23418
  • fradista91
    #8673
    Ámen! HAJRÁ FRADI!
  • Csesza
    #8672
    majd rájönnek, ha következő szezonban lelépjük az nb1-et is :)
  • fradista91
    #8671
    "Nézőszám: 8000"
    NS - kíváncsi vagyok mennyit kerekítettek lefelé :P
  • Jeol
    #8670
    Szánalmas a magyar foci... :D Nemtom minek zárják ki a Fradtit ha megnyeri 100 %-osan az NBII-t... HAJRÁ FRADI!!!!
  • fradista91
    #8669
    :PP
    Remélem még sokszor fogunk duplaüzenetet írni a mai nap folyamán :D
  • fradista91
    #8668
    GÓÓÓÓLLL!!!!
    33' / 17:03 - Bognár ívelt át jobbról a hosszú oldalra, Bartha középre passzolt, az érkező Laczkó pedig 10 méterről a bal sarokba lőtt. 0-2
  • Csesza
    #8667
    BOgnár ívelt át jobbról a hosszú oldalra, Bartha középre passzolt, az érkező Laczkó pedig 10 méterről a bal sarokba lőtt. 0-2

  • Csesza
    #8666
    2-0
  • Csesza
    #8665
  • fradista91
    #8664
    Így a kezdőcsapatunk: Kemenes - Bognár - Dragóner - Tímár - Balog - Deme - Lipcsei - Lazic - Lackzó - Bartha - Jovánczai
  • fradista91
    #8663
    Vezetünk!
    15. perc / 16:45 - Lipcsei szögletét Dragóner 8 méterről fejelte a kapu jobb alsó sarkába. 0-1

    HAJRÁ FRADI!
    ui: Töki nem léphet pályára mivel nem készült el időben az sportorvosi igazolása...
  • Grenzjager
    #8662
    Most indulok én is, drukkoljatok hogy elcsípjem a jäger-kört !! :) nagyon fontos :)))) lehet hogy a vonulást lekésem de legalább nem esek be minden ivóba a népligettől a puskásba :)
  • Csesza
    #8661
    :DDDDDDD

    jó mulatást :)
  • fradista91
    #8660
    Lol :DDD
    Jó szórakozást :)
  • mukika
    #8659
    nekem meg mindég a sörpénz a gáz. :DDDDd

    most is már 2kor elindulunk kb. szóval 2:30kor már bent fogok piálni a 3. félidőben ha nyitva lesz. ehh.... átlag vasárnap délután elé nézek. :)

    oszt. társam vecsési, és kint is lesz a vecsés ultrákkal. megdobálom, megkergetem, valamit kitalálok. ;)
  • fradista91
    #8658
    :))
    OFF
    Főleg hogy most Ferike úgy érezte, emelni kell, így is nagy a jólét :P
    ON

    HAJRÁ FRADI!
  • Csesza
    #8657
    jah nekem is az ut pénz a gáz, olyan 3-4ezer körűl van oda-vissza :)
  • fradista91
    #8656
    :DD
    Nem a jegyárral van gondom :P
    Csak az utazás + a visszaút 2 ezer forint.
    Meg nem szeretnék első nap hiányozni suliból :))
    De kövi, vagy azutáni hazai meccsre (inkább a következőre :P) mindenképp elpróbálok menni :)

    Ma pedig Hajrá Fiúk! Mutassuk meg hogy igenis létezik itthon Foci!
    Az itthoni futball egyetlen jövőjét Mi jelenthetjük, ha rendezni tudjuk a saját házunk táján lévő próblémákat, akkor (szvsz) óriási lehetőség nyílik arra, hogy feltámasszuk az egykor tündöklő Magyar focit!

    ui: Mindenki szurkoljon ám! HAJRÁ FRADI!!!
  • Kanál
    #8655
    700 forint :P
  • Grenzjager
    #8654
    meg lesz a teli torok, ha nem lesz előtte túl hideg a serrrrrrrrr
  • fradista91
    #8653
    Én sajna nem lehetek ott (hülye iskola) :C
    Csak lélekben :) A következő, vagy az utáni hazai meccsre mindenképp összeszedem a pénzt, kiveszek 1nap "szabit" és irány az Üllői út :)
    Aki megy, annak jó szórakozást, és nem utolsó sorban jó szurkolást, mérkőzést!

    HAJRÁ FRADI!
  • Kanál
    #8652
    holnap telitorokból :)
  • Riddick73
    #8651
  • Grenzjager
    #8650
    Dámossyval semmi bajom, róla se sokat tudok, amit meg igen az jó,
    Ináncsy helyére a kutyám is jobb lenne, az legalább nem tud aláírni semmit....


    amúgy nagyon vicces lesz, már látom:
    Magyarszág-Norvégia, Szusza Stadion, 12.500 néző
    (mivel a megyeri max 13.500, és 1.000fő helye tutkó üres lesz, mert a norvég szektort le kell választani),

    na ennél többen leszünk vasárnap a Puskás Stadionban a Vecsés ellen
    HYPERLOL KLEINTELEKI!!!!
  • banok
    #8649
    Dámossyt elnöknek! XD
  • Csesza
    #8648
    Gábor ha gondolod itt vszeg összefuthatunk :)

    de még sok idő van addig...
  • sepregető
    #8647
    Igaz, Rácz kb 350-400 milliót ölt a Vasasba, csak elmarták onnan, kicsinálták. Egyébként van egy írás a www.provokator1.hu portálon Rácz befektetési tervéről a Fradiba. Korrekt elképzelésnek tűnik.
  • sepregető
    #8646
    Igen, Mini Menotti a beceneve. Jó szakember, ez biztos.
  • Grenzjager
    #8645
    háááááááát........
  • miccoli002
    #8644
    LÁSZLÓ CSABA!!!!!!LÁSZLÓ CSABA!!!!!!!!!!!!!!!LÁSZLÓ CSABA!!!!!!!!!!!!LÁSZLÓ CSABA!!!!!!!!!!!!!!

  • miccoli002
    #8643
    László Csabát idén júniusban nevezték ki az ugandai szövetségi kapitánynak, a szakembert, aki korábban a Ferencváros edzőjeként tevékenykedett, négyéves szerződés köti az afrikai ország válogatottjához. A FIFA-ranglistáján 99. pozíciót elfoglaló együttes célja, hogy sikerrel abszolválja soron követező selejtezőit, és kvalifikációt nyerjen a 2008-as Afrika-kupára. A csapat a magyar tréner irányításával a felkészülési időszakban biztató eredményeket ért el: a szakember debütáló mérkőzésén, Botswanával szemben gól nélküli döntetlent játszott, majd Líbiában egy szoros összecsapáson 3-2-re veszített, legutóbb pedig 0-0-t ért el Burkina Faso legjobbjai ellen.

    - Minek köszönhető a biztató eredménysor?
    - Az az igazság, hogy sokat tudok együtt dolgozni a csapattal. Napról napra fejlődünk, a lehetőségek adottak a jó munkához. Egy 50 ezres stadionban játsszuk a nemzetközi mérkőzéseinket. A legtöbb találkozón megtelik az aréna, habár Burkina Faso ellen "csak" 20 ezren szurkoltak nekünk, az Afrika-kupa hétvégi nyitómérkőzésére biztosan telt ház várható. Mindez nagy erőt ad a játékosoknak, a futball jelenti itt a rögbi mellett a nemzeti sportot. Ami a mérkőzéseket illeti, sok helyzetet kidolgozunk, ám sajnos, ezidáig nem találtam két olyan csatárt, aki a birtokában lenne annak a bizonyos góllövő cipőnek. Sokat gyakoroljuk a támadások befejezését, de egyik napról a másikra nem lehet vérbeli csatárt faragni senkiből. Egy játékos, Nata most csatlakozik hozzánk Egyiptomból, ahol tavaly gólkirály és az év játékosa volt. Remélem, az ő jelenléte segíteni fog nekünk ezeken a gondokon. A legnagyobb probléma, hogy sok játékos szerepel külföldön; az argentin, a dél-afrikai, a jugoszláv vagy az amerikai bajnokságokban játszó labdarúgók csak a hivatalos nemzetközi mérkőzésekre jöhetnek a kerethez, Líbiában például a rendelkezésemre álltak.
    - Ezen a mérkőzésen 3-2-es vereséget szenvedtek. Milyen tapasztalatai voltak?
    - Érdekes volt... A 93. percben még 2-1-re vezettünk, a 98. és 101. percben kaptuk a két, vereséget jelentő találatot. A játékvezető nem közölte, hogy mennyi a ráadás, minden jelzés nélkül 10 perccel toldotta meg a meccset. Többek mellett ez is az afrikai futball egyik sajátossága.
    - Európában is ismert játékos szerepel-e a keretükben?
    - Európában csak egy játékosom futballozik, Joseph Nestroy, aki a Vojvodinában szerepel, de ő sem annyira ismert. Ibrahim Argentínában légióskodik, az egyik legismertebb futballista itt a kontinensen - ő a csapatkapitányunk. A kontinensen elsősorban Ghána, Kamerun és Elefántcsontpart válogatottja számít felkapottnak, amelyek egyaránt kint voltak a legutóbbi világbajnokságon.
    - Mikor kezdik meg a selejtezőket?
    - Szombaton játsszuk az első Afrika-kupa selejtezőt Lesotho ellen, amely az eddigi legfontosabb mérkőzésünk lesz. Ekkor már számíthatok mind a tíz, külföldön szereplő játékosomra. Remélem, jó eredményt érünk el, és hazai környezetben meg tudjuk szerezni a három pontot. A lebonyolítás hasonló ahhoz, mint az Európa-bajnoki selejtezőké. Minden afrikai válogatott részt vesz a sorozatban. Mi Lesotho mellett Nigériával és Nigerrel vagyunk egy csoportban. A kvartettből kiemelkedik Nigéria, de itt Afrikában sok mérkőzést láttam, amelyek rendre kiélezett eredményt hoztak, a kicsik rendre helytálltak a nagycsapatokkal szemben. Uganda például tavaly döntetlent játszott Ghánával.
    - Meséljen a tapasztalatairól! Milyenek a körülmények Ugandában?
    - Rengeteg tehetséges játékos van, a képzettségükön ugyan akad még javítanivaló, de a feltételek javulásával kibontakozhatna a tudásuk. A klubok munkája nem a legjobb, kevés a futballpálya, pláne a jó minőségű gyep, ebben feltétlenül fejlődnie kell az országnak. Az itteniek egyetlen kitörési lehetősége a sport. Szeretnék a csapatommal Európában játszani valamikor egy-két mérkőzést, biztos vagyok benne, hogy sok európai klub felfigyelne a játékosaimra. Nem vagyok menedzser, de elmondhatom, hogy sok ügyes futballista játszik itt, mint ahogyan a többi afrikai országról is kijelenthető mindez. Burkina Faso, amely ellenfelünk volt, rendkívül atlétikus csapat, az ex-francia gyarmat legtöbb játékosa a francia bajnokság első-, illetve másodosztályában szerepel. Korántsem bántam meg, hogy ide szerződtem, igazolva látom döntésem helyességét, és megtiszteltetés itt Afrikában szövetségi kapitányként dolgozni. A szombati selejtezőt követően egy rövid időre hazamegyek, és magammal viszem a családomat is.
    - Miben más Uganda, mint Magyarország, milyen az ottani emberek attitűdje?
    - Az első két hét furcsa volt, de már megszoktam, persze elsősorban a munkámra koncentrálok. Észak-Uganda a mai napig nem biztonságos hely, habár gyönyörű szép. A területet az afrikai kontinens gyöngyszemének nevezik, itt van a Viktória-tó, a világ második legnagyobb édesvízű tava. Sok turista fordul meg itt, lassan többen járnak ide Szafarira, mint Kenyába. Gazdag a természet, a hegyi gorillák helyi sajátosságnak számítanak. Az ország napról napra fejlődik. Kampala Afrika legbiztonságosabb városa, a szintén "alakuló" fővárosban bármikor nyugodtan lehet járni-kelni, és semmiben nem különbözik az európai városoktól. Az emberek barátságosak, néha már túlságosan is. Itt a köszönés nem az odahaza megszokott "jó napot", hanem "how are you" (hogy vagy?), és ez így megy minden percben. Mindenki angolul beszél, a luganda mellett az angol a hivatalos nyelvük. Errefelé szeretik a külföldieket, a kormány, a politika beléjük nevelte, hogy a külföldi ember hozza a pénzt. A fehérek próbálják is betölteni ezt a szerepet, gyárak, autóházak, egyéb dolgok épülnek általuk, az amerikai, angol, francia, holland cégek jelenléte mellett valahol tényleg a kezükbe veszik-vették az irányítást. A fehérek egyébként összetartanak, egy ír pubban minden pénteken találkoznak a fiatalok, de a fehérek és a színes bőrűek jól megférnek egymással. Magyar étteremmel még nem találkoztam. Számomra csak az a rossz, hogy túl lassúak a mindennapok. Az itteniek felfogása: "take it easy", a "holnap is nap lesz". Ezzel nem tudok azonosulni.
  • hunbasser
    #8642
    a játékosok ki lettek fizetve? (ez jó magyar volt...)
  • gabber_saviola
    #8641
    Nyugodj békében Simi
  • miccoli002
    #8640
    SIMI nyugodjék békében!!!!!
  • miccoli002
    #8639
    Én azért semmi képpen nem mondanám,hogy Kiss Lacival rosszul járnánk!!!!
    Ha ezt az imént emlitett üldözési mániályát le tudja vetkőzni,akkor ő igen nagy segitségére lehetne a csaptanak!!!!!
    Az őt favorizáló Rácz úrrol pedig annyit,hogy nem ő tette tönkre a Vasast,mint ahogy sokak szájából hallnai lehet,ő oda komoly pénzeket vitt,közel 1 miliárdot,azonban a körülötte dolgozók kicsinálták,mert túl jóhiszemű volt!!!!
    Inkább jöjjön ő ide mint az a rohadt szlovák!!!!
  • fradista91
    #8638
    Barátságos jegyárak.
    Nyugodj békében Simi...
  • mukika
    #8637
    én még jó, hogy megcsináltattam a diákomat mert a diákjegy 700 ft lesz. :)

    Csapatunk második idegenbeli meccsére Vecsés helyett, egy számunkra sokkal közelebb álló helyen, a Puskás Ferenc Stadionban kerül sor.
    A jegyek 1400 illetve 1100 forintba kerülnek, de a nyugdíjasok és a DIÁKOK alig 700 forintért tekinthetik meg a mérkőzést.
    Három meccs az NB2-ben, összesen 37000 néző. Bíztassuk továbbra is ilyen szép számban csapatunkat és köszöntsük együtt a visszatérő Tököli Attilát!


    amúgy Simi ma lenne 41 éve. Nyugodjon Békében. :'(
  • Grenzjager
    #8636
    és "Mini Menotti"-nak (vagy mi a szösznek) szokták becézni ugye? (főleg nb1.hu)
  • Grenzjager
    #8635
    No akkor ha jól vágom, a jegyek, a nyugdíjjas-tapsikolós helyre 1.400Ft, a legolcsóbb meg 1.100 Ft(Ultrák gondolom mind ide:P) a Puskás Stadionban a Vecsés ellen.
  • gabber_saviola
    #8634
    láttátok? :Dddddddddd