23418
  • fradista91
    #8957
    Ferencváros-Karcag
    2006.10.06. 19:00

    Remélem ma is közel teltház lesz a Szentélyben, és fölényes győzelmet aratunk :)))
    Én sajnos ismét kimaradok ebből (suli -.-)
    2 hét múlva viszont a békéscsaba elleni meccsre ha törik, ha szakad elmegyek.

    Aki megy, annak jó szurkolást, HAJRÁ FRADI!!

    ui: nem elfelejteni, mérkőzés előtt/után Kossuth tér :))
    HAJRÁ MAGYAROK!
  • Kaplan
    #8956
    Hihetetlenül szimpatikus Dámosy Zsolt úr! Nem kertel, és inteligens. Menjünk meccsekre, ahőgy ő mondta "könyörög" Segítsük hőn szeretett klubunkat, végre elkezdődött a MEGTISZTULÁS! :)
  • mukika
    #8955
    holnap játszunk a lilák ellen korongon!!! jó lenne azért ha nem 150-en lennénk(mint az elmúlt 2-3 meccsen)... megérdemlik a fiúk a bíztatást maximálisan!!!
  • fradista91
    #8954
    Nekünk adott igazat az ORTT Panaszbizottsága

    2006. augusztus 19-én a Magyar Televízió Rt. "Híradó" című műsora valótlanságokat sugallt a Ferencváros szurkolóinak szolnoki utazása kapcsán, ezért a műsorszolgáltató megsértette a rádiózásról és televíziózásról szóló törvényt.

    A Ferencváros Szurkolók Szövetsége előbb kifogással élt a Híradó szerkesztőségénél, amely visszautasította megkeresésünket.
    Törvény adta jogunkkal élve ezt követően panasszal fordultunk az Országos Rádió és Televízió Testület Panaszbizottságához, amely 2006. szeptember 26-i ülésén egyhangú szavazással helyt adott panaszunknak és megállapította a Híradó általi törvénysértést.

    Amennyiben a műsorszolgáltató nem fordul jogorvoslati kérelemmel az ORTT-hez (48 órán belül), a határozat jogerőre emelkedik, amelyet ismertetniük kell a legközelebbi adásban.

    A Panaszbizottság határozatát hamarosan közzétesszük.

    Zig GGG
    fradidrukker.hu
  • fradista91
    #8953
    Erről a képről kiderül hogy melyik csoport hiányzott.

    Ez viszont egy szép koreó :)

  • fradista91
    #8952
    Jah hogy te Szpari fan vagy?! :DD
    Nem is gondoltam volna hogy SGn is jelen vagytok :D
  • Shep
    #8951
    Ott ki fogunk kapni, de ezt mindenki tudja, a csapatnak itthon kell mindig bizonyítania, ezt most megtette gólt ugyan nem rúgtunk de aki kiment és megnézte szerintem örül az xnek is.

    A lenéző hangnemet azért nem kellene túlzásba vinni, gondolok itt a tirpákiára és társaira.
  • fradista91
    #8950
    Egy 5öst képesek lesznek benyelni! ;-)
    - FERENCVÁROS -
  • Grenzjager
    #8949
    Elvileg akkor túlvagyunk a legnehezebb meccsen az idei szezonban, ami a bajnokságot illeti, semmi gáz, Tirpákia tomboljon majd meglátjuk mire képesek az Üllőin...
  • fradista91
    #8948
    Sry... Mikor írtam a hsz-t a vonatozó Fradistákra gondoltam, és azonnal debreceni átszállásuk jutott eszembe (ami hajdú bihar megyében van)

    A meccsről: sok kihagyott helyzet, tökéletes védelem, és gyengébb szurkolás (mukika #8946 kommentjéből kiderült miért :C)

    De semmi gond, ezek a játékosok tudnak jobban és eredményesebben is futballozni! Jövő hét péntek kitűnő alkalom ezt bebizonyítani.

    CSAK A FRADI!
  • gabber_saviola
    #8947
    :(

    nagyon vártam a győzelmet
  • mukika
    #8946
    döntetlen...

    amúgy a busz amivel a tábor nagy része ment lerobbant, és gyöngyösön ragadtak. :S
  • mukika
    #8945
    ha hozzuk a formánk és az utolsó percekben bekapunk egy gólt, én sírva fakadok... inkább rúgni kéne. ejnye már.
  • Shep
    #8944
    Ja lehet, bár nem sok közük van Nyíregyházához.
  • mukika
    #8943
    [center]!!!THE SHOW MUST GO ON!!!
  • banok
    #8942
    hmm.... mit is irjak....? XD
    HAJRÁ FRADI!

    ez jó vót? XD

    egyébként jó meccs lesz úgy hiszem.
  • mukika
    #8941
    biztos ők is oda vannak... :D
  • Shep
    #8940
    Milyen hajdu bihari?
  • mukika
    #8939
    http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=123313

    Szatke: "Azt mondom, nagyon szurkolok majd a Ferencvárosnak, hogy jövőre pontveszteség nélkül harcolja ki a feljutást. Mondom, jövőre...”

  • fradista91
    #8938
    Így van
  • mukika
    #8937
    meg azt se felejtsük el, hogy találkozunk még az Üllőin is. ;) amúgy sima meccs lesz, nagy a pofájuk, ezért remélem nagyot is koppannak.

    sajnálom, hogy nem tudtam elmenni. ez van. :(
  • fradista91
    #8936
    Igen, sokan úgy gondolják hogy ez a bajnoki döntő...
    Ha ma nyer a nyíregy akkor ők lesznek a bajnok, ezért van oda a sok hajdú bihari.
    Pedig azt azért ők sem gondolják komolyan,hogy nem fognak pontot veszteni az idény során...
  • gabber_saviola
    #8935
    annyira felfújják ezt a szerencsétlen meccset, már a könyökömön jön ki
  • Csesza
    #8934
    hát annak kéne lennie, remélem is hogy az lesz
  • gabber_saviola
    #8933
    sima
  • fradista91
    #8932

    Legjobb csapatunkkal léphetünk pályára, nincs eltiltott, se sérült, valószínűleg teltház...stb egyszóval minden adott ahhoz hogy egy nagyon jó mérkőzésen sikerüljön elszakadnunk riválisunktól. HAJRÁ FRADI!
  • Mor3llo
    #8931
    Ámen!
  • fradista91
    #8930
    Jobbulást muki!!

    Mor3llo: reméljük lesz eredménye, és olyan emberek mennek ki akik nem balézni szeretnének, hanem tüntetni a Focinkért!

    HAJRÁ FRADI!
    HAJRÁ MAGYAROK!
  • Mor3llo
    #8929
    Srácok, nagyon szép dolog ez a tüntetés téma.Annál is inkább, h most félre próbáljuk tenni a szurkolótáborok közötti ellenszenvet, és összefogunk ez ellen a szutyok MLSZ ellen!
  • mukika
    #8928
    ehhh 800 ft... nekünk meg 3 rongy(azaz kettő, de akkor is)!

    amúgy taknyom-nyálam egybe folyik, kibaszott megfázás... fejem is szétdurran, pedig már a jegyem is megvan. necces, hogy ki kell hagynom a holnapi napot.

    [i]szerk.: és természetesen az esti tüntetést is... :([i]
  • Golyo69
    #8927
    császtok:D
    Jösztök Szombaton Nyíregyre :D
    REmélem egy jó mecset játszunk :D
    Jegyem már van :D

  • Grenzjager
    #8926
  • Csesza
    #8925
    remélem, alakítanak valamit, végre itt a lehetőség :)
  • gabber_saviola
    #8924
    miszter Dámossy
  • mukika
    #8923
    Gratulálok Dámosy Zsoltnak és Bánknak! végre elkezdődött a MEGTISZTULÁS! :)




    A csapat és a szakmai stáb 1000 forintot átvállal a nyíregyházi jegyek árából - ez nagyon nemes gesztus ezek után kötelező lemenni. ;)
  • gabber_saviola
    #8922
  • Takezó
    #8921
    a pfffből következtettem erre... ;)
  • gabber_saviola
    #8920
    ilyet mondtam volna? :P
  • Takezó
    #8919
    tutira^^
    miért, nyíregyre mentek, vagy mi?:D
  • gabber_saviola
    #8918
    pff -.-
    szal jövőhéten a Ferencváros-Karcag bajnoki labdarúgó mérkőzésre elkisérsz minket :)