23418
  • Csesza
    #8500
    góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól

    BUKSI

    1-3
  • Csesza
    #8499
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL

    BARTHA LACI

    1-2 YEEEE
  • Csesza
    #8498
    Lipcsei

    góóóóóóóóóóóóóóóóóóóól

    1-1
  • Csesza
    #8497
    yeeeeeeeeeeeee
    Laczko

    11es
  • Csesza
    #8496
    1-0
  • Csesza
    #8495
    huhhh bazze szarok vatyunk :S
  • zsilike
    #8494
    grat priskinnek!!!egyik legjobb fiatal a magyarfociba!angliába jo lesz az edzés/fm 2006 ban a legértékesebb magyar fiatal,szoritok neki,végül is zöld volt,igaz győr,de sok sikert
  • zsilike
    #8493
    hajrá!!!!fradika!!most már látszik h mindent kibirunk és nem törik meg a csapat!!!amugy már nem is bánom h nem nb1,2.ligába összeáll a csapat,van1év h rendezzük a gondolatokat,plusz remek lehetőség a fiatalok beépitésére,ami nb1 be kockázatosabb,de minden rendbe lesz és jövőre büntetünk!
  • fradista91
    #8492
    Én is remélem, és hasonlóan gondolkodok: nagy játékos lehet belőle :)

    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • Csesza
    #8491
    csak figyeld meg, nagyon nagy játékos lesz belőle...

    nagyon szeretem a játékát, remélem végig hajtja a meccset :)
  • fradista91
    #8490
    Kíváncsi vagyok rá, mert már elég rég óta nem láttam játszani tétmérkőzésen :)
  • fradista91
    #8489
    Sajna én ma nem tudok elmenni Szolnokra, de lélekben és a TV előtt mindenképp ott leszek :)

    ui: Jobbulást Jovánczainak!

    HAJRÁ FRADI! HAJRÁ FRADI! HAJRÁ FIÚK MERT FŐ A GYŐZELEM!...
  • Csesza
    #8488
    ezaz!

    Bartha a kezdőben!
  • mukika
    #8487
    JEJEJEJEJEJEJEJJE

    Várható összeállítások

    Szolnok: Rézsó - Pintér, Antal, Balogh, Jeney - Almási, Remili, Szalai, B. Tóth - Kalina, Bardi
    FTC: Kemenes - Bognár, Dragóner, Tímár, Balog - Deme, Lazic, Lipcsei, Laczkó - Szalai, Bartha

    Jovánczai sérült és nem játszik ma. végre.... azért jobbulást neki. ;)
  • Oncsi
    #8486
    köszi
  • miccoli002
    #8485
    Hogy egy kicsit félbeszakitsam a Kmortikos témát,nem tudja valaki,hogy mi van a FATUSIVAL????
    Mit csinál mostanság,hol játszik meg ilyenek?????
  • sepregető
    #8484
    Sziasztok! Valamiért VALAKIKNEK nagyon fontos ez a Kmotrík-féle tárgyalássorozat "eredményes" lezárása... Hm. "Okosság" lehet benne VALAKIKNEK... Ivan Kmotrík egyébént nem a reklámszakmában kezdte pályafutását. Olajbizniszben volt érdekelt a '90-es évek elején, majd uzsorakölcsönzéssel gazdagodott tovább, illetve night clubokat működtetett... Mára kifehéredtek a koronái... Szóval: nem az "Isten" készül az Üllői útra... Nehogy megszívjuk vele, ahogy az Artmedia Bratislava (Petrzalka), az a csapat már visszafelé fejlődik. a stadionja helyére luxusszállodát és szórakoztató központotot álmodott Kmotrík... Költözhetnek össze a Slovannal. Fradi az Újpesttel??????? Kmotrík nem jóságos Joe bácsi!!! Nem a Máltai Szeretetszolgálat!!! Nehogy hasra essünk előtte...
  • [Jakuza]
    #8483
    Erdekes, hogy az kezdte el a lemondast, akinek a legkevesebb koze van a jelenlegi szar helyzethez.
    Kokeny Bea
    Neki van becsulete, a szaros TSZ elnokoknek, a komcsi maradvanyoknak meg nincs.
    Jellemzo!!!
  • Grenzjager
    #8482
    em még a múltkori "csavaros"történet útózöngéje?! jobbulást:)
  • Grenzjager
    #8481
    a Wiesnert nem ismerem, de nem hinném hogy a pólósok a komcsik mellett lennének...

    és ha jól tudom a múltkori elnökvisszahívást a Debreczeni meg a Maglódi nem fogadta el, szal ők ináncsy emberi, de gondolom a kézisek nagy nyomás alatt tartják Maglódit, mert úgy tűnik ő is lemond, akkor pedig már csak a két tekeosztály delegált (Ináncsy&Debreczeni) marad
  • fradista91
    #8480
    Lassan de biztosan kiürül az elnökség :D
    Véleményem szerint Egyedül Albert Flóriánnak (tiszteletbeli elnök) kell maradnia.
  • fradista91
    #8479
    Mukika: jobbulást, és ha addigra rendbe jössz a Makó elleni hazai meccsen találkozhatunk majd :)
  • Grenzjager
    #8478
    A Ferencváros 12 tagú elnökségéből hivatalosan már hárman távoztak, Maglódi Lajos pedig a közeljövőben int búcsút az Üllői úti klubépületnek. A sort hétfőn Kökény Beatrix kezdte, majd egy nappal később Sipos Jenő is bejelentette lemondását. Maglódi Lajos megvárja, hogyan zárul a szlovák Ivan Kmotríkkal folyó tárgyalás, ám az eredménytől függetlenül ő is távozik. Az újabb, és lehetséges hogy nem az utolsó búcsúzó Kruj Iván.

    Az elnök:
    dr. Ináncsy Miklós

    Akik távoztak:
    Kökény Beatrix, a kézilabda-szakosztály részéről megválasztott elnökségi tag
    Sipos Jenő, a Vám- és Pénzügyőrség szóvivője
    Kruj Iván, a birkózószakosztály igazgatója

    Aki távozik:
    Maglódi Lajos, a kézilabda-szakosztály ügyvezetője

    Akik kitartanak:
    Albert Flórián tiszteletbeli elnök
    Wiesner Tamás, a vízilabda-szakosztály elnöke
    Szabó István, a jégkorongszakosztály részéről megválasztott elnökségi tag
    Debreczeni István, a tekeszakosztály elnöke
    Bathó Márta, a női tornaszakosztály vezetője
    Fodor Szabolcs, az úszószakosztály igazgatója
    Fejős Mihály, az atlétikai szakosztály elnöke
  • Grenzjager
    #8477
    lemondott elnökségi posztjáról Kruj Iván (birkozó szakosztály), eddig vele 3an mondtak le, és valszeg a Maglódi is lefog... bár annak a....


    "Nagyon nehezen szántam rá magam erre a lépésre, de muszáj volt megtennem – mondta Kruj Iván, aki a továbbiakban kizárólag a birkózószakosztályt érintő feladatát látja el. – Sajnos a közvélemény egy kalap alá vette az elnökséget, kollektív bűnösként állított be mindannyiunkat, de tévesen. Az elnökség képtelen volt együttműködve dolgozni. Furulyás János idejében kezdődtek az igazi problémák, amikor egész egyszerűen nem avattak be minket a tárgyalások menetébe, a szerződéseket a hátunk mögött kötötték meg, a véleményünk egyáltalán nem számított. Mindent eltitkoltak előlünk, de mi mégis abban bíztunk, előbb-utóbb lesz valamilyen pozitív elmozdulás. Jött Ináncsy Miklós, aki talán megpróbált segíteni, de minden kísérlete kudarcba fulladt. Ilyen esetben pedig fel kell állni az elnöki székből, és nem két kézzel kapaszkodni annak a karfájába! Ezt ki kell végre mondani, mert ez így nem mehet tovább. Itt a portás is különb elnök lenne, mint Ináncsy Miklós...” (Kruj Iván, NS)
  • mukika
    #8476
    csak szolnokon árulnak jegyeket, egységesen 1000 forintért, hogy basszák meg. :@
  • Oncsi
    #8475
    Srácok Jegyet lehet még veni Fradi Pénztárban?????vagy esetleg Szolnokon?
  • mukika
    #8474
    jaja erre nem is gondoltam. :) mert tényleg a 2. családommal megyek… :))))))))
  • Csesza
    #8473
    tényleg olyasmi mint egy nyaralás :)
  • mukika
    #8472
    köszönöm a jókívánságokat. ;)

    és természetesen, az utolsót, nem úgy értettem, hogy legutolsó, hanem csak úgy na... szarul jött ki. soha nem adom fel. :)

    ha minden jól megy talán makó ellen már ott lehetek, igaz mankózok, de akkor is. :)
  • skristof
    #8471
    vérbeli ultra! :P

    és továbbra is jobbulást, de mostmár télleg :]
  • sepregető
    #8470
    Jav: SZURKOLJ bocsánat!
  • sepregető
    #8469
    Mukika! Ne írjál hülyeséget, kérlek! Utolsó meccsed lenne... Úgy szúrkolj, hogy még legalább kétezer Fradi-meccsen kell buzdítanod a csapatot! :-) Gyógyulj meg gyorsan! :-)
  • mukika
    #8468


    ma reggel jól rám ijesztett az orvosom. :SSSS visszajött szabiról, és ilyet szól menjek be péntek este már a kórházba, és hétfő reggel megműt. (kiveszi a vasakat a bokámból.). kiharcoltam, hogy Szolnokra el tudjak menni szombaton. (úúúúú doktor úr, már be ven ütemezve egy családi nyaralás, a nagyszülőkhöz, nagyon nem szeretném lemondani. :DDDd) szóval holnap nagy kivizsgálás, este már jöhetek is haza. majd csak vasárnap kell befeküdnöm, és hétfőn az terv szerint megműt. ezért szombaton úgy fogok szurkolni, mintha az utolsó meccsem lenne az életben. ;) remélem a csapat is így fog játszani. ;)
  • sepregető
    #8467
    Na, Sipos Jenő És Kruj Iván is bedobta végre a törölközőt (Kökény Bejja után)! Maglódi Lajos és Wiesner, és a kedves-édes-aranyos Bathó Márta is eltakarodhatna végre már, aztán határozatképtelenné válik az elnökség és Ináncsy hentes bácsinak kampec! :-) Gyerünk Maglódi, Wiesner És Bathó! Húzzatok már el ti is!
  • sepregető
    #8466
    A Grafobal tavaly sem hirdetett, 3 éve sem, meg 5 éve sem. Ez a "reklám" valamit elfedni hivatott. Valami "okosságot". A fradidrukker.hu-n a visitors topikban van néhány érdekes hozzászólás egy pozsonyi sráctól Kmotríkról. Milyen "frankó" klubtulajdonos is ő az Artmediánál... Mondhat bárki bármit, nekem valami bűzlik ebben az ügyletben.
  • Takezó
    #8465
    egy pillanatra én is meglepődtem:D
  • fradista91
    #8464
    Így elolvasva a hszt azonnal szerkeszteni akartam ne aggódj :P
  • Kanál
    #8463
    hirtelen azt hittem Takezorol beszelsz D:
  • fradista91
    #8462
    Nah, végre itthon :)
    Csak gondolom :)
    Takinak azért kellett elmennie, mert családját fennt kell tartania...
  • KMeyer
    #8461
    Van magyaországi vállakozása,a Grafobalnak van a Bajcsy-Zsilinszky úton irodája.Mondjuik nevetséges mennyiségű reklámot kap 50-ért cserébe.Kíváncsi leszek,mi lesz a vége.