23418
  • Grenzjager
    #9678
    Boldog ZÖLD-FEHÉR Karácsonyt mindenkinek!!!

  • gabber_saviola
    #9677
    Boldog Karácsonyt Fradisták!
  • Oncsi
    #9676
    Boldog Karácsonyt FRADISTA Barátaim !!!
    Minden Fradi szeretőnek Boldog Karácsonyt !!!
    Egy befektetőt kérek Karácsonyra,akinek sok pénze van !!!
  • fradista91
    #9675
    Áldott békés Karácsonyi ünnepeket Fradista testvéreim!

    Hajrá Fradi!
  • Csesza
    #9674
    Boldog Karácsonyt Fradisták!

    Mindörökké Ferencváros!
  • Grenzjager
    #9673
    ...egyszer én is rohangáltam Fehérváron Fradi sálban.......... :D
  • Brankley
    #9672
    MIndnekinek Békés, Áldott Karácsonyi Ünnepeket!
    FERENCVÁROS MINDÖRÖKKÉ!!
  • turpert
    #9671
    szerintem is :)
  • fradista91
    #9670
    Főleg lányok:P

    Még a télen elugrunk Fehérvárra :ASDasdasdasd
  • Oncsi
    #9669
    Fehérváron szintén rohangálnak:)
    Főleg lányok:P magam sem értem :)
  • Grenzjager
    #9668
    ...jha én meg nem is fogom fázni soha, de sál az kell :D
  • Grenzjager
    #9667
    ...látom a szemükön, hogy nem csak a hidegről szól :P
  • Zizou5
    #9666
    nekem még pont maradt 1. azt kaptam vkitől karácsonyra! :)
  • Brankley
    #9665
    Persze, mert jönnek a hidegek! :) Tavaly is ez volt télen... :P :)
  • Bereet
    #9664
    Ha az orosz csávo bejönne szerintem csak pénzelné a fradit ahogy írva volt lentebb MÄTTHEUS-t hozná edzőnek gondolom Dámosy-t is megtartaná,ezenkívül Mättheus még mindig sgíti a magyar focit pl: Paranese-ben/abba a brzil csapatba ahova elment a magyar válogatott után oda is igazolt magyar fiíukat összesen 3-ról van tudomásom ezekbéol kettőt a fradi utánpótlásából most Salzburba elhozta Bodnárt de már nincs olyan ereje mert ott csak edző mert trapattoni a menedszer
  • fradista91
    #9663
    Ezt csak megerősíteni tudom :)
    Ugyanis Kaposváron is hasonló a helyzet :P
  • Grenzjager
    #9662
    ..megjegyzem egyre több ember rohangál csakúgy szimplán Fradi sálban Pesten (...na jó ruha is van rajtuk) ...csatlakozom is

    mert MI MINDENHOL OTT VAGYUNK !!!
  • fradista91
    #9661
    Hajrá, Zsolt! Hajrá, Fradi!
    A nehéz helyzet ellenére tehát arra kérek mindenkit, hogy az ünnepek alatt az FTC szebb jövőjére gondolva boldog perceket szerezzen magának, mintsem a gondok miatt őrlődjön. Ennek szellemében kívánok mindenkinek nagyon békés, meghitt Karácsonyt. Isten áldjon Benneteket, Szeretteiteket és kiváltképpen szeretett Egyesületünket.
  • tormy
    #9660
    Dámosy levele az FTC tagjaihoz és szurkolóihoz

    Kedves Ferencvárosi Torna Club Tagok,
    Az utóbbi napok történései után kötelességemnek érzem a karácsonyi pihenőmből hosszabb időt arra szentelni, hogy részletesen tájékoztassalak Benneteket az FTC és különösen annak labdarúgása körül kialakult helyzetről. Igyekszem, az összes elhangzott vádra, kérdésre és ötletre reagálni. Bizonyosan „olvashatatlanul hosszúra” fog sikerülni az a dolgozat, így megpróbálom majd úgy strukturálni, hogy címszavak segítségével mindenki megtalálja az őt leginkább érdeklő témaköröket.

    Eljutottam odáig, hogy nem vagyok hajlandó tovább tűrni a személyemen keresztül igazából az FTC ellen irányuló támadásokat. Tiszta vizet szeretnék önteni a pohárba a múltat illetően, és MEG FOGOM VÉDENI AZ FTC-t olyan ügyeskedőktől, akik aljas módszerekkel próbálják megszerezni maguknak a hatalmat az FTC-n belül. És teszik mindezt azért, hogy folytatódhasson az a rendszer, hogy a Fradiból tíz, illetve Hrutka János esetében százmillió!!! Ft fölött viszünk el pénzeket. Eddig, és nem tovább voltam hajlandó kompromisszumokat keresni. Innentől fogva legyen nyílt sisakos a harc. Ha valaki ki meri jelenteni, hogy (még ha ő úgy is érzi, hogy jogos) személyes sérelmei miatt ő képes lenne előidézni a több mint 100 éves FTC-labdarúgás felszámolását, az számoljon azzal, hogy ELLENSÉGE az FTC-nek, és ennek megfelelően fogom őt kezelni a jövőben, fogok harcolni ellene.

    Nyugodjatok meg Tag-társaim, ez a harc messze nem elveszett az FTC számára. Ellenkezőleg, amint sikerült végre a múlt SARAITÓL megszabadítani egyesületünket, akkor kezdődik végre az új időszámítás. Kérlek Benneteket, ne temessük idő előtt se a Labdarúgást és végképp ne az Egyesületet. Nem vitás, hogy nagyon kritikus időket élünk, nagyon oda kell figyelnünk támadóink minden ütésére, de a csatát nem nyerheti más, mint az FTC. Nekem nincs más feladatom, mint meggyőzzelek Benneteket, kedves Tagjaink, arról a tényről, ami nekem ezekben a kegyetlenül nehéz hetekben az igazi lelki erőt adja, mégpedig hogy MINDEN LÉPÉSEM, MINDEN MÁSODPERCEM arról szólt és szól, hogy az FTC érdekeit védjem. Hogy ezzel rengeteg kritikust, ellenséget, sőt gyűlölködőt szerzek, szereztem, az számomra nem meglepetés, hanem kifejezetten dicsőség. Én egyetlen forintot nem vittem el és nem is fogok elvinni, olyat meg kiváltképpen nem, amire fogalma sincs az egyesületnek, hogy hogyan teremti elő. Akik most követelnek, azok ezt tették. Számolatlanul! Rám például, azért orrolnak meg emberek, mert amíg én vagyok az elnök, addig kizárólag olyan ingatlantender bonyolítható le az Üllői úton, ami az FTC érdekeit képviseli és nem privátemberek meggazdagodásához vezet. Itt és most is felajánlom, hogy ha bárki, bármikor, bármire az ellenkezőjét bizonyítaná rám, akkor azonnal veszem a kalapomat és bebizonyítom, hogy „nem ragadok a trónhoz”. Ellenkező esetben viszont joggal kérhetem majd 2.000 tagunkat és több százezer szimpatizánsunkat, hogy ne üljünk fel aljas támadásoknak, leplezzük le mások önös érdekeit, és közösen védjük meg a Ferencvárosi Torna Clubot. Mi együtt JÓVAL erősebbek vagyunk támadóinknál. Az FTC-n belül sajnos MINDENT újra kell kezdeni, mindent rendbe kell tenni. Kezdjük el az elsővel, állítsuk helyre az EGYETÉRTÉST. Ehhez kérem bizalmatokat. És teszem ezt nem üres frázisok harsogásával, hanem azzal, hogy a lehető legrészletesebben összefoglalom nektek első három hónapos tapasztalataimat.

    A nehéz helyzet ellenére tehát arra kérek mindenkit, hogy az ünnepek alatt az FTC szebb jövőjére gondolva boldog perceket szerezzen magának, mintsem a gondok miatt őrlődjön. Ennek szellemében kívánok mindenkinek nagyon békés, meghitt Karácsonyt. Isten áldjon Benneteket, Szeretteiteket és kiváltképpen szeretett Egyesületünket.

    Dámosy Zsolt



  • DJ BP
    #9659
    a felső sort idéztem...
  • tormy
    #9658
    na azért ez vicces. Szerintem semmit nem veszítene a szellemiségéböl a klub ha külf manager ill. játékosok jönnének a csapathoz. Ennyit megérne a BL csoportkör.
    Arról nem is beszélve, hogy magyar játékost hol találsz ki jobb csapatba lenne való?
  • tormy
    #9657
    Szerintem senki nem magyar edzöre/managerre gondolt.
  • Grenzjager
    #9656
    na meg is nézem majd, köszi

    (közben láttam h a Lion's sport-nál is van, de az nem nagyon tetszik....)
  • hunbasser
    #9655
    nem muszály magyar embert hozni managernek,jó egy külföldi is,csak az a lényeg,h magyarokat játszasson
  • DJ BP
    #9654
    és oda jutnánk, hogy a nagy felemelkedés és esetleges BL sikerek közepette éppen csak a szellemiségét veszítené el a klub...

    Huhhh :)), asszem rohadtul nem érdekelne, ha ez megvalósulna :DD, majd álmodban :))
  • DJ BP
    #9653
    olyat itt nem találsz :DD
  • bmffm856
    #9652
    ezzel meg is válaszoltad a saját magad által feltett kérdést :)
  • hunbasser
    #9651
    miért nem?egy nagyon jó edző kell csak,akiben meg lehet bízni,és rendkívül inteligens.
  • bmffm856
    #9650
    csak ez szerintem kis hazánkban nem működne... :O
  • hunbasser
    #9649
    az orosz milliárdos keze alá egy manager kellene-mint angliában.
    és akkor az orosz csak a lovettát adná meg a papírokat írná alá,a manager meg döntene
  • bmffm856
    #9648
    a Kálvinon lehet kapni ott van egy sportbolt csak nem tudom nyitva van-e... de 2500 forintért mérik, és nekem is tervbe van véve hogy ellátogatok hozzájuk :D
  • Grenzjager
    #9647
    Na Fradishop kifosztva, uncsitesómnak akartam venni sálat, és nincs egy szem sem (ez amúgy jó hír, csak per pillanat pont most nekem nem, 1 db az kéne...)

    hol lehet még kapni Trutyipesten?? köcce
  • bmffm856
    #9646
    én az orosz milliárdost kicsit máshogy kezelem... egy az hogy sem szlovákot sem ruszkit nem látnék szívesen tulajként, mert ahogy Grenzjäger is írta kimentek fegyverrel, visszanjönnek pénzzel és kereszttel... nekem ez nem biztos hogy tetszene, de ha ezen múlik a klub jövője akkor legyen... viszont itt rögtön belefutunk a másik gondomba, hogy kurvára nem szeretném ha minicsleszkijként működne a klub, eltűnnének a magyar játékosok, stbstb... és oda jutnánk, hogy a nagy felemelkedés és esetleges BL sikerek közepette éppen csak a szellemiségét veszítené el a klub... ennél a dicstelen jövőképnél pedig szerintem még a dicsőséges vég is jobb... de ez egy szubjektív vélemény...
  • tormy
    #9645
    Tudod ki volt itt az utolsó focista aki ért valamit, hajtott amikor csak lehetett? Asszem te is tudod kire gondolok: Simon Tibi. Na olyan mentalitásra lenne szükség hogy fejlödjön a magyar foci.

    Mellesleg rudi egy nagy szardarab. Hülyére kereste magát, tele van zsetonnal, de azért csak nem bír magával. Azért úgy látszik beszart hogy a népharag elsöpri, mert ugye visszavonták a felszámolási kérelmet. Remélem most lesz idö rá hogy rendbejöjjenek a dolgok, ha ez az orosz dolog bejönne....asszem Fradi szárnyalna pár éven belül, az ilyenek ugyanis nem sajnálják a pénzt a csapatokra mint ez a milliárdos. Nekik többet megér ha mondjuk BL csoportkörben ott ülhetnek a páholyban a másik csapat tulaja ill. elnöke mellett. Bizonyos szint után a pénz már másodlagos kérdés.
  • bmffm856
    #9644
    ezt maximálisan adom. én is ezt mondom... teljesítmény egy nagy 0. vagy dolgozzanak meg azért a pénzért -akár két vagy többfrontos harcban is-, vagy kapjanak kevesebbet, mert ez így kurvakönnyű, hogy meresztik a seggüket egész évben, egész pályafutás alatt, a 0-ra kapnak egy valag pénzt, és így hálálják meg mintahogy a túrórudi csinálja... eric cartmant idézve: egy nagy lófaszt!
    itt tenném hozzá gyorsan hogy ez nem mindenkire vonatkozik, nálunk meg különösen nem, mert azért a mostani csapatunk ilyen szempontból (is) tiszteletre méltó amit csinál, már rég elmehettek volna, de a Fradi szív miatt maradnak. szóval őket most ezalól felmentem. de az nb1 szinte teljes mezőnyére viszont igaz...
  • tormy
    #9643
    Miért kapnak annyi zsetont? Na erre válaszolj. Teljesítményük alapján minimálbért adnék szinte az összes magyar focistának. Arra meg várhatsz hogy ezek elkezdjenek rendesen dolgozni. Az csak akkor lenne lehetséges ha teljesítmény alapján lenne a bérezés, de az meg az életben nem lesz ilyen Kisteleki - Mészöly stb. félékkel.
  • bmffm856
    #9642
    lehet hogy nem lenne nekik rossz... talán szoknák kicsit és javulna a kondijuk... ez a ne csináljuk mert nem bírnák dolog ez olyan minthogy dugjuk a fejünket a homokba... előre meghátrálunk akkor semmi nem lesz itt... illetve pontosan az lesz. semmi.... többet keresnek egy hónapban mint anyám egy év alatt, pedig ő napi 7-8 órában teszi ezt, és akkor még sajnáljuk őket, hogy jajj szegények nem bírnák... ugyanmár... dolgozzák ki a belüket hamár zsíros fizetést kapnak...
  • tormy
    #9641
    Hm....kíváncsi lennék hogy bírnák a tempot a magyar focisták 2 "bajnokságban", amikor most 1-ben nem tudnak 90 percet végigfocizni, maximum csak ha kocognak egész meccs alatt, mint ahogyan azt teszik is.
  • bmffm856
    #9640
    a skandinávoknál is van Royal League, pedig azért valljuk be olyan sokkal annak a színvonala sem lenne egy ilyen közép európai ligánál... azt mégis hagyja az UEFA, igaz van mellette mindegyiknek nemzeti bajnoksága is...
  • Csesza
    #9639
    thx all :P