23418
  • Csesza
    #9398
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Grenzjager
    #9397
    Szépen húzzál el te is Malmöbe a többi haveroddal együtt, és vissza se gyere!!!
  • gabber_saviola
    #9396
    héé, azért a stílus nálunk is üssön meg egy szintet :)
  • bmffm856
    #9395
    elgurult a gyógyszered? ::ASDSDASDSCX
  • zsilike
    #9394
    kurva annyát,ideszédeleg1köcsög!
  • mukika
    #9393
    Életkor: 30-35 között

    gratulálok.
  • gabber_saviola
    #9392
    fu most aztán megmondtad :P
  • Mo.Organ
    #9391
    mocskos fradi
  • fradista91
    #9390
    Egy kis lelkesítő beszéd :)

    Nekem is a Fradi körüli gondokon jár a fejem, és mindig előjön mi lesz ha...
    Mindenki tudja mi a mondat vége.

    Itthon se néznek már normálisnak néha, mert nem értik meg mennyire fontos számomra ez az Egyesület...

    "Isten, Haza, Család, Ferencváros!" Ez az én sorrendem :)
    Azt szerettem volna ezzel elmondani, hogy akármennyire is legyen rossz a helyzet - bár reményeim szerint ennél rosszabb már nem lesz - kitartok a Fradi mellett. Remélem minden Fradista így tesz.

    Márcsak azért is mert vannak játékosok, szakemberek akik nap mint nap azon fáradoznak hogy Nekünk szurkolóknak örömet szerezzenek, és feledtessék velünk a hét gondjait egy-egy gólzáporos győzelemmel.

    Igenis kötellességünk segíteni a Ferencvároson.
    Én szeretném kivinni gyerekeimet Fradi meccsre. És Ti?!
    Hát Tegyünk érte. Most vagy Soha!
    Hajrá Fradisták! Nem adjuk fel!

    Lehet hogy most azt mondjátok mit beszélek én 15 évesen ilyenekről, de ezt érzem :)
  • bmffm856
    #9389
    ááá...Várszegivel nekem nem az a bajom, ami sokaknak. Nekem konkrétan az, hogy a Fradit csak és kizárólag üzleti érdekből vette meg (lássuk be, jövedelmezőbb mint az MTK), de közben az MTK-t erősítette -nem egyszer volt Fradistákkal. Pénze volt, van is, ez biztos. De ezek erkölcsi dolgok, mert ne olyan ember adja a pénzt, akinek a legpatinásabb magyar klub nem több egyszerű üzletnél.

    Mellesleg tartom, hogy ha nem sikkasztják el a 95-ös BL-ből befolyó pénzt az akkoriak, akkor nem itt járunk most...ott kezdődött minden...:(
  • gabber_saviola
    #9388
    nem akarom elhinni, hogy nincs senki aki kihúzná a bajból a csapatot. Várszegi megcsinálta volna
  • bmffm856
    #9387
    hát nem azért de szerintem a blasz 4 közelebb van mint az nb 1...:(:( nekem is mindennap eszembe jut...:(:(
  • gabber_saviola
    #9386
    egyre jobban fosok már, hogy eljön az a balsz 4 :(
    minden nap eszembe jut
  • Csesza
    #9385
    szép lenne, megcsokoltatni velük a seggünket, de dragóner,tímár és töki nélkül nagyon nehéz lenne :)
  • mukika
    #9384
    lilákat bárhol, bármikor, bárhogy. ;)
  • Csesza
    #9383
    inkább a vasas, mert a játékosaink fele hiányzik...
  • mukika
    #9382
    remélem, hogy a következő MK meccsünket, a lilák vagy a vasas ellen játszuk. de eküszöm a vasasnak jobban örülnék, aztán köv. fordulóban pedig jöhetnek a lilák. szar, szemét vasas. de jó lenne istenem...
  • mukika
    #9381
    nincs kedvem magyarázkodni, fáradt vagyok, beteg vagyok, de rövid válaszom, hogy: de rájuk lehet.

    "Hannich Péter (Gyirmót): - Amennyiben labdarúgásunk abba az irányba halad, amit a Ferencváros ma a sportszerűség terén mutatott, akkor a sportág egy nagyon rossz utat választott." - focizni kellett volna faszfej. a az nb2-es gyirmót az NB2-ES FERENCVÁROS ellen, kettős emberelőny után sem tudott kiegyenlíteni. ennyi.

    jó komment nb1.hu - ról:

    Válasz Hannich Péternek: Amennyiben labdarúgásunk abba az irányba halad, hogy egy csapat teljesen feladva a támadások lehetőségét 11 emberrel foggal körömmel védekezik idegenben egy nb 2-es csapat ellen (ezt csak azok miatt írom akik nem győzik sokszor hangsúlyozni hogy a Fradi nb-2es minden téren) ,akkor a sportág nagyon rossz utat választott, arról nem is beszélve hogy mondjuk nem egy nb1 -es csapatból kiebrudalt noname játékosokkal kellene egy ilyen kis csapatot feltölteni ,hanem mondjuk saját nevelésű vagy környékbeli fiatalokból kellene egy bátran futballozó csapatot összehozni MESTER......nagy volt az arc és ekkora koppanás lett belőle ,nehéz lehet ezt elviselni!

    és tényleg köszönjük a csapatnak ezt az őszt. és köszönjük, hogy kitartottak, és remélem tavasszal megújult erővel hódítunk.
  • Csesza
    #9380
    :DDDDDDDD
  • Csesza
    #9379
    jajj, maraggyál már a hülyeségeiddel, én is utálom és kifüstölném az mlsz-t, de ezeket a dolgokat nem lehet rájuk fogni
  • bmffm856
    #9378
    én meg remélem lila-fehér foltokkal bedéved a IX. kerületbe :DSSDASDASDSDXYC
  • Reyi
    #9377
    Akit az mlsz irányít...
  • Csesza
    #9376
    jolvan, ez most vszeg nem az mlsz miatt volt hanem a phöcs bíró miatt...
  • Reyi
    #9375
    MOCSKOS MLSZ!!! Három kiállítás? Nevetséges...
  • Csesza
    #9374
    grat a fiúknak a győzelemért és a kitartásért amit a kettős majd később a 3as emeberhátrány jelentett

    mekkora egy seggarc ez a Bede?!

    remélem, lila-fehér foltokkal megy haza :PP
  • fradista91
    #9373
    NEM SZÁMÍT SEMMI SE, CSAKIS FRADI TE!

    További szép estét minden Fradistának :)
    Hajrá Fradi, Kitartás!
  • bmffm856
    #9372
    MI AKKOR IS BAJNOKOK LESZÜNK! EGÉSZ VILÁG HOGYHA ELLENÜNK!
  • fradista91
    #9371
    Így van: vége.
    Az évnek és a meccsnek is :)
    Minden játékosnak és szakembernek KÖSZÖNET.
    Azért mert Kitartottak, és nem is akárhogyan (veretlenül!) teljesítették az őszi szezont, örömet szerezve ezzel Mindnyájunknak.

    Köszönjük! Csak Ferencváros, Küzdeni KELL!
  • bmffm856
    #9370
    én is nehezen tudnám elképzelni...
  • fradista91
    #9369
    Nem hiszem hogy játékosainknak az lett volna a céljuk hogy megnehezítsék a negyeddöntőből való továbbjutást.
  • bmffm856
    #9368
    de legalább vége...összesítésben 4-1. Bedét meg remélem elkapja pár keményebb arc meccs után...és megetetnek vele egy mlsz zászlót...
  • fradista91
    #9367
    90+2 Tímár páros lábbal, szabálytalanul csúszott be Lászlónak, így harmadszor is villant a piros lap. Ezután Bede lefújta a találkozót.

    bEDE, TE ÁLLAT!
  • bmffm856
    #9366
    90+2 Tímár páros lábbal, szabálytalanul csúszott be Lászlónak, így harmadszor is villant a piros lap. Ezután Bede lefújta a találkozót.

    ez van :@:.@
  • bmffm856
    #9365
    az ns meglehetős késésben van...88. perc és a 90. perc között eltelt vagy 5 perc náluk :D
  • fradista91
    #9364
    90 - Deme helyett Bartha lépett pályára.
  • fradista91
    #9363
    NS Fórum:
    "Aztmondták a sport2tv-n, h. Tímárt is kiállították "

    Mivan?
  • bmffm856
    #9362
    jaja közben nekem is eszembe jutott...:) semmi értelme nem lenne...
  • fradista91
    #9361
    Nem tudom, az már senkinek se jönne jól, legfeljebb ha sikerülne még egy gólt begyötörnünk, de szerintem már elfáradtak a srácok :)
  • bmffm856
    #9360
    :D:D:D:D:D::D:DWSADASD
  • fradista91
    #9359
    88 - Laczkót Csepregi váltotta.