23418
  • Zenszkij
    #22005
    a mezpárosítás még hagyján, de ez a meccs egy xar
  • Takezó
    #22004
    gyönyörű ez a mezpárosítás...
  • barnuska000
    #22003
    Felesleges gúnyolódni.Szerintem pozitívan alakul a csapatunk sorsa.
  • Gabe18
    #22002
    Igen, szerintem az egész FTC vezetősége alig várja már az újabb "tanácsaidat", hiszen eddig is azokat használták fel, kifejezetten erről a fórumról olvasva. Nem is tudták mi legyen, de szerencsére te megmutattad az utat.
    Mi is lenne velünk nélküled...
  • barnuska000
    #22001
    Végre egy magyar edző úr!Látom megfogadták a tanácsaimat.
  • Grenzjager
    #22000
  • Grenzjager
    #21999
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=oWWe0nXg3II]"Tíz éven keresztül szeretnék a Fradi edzője lenni!" - László Csaba [/URL]
  • a.carkey
    #21998
    Meghalt Novák Dezső
  • Solt
    #21997
  • barnuska000
    #21996
    Lehet károgni.
  • barnuska000
    #21995
    Ugye-ugye.Na erről beszéltem.Látom elolvasták a hsz-et és megfogadják a jótanácsot. :)
  • Grenzjager
    #21994
    Márkvárt Dávid jöhetne
  • banok
    #21993
    Ok. Legyen. Mongolok vagyunk. Még te is te nagyon sváb.
    DE ENNEK MI KÖZE EHHEZ A TOPIPKHOZ B+?
  • Grenzjager
    #21991
    Holnap jön Jürgen Klinsmannként :)



    off ( :P)
    Laczkó már az FTC játékosaként van Telkiben az MLSZ szerint...

    nyilván nagy sajtóhepaj lesz majd.
    Mondjuk Orosz túlvigyorgó ábrázatát ilyenkor már nem csípem, mert ő mindenkinél mosolyog még a szarnál is, tök mindegy hogy ki mikor mit írt alá....
  • Zenszkij
    #21990
  • Solt
    #21989
    Oké barnuska, ha te mondod... :D
  • Láma!
    #21988
    és én még reméltem hogy értelmes kérdést tesz fel...
    erre idejön jobbikozni meg antimagyarkodni...

    Gary, ha már egy angol focista nevét választottad, legalább ne magyarul kérdőjeleznéd meg a magyarságot, és csapkodnád a melled a svábságodra :D

    te kis nemzetközi troll, te
  • Gary Lineker
    #21987
    Solti,

    Többet kell(ene) olvasnod azokat a történelem könyveket. Ez is onnan lett kopizva. A hunok jellemzése. Nem pedig belekapaszkodni mindenféle magyarnak vélt mintákba meg klisékbe.

    Ennyit erről.
  • Solt
    #21986
    Pffffff.... :D Ez nagyon gyenge volt... Ilyet tán még az MTA sem állít, pedig ők aztán tudnak vad dolgokat mondani rólunk! :D

    No, de részemről nem etetlek tovább... már így is túlértékelődtél.
  • Gary Lineker
    #21985
    Rosszabb, sokkal rosszabb. Na szóval a hunok...sorry
  • Solt
    #21984
    Szlávok, cigányok, esetleg valamely egyéb közeli rokonod?
  • Solt
    #21983
    Vénségemre határozottan türelmesebb lettem, de ez a két pubi az elmúlt pár napban már sok(k) volt... :)
  • Gary Lineker
    #21982
    „Náluk senki sem műveli a földet, és sohasem fogja az eke szarvát. Nincs
    állandó lakhelyük, sem házi tűzhelyük vagy törvényük, és biztos élelem nélkül,örökös földönfutókként szerte kóborolnak szekereiken, amelyeken tanyáznak. Feleségeik ott szövik számukra otromba öltözékeiket, ott közösülnek férjeikkel,ott szülnek és nevelik fel serdült korig gyermekeiket. Náluk senki sem felelhet arra a kérdésre, hogy hol született, mivel másutt fogantatott, távol onnan született, még távolabb nevelkedett."

    „...Vadságuk meghalad minden képzeletet. Gyermekeiknek
    mindjárt születésükkor mélyen behasítják orcáikat, hogy a forradások ráncai a szőrnek a maga idején meginduló serkedését megakadályozzák: így vénkorukig szakáll és minden kellem nélkül maradnak el, mint a heréltek. Mindnyájantagbaszakadt, hatalmas, vállas emberek, ijesztő torzalakok, úgyhogy kétlábú állatoknak tarthatná őket az ember vagy emberi formára durván kifaragott tuskóknak, amilyeneket hidak karfáira szoktak alkalmazni."

    „Lovaikon szoktak járni, gondolkozni, álldogálni és beszélgetni. Gyermekeiket és szolgáikat nagy szorgalommal tanítják nyilazni. Természetük dölyfös, lázadó, csalárd és szemtelen, hiszen ugyanazt a vadságot nevelik bele az asszonyokba, mint a férfiakba. Mindig hajlamosak idegenek elleni vagy otthoni felkelésre; természettől fogva hallgatagok és készebbek a cselekvésre, mint a beszédre..."

    „... ha pihen a fegyverük, megbízhatatlanok, állhatatlanok, és mihelyt valami újabb remény szellője mutatkozik, módfelett ingatagok és mindenben csak féktelen dühükre hallgatnak. Oktalan állatok módjára nem tudnak semmit sem erkölcsről vagy erkölcstelenségről; beszédjük kétértelmű és alattomos; semmiféle vallás vagy babona tisztelete nem köti őket; az aranyra szertelen hévvel vágyódnak. Véleményüket olyan könnyen változtatják és oly könnyen gyulladnak haragra, hogy sokszor egy és ugyanazon a napon majd elszakadnak szövetségeseiktől,anélkül, hogy valaki okot adott volna rá, majd kibékülnek anélkül, hogy valaki engesztelte volna őket..."

    Ismerős?
  • DaemoonHunter
    #21981
    Ez az illető még nálam is kiverte a biztosítékot pedig csak hébe hóba olvasom a topicot. Az ilyeneket esküszöm kasztrálni kéne...
  • Solt
    #21980
    A sváb fajtád már akkor hazudik, amikor a kétszámjegyű számokat kezdi sorolni... :D Nekünk nem volt kultúránk? Azt sem tudtátok mi az a fürdés... Nézz utána melyik uralkodótok nem tudod mit kezdeni az ajándékba kapott fürdőtállal... :D

    A mongolokat meg nem tudom, hogy keverted ide... Ici-pici történelmi alapismeret nem ártana 1-1 kitörés előtt, te kis huncut háborús bűnös sarjadék... :D
  • Solt
    #21979
    Úgy látom a jó idő pár embernek az agyára ment! Honnan kerül elő ez a sok retardált lelki nyomorék? :D Komolyan megáll az agyam... Ideje lenne, ha benézne ide a HG, és takarítana egy kicsit...
  • Gary Lineker
    #21978
    Szia Láma!

    Köszönöm a kulturált reagálást. Nézd, a magyar fajta, (de csak a problémásabb) a műveletlen, a kontra szelektált, még a rántott húst is magyarnak gondolja, pedig (gondolom te is tudod), bécsi szelet néven vált ismertté, ami mi svábok (illetve a mi őseink) hoztak be ide, nyugat-mongóliába. Mert ahogy a magyaroknak kultúrájuk, úgy konyhájuk sem nagyon volt.

    Hogy mi magyar és mi nem az, azt parttalan és hosszú vitákon keresztül át lehetne beszélni, ahogy te is tudod (gondolom) nyugat-mongólia 10 milliós lakosságának kb a fele, - de lehet a feles sem - beszélte a magyart a múlt század első évtizedeiben.

    A "nemzet csapata" engem nem különösebben zavar, ugyanis remekül keretbe foglalja a magyarok - vagy mongolok (ez mindegy), totális inkompetenciáját. Tudvalevő olyan, hogy nemzet, nem létezik. Lehet hogy Németországban, Franciaországban meg Nagy-Britanniában stb. létezett valaha, de olyan hogy "magyar nemzet" nincs, és soha nem is volt. A magyar nemzet egy dilettáns gyűlölködő szennylap, amit önmagukba szerelmes félbolond ábrándozók lapozgatnak naivan.

    Ez az egész Fradi-kérdést azért vetettem fel, mert szöget ütött a fejembe
    a jobbikos csőcselék egyik prominens képviselőjének parlamenti felszólalása, aki az MTK kiesésén élcelődve diadalittasan suhogtatta a bikacsököt, neki ugyanis ez volt a legnagyobb sikere a bő 3 éves parlamenti ciklusa alatt. Emléxel arra amikor azt találta mondani ez a derék jobbikos zsellér, hogy idézem, az; "MTK idegen test" a magyar nb1-ben. Ez egy probléma. Erre megy el az adófizetők pénze. Erre van idő, energia. A zsidó MTK nem magyar(!), ellenben a sváb-zsidó Ferencváros magyar(!). Hogyan van ez? Ez egy anomália, nem is kicsi. Bevallom, nem is nagyon tudok logikailag eligazodni rajta, de nektek fradistáknak talán sikerül. Ti mindig mindenben olyan baromi kompetensek vagytok.
  • Muki100
    #21976
    Ezek szerint az MTK magyar mert a nevében benne van?
  • Láma!
    #21975
    Először azt hittem a nemzet csapata kifejezéssel van gondod, de elolvastam megint, és úgy látom mégsem az a gond.
    így viszont komolyan mondom nem értem a felvetést...

    a te logikád szerint kb semmi sem magyar...
  • Gary Lineker
    #21974
    Gyerekek,

    Tényleg nem kötekedés, csak kérdem, ez a Ferencváros nevű akármi, az mi a kurva anyámtól magyar?

    Na szóval ott kezdődött a dolog, hogy volt ez Franzstadt nevű kis blokk, ahová azok külföldiek menekültek, akiknek rest volt megtanulni magyart. A sváb akcentus hiánya már eleve gyanús volt arra és ott. Aztán jött Springer, meg a haverja a Weisz. Most abba nem menjünk bele, hogy a Springer askenázi zsidó név-e (nem az), a Weisznél már picit asszociatívabb a kippa.

    Nem akarok ám én senki levesébe köpni, de hát ti is tudjátok; a Springer az Springer, a Weisz meg Weisz. A Franzstadt meg Franzstadt...

    De mitől magyar?
  • banok
    #21973
  • Zenszkij
    #21971
    Ha már itt tartunk. A magyar tehetségeket a Haladás, Pécs stb irreális magas áron adná el, ergo nem tudja a Fradi megvenni. Ezeket a csapatokat nem érdekli, hogy mi lenne az előrelépés a fiatal tehetségnek, csak a pénzt nézik. Még abba sem mennek bele, hogy a játékos után miután a Fraditól külföldre igazolt, 60-70%-os jutalékot kapjanak. Azonnal kell nekik a pénz, más nem számít. Ezért hoznak ide olcsóbb külföldieket. A Fradi utánpótlása romokban, most próbálják helyre kapni. Akkor mit vársz? Csodát? Moniz is idehozott jó pár kutyaütőt, aki nem vált be. Erről mi tehetnénk szurkolók? Nemár.

    A többiek hozzáállásán meg ne csodálkozz, mikor régen itt Debreceneztél meg az egekig magasztaltad azt a klubbot. Járj akkor Loki meccsekre. Nekik biztos frenetikus az utánpótlásuk, meg jó sok magyar tehetséget játszatnak...
  • barnuska000
    #21970
    Inkább a Fradiról beszélgessünk.Szóval én minél több hazai játékosnak örülnék,és újra mi lennénk a nemzet csapata.Most komolyan,jönnek itt a légiósok sorra,de a Fradi szív az hol marad?
  • Solt
    #21969
    +1

    Engem meg privátban zaklat, ez így megy tovább az utcára sem merek majd kimenni...
  • Grenzjager
    #21968
    +1
    Félelemkeltő, provokátor viselkedés.
  • JimKirk
    #21967
    +1

    Felelmet kelt bennem, kerem tiltsak ki!
  • Mor3llo
    #21966
    Na idefigyelj!
    Megfogadtam, hogy nem reagálok már rád, de most utoljára kivételt teszek.
    Az, hogy dilettáns barom módjára, összefüggéstelen dolgokat írsz, két lehetőségre tudom visszavezetni.
    1: ténylegesen ekkora idióta vagy
    2: csak trollkodsz, ez esetben elég silány életed lehet
    Egy biztos, neked az a lételemed, hogy ide beböfögöd a hülyeségeit, és várod azt, hogy a csúnya fradisták közül ki fogja magát rajtad felidegesíteni. Régen is ezt csináltad, most is ezt csinálod, ezt mindenki látja, és ezt te is tudod. Ezért engedtessék meg, ha mosolyogunk egy jóízűt a nevetséges fenyegetőzéseiden :)
    És ez tényleg az utolsó hsz-em volt hozzád. Remélem örökre kitiltanak.
  • barnuska000
    #21965
    panaszt fogok tenni ha kreált indokokkal kitiltanak.
  • Solt
    #21964
    Már írtam a HG-nak... :)
  • Láma!
    #21963
    volt már erre szűrő régebben, nem?
    egyszerűen nem látszottak az írásai... azt kéne betenni újra.