23418
  • sb1
    #22085
    Azért az elmúlt 6 fordulóban ez a 6 pont elég szánalmas teljesítmény.
    Már a lesajnált lilák is feljöttek mögénk 2 pontra (mondjuk ők majdnem dupla ennyit pontot szereztek, 11-et..)

    Remélem azért a Pápa ellen behúzzuk most..sajnos amíg ilyenekben kell reménykedni, addig a dobogóban nem kell.

  • Gabe18
    #22084
    Mezőnyben amúgy nem vagyunk rosszak, de a befejezésnél, az ellenfél 16-osa körül teljesen nullák vagyunk. Ez így pont arra elég ahol tartunk: középmezőny.
  • Mor3llo
    #22083
    Hangzatos nyilatkozatok ide, jól fésült Doll oda, ez a 4 meccs/3 pont kurva gyenge.
  • Kaplan
    #22082
    Egyszer úgy meg szeretném tudni, hogy mi tart minket a tévé, lelátó mellett. Egészen elképesztően színvonaltalan ez a meccs is. Két értelmes passzt, kényszerítőt, kiugratást nem láttam ma.

    Sajnos ez így nagyon gyenge. De továbbra is hajrá Fradi!
  • Zenszkij
    #22081
    Holman is mehet vissza az MTK-hoz. Egy értelmes szöktetése, passza, megmozdulása nem volt.
  • Zenszkij
    #22080
    Amíg ilyen Bödék vannak a csapat körül nem kell dobogóért harcolni.
  • Gabe18
    #22079
    Hát ma nem játszunk valami jól. Helyzet is talán egy volt. Az hogy Böde a pályán van, arra a 38. percben jöttem rá, egy ellenfél szögletnél...
  • bubu13
    #22078
    Azóta már változott a helyzet. Az mlsz mégis nemet mondott. a Vagyonfelügyelő fogja kimondani a végső szót.
  • Zenszkij
    #22077
    Vicc...
  • sb1
    #22076
    Fordított helyzetben mi már jövőhéten az nb3-ban tolnánk, nem kicst van kettős mérce..na mind1, legalább lesz rangadó :)
  • Solt
    #22075
    Jobban vág az eszem mint sok felnőtt játékosnak! :) Szimpatikus... libakupában kipróbálhatnánk.
  • Grenzjager
    #22074
    arc:)
  • Grenzjager
    #22073
    Második félidőben csak kapirgáltunk.
    Böde nem volt nővel régóta? Neki minden meccsen a minimum egy gól/gólpassz lenne az alap de csak kóvályog mint gólyafos a levegőben.
    abszolút igaz eme erős szolidaritás
  • Gabe18
    #22072
    Nem volt ez rossz szerintem. Benne volt a győzelem a bajnoki cím egyértelmű várományosa ellen. Kis szerencse kellett volna, na meg hogy a Buadla-t egy óra után már kb. 3 sárgával kellett volna jutalmazni.
    De a meccs nagy részében jó volt az iram, és voltak lehetőségek.
    Meg az se árt hogy végre valami kapus forma ember áll a gólvonalunkon.
  • Solt
    #22071
    Bízom benne, hogy ez nem csak fellángolás... pontosabban felparázslás! :)) Jó lenne, ha nekünk lenne igazunk! :)
  • DaemoonHunter
    #22070
    Kb leírtad amit akartam, valóban látszik Doll munkája, bár még mindig előfordul pár ostoba berögződés(pl random ívelés), de pl a 16 os mögé bejátszások javultak, kreatívabban mozog somalia és a leonardo is(bár hiányolom a moniz féle színházat, ahol mindenkinek volt valami szerepköre:)), és mintha rögtönzések helyett már látszódna az előre gondolkodás is(2. félidőben volt egy nagyon szépen felépített támadás ez mutatta a legjobban, egyébként gundel furcsa mód csak a fradi akcióira mondta hogy jó foci, mert valóban látszik hogy ez valódi foci akar lenni). Szerintem szép lassan kezd átlendülni a csapat a holtponton, és jönni fognak az eredmények.
  • Solt
    #22069
    Első félidő nagyon jó volt... Zártan védekeztünk, agresszíven letámadtunk, jól zárkóztak fel a szélső védők, a lehetőségeink is megvoltak, csak nem rúgtuk be, és ahogy mostanában lenni szokott, gyakorlatilag az ellenfél első helyzetéből gólt lőtt.

    A második félidőben jól reagált a konda a játékunkra, a félidő közepétől meg már benne volt a játékunkban, hogy ne kapjunk ki.

    Szerintem kezd látszani a német keze munkája, de egyelőre a szerencsével nagyon hadilábon állunk. Én nagyon szerettem a Moniz-t, de most szerintem jobban játszunk.
  • Kaplan
    #22068
    Én tényleg nem láttam, és nem gecizni akarok. Szóval kérlek, vázold nekem! :D
  • DaemoonHunter
    #22067
    A fradinál látszott pedig, a debrecennél pedig még az edző se tudja :D:D
  • Kaplan
    #22066
    Ami pedig a mérkőzést illeti, rettenetesen színvonaltalan. Egyik csapatnál sem látom, hogy mit is akarnak játszani. Bálnafos.
  • Kaplan
    #22065
    Soha nem fogom megérteni ezt az öndobálást. Ha felrúgnak és már tényleg nem bírok továbbmenni úgy is befújják. Akkor is ha oda rakom a lábam és emiatt buktatnak. De ez, hogy ez legyen a cél, már célzottan, hogy akkor én most homorítok egyet. Botrány. Én ezt jobban, mondjuk perc alapú kiállítással büntetném.
  • Zenszkij
    #22064
    Somalia édes jóistenem...
  • Zenszkij
    #22063
    De ezt a Budadualuát már valóban ki kellett volna zavarni.
  • barnuska000
    #22062
    pontosabban a tehetség hiányával
  • Zenszkij
    #22061
    Nem a Fradi szívvel, a tehetséggel van a gond.
  • barnuska000
    #22060
    Ezeknek semmi közük a fradihoz.Nincs bennük fradi szív
  • Zenszkij
    #22059
    Erről van szó!
  • sempronius18
    #22058
    Ennyi VB elődöntőt ért az a kezes, Kunta Kintéék se panaszkodhatnak, mert kaptak érte egy tizit. :)
  • Zenszkij
    #22057
    A végén sztem becseréli Diallot Böde helyett és nyerünk.
  • Zenszkij
    #22056
    Ghana ellen, mikor kezezett, nekem ott lépett be a Hall of Fame-be :D
  • sempronius18
    #22055
    Suarezel emberileg nincs semmi baj, az igaz hogy a pályán minden eszközt bevet, de azt kívánom bárcsak lenne ilyen minden magyar spílör.
  • Solt
    #22054
    Ezt a gyökér boudaldalalala faszom köcsögöt kiállíthatná már...
  • Zenszkij
    #22053
    Csavard be, mint Beckham után mi is csinálunk egy jó magyar filmet, címe: Bikázd középre, mint Dani. :D Amúgy emberileg nincs vele bajom, de inkább lenne egy bunkó Suarez....
  • Solt
    #22052
    Ne ragozzuk, mert csak belémbaszod az ideget! :D
  • ReszegKoldus
    #22051
    "az a térd...keményebb volt mint amire rátérdelt" :D
  • Zenszkij
    #22050
    Mindegyiket? Egyiket se rúgja be. Volt pár mákja, pl a Pécs ellen, meg a törökök ellen, na és. Mikor volt az? Akkor se istenítettem. Nem a Real Madridnak talált be, mint Albert Flóri. Engem is leigazolhatnak, ezt a szintet hozom csatárként, orvosként, mérnökként. Lehet ballagnia NB2-be, oda való.
  • sempronius18
    #22049
    Nem kapta meg a kellő támogatást és a bizalmat. :D
  • Solt
    #22048
    Na ne röhögtess! :D
  • Solt
    #22047
    Majd, ha lehiggadtál, akkor emlékezz vissza rá, hogy milyen gólokat szerzett már! Nálam az nem működik, hogy amikor megy valakinek, akkor istenítem, amikor meg nem megy neki, akkor elküldöm a picsába!

    Ha minden helyzetét berúgná, akkor valószínűleg nem nálunk focizna.
  • Zenszkij
    #22046
    2011–2012 Ferencváros 16 mérkőzés (2 gól). Micsoda teljesítmény.