesgében. ma reggel megkérdeztem "asszonyt hogy tetszett e neki, és azt mondta hogy igen, jo volt, a meccs is, meg a hangulat is!! pedig attol félt nagyon, hogy soksok ember, és majd vmi balhé lesz, de ugye nem volt. és akkor én erre mondtam hogy igen, ilyen egy igazi FRADI meccs. ugyhogy szerintem jön még velem meccsekre:)
  • Grenzjager
    #8450
    Jó reggelt :)

    kezdem a napot...
  • miccoli002
    #8449
    FRADIFAN BARÁTAIM!!!!!!

    Néha nézzetek már át az általam inditott "Nyilasitól-Gellei-ig" c. topikba is,mert egyelöre nagy az érdektelenség,pedig éppen Nyilasit dobtam fel témának.

    Hello
  • Takezó
    #8448
    nah monnyuk ezeket a metrósokat de gyűlölöm... a rongálást :\
  • mukika
    #8447
    de voltak. 2004-ben a Millwall ellen.

    helyre hozott a zuhany meg a kávé. :p
  • fradista91
    #8446
    De nyomorék fejem van :D
  • fradista91
    #8445
    Nah én is írok egy kisebbfajta beszámolót:
    A tüntetés egész jó volt, a felszólalók közül Lipcsei Peti kapta a legnagyobb "ovácíót" (viszont gazdagabb lettem egy tapasztalattal is: mindig egyél mielőtt kimész ordibálni/ugrálni a meccsekre, mivel még most is fáj valamilyen szinten a hasam :S) Jó volt találkozni Gabberral, és Takival :) A meccsen elvileg J szektoba kellett volna mennünk, dehát ilyenkor ez nem számít úgyhogy én átevickéltem az Mbe, szurkolni és tovább ugrálni (még úgy is hogy fájt a hasam :P) hiszen: Ferencváros az életünk... A mérkőzés vége felé amikor végre sikerült betalálnunk úgy örültünk mintha BL-t nyertünk volna (király volt :P) Arról nem is beszélve hogy nagyon jó volt látni a közel 15ezer embert :)
    Röviden ennyit a tegnapról :P

    ui: a metrón sem volt megállás az egyik gyerek szétrúgta a metró oldalát (belülről), és betört egy lámpát is a mi kocsinkban :D

    Mindjárt megnézem Gabber képeit is, csak nekem még le kellett szednem a zip fájlt :P

    HAJRÁ FRADI!
  • mukika
    #8444
    hazaértem. :p

    igaz már a kocsiban kialudtam magam(kemény 5 órát aludtam) de még szét vagyok csúszva. szép volt, jó volt elmúlt. jó volt elmenni tüntetni. régi cimborákkal úgy berugtam, mint a disznó, már a meccs előtt 2 órával... :) elmondhatom, hogy tegnap ismét sikerült történelmet írnunk. haverom volt az első akit nb2 óta a biztonságiak vezettek ki. :p de már a meccs kezdés előtt 15 perccel, bedobott egy teli üveg iceteát a pályára (fel sem nézett, és elhajította mikor beértünk mert útban volt, azaz a széken volt) de gondolom a biztonságiaké volt a pia, mert ugyebár nem vihetsz be semmit. egyből hárman rámentek, egy kis lökdösődés, dumálás, aztán kivitte takács a biztonságiak főnöke. ő az aki bátyámat már nem egyszer lenyomta a földre, ő az aki párszor megfenyegetett minket, hogy ha mégegyszer meglát minket meccsen, akor lesz nemulass. tegnap csak mosolygott, mert mutattam neki a bérletet. mind1, haver meg visszajött másik kapun. :p

    jövő héten irány szolnok. :) jó kis vidéki túra. már meg is van a söfőr. :p

    kb. 30 percbe telt megírnom ezt az egészet. asszem lefekszem. :))))
  • Csesza
    #8443
    nah, megvagyok :)

    hangulat kibaszott jó volt(ilyet még nem basztam) ennyi ember jééézuus :)

    a meccs hagyott maga után kivánni valót de most nem ez volt a lényeg...

    Buksi góljánál azt a hangorkánt ami ment...

    a buszunk késett majdnem egy órát ezért, kb. negyed órát töltöttem a székház előtt mert mindenki indult befele...
    (leírhatná valaki hogy lett e valami eredménye a tüntetésnek...)

    sajna nemt találkoztam senkivel igaz meg se tudtam jegyezni hogy ki milyen szerkoba ment, de sztem ha felvettem volna egy rózsaszín FUCK Palermo-s pulcsit akkor gabber lehet, hogy összefutunk :) :P

    legközelebb...
  • sepregető
    #8442
    Este m1-en nyilatkozott Kmotrik. Hát, gyerekek... Az ürge full alkesz, kezében pálesszel ment az utcán és nyilatkozott a tv-nek... Körülötte tipikus gyilkos gorillák. Ez az ember kőkemény maffiózó! Nem biztos, hogy jó lenne nekünk megmentőnek. Még ez hiányzik a Fradinak: a kőkemény szlovák alvilág... Kmotrikra a hörcsögömet nem bíznám rá, a szeme se áll jól!
  • bmffm856
    #8441
    Nos akkor hazaértem. És most megosztanék egy rövidke élménybeszámolót a napomról, amennyiben nem gond :)

    Szóval 12-én szombaton reggel 8:24-kor indult a vonatom Budapestre. A balatonmáriafürdői állomáson ismerős arcok fogadtak, zöldbe öltözött cimborákkal szálltam fel a vonatra, ahol már vártak hárman bennünket. Haladt a vonat Budapest felé, egyre töben lettünk Zöldek a vagonban. A bringaszállítóban utaztunk (ez valami spéci új vonat volt, ahol le lehet ülni ebben a vagonban is). Úgy fehérvár körül felszállt egy család a kislányukkal, aki nem volt több 1 évesnél. A kiscsaj olyan élvezettel hallgatta a Fradi nótáinkat, hogy még tapsolt is, amennyire telik egy ilyen kisgyerektől, de a folytonos teliszájjal való vigyorgás az megvolt. :) Asszem megalapoztuk a jövőjét :). Azonban a MÁV-os elvtársak megintcsak kitettek magukért, a vonatunk fél órát késett. Mikor végre befutottunk a Déli-be, akkor lerendeztem haverommal egy függő ügyet, majd elindultam hazafelé. Lepakoltam, kicsit ettem, majd indultam a Szentély elé demonstrálni. A Kálvinon volt a találkozónk, háromnegyed 2-kor, azonban a BKV-s elvtársak is úgy döntöttek, hogy ma én elkésem, így csak 1/4 háromra értem a Kálvinra. Ekkor már senki nem volt ott, ezért mentem egyenesen a Szentélybe. (A Kálvin téri metrón nagy meglepetésemre az ellenőrnő igazoltatás helyett sok sikert kívánt a meccsre...nocsak vannak még csodák...). Mikor odaértem, már nagy tömeg volt, ami a tüntetés 2 órája alatt csak több és több lett. Végre elérkezett a pillanat mikor beléptünk a Szentélybe (ekkor már megtaláltam haveromékat, akikkel mentem), megkaptam a bérletemet, majd irány a K-L szektor :). Leültünk úgy középtájt, ekkor volt 4 óra...szállingózott a tömeg, lehetett látni, hogy itt valami nagy dolog van készülőben. Fél 5-kor már a háromnegyed stadion tele volt, a meccskezdésig pedig a vendégszektor és a székház melletti kanyar kivételével egy gombostűt nem lehetett leejteni sehol. Idővel az utóbbi is megtelt, a vendégbe pedig maximum 100 Jászapáti fanatista érkezett. A meccs nagyon jó hangulatban telt, ezt nem írom le részletesen, aki ott volt úgyis tudja, aki meg nem, annak a leírás alapján semmit nem mondana. A lényeg hogy a pokol várta a Jászapátit, akik jól tartották magukat, de a legjobbkor jött Lackó Zsolt gólja. (A meccs terjedelmesebb elemzésést azokra bízom akik ebből élnek :P). Mikor vége lett a meccsnek, elindultam hazafelé, hogy felszedjem a cuccaimat, majd induljak ki a vasútállomásra az utolsó vonattal lejönni vissza Balatonmáriafürdőre. El is értem minden gond nélkül (este 8 után flangáltam végig Fradi mezben, sálban és zászlóval a városon)...hát nem egyszer találkoztam szúrós tekintetekkel, de gond nélkül eljutottam a Déliig, ahol felszálttam a vonatra. Kellemes társaságban utaztam Fonyódig, ahol 2 órát kellett várnom a csatlakozásra, amely 3:07-kor jött. Ez az úgynevezett Bagolyvonatl. Végre hazaértem, majd elkezdtem ovlasgatni az interneten a cikkeket a meccsről. Felettébb dühítő, hogy a Nemzeti Sport című szennylapnak van pofája 13 ezer szurkolót írni. A Szentélybe 18100 néző fér be, ebből a vendégszektorban volt egyedül számottevő üres hely, így asszem nem túlzás 16500-17000 nézőről beszélni. Örömmel konstatáltam hogy az embereket igenis érdekli a Fradi sorsa. Az utcán (még Pesten, de már távol a Szentélytől) is sokan kérdezték (mezemet látván) hogy mi lett a vége, mert dolgoztak és nem tudták nézni. A Déliben is többen kérdeztek az eseményekről. Amivel nem vagyok tisztában, hogy a tüntetésünknek lett-e eredménye: a vezetőség megfogadta-e jószándékú tanácsunkat, mikor eltakarodásra buzdítottuk őket? Ezt majd valaki aki tudja írja le légyzi...:)

    Hát ennyi...:) nagy élmény volt, és nem bántam meg, hogy majd 13 órát utaztam egy nap alatt...mert megérte...:)

    FERENCVÁROS MINDÖRÖKKÉ!
  • bmffm856
    #8440
    na hazaértem én is...:) úgy mindent összevetve...13 órát töltöttem az elmúlt 24-ből utazással a MÁV illetve a BKV járatain, de megérte...:) megkockáztatom, hogy a 95-ös BL szereplés óta nem voltak ennyien Fradi meccsen az Üllőin...:)

    szép volt fiúk! (arra meg fel kell készülni, hogy az összes NB2-es csapat ezt fogja ellenünk játszani...:S)
  • Takezó
    #8439
    lál:D ilyen szépt még nem látott:D:D
    #8437: pls küldd már át nekem azokat is^^
  • gabber_saviola
    #8438
    :DDDDdddd
  • gabber_saviola
    #8437
    azok nem lettek jók :)
  • Kanál
    #8436
    085-on kiscsoka hogy nezi Takezot hatulrol :D
  • Takezó
    #8435
    kép83-84 hiányzik:D:DD
  • Oncsi
    #8434
    Jók a képek,Főleg görögtüzes
  • Kanál
    #8433
  • gabber_saviola
    #8432
    nah képeim egyben
  • gabber_saviola
    #8431
    tüntetés helyett inkáb ittuk a meleg sört a székház elött :)
  • gabber_saviola
    #8430
    :DDDdddddd
  • Takezó
    #8429
    jah, igen, Kepper agresszivkodott ott:D:D
  • Oncsi
    #8428
    kék csikos inges palit láttam gondoltam te vagy,csak furcsa volt a sárga esőkabát:)még Tüntetés alatt láttam:)
  • gabber_saviola
    #8427
    ülj már le paszmek :ASDasdadsasdasd
  • Takezó
    #8426
    lol, most nézem:
    Kapuralövések: 19(8) / 1(0)
    Labdabirtoklás: 68/32
  • gabber_saviola
    #8425
    nem
    ott voltál Te is ahol Én?
  • Takezó
    #8424
    :D lawl:D

    nah, legközeelbb szept. 3-i meccsre tok menni Vecsésre
  • Oncsi
    #8423
    Nagyon jó volt látni,hogy szinte teltház volt !!!B-középben is ment a hangulat,csak megint sok volt az olyan ember aki nem tudott minden szöveget:(
    Szép volt fiúk !!!Dragi volt sztem a meccs EMBERE!!!
  • Oncsi
    #8422
    Gabber nem volt nálad sárga esőkabát?
  • banok
    #8421
    rövid összefoglaló