23418
  • fradista91
    #8593
    Hi mindenki! :)
    Nagyon jó volt a meccs, a hangulat meg minden :)
    Mist töltöm le Gabber képeit :P

    HAJRÁ FRADI!
  • Csesza
    #8592
    :DDDDDD
  • mukika
    #8591


  • Csesza
    #8590
  • gabber_saviola
    #8589


    Ferencváros-Makó képek báj gabber

    Name: fradi_mako.rar
    Size: 43MB
    Description: fradi_mako


    a személyes képeket pm-ben továbbítom
  • gabber_saviola
    #8588


    töltöm fel a képeket :)
  • mukika
    #8587
    Kiváló hangulat, szép gólok, sima győzelem

    úgy fáj a szívem, hogy nem tudtam elmenni… illetve, hogy még nem nagyon szabad járkálnom. :(

    itt porosodik csak a bérletem…. de azért szép volt fiúk. :)

    és ismét 12000 ember. még leírni is jó érzés. a legjobb az lenne, ha vecsés ellen megtöltenénk a puskást. :)
  • banok
    #8586
    grat nekik! :)
  • Zizou5
    #8585
    FTC-Makó 4-0
    Dragóner,Bartha(2),Lipcsei
  • Zizou5
    #8584
    illetve lipcsei 11es
  • Csesza
    #8583
    nah most jöttem haza ééééés

    FTC - Makó

    3-0

    Dragi,Bartha(2)

    eddig...

  • zsilike
    #8582
    sziasztok!micsoda?bajszát?oroszlánnak,Pisont?hány éves lehet,45?jobb ha csendben visszavonul
  • mukika
    #8581
    javítva. ;)

    jaja nekem van közelebb... azaz kb. annyi időre van mint az Üllői út.

    de mind1, Pisontot bárhol el tudjuk küldeni az anyjába. főleg amit lenyilatkoztak, hogy meghúzzák majd az oroszlán bajszát. :P
  • Grenzjager
    #8580
    Fejlécben majd akkor javítani kell a Vecsés meccs helyszínét :))

    Nagyobb poén lett volna Vecsésen :), de legalább nem kell sokat utazni az idegenbeli meccsekre, bár ha jól emléxem neked (vagy Fradista91nek..nemtom) pont Vecsés lett volna közelebb...
  • Grenzjager
    #8579
    Biztos mondták a dokik, hogy műtét előtt feltétlen igyál meg egy rekesz sört, tűrj el spanlit, üvölts órák hossát teli torokból, és a pálinkát se hagyd ki...

    csak hogy a vérképed is szép legyen :)))


    ..be kell csempészni a lapos üveget.... :P
  • mukika
    #8578
    átlag vidéki túra. :)

    aznap nagyon benyomtam/benyomtunk. megünnepeltem a kórházba menetelem, illetve a győzelmet természetesen.
  • gabber_saviola
    #8577
    10 sőr után? :OOO

    nem gyengén nyomod :P
  • mukika
    #8576
    ööö ez a pályán belül volt. :p

    10 sör után, tűző napon, 40 fokban, 90 perc alatt megszomjazik az ember. hidd el rosszul is lettem tőle. :p de mást nem igen lehetett kapni.
  • Grenzjager
    #8575
    minek neked ásványvíz ??
  • gabber_saviola
    #8574
    jaja ott bizony, akkor már 2 vendég meccsre megyek :)
  • fradista91
    #8573
    Jobbulást :)
    Reméljük Albert Flóri bá' lemondásával elérhető közelségbe kerül a mindenki által várt Megtisztulás.

    Hajrá Fradi! Hajrá Magyarok!
  • mukika
    #8572
    amúgy szolnokon is voltak árak rendesen...

    -1000 ft-os jegyár ugyebár. jó ok, ez még nem vészes.
    - 5 perccel meccs kezdés előtt, már 100 ft egy pohár szotyi...
    - 450 ft egy ásványvíz, és mást nem is nagyon lehet kapni...
    - stb....

    úgy voltak vele, hogy végül is, egyszer jön ide a fradi, meg 6-7 ezer ember, most kell megszedni magunkat. viszont a szervezés, lebonyolítás korrekt volt.
  • mukika
    #8571
    A Puskás Stadionban játszunk a Vecséssel [2006-08-22 16:39]

    bár azt nem értem, hogy honnan van ennyi pénze a vecsésnek. hm... ezért kíváncsi leszek, hogy mennyibe fog kerülni egy jegy mondjuk középre oldalra. :CCCc

    sok emberre számítanak, gondolom, azt remélik, még anyagilag jól fognak kijönni belőle, ha a magas jegyárak miatt a puskásba teszik. meg kéne szívatni őket, és vagy nem elmenni a meccsre, vagy a legolcsóbb jegyet venni mindenkinek. de mivel ők a pályaválasztók kinézem belőlük, hogy oldalra teszik a tábort, ahol pedig megemelik a jegyárakat… nem hinném, hogy egységes árak lesznek, bár ne legyen igazam.
  • Grenzjager
    #8570
    Puskásban lesz ??

    biztos nem fért volna el a vednég tábor az üllőin.... (aminek már igazán lehetne neve)
  • mukika
    #8569
    na ez pozitív, akkor 30 napon belül végre (talán) megtisztulás lesz. :)))))))))

    sajnos szombaton nem tudok kimenni a meccsre. lábam jószar, illetve tele van/lesz még varratokkal, amiket csak jövő héten szednek ki.

    viszont vecsés ellen a Puskásban ott leszek. :)
  • Grenzjager
    #8568
    Albert lemondott!


    Budapest, augusztus 24., 13.00 A Császár követte az őt maradásra bíró, ám időközben távozott elnökségi tagokat.

    A 100%Fradi színes hetilap információi szerint pár perccel ezelőtt lemondott Albert Flórián. Az Aranylabdás tiszteletbeli elnökként tagja volt az elnökségnek.
    A Császár az alábbi sorokat juttatta el nemrégiben Ináncsy Miklóshoz, az FTC elnökéhez.
    "A legutolsó elnökségi ülésen szóban jeleztem, hogy nem kívánok a megbízott pozíciómban tovább dolgozni.
    Az ülésen az elnökségi tagok többségének kérésére visszavontam lemondásomat.
    Az elmúlt napokban azok az elnökségi tagok, akik maradásra bírtak, lemondtak. Ezek után a mostani lemondásomat véglegesnek tekintem.
    Kérem döntésem tudomásul vételét."

    Albert Flórián
    (ftc.hu)



    Akkor elvileg ezzel megszűnt ugye az elnökség ?!?!?!
    :):):) HURRÁ!! JUH-héj!Y!Y!Y!Y!Y

    mert akkor már 6an mondtak le eddig, és innentől Ináűncsy és tsainak semmi joga nincs,

    pl arra sincs joga, hogy eldaja a Fradit a tót médiaolajcézárslotapajtásnak...


  • fradista91
    #8567
    A csapat, a 100%Fradi hetilap és a Duna Televízió árverése

    Futballistáink és a 100%Fradi színes hetilap közös árverésén egyedi pólókra licitálhatnak, s ezzel segíthetik a csapatot szurkolóink.
    - 100%Fradi -
    A kezdeményezéshez örömmel csatlakozott a Duna Televízió, a magyar sport elkötelezett támogatója is.

    A Fradi-tábor az elmúlt időszakban többször is bizonyította, ahogyan csak tud, segíti a Ferencvárost, kedvenceit. Rengeteg szurkolónk érdeklődött, hogy a bérletvásárláson, szeretetén túl miként tudna segítőkezet nyújtani a csapat felé. Most lehetőség nyílik erre.

    Első NBII-es mérkőzésükön valamennyi futballistánk "Köszönöm Istenem, hogy fradistának teremtettél" feliratú pólóban futott ki a pályára. Ezen pólók közül három, Dragóner Attiláé, Kemenes Szabolcsé, valamint Lipcsei Péteré kerül most árverésre. A felsőket futballistáink kézjegyükkel is ellátják, hogy leendő tulajdonosuknak még nagyobb örömet okozzanak vele. Az árverésre a Duna Televízió jövő hétfői (augusztus 28., 20.00) Sportaréna című műsorában kerül sor. A befolyt összeg teljes mértékben a T-Mobile-al közösen, a csapat javára nyitott számlára folyik be, segítve ezzel együttesünket.

    ftc.hu
  • fradista91
    #8566
    Igen, kicsit elkezdtem én is számolgatni, és tényleg lenne egy kisebb fajta bevétel ezekből, csakhát ahogy írtad ott vannak azok a bizonyos tényezők, akiket el kell távolítani! HAJRÁ FRADI!
  • fradista91
    #8565
    Igazad van, én voltam a hibás hogy felhoztam, utólag is elnézést MINDEN Fradistától/Fórumozótól, kicsit túlzottan is beleéltem magam ezekbe a képekbe, és visszatekintve tényleg nem volt sok értelme...
  • gabber_saviola
    #8564
    nah srácok ennek aztán semmi köze nincs a Fradihoz :(
  • Grenzjager
    #8563
    visszakanyarintva a dolgokat a mederbe lesz valami zsé is ha Tepszityék le nem nyúlják, de lefogják.... (T-mobil, Tót olaj&médiacézár, Huszti ára uccsó része, jegybevétel....)
  • Csesza
    #8553
    :DDDDDDDDD
  • Takezó
    #8552
    adósságcikk
  • sepregető
    #8549
    Igazad van! WALLIS, szocik NE JÖJJENEK!!! NE!!!
  • fradista91
    #8546
    Na még csak az hiányzik ide... Ferike, meg Jancsika... Köszönjük szépen, ebből - azt hiszem mindnyájunk nevében beszélek - NEM kérünk!
  • Grenzjager
    #8545
    még a végén a Kóka a drága kis cimbijével a Gyurcsókkal fogja megvenni.....
  • sepregető
    #8544
    A www.provokator1.hu portálon van cikk a Wallis-Fradi tárgyalásról!
  • Grenzjager
    #8543
    kézi:
    Román, vagy portugál csapat ellen kezd a Ferencváros a BL-ben

    A Ferencváros vagy a román Rulmentul Brasov vagy a portugál Madeira ellen mérkőzik a női kézilabda Bajnokok Ligájában a 16 közé jutásért, a női EHF Kupában a Kiskunhalas a 32 közé kerülésért az azeri Garagah Bakuval vagy a fehérorosz Gorodnyicsankával csatázik, míg a férfi KEK-ben a Komlónak a dán Bjerringbro-Silkeborg csapatát sorsolták kedden Bécsben. Mindhárom magyar együttes itthon kezd.

    Az európai szövetség (EHF) tájékoztatása szerint az előző idényben EHF Kupát nyert FTC október 14-én vagy 15-én fogadja a Brasov-Madeira csata győztesét, egy héttel később pedig idegenben lép pályára. A párharc nyertese a BL-csoportkörbe jut, ahol a magyar bajnok Győri Audi ETO KC már eleve érdekelt. A vesztes viszont nem búcsúzik az európai porondtól, hanem az EHF Kupa 32-es mezőnyébe kerül át.

    Németh András, a ferencvárosiak vezetőedzője nem örült a sorsolásnak.

    "Úgy gondolom, a brassói csapat egyértelműen esélyesebb, mint a Madeira. A románokkal nemrégiben találkoztunk egy erdélyi túrán, és akkor politikai visszhangja volt a viharos találkozónak" - mondta Németh.
  • Takezó
    #8542
    és akkor mi van? ha fizet, akkor fizet -.-
  • sepregető
    #8541
    A legfrissebb információ: a Wallis cégcsoport akarja lenyúlni a Fradit... Igazi "derék" MSZP-s csapat... :-(