23418
  • Csesza
    #8997
    Happy Szülinapot Mukika!

  • fradista91
    #8996
    Tudom :))))
    Egy srác a fórumról kérdezte, hogy lehet képre linket rakni. Én meg nekiálltam próbálkozni :P

    Aztán kiderült hogy nem SG fórumos , hanem HTML kódos linkelés kell neki (topik bannerba), és javítottam :DDD
  • skristof
    #8995
    de amikor kérdeztem akkor még vmi élienes xar link volt rajta XD
  • fradista91
    #8994
  • mukika
    #8993
    X lett a KBSC - Nyíregyháza meccs, szóval 2 pont előnyünk van már a nyíregyháza előtt... és a gól különbségünk +24.
  • fradista91
    #8992
    Onnan el tudod érni a többi képet is :P

    [kiakartapróbálnilinkelést]
  • skristof
    #8991
    minek raktál rá linket? :D
  • fradista91
    #8990




    Ferencváros - Karcag
  • fradista91
    #8989
    Remélem Üllőin lesz, mert minnél előbb szeretnék kimenni egy meccsre :)
    Ami most pénteken nem ment, talán jövő hét szombaton :)
  • skristof
    #8988
    jaja, azt a hírt én is néztem, ha az üllőin lesz akkor kimegyünk haverral..

    hoppá és most nézem a fejlécben h szarpéccsel játszik a fradi MK-ban? hát akkor sztem azt is megtekintem :)
  • fradista91
    #8987
    Igen az észlelhető hogy minden meccsen csökken a nézőszám, de azt nem várhatjuk el a vidéki Fradistáktól hogy menjenek el minden egyes mérkőzésre. Bízom hogy az új elnökség hatására mégtöbben fognak kivándorolni a mérkőzésekre. Kell a Csapatnak a biztatás, az egyetlen anyagi forrás is a jegyekből származik, úgyhogy HAJRÁ!
  • mukika
    #8986
    tények:

    Fradi-Jászapáti 1-0 16000 néző
    Fradi-Makó 4-0 12500 néző
    Fradi-Orosháza 5-0 11000 néző
    Fradi-Tuzsér 9500 néző
    Fradi-Karcag 9000 néző

    ezt nem is láttam: Az Üllői úton játszunk a Jászberény ellen? - bár nekem mindegy, mert esküvőre kell mennem, salz sehogy sem tudok ott lenni. hacsak nem pénteken, vagy vasárnap lesz a meccs...
  • fradista91
    #8985
    Jaja, ebben teljesen igazad van, parasztozni eléggé undorító dolog. Főleg hogy van olyan "paraszt", aki megszakad hogy feljusson egy-egy meccsre, eltartsa a családját...stb. Viszont a Fradi-tábor sem lehet tökéletes :)

    Mégegyszer grat a Karcagnak, szépen helytálltak, Magunknak meg jobb helyzetkihasználást kívánok! :)

    ui: rengeteg embernek nem volt éppen aktuális ez a péntek esti meccs.
    szvsz ezért voltak "csak" kb 8ezren.
  • mukika
    #8984
    8973-at írtak ki, kb 8000-ren biztos voltunk.

    az negatív, hogy meccsről-meccsre, egy ezressel kevesebben vagyunk.


    #8982: Gratula Nektek is! Korrekt, hajtós csapatot ismertünk meg tegnap este! :)
  • skristof
    #8983
    azért jó tudni, h vannak korrekt fradisták, akik tudják h ez a parasztozás kurva undorító egy dolog, főleg ha azt vesszük h mondjuk félmillió fradista paraszt akkor..

    mennyien voltak kinnt?
  • JancsiPapa
    #8982
    Az a kis picur akkora gólt rúgott egy hete Békéscsabának, hogy még egy Fradi-szintű csapat is belepirult volna ;]
    Karcagi lennék én is, a mai eredmény mondhatni papírforma volt.
    Gratu a Fradinak!
  • Subw00fer
    #8981
    teljesmértékben igaz!
    legalább hajtanak meg bizonyítani akarnak. grat nekik 2-0 az szép eredmény:)
  • gabber_saviola
    #8980
    ezt Én sem értem, nagy dolog nekik Üllőin játszani egy Fradi ellen, akár még igazolhatunk is ilyen csapatokból jövőre
  • mukika
    #8979
    kisteleki új nóta aranyos. :)

    amúgy a másik negatívum a parasztozás még mindig.... miért???????????????? élete meccsét játszza az Üllői, lenyilatkozták, hogy még soha nem játszottak lámpafényes meccset, stb, erre meg... nem értem miért kell. az ilyen embereket úgy szájba vágnám. korrekt, szimpatikus csapat volt, sok kisgyerekkel. :) azért a picur nagyon aryn nézett ki Kemenes mellett. :DDDDDDd szóval nem értem, és ez nagyon negatív, gusztustalan dolog.

    Sándor István (a Karcag szakvezetője):
    - A Ferencváros erejét tekintve egy élvonalbeli csapat, ezért nem volt kétséges a győzelme. Én inkább annak örülök, hogy a sors úgy hozta, hogy a játékosaimnak megadatott, hogy az Üllői úton lépjenek pályára több ezer ember előtt tétmeccsen. Úgy gondolom, nagy nap volt ez az életükben.

  • gabber_saviola
    #8978
    jaja a Himnusz az jó volt és a Kistelekizés is bejön :DDDDddd
  • mukika
    #8977
    azért nem volt olyan hideg.... legalábbis a táborban, esküszöm az első félidőben melegem volt, pólóra is vetkőztem. :) de lehet, hogy az alkohol is melegített... :P

    viszont gyenge meccs volt, de a lényeg a 3 pont. ennyi.

    a zászlós "gyerekekkel" már a faszom tele van.

    és amúgy tényleg nem kell ide politika... szvsz stadionba sem kéne annyira. inkább a csapatot kéne buzdítani, vagy kistelekizni. jó ki nem ugrál kommunista nagy nóta, azt szeretem de nagyon. :)

    elején himnusz éneklés viszont tetszett.
  • gabber_saviola
    #8976
    győzelem, és paszott hideg volt. :)
    de az a sok eladott labda, háááát nem igazán tetszett :(
  • Subw00fer
    #8975
    Egyébként grat!
  • Subw00fer
    #8974
    egyetértek azzal a résszel hogy "minek ide pol?".
    semmi helye a pályán a politikának. két külön dolog, csak a hangulatot teszi tönkre.
  • fradista91
    #8973
    Grat a Csapatnak, és a Karcagnak is!
    Első félidő végén, második elején voltak igazán gólhelyzeteink, sajnálom hogy nem tudtuk kihasználni őket.

    ui: Skristof, miért kell egérből, elefántot csinálni?!
    megjegyeztem hogy a Kossuth térre várják magyar honfitársainkat és pont.
    és nem véletlenül volt ":P" a komment végén.
  • Csesza
    #8972
    szar a meccs :(

    nagyon beállnak védekezni a Karcagiak...
  • skristof
    #8971
    minek ide pol?
    úgyis minden fradista jobbos, mellesleg narancs suxx, mo-on nics jobboldal
    lehet bünti lez :|
  • fradista91
    #8970
    Mégiscsak ÉLŐ közvetítés a DunaTVn!

    HAJRÁ FERENCVÁROS!
    Jó szurkolást! :)
  • fradista91
    #8969
    Aki a mérkőzést megszeretné nézni, az a DunaTV oldalán kattintson a Net TV-re. Kommentár nélküli közvetítés az Üllői útról :)

    HAJRÁ FRADI!
  • fradista91
    #8968
    Nem írtam semmit, csak ajánlottam Fradista barátainknak, látogassák meg a Kossuth téri családi programot :P
  • skristof
    #8967
    most nézem ftc.hu-n:

    Műsorváltozás a Duna TV-n
    [2006-10-06 11:54]
    Az esti mérkőzést közvetítő Duna TV honlapja szerint műsorváltozás lesz a csatornán, így a televízó a mérkőzés kezdetekor, azaz 19 órakor is rendkívüli hírekkel jelentkezik.
    A csatorna tájékoztatása szerint azonban közvetítés így is lesz, a Duna TV honlapja szerint ami a televíziós közvetítésből kimarad, azt a dunatv.hu NETTV csatornáján kommentár nélkül közvetítik.
    A mérkőzésre szóló jegyinformációkról itt olvashat.
    Honlapunk természetesen élőben számol be a meccsről.
  • skristof
    #8966
    mentem volna én is, mivel fennt akartm maradni válogatott miatt. de arra nem adok 5ezret, szl hazajöttem
  • mukika
    #8965
    nem. úgy volt, hogy de, aztán meg mégsem....

    amúgy még nem dőlt el, hogy odaérek-e vagy sem. de mindent megteszek. ma 2 számjegyű különbség kell... :Dd
  • zsilike
    #8964
    látom érted a poént!
  • skristof
    #8963
    okosvagy
  • zsilike
    #8962
    a kossuth térit?
  • skristof
    #8961
    nem adja tv a meccset?
  • zsilike
    #8960
    i hope so
  • gabber_saviola
    #8959
    Ferencváros szervez vmit a Kossuth Téren?
    szerintem amire Te gondolsz az nem ide való :)
  • bmffm856
    #8958
    én is jó szurkolást kívánok mindenkinek aki ki megy a meccsre! Fradista91 utolsó mondatában leírta az okát miért nem jutok ma ki a Szentélybe (a Kossuth téren betöltött szervezői munkaköröm okán), de lélekben ott (is) leszek! El kell kapni a Karcagot (Nem kicsit, nagyon :D). Tuzsér alatt ne adjuk (7 gól megfelelő is lenne :P). No mégegyszer jó szurkolást azoknak akik kimennek! MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS!