23418
  • sempronius18
    #22045
    Becsültétek volna meg Oláh Lórántot!
  • Zenszkij
    #22044
    A te Ferencvárosodban látom elfér ez a botlábú, elfogadom. Az enyémben nem. 10 éve várok egy bajnoki címre azt ez a nyomorék már nem először 5 méterről nem tud helyezni. Ez a dolga, semmi más dolga nincs az életben. Azért ennyire ne legyél már elfogult egy ilyen gólképtelen csatárral, aki halomra keresi magát és amit nyújt egy nagy nulla. Szegényke, sajnáljuk mert nincs szerencséje, de micsoda szív viszi, hagyjuk már. Középre bebikázza istenem, esze annyi van, mint egy talicska apró majomnak. Mi kell ennek, hogy berúgja? Nem kell itt finomkodni, mehet a bús picsába, nagy kár, hogy anno nem adtuk el bárhova.
  • Solt
    #22043
    Ne már!!
  • Zenszkij
    #22042
    Böde takarodj.
  • Solt
    #22041
    Jól játszunk, de nagyon nincs szerencsénk... :S Első helyzetből megint gólt kaptunk... :(
  • Mor3llo
    #22040
    azért nézd meg kinek címeztem :)
  • banok
    #22039
    Eltévedtél...
  • Mor3llo
    #22038
    hajrá Loki!
  • barnuska000
    #22037
    Félek a Lokitól.Szerintem legjobb esetben is egy x-et tudunk kihozni max.Ennyit tudunk sajnos.
  • Grenzjager
    #22036
    László Csaba a Magyar Lelátóban - teljes interjú
  • barnuska000
    #22035
    Az a baj,hogy a fradit az ilyen jennerfélékkel azonosítják.
  • Grenzjager
    #22034
    Na igen, Kubatov nem következetes, amúgy meg kellenek a pontrúgásai.
  • JimKirk
    #22033
    Elkuldik, ez biztos?
  • barnuska000
    #22032
    mondjon le
  • Grenzjager
    #22031
    ...azt hogy 7en voltunk a pályán és gólt kaptunk továbbra se értem...
    #22030 -G :)
  • Grenzjager
    #22030
    Meggoldódott a Jenner hosszabbít e kérdés.
    holnaptól mehet ahova akar...tuti a szerződésbontás

    amúgy meg meccses eltiltás kb...
  • barnuska000
    #22029
    Én az ilyen bunkó jennerféléket eltiltanám.
  • Solt
    #22028
    Eddig jó... :D
  • Solt
    #22027
    Én is szeretném, hogy maradjon, de akkor küzdjön mindig így, mert amit az ősszel művelt az kriminális volt! :)

    A Németh Márió is inkább belső középpályás...
  • Grenzjager
    #22026
    Én jobban szeretném ha maradna, mert magyar fiatalként nem hinném hogy jönne egy Németh Márió pl. Márkvárt meg nem a szélen mozog :)
  • Solt
    #22025
    Ja-ja...
  • Grenzjager
    #22024
    Szerződés hosszabbítást szeretne vagy új klubot szeretne.
  • Solt
    #22023
    A Jenner gyanús nekem... nagyon hajt, biztos figyelik a játékát.
  • barnuska000
    #22022
    Üzenem,hogy ezen javítani kellene
  • barnuska000
    #22021
    A második játékrész elment,de az idétlen sárga lapok kiakasztottak.
  • Grenzjager
    #22020
    Szerintem Besics jó volt, és a nagyon gyatra tizenegyest a berohanás miatt meg kellett volna ismételni. Igazságos az X tulajdonképpen, attól függetlenül hogy nekünk nem jó.

    Ami mezzel ment siralmas volt.
  • Kaplan
    #22019
    De, én is néztem, hogy miért nem fújta le. Csak aztán ahogy kihagyta Böde már csak arra tudtam koncentrálni, hogy mindjárt agyfaszt kapok. :D
  • ReszegKoldus
    #22018
    egyébként nem szokták megismételni a tizenegyest, ha beszaladnak a 16-oson belülre?
  • barnuska000
    #22017
    Nem Böde úrral van a baj,hanem az egész csapattal
  • Solt
    #22016
    Sok minden nem változott... megint össze-vissza vannak keverve a posztok. Besic jobbhátvéd, az Ugrai szélső, a Busai szervező, a Laczkó védekező középpályás... Lesz valaha olyan edzőnk aki a posztján játszatja a játékosokat?

    A döntetlen sajnos igazságos... ha az első félidőben vezet a Győr 2:0-ra, akkor egy szót nem szólhatunk. A meccset tekintve legalább 4 ziccerük volt, szerencsénk van, hogy csak egy gólt kaptunk. Az meg kifejezetten ciki, hogy 10 emberrel beszorítanak minket a kapunk elé, majd gólt is lőnek belőle...

    Ettől függetlenül, ha a Dani nem buzizza el, akkor meglett volna a meccs még ilyen fos védekezéssel is... pöcsök voltunk megint.

    A Bödét meg ne szidjuk már ilyen minősíthetetlen stílusban... :( Sok meccset hozott már nekünk. Nincs formában, és ez sajnos eléggé látszik rajta.
  • banok
    #22015
    :(
  • Kaplan
    #22014
    Itt miért kapott bárki is lapot?! Pavlovic színészkedett, semmi nem történt. Faszom, ostobáskodunk folyamat...
  • Zenszkij
    #22013
    Böde te állat bazd meg az anyádat! el kellett volna adni mikor még lehetett ezt a gólképtelen hülyét.
  • Zenszkij
    #22012
    Ezt a Bödét is úgy el kell takarítani, hogy a büdös életbe ne lássam többet. Hogy rohadna meg! A töketlen balfasz hulladék tetű lassú, körülményes anyját...
  • Jakuza1
    #22011
    Milyen buzerans idiota majmok ezek. Nem is ertem miert nezek en ilyen hulladek magyar labdarugast.
  • Kaplan
    #22010
    Istenem... BALFASZKODÁS!
  • Zenszkij
    #22009
    Mért nem Leandro rúgja? Mért ez a teszetosza fax Böde?
  • barnuska000
    #22008
    Nem vele van a baj.Keresd a hibát a mi külföldi játékosunkban.Aki kapott is egy sárgát a 46.perc tájékán,mrt teljesen értelmetlenül úgy felrúgta a másika,hogy az arról kódult.Mi értelme volt??????,
  • Zenszkij
    #22007
    Solymosi elmehet a fenébe. Tiszta 11-est nem adott meg. Rohadt szemét csaló.
  • barnuska000
    #22006
    Ha legalább magyar fiatal játékosaink lennének és kikapunk azt mondom :le van [email protected] így?