23418
  • Brankley
    #9478
    Ugyan.. Melyik magyar klub tette volna ezt meg? Pont értünk... De nem is kell elvárni ezt!!
  • Csesza
    #9477
  • fradista91
    #9476
    Boldog születésnapot!

    Ma 106 éve annak, hogy megalakult szerett Clubunk futball szakosztálya. Százhat szál gyertya és megannyi szép emlék...

    28 bajnoki cím ( 1903, 1905, 1906-07, 1908-09, 1909-10, 1910-11, 1911-12, 1912-13, 1925-26, 1926-27, 1927-28, 1931-32, 1933-34, 1937-38, 1939-40, 1940-41, 1948-49, 1962-63, 1964, 1967, 1968, 1975-76, 1980-81, 1991-92, 1994-95, 1995-96, 2000-2001, 2003-2004 )

    Ebből 1931/32-ben a 100%-os bajnokság, amelyet csak győzelemmel zártunk.

    20 kupagyőzelem (1913, 1922, 1927, 1928, 1933, 1935, 1942, 1943, 1944, 1958, 1972, 1974, 1976, 1978, 1991, 1993, 1994, 1995, 2003, 2004.)

    Valamint a csodás nemzetközi sikerek:
    - 1928-ban és 1937-ben Közép-Európai Kupa győztese
    - 1965-ben az UEFA kupa "ősét", a Vásárvárosok Kupájáthódította el,
    - 1968-as VVK döntőbe jutás,
    - 1972-ben az UEFA kupa elődöntőjébe jutás
    - 1975-ben KEK döntőbe jutás

    A fenti sikerek mellett Ferencváros az egyetlen magyar csapat, amely a Bajnokok Ligájában és az UEFA csoportkörben is szerepelt.

    Reméljük jövőre együtt, de jobb körülmények között, új sikerek kapujában köszönthetjük a 107-ik születésnapot.

    Tempó, Fradi!
    fradidrukker.hu
  • fradista91
    #9475
    Igen, nagyon szép gesztus ez osztrák barátainktól.
    Úgy hiszem, szégyen, hogy nem a magyar klubok kezdtek hasonló "akcióba".
    Bár aki ismeri, nap mint nap nyomon követi a Magyar Labdarúgást, annak nem meglepő hogy szinte egyetlen egyesület sem tett, és nem is fog tenni értünk.

    Hajrá Fradi!
    Köszönjük Rapid!
  • Brankley
    #9474
    http://www.rapidfans.at/index.php?modul=fradi
    Köszönjük a Rapidosoknak! :)
  • Brankley
    #9473
    http://www.rapidfans.at/index.php?modul=fradi
    Köszönjük a Rapidosoknak! :)
  • Csesza
    #9472
  • skristof
    #9471
    ha már a filmeknél vagyunk, épp tegnap éztem újra a huligánokat dvd minőségben..
    poénból a végén megnéztem milyen a szinkron. hát szégyen...
    meg az is katasztrófa, (a)hogy lefordították a "forever blowing"-ot...
  • Csesza
    #9470
    mindenképp befigyelem, thc
  • skristof
    #9469
    ha találsz vhol feliratot jelezd majd plz

    csesza: amúgy
  • mukika
    #9468
    alapmű. könnyben jobb. jobb mint a huligánok...

    the football factor a címe.

    letöltöttem az első évadját a real football factories is. a film főszereplőjének dokumentumfilmes sorozata. az a baj, hogy még angol feliratot se találtam hozzá, és azért nem kicsit szleng beszédek hangzanak el benne... majd ügyeskedek valamit.
  • skristof
    #9467
    shit football, shit firm... :)
  • mukika
    #9466
    ejnye no. az más… :)

    #9460:

    tök mind1, kit kapunk, bárkit elverünk. :) amúgy a vasasnak azért örülök/örülünk, mert ugyebár ők kapták meg a helyünket az nb1-ben. ugyebár ők azok, amikor kiestek, hangoztatták, hogy valakit úgy is kizárnak, úgyis az első osztályban fognak indulni. salz, megkapják a magukét a meccsen, az biztos.
  • Csesza
    #9465
    thx, akkor a másikat nem láttam
  • skristof
    #9464
    mindkettőben a millwall-t kapják :)
  • Csesza
    #9463
    sztem nagyon jó játékos!
  • Csesza
    #9462
    :DDDDDDD Huligánok nem?

    vagy...
  • tormy
    #9461
    Aham, vasas ellen talán van remény a továbbjutást illetöen...de az a 3 eltiltás azért odabasz sajnos.
  • Brankley
    #9460
    Pedig inkább Hellas Verona! :P :)
    mukika: Énis jobban örülök a vasasnak, talán ellenük még lesz esélyünk tovább jutni.. Bár az a 3 játékos-eltiltás még ígysem fér a fejembe...
  • mukika
    #9459
    JEEEEESSSSSS FUCKINNNNGGGG JEEEEEESSSS! kb. úgy örültem, mikor meghallottam, hogy a vasast kaptuk, mint a futball faktorban a srácok, mikor megtudták, hogy a millwall ellen játszanak.

    buzi mészöly. :)
  • skristof
    #9458
    ez a provokátor neked a szentírás b+?
  • fradista91
    #9457
    Legújabb fejlemények:

    A Vasassal játszunk a Kupában
    Megtartották a Magyar Kupa-negyeddöntőinek sorsolását.
    - 100%Fradi -A Vasassal játszunk a következő körben. A párharcot hazai pályán kezdjük, a meccsek tervezett időpontjai: március 21. és április 4.

    Hamarosan olvasható lesz vezetőedzőnk, Gellei Imre véleménye is a sorsolásról.

    Édes lesz a bosszú.

    Fordulat a Fradi-MLSZ ügyben
    A Ferencváros honlapja szerint az MLSZ Fellebbviteli Bizottsága megváltoztatta az elsőfokon eljárt MLSZ Fegyelmi Bizottság által hozott határozatot.
    Dr. Petró László, az FTC jogi képviselője elmondta, a Fellebbviteli Bizottság megállapította, hogy az FTC Zrt. nem követett el fegyelmi vétséget azzal, hogy licence-ügyben
    Mint ismert, a Fegyelmi Bizottság korábban 25 millió Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezte az FTC zRt.-t, illetve eltiltotta a nemzetközi mérkőzéseken való részvételtől.

    Ezúton is köszönet az Elnökségben dolgozóknak!

    Berki a Fradi klubigazgató
    Az FTC csütörtöki elnökségi ülésén kinevezték az FTC klubigazgatójává Berki Krisztiánt, aki néhány éve még a labdarúgócsapat játékosa volt.
    - A tegnapi elnökségi ülésen a grémium bizalmat szavazott számomra, így a jövőben a klub szakosztályainak összefogása, munkájuk koordinálása lesz a feladatom - mondta honlapunknak Berki.

    Remélem Berki is jól fogja végezni munkáját.
    Hajrá FRADI!
  • Reyi
    #9456
    Én mint Chievo és Fradi drukker örülnék neki
  • tormy
    #9455
    Most erre mit mondjak? Szerintem Bartha kétballábas, típikus lassú és rossz magyar focit játszik. Még ha 16 éves lenne...20 éves sokat nem fog fejlödni még Seria A-ban sem. Persze magyar szinthez képest minden jobb sajnos.
  • Brankley
    #9454
    Amúgy meg szavazzatok a tagsági kártyára, hogy milyen legyen!
  • Csesza
    #9453
    by fsgh

    Újabb magyar a Serie A-ban?
    Magyar labdarúgás

    Az FTC labdarúgója egy hétig az élvonalbeli Chievo gárdájának vendége lesz.

    Újabb magyar tehetség hívta fel magára a külföldi klubtulajdonosok érdeklődését: ezúttal a Ferencváros focistája, Bartha László áll mesés lehetőség előtt. A zöld-fehér klub hivatalos honlapja ugyanis bejelentette, hogy a 20 éves játékost meghívta a Chievo, hogy készüljön együtt az olasz bajnokság 17. helyén álló csapat keretével.
    A fiatal támadót természetesen már elengedte a túrára klubja, Bartha december 3-án utazik Olaszországba, ahol egy hét áll a rendelkezésére, hogy meggyőzze az észak-olasz klub szakvezetését: érdemes őt leszerződtetni.
  • Brankley
    #9452
    Na, msot talán az MLSZ is rájött, hogy túlzásba vitték a dolgokat... amennyiben ez igaz: http://ftc.hu/index.php?action=fansnews&nid=18328&sact=news
  • Grenzjager
    #9451
    én csak szidom továbbra is a szemét MLSZ!! már miért ne tettén!!

    emeltt persze a tsz elnökökkel is lehetne vmi olyat csinálni h az nekik fájjon.....
  • tormy
    #9450
    Nos, igen sajnos bekövetkezhet a legrosszabb is. Lehet hogy úgy járunk mint a Napoli annak idején. 90-es években világhírü klub fokozatosan csödbe ment, és meg is szünt végül az SSC Napoli. Nem sokkal késöbb "felélesztették" a klubot, és hamarosan a Seria A-ban lesznek újra ha igaz. Tehát ha csödbe is menne a Fradi, akkor is fel lehetne éleszteni késöbb, persze ki tudja az mennyibe kerülne...
  • DJ BP
    #9449
    hát az f*sza akkor...
  • fradista91
    #9448
    Az egész FTC megszűnhet. Hisz nem csak a Labdarúgó szakosztálynak, de még a Clubnak is vannak tartozásai. Fradidukker Fórumon lehet olvasni Dámosy elnök Úr válaszait amiben leírja mennyi a Zrt, és mennyi a Club "hátraléka".
  • DJ BP
    #9447
    ez a kaki nagyon nagy már basszus :(

    de most hogy van, minden megszűnhet ami FTC? a kézilabda is pl.? vagy ez ,,csak" a focit érinti?
  • fradista91
    #9446
    -.- no comment.
    Nincs mit hozzáfűzni, a lényeg a #9430-as kommentben található, Mindent bele!

    Hajrá Magyarok, Hajrá Fradisták!
  • pacclacc
    #9445
    Kérlek ne az MLSZ-t szidjátok, hanem azt aki ezt müvelte a klubal. A fradi azért jutott oda ahol van mert ilyen hülye szerzödéseket kötött, edzőkell és játékosokal. Nem vagyok Fradi drukker, de azért érdekel, hogy mi történik vele. Egyébkén mennyi az adosága a klubnak? Eléri az 1 milliárdot? Ha igen, még abba is rossz belegondolni, ennek a pénznek mennyi a havi kamatai. Kemény dolgok ezek. Jövöre se biztos az NB1-es indulás. Én ugy látom a Fradi dolgát, hogy ebböl nincs vissza út. Persze minden elismerés azok elött, akik optimistán tudják felfogni ezt az ügyet.
    Ne haragudjatok, ha egy kicsit bántó volt amit írtam. Nem akarok tüzet szitani, vagy ilyesmi.
  • Grenzjager
    #9444
    mit vártatok Uvarácztól, aki mindig is egy nulla volt!!!

    "Csak soha ne legyek kezdő"
    (Udvarácz Milán)

    ez volt mindig is a mottója mióta "labdarúgó lett", az volt a kretén aki leigazolta!


    Viszont kedves Milán!!!!!

    Te nem ismersz fel engem, de pechedre ÉN IGEN!!!! De Isten segítsen neked hogy ne lássalak még egyszer a dunaplázában vmelyik prosti barinőddel, mert azok nem fognak megmenteni!!!
  • sepregető
    #9443
    Wallis Rt-t akarja Dámosy??? Olvassátok már el a www.provokator1.hu (sport) ki féle, mi féle ez a Wallis! Ezek lennének a befektetőink??? NEEEEE!!!!
  • Kanál
    #9442
    Vicc komolyan mondom kabaré
  • tormy
    #9441
    Vicc. Egyébként múltkor hallom, hogy a Pintérnek valami 40-50 millát kell a klubnak fizetni?!?!?! KI A A FASZOM köt ilyen szerzödéseket? Ilyen nullszint szar edzöknek mint a Pintér meg a többi, minimálbért adnék maximum b+. Esküszöm ami itt nálunk megy az már nevetséges.
  • bmffm856
    #9440
    kistuloki elvtárs! teccik tudni kivel és mit kell tennie, hát nosza! :) :@
  • Mor3llo
    #9439
    FÚJ.........undorító !!!