23418
  • Grenzjager
    #8714
    !!! küldöttgyűlés szeptember 27-én !!!
    :)))))
  • fradista91
    #8713

    Segítsünk együtt a csapatnak!


    Forrás: K-L szektor Fradi zenekar honlapja

    Fradisták! Vége a jótékonysági koncert szervezésének! Most rajtatok a sor! SEGÍTSETEK, HOGY MINDENKI MEGTUDJA, MIKOR ÉS HOL LESZ A RENDEZVÉNY!
    Felkerült a végleges plakát, aki tud segítsen! Mi zenészek megtettük, amit tehettünk ( K-L Szektor, Deák Bill Gyula, Beatrice, Hevesi Tamás, Zorall, Gidó, Fradimánia ).
    2006. október 8-án a Fradi-Karcag meccs után a parkolóban! A Bevétel a Zöld Fehér Angyalok, László Atya által létrehozott számlára kerül, amihez Lipcsei Péter és Ifj. Albert Flórián férhet hozzá!
    Személyes ígéretet kaptam több régi játékosunktól, hogy aki tud eljön! Természetesen ott lesz a jelenlegi keret valamennyi tagja is. További meglepetések várhatók! Az egész Fradi családra szükségünk van! Üdvözlettel: Mazula Imre ( K-L Szektor Fradi zenekar)

    Fradidrukker.hu
  • fradista91
    #8712
    Végre gépközelbe :)
    Úgy nézem lesz miért izgulnunk az elkövetkezendő időkben :PPP
    HAJRÁ FRADI!

    ui: Utólag is Gratulálok a Csapatnak., Szép volt Fiúk!
  • DJ Bee18
    #8711
    jézus... nem csodálkozok, hogy nem követem az eseményeket, ez a káosz már nem tud érdekelni
  • mukika
    #8710
    lál, mi lesz itt.
  • Grenzjager
    #8709
    nos új hírek, az MLSZ nem tárgyal a Ferencvárossal, és a Labdarúgó Szövetség fellebez az elsőfokó ítélet ellen...

    így most a FIFA vizsgálatot índitott az MLSZ ellen, az MLSZ eljárást índított a Ferencváros ellen, mert a ferencváros polgári perre vitte a dolgot.

    már kiváncsian várom a másodfokú ítéletet...
  • Grenzjager
    #8708
    nha jha és megint hazudik az MLSZ:

    MLSZ alapszabály (pdf)
    nb1huban írták:
    "Az MLSZ alapszabályában nincs olyan, hogy nem szabad polgári bírósághoz fordulni (csak az MLSZ alapszabályába mellékletként -egy az egyben szó szerint- beemelt FIFA alapszabály szöveg miszerint ezt bele kell foglalni az alapszabályba) A sporttörvény valóban lehetővé teszi a Sport Állandó Választottbíróság-hoz való fordulást, de az ehhez szükséges alávetési nyilatkozat nem létezik az MLSZ szabályzatában... Tehát nem kötelező ehhez a választott bírósághoz fordulni, a sporttv. szerint polgári bírósághoz is lehet!

    Egyébként hiába van benne ez a FIFA szabályzatban, a Magyar Köztársaságban az Alkotmány szerint mindenkinek joga van bírósághoz fordulni, és ezért senkit nem érhet hátrányos megkülönböztetés, az ilyen szabályokat nem lehet figyelembe venni, ezért a Fradi jogosan perelhet majd ez ellen is.

    Az MLSZ-nek inkább azzal kéne foglalkoznia, hogy miért járt el törvénytelenül! Ők sem gondolhatják komolyan, hogy nem lehet fellebbezni a határozataik ellen. Ilyen elven bármilyen határozatot hozhatnának büntetlenül! Továbbá az is kínos, hogy az MLSZ ment el a FIFA-hoz árulkodni... Jobb lenne, ha nem fellebbeznének, azt sem nézné jó szemmel a FIFA!
    Az MLSZ-nek kellene egy egyszerű legenyhébb írásos megrovást kiadni a Fradi ellen, hogy a FIFA is elégedett legyen, és elfogadni a bíróság ítéletét fellebbezés nélkül, és vagy fizetni kártérítést vagy bepótoltatni azt a 4 meccset. Ha meg fizetésképtelen lesz a Fradi újra nb1-es ként akkor meg az általános szabályok szerint kell eljárni, mint a többi klubbnál."
  • Grenzjager
    #8707
    Az hót ziher a 2006-07-es bajnokságban nem lesz a Fradi NBI-es,

    Ha az MLSZ fellebez, akkor sok mindent elismer:
    pl. hogy a bíróságnak van hatalma az MLSZ felett, de így ebből az egész ügyből (FIFA eljárás Magyarország ellen) már nem jöhet ki jól Kleinteleki

    A Fradi viszont tény kizárható lenne, mivel polgáriperre vitte az ügyet, kizárják az NB2-ből, eredményeit törlik, egy évig semmi, és 2007 őszétől NBIII Duna csoport (uhhh, Gázművek meg ilyenek asszem..komoly), csak hogy a Fradi mondhatni már "jogtalan" dolgait nem lehet újabb "jogatalnságba" atszítani....
    csak hogy ezzel újra bíróságra lehetne menni "diszkrimináció" címén, mondván hogy a Ferenváros a Magyar Köztársaság törvényeit akarta betartani és betartatni, akkor majd idővel a fővárosi bíróság úgy elmeszeli az MLSZ hogy végre leformatáltuk a magyar focit.... :) ami jó, lehet épitkezni..."telepíteni"

    ha nem rendeződik, akkor max a FIFA felfüggeszti Magyarország tagságát (UEFA-val együtt) válogatott kizárva a selejtezőkből, eredményei törölve - ez amúgy nem is lenne baj :) , BL-ből, UEFAkupából, Intertotó kupából magyar csapatok kizárva... azért ez elég durva lenne
  • Zizou5
    #8706
    jaja értem.
  • [Jakuza]
    #8705
    Nincs jogunk az NB1-re.

    "Első fokon a Ferencvárosnak adott igazat a Fővárosi Bíróság abban a perben, amelyet az FTC az MLSZ ellen indított. Homolya Szilvia bírónő az ítélettel megsemmisítette a szövetség elnökségének és a licencadó-bizottságok május 31. után hozott döntéseit, így azt is, amellyel a zöld-fehéreket kizárták az NB I-ből. Ugyanakkor nem mondta ki, hogy a klubnak van NB I-es rajtengedélye."
  • Zizou5
    #8704
    én is most olvasom, de most mi lesz?? megvan a jogunk az nb1re de már elkezdődött az nb2 meg az nb1 is akkor most mi lesz???
  • Grenzjager
    #8703
    FTC-MLSZ: 1-0
    Budapest, szeptember 5., 17.05 A Polgári Bíróság szerint a Fradi helye első fokon az élvonalban van.
    Az FTC a labdarúgócsapat élvonalból történt kizárásával kapcsolatban a Fővárosi Bíróságon felperesként keresetet nyújtott be az MLSZ ellen, az első tárgyalási nap röviddel ezelőtt ért véget. Az MLSZ-t ügyvédként a szövetség egyik alelnöke, dr. Helmeczy László képviselte, aki rögtön a tárgyalás kezdetén a kereset azonnali elutasítását kérte a bírónőtől.
    Tette mindezt a magyar futball érdekére hivatkozva, de kérése nem talált meghallgatásra, a közel kétórás tárgyalás végén a következő elsőfokú határozat született:
    A határozat az alperes MLSZ összes határozatát megsemmisíti, és 51 ezer forint perköltséget tartozik fizetni.
    Az indoklás szerint az MLSZ elnökségének nem volt joga az UEFA licenc-adási folyamathoz hozzányúlni, azon változtatni. Ez azt jelenti, hogy a mai napig a május 31-ei döntés az érvényes, azaz: a Ferencváros az NB I-re érvényes licenccel rendelkezik.
    Az ügy még nem zárult le, az alperes MLSZ-nek 15 napon belül lehetősége van fellebbezni, a jogi folyamatokat ismerve ezt meg is teszi - miképpen a Ferencváros is anyagi jóvátétellel fordulhat a bírósághoz.
    Az MLSZ-nél egyébként szeptember 1-től fegyelmi eljárás indult az FTC ellen, mivel a klub polgári bírósághoz fordult, és ez ellentétes az MLSZ alapszabályával.
    (sághi)
    Nb1.hu
  • Grenzjager
    #8702
    Nem vonta vissza keresetét az FTC - Jöhet a kizárás?

    A Ferencváros a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) fenyegetése ellenére nem vonta vissza a Fővárosi Bírósághoz benyújtott keresetét, melyben megtámadta a magyar szövetség azon döntését, hogy megfosztotta a klubot az élvonalbeli induláshoz szükséges licenctől.
    A Fővárosi Bíróságon így 14:30-tól megkezdődött az érdemi tárgyalás a felperesi keresetlevél és a keletkezett iratok ismertetésével.

    Az MLSZ a FIFA felszólítására szeptember elsején fegyelmi eljárást indított a Ferencváros ellen, mivel az egyesület polgári bírósághoz fordult, holott a FIFA rendelkezése értelmében csak sportbíróságnál kereshetett volna jogorvoslatot.
    A Ferencvárost ezért akár az NB II-ből is kizárhatják.
    Helmeczi László, a szövetség jogi alelnöke szerint az MLSZ-nek nem kell attól tartania, hogy felfüggeszti a tagságát a FIFA, hiszen mindent megtett, amit kértek tőle. Ennek megfelelően szeptember elsején, a Ferencvárosnak a beadványa visszavonására szabott határidő másnapján fegyelmi eljárást indított a klub ellen. Az illetékes bizottság rövidesen tárgyalja az ügyet, aminek súlyos következménye lehet, hiszen kizárás fenyegeti azokat az egyesületeket, amelyek nem tartják be az MLSZ alapszabályát. Helmeczy a büntetés részleteibe nem kívánt belemenni, mondván, erre a fegyelmi bizottság jogosult.
    Az alelnök megjegyezte, a fegyelmi eljárást most már akkor is le kell folytatni a Ferencváros ellen, ha a klub esetleg a Fővárosi Bíróságon kedden 14:30-kor kezdődő első tárgyaláson visszavonja keresetét, mivel ezt nem határidőre tette meg. Hozzátette, jelentősen enyhítő körülmény lenne, ha mégis megtenné.
    (mti)
  • gabber_saviola
    #8701
    nagyon nyomatod ezt a provokator1-et, kezd reklámszaga lenni :)
  • sepregető
    #8700
    Szabó István (Coca) elnökségi tagunkról jó kis lehúzós cikk a www.provokator1.hu -n! Megkapta a magáét az Ináncsy-bérenc! :-)
  • Takezó
    #8699
    szánalmas a dal:o
  • Grenzjager
    #8698
    "jegyzőkönyv":


    Vecsés – Ferencváros 0-3 (0-2)
    2006. szeptember 03., vasárnap 16.30, NBII-keleti csoport, 4. forduló

    Puskás stadion, 10.000 néző
    Játékvezető: Szabó Zs. (Kispál, Dr. Hegyi)

    Vecsés
    Elbert-Máj, Sidó, Hungler, Mihályi-Pisont, Menyhárt, Kun, Hegyi-Czipper, Folmer
    Edző: Pisont István

    Ferencváros
    Kemenes-Bognár, Dragóner, Tímár, Balog-Lipcsei, Lazic-Bartha, Deme, Laczkó-Jovánczai.
    Edző: Gellei Imre

    Gólszerző: Dragóner (15.), Laczkó (33.), Lipcsei (54. 11-esből)

    Csere: Faragó (Kun 46.), Szabó (Pisont 46.) Mészáros (Folmer 76.) / Szalai (Jovánczai 77.), Horváth D. (Bartha 87.), Brettschneider (Deme 87.)

    Sárgalap: Hegyi (21.), Kun (30.), Cziper (37.), Sidó (52.), Szabó (54.), Elbert (55.) / Dragóner (6.), Tímár (34.), Lipcsei (55.), Bartha (63.)
    Kiállítva: - / -


  • Grenzjager
    #8697
    Ez egyszerűen fenomális hogy együtt értünk haza és egyszerre megy a beszámoló :))))))

    jha a a amikor a negyedik hullámzás ellakadt akkor kezdtük szidni a "nyugdíjjasokat" unalmunkban, mert télleg fika meccs volt...
  • Grenzjager
    #8696
    hazatértem, mert már K.O. :P

    cirka 8-10.000 néző volt, szal az NB1.hu meg az NS nagyjából reális, a szurkolás zsír volt, a bíró segg hülye volt, köze nem volt a meccshez, Pisont pityu a legnagyobb C' meg visszavesz majd az arcából. Jovit valahogy fel kéne pörgetni mert elég gáz volt... Lipcsei továbbra is fénykorát idézi, néha már látszott, a "jó van, jó van, nyugi van" mert nagyon éltettük... Kleinteleki és a tótok rendesen szidva voltak, de aztán a utóbbit áttettük a lefújás utánra.... (bár szerintem a "Felviék kitartás!" skandálása már nem sérthet senkit,, arra kéne inkább rászokni, mert a kleinteleki grupp keresi a fogást...) jha lefújás után még ment sokáig az éneklés a stadion előtt a kis kékruhás rostélyos sapkáju senkiházi dőreségnek!! nem nagyon mertek ugrálni, egy-két hool stilust kedvelő elég közel ment hogy hallja rendesen, meg doboltak a dobozos állatszállító verdákon is.. de be voltak rittyenve mert csak erőt demonstráltak, és húzódtak a szélre...

    Lopott az ingem, lopott a cipellőm,
    Angliából lopta sej a szeretőm.
    Nem is tudja tán a rendőrkapitány,
    hogy lopott az ingem és lopott a gatyám!
    Tolvajok, Gyilkosok, Fasszopó rendőrök!!!!!
    SIMON TIBI, SIMON TIBI!!!!!
  • mukika
    #8695
    hazaértem, nem szeretem a vasárnap estéket, holnap suli. :Cc

    sima győzelem volt, de azt kell hogy mondjam, hogy kurvaszar meccs volt istenigazából. unalmas, és kegyetlen szarok voltunk azért.... jovánczai fákjú de már tényleg. nem véletlenül kezdődött el a hullámzás, ami viszont nagyon loál volt. :Dd

    viszont az "ultrák" vérig sértettek. -.- első félidőben még a táborral voltam/tunk de mivel annyira átvérzett a lábam, hogy még a fásli is csupa vér lett, félidőben leültem oldalra az 1400as helyekre, mivel a kutya sem nézte milyen jegyed van (ez viszont nagyon szar volt rendezői részről. meccs előtt diák jegyet akartam venni, erre meg iylet szól a csaj, hogy nem tudják biztosítani, hogy a többiekkel egy szektorba kerüljek, lehet, hogy külön szektort kapnak a nyugdíjasok, diákok... mondom anyád akkor adjál teljes árut. erre meg lófasz volt minden... mind1, nem azt a pár száz forintot sajnálom, de akkor is... amatőrök), erre meg megkapom, hogy nyugdíjas vagyok a meccs végén a tábortól, meg hogy álljak fel meg minden. mondom mi a fasz. :DDDDDd

    annyi baromságot írtam én itt most össze, azt sem tudom mivel kezdtem már. :D átlag sörös este… :p

    a bíró is amatőr volt. a kapus nagyon loál volt mikor fejjel védett… érdekes egy meccs volt annyi szent.
  • Kanál
    #8694
    bye, majd ugrálj a zete elleni zakó után
  • banok
    #8692
    grat a csapatnak!

    OMG mit találtam

    1993 Vasas-Ferencváros
  • gabber_saviola
    #8691
    grat a csapatnak, eddig ez bizony 100% :P
  • Csesza
    #8690
    Vége a meccsnek!

    Vecsés - FERENCVÁROS 0-3

    g.: Dragóner, Laczkó, Lipcsei

    Szép volt fiúk!
  • Csesza
    #8689
    Jovánczai - Szalai csere
  • Csesza
    #8688
    Csáooo :)
  • fradista91
    #8687
    Nekem viszont mennem kell :)
    HAJRÁ FRADI!
    ... Ferencvárosé, Ferencvárosé, a győzelem a Ferencvárosé!!!...

    Minden Fradistának, Topiklakónak további szép napot!
  • fradista91
    #8686
    Jaja, Kistelekit sem hagyják békén, szerintem :D
  • Csesza
    #8685
    persze, nem nagyon akarnak botrányt :)

    gondolom szidják a szlovákokat rendesen
  • Csesza
    #8684
    jaja énis most figyeltem, már van 9 sárga :)
  • fradista91
    #8683
    "A bíró megszakította a játékot a közönség bekiabálásai miatt. Kb. 1 percig állt a játék." NSO
    :D Ez nagyon LOL, úgy nézem a bírónak még meccs előtt szóltak, hogy keménykedjen :P
  • fradista91
    #8682
    Huha itt sárgalap parádé van :DDD
  • fradista91
    #8681
    Mindjárt indulnom kell a koleszba :S (hülye iskola, hülye iskola, hülye iskolaaa!)
    Remélem még sikerül rúgnunk 1, esetleg kettő gólt :)
    Hajrá FRADI!
    Mindent bele!
  • fradista91
    #8680
    Hajrá Fradi, Hajrá Fradi, Hajrá Fiúk mert fő a győzelem!
    Száz kisleány, egy gólra vár, száz csókot ád majd a győztes meccs után, Galambom!
    Hajrá Fradi, Hajrá Fradi, Hajrá Fiúk csak tovább!
    Sűvít a labda, a hálóba varrva, Hajrá, Hajrá FTC!

    Meghallgat ;-)
  • fradista91
    #8679
    Szép!!!
  • Csesza
    #8678
    54'
    Jovánczai került földre a vecsési 16-oson belül, a játékvezető 11.est ítélt, míg Szabó sárga lapot kapott.
  • Csesza
    #8677
    0-3

    Lipcsei 11es-ból

  • Csesza
    #8676
    Kezdődik a 2. játékrész!

    HAJRÁ!!!
  • Csesza
    #8675
    "A Ferencváros többet birtokolja a labdát, többet támad, így teljesen megérdemelt a kétgólos félidei vezetése."

    NSO
  • Csesza
    #8674
    Első félidő vége!

    0-2

    Szép volt! Remélem a következő játékrészben ráteszünk még egy lapáttal.