23418
  • tormy
    #9718
    Timar azert jobb jatekos mint Balog hogy oszinte legyek, erte azert nagyobb kar...
  • Csesza
    #9717
    nem lenne jó ha mind2-en elmennének :SSS (sőt, egyikse lenne jó ha elmenne)
  • Zizou5
    #9716
    Tímár valószínűleg Angliában folytatja

    A 100%Fradi pénteken elsőként számolt be arról, hogy Tímár Krisztián kölcsönbe kerülhet a Plymouthoz.
    A hétvégén egyeztettek a felek, és amennyiben az angolok írásban is megerősítik a megbeszélteket, akkor a védő külföldre igazol.

    Tímár meg a Plymouthnál...
  • tormy
    #9715
    Heh, be is szarok he leigazoljak azt a ketballabast.
  • Bereet
    #9714
    Balog Leedsbe ment príobajátékra
  • Csesza
    #9713
    én csak hallottalak :P
  • gabber_saviola
    #9712
    jah Kanált kihagytam, mert csak Ő látott :P
  • Kanál
    #9711
    egyszer láttalak cipőt kötni a pénztárnál
  • fradista91
    #9710
    :P
    Ebben az évben is összefuthatunk meccsek előtt, ha gondolod/gondoljátok.
    Főleg az első hazai & utolsó hazai meccsre (remélhetőleg bajnoki döntőre), és a köztük lezajló fontosabb kupameccsekre gondolok. Ezekre mindenképp szeretnék eljutni :)

    ui: persze ez nem azt jelenti hogy a nagyobb derbikre nem akarnák felmenni, de majdnem biztosra csak ezeket tudom mondani :)
  • gabber_saviola
    #9709
    jaj, most látom, hogy te is idejársz :)
    meccsrejáró Fradista vagy, netán Taki féle fotelos?

    amúgy a topikból eddig Takival, Lámával, Fradista91-el és Fiorentínás Petivel találkoztam már meccsen.
  • gabber_saviola
    #9708
    Taki & Láma, idén nincs kifogás, hogy ki miért nem tud meccsre jönni :)
    megyünk és kész :P
  • Zizou5
    #9707
    Fradi-siker a Gabora-gálán

    A névadó, Gabora János 15 év óta remek szervezéssel hívja életre az év eleji gálát, emellett nemcsak az öregfiúk-torna szervezését irányítja, hanem a futballjáról egykor méltán híres Salgótarjánban utánpótlás-tornát is szervez.
    Az eseményen a résztvevő csapatok közül a Ferencváros és a Dunaszerdahely magaslott ki a mezőnyből, ugyanakkor az ötszörös világbajnok Orvosválogatott szinte bemutató mérkőzést játszott a dugig telt lelátók előtt. A többszörös világ- Európa- és olimpiai bajnok kenusokból összeállított válogatott, élén Pulai Imrével, ugyan nem a futball gyönyöreit mutatták be, de megjelenésükkel emelni kívánták a gála színvonalát.
    A döntőben a Ferencváros Öregfiúk szoros csatában, 2-1-re diadalmaskodtak a dunaszerdahelyiek ellen, míg a dobogó harmadik fokára az Újpest állhatott a Pécs legyőzésével.

    grat fiúk!
  • Zizou5
    #9706
    én is ideges lettem 1 "picit" ezen a híren... nb1.hu...
  • skristof
    #9705
    és miaz h jellemző?
  • Zizou5
    #9704
    Felavatták Zavadszky síremlékét:

    Ma délelőtt a Kozma utcai temetőben avatták fel az egy évvel ezelőtt, tragikus körülmények között elhunyt Zavadszky Gábor síremlékét. A sírnál előbb - a volt játékostársak nevében - Szeiler József mondott rövid beszédet. Megjegyezte, mivel „Zava” egyik kedvence a Monthy Python volt, így ő is John Cleese-t idézi, aki azt mondta Graham Chapman elhunytakor:
    - A társulat addig nem játszik, amíg Graham vissza nem tér...
    Ezt követően az MTK Baráti Kör nevében Frank Sándor emlékezett a volt kedvencről, majd megható pillanat következett: az édesapa, Zavadszky János és a Zava-ikrek egyike leplezte le Gábor mellszobrát.
    Jellemző, hogy a Ferencvárost – hivatalosan - senki nem képviselte a megemlékezésen…

    miaz h nem képviselte senki tőlünk?!
  • Grenzjager
    #9703
    Boldog 2007-et is mindenkinek!
  • mukika
    #9702
    no comment.
  • mukika
    #9701
    üdv minálunk. :)
  • fradista91
    #9700
    Ferencvárost érintő hírek, cikkek, hirdetések...satöbbi nem számítanak reklámnak.
    Hajrá, FRADI!

    ui. a hírhez annyit, hogy örülök neki, és thanks for Rapid Ultras.
  • Rexor
    #9699
    Akkor ok
  • Csesza
    #9698
    nem reklám...
  • Zizou5
    #9697
    én ugy vélem h ez nem reklám.... régebben is volt írva ehez hasonló közlemény, az nem volt reklám, akkor ez miért lenne az?!
  • Rexor
    #9696
    Kösz a reklámot.
  • Bendoe
    #9695
    Újra kaphatóak a Rettet Ferencváros feliratos Rapid polók az FTC székházban!

    Az árusitás idöpontja: január 2.-tól január 6.-ig naponta 10-töl 18-óráig
  • Bendoe
    #9694
    Sziasztok. Egy kósza ötlet révén bereggelek ide. :)
  • Rexor
    #9693
    [b]Én csak annyit szeretnék mondani: Hajrá Fradi!
  • Kaplan
    #9692
    Ferencváros színeiben, mindenkit megsegítsen, 2007 éve legyen, a harmónia, a sikeresség és az összetartás éve! Boldog és sikeres új évet kívánnék minden Magyarnak, és Fradista barátaimnak!
  • fradista91
    #9691
    Csak csatlakozni tudok Oncsihoz:
    Zöld-fehér sikerekben is, egészségben is gazdag, nagyon Boldog Új Évet minden Magyarnak, Fradistának és családaitoknak!
  • Oncsi
    #9690
    SIKEREKBEN GAZDAG 2007-es ÉVET Kivánok MINDEN:
    Fradistának,Magyarnak !!!
    Szép 2007-et a klubnak és mindenkinek aki a Ferencvárosért tett is valamit az elmúlt időszakban !!!
    Megtisztulást-Pénzt-magyarkupát-elsőosztályt-és nyugalmas 7köznapokat !!
  • Rexor
    #9689
  • fradista91
    #9688
    Mostmár csak rajtunk, és az elnökségen van a sor. Mutassuk meg, nem a levegőbe beszél Zsolt, és kiállunk teljes mellszélességel mellette.

    Szebb jövőt Fradista testvéreim!
  • banok
    #9687
    végre valami jó hír.
  • fradista91
    #9686
    Megállapodott az FTC zRt. és a Sportmarketing Kft.

    Többnapos tárgyalássorozatot követően megegyezett egymással a Labdarúgó Zrt. és a Ferencváros Sportmarketing Kft., így az utolsó akadály is elhárult a Zrt. megmentésére létrehozott konzorcium működésének megkezdése elől.
    - 100%Fradi -


    A sajnálatos ellentéteket félretéve, Dámosy Zsolt, a Ferencvárosi Torna Club elnöke, illetve az őt a megbeszéléseken képviselők, valamint Hrutka János, a Sportmarketing Kft. képviselője is a klub érdekeit helyezte előtérbe, így jöhetett létre a megállapodás.

    Az egyezség értelmében a Sportmarketing Kft. vállalja, hogy legalább két hónapig nem kezdeményezi a felszámolási eljárás folytatását, és ezzel lehetőséget teremt a Zrt. vezérkarának arra, hogy a 120 millió forintos alaptőkéjű konzorcium segítségével megkezdje tartozásai törlesztését.

    Dámosy Zsolt klubelnök elmondása szerint a tárgyalások és kifizetések 2007 első napjaiban megkezdődnek, illetve lezárulnak. Mindkét fél egyetértett abban, hogy a megállapodásnak köszönhetően megmenekülhet a ferencvárosi labdarúgás, ami nem csupán az FTC, de az egyetemes magyar sport érdeke is.

    HAJRÁ FRADI!
  • fradista91
    #9685
    Szerintem érdemes elolvasni Elnök Úr beszámolóját. Főleg azoknak akik nem nap mint nap követték nyomon szeretett Klubunk történéseit. Hajrá, Fradi!
  • fradista91
    #9684
    Dámosy Zsolt beszámolója

    Kedves jelenlegi és leendő Tagjaink!

    Ígéretemnek megfelelően igen részletesen számolok be Nektek az Egyesületünket érintő összes fontos kérdésről, problémáról, gondolatról.

    Sajnos óhatatlan, hogy ezzel a beszámolóval néhányan támadva érzik magukat. Ezektől az emberektől őszinte elnézést kérek, nem áll módomban senkit személyesen megbántani, sértegetni. Amit leírtam, azt kizárólag Egyesületem védelmében írtam le, sőt úgy gondolom, voltam KÖTELES leírni.

    Elfogadom azt is, ha innentől fogva bárki személyes ellenségként gyűlöl engem, bár lelkem mélyén (talán a karácsony hangulata teszi ezt velem) remélem, hogy a beszámoló elolvasása után talán még ellenfeleimet is meg tudom győzni arról, hogy nem ellenük, hanem az FTC-ért teszem, amit teszek, és leszünk annyira intelligensek, hogy akár súlyos véleménykülönbségek sem vezetnek emberi gyűlöletekhez.

    Sajnos a mai vezetés eltávolítására indított nyílt támadás célzottjaként nem tehetek másként, mint hogy felvegyem a kesztyűt és megvívjam a harcot.

    Kihasználtam a Karácsony adta nyugalmat arra, hogy igen részletesen tájékoztassalak Benneteket ez elmúlt három hónapban végzett munkámról.

    Ezúton köszönöm azt a számtalan sms-, illetve email-jókívánságot, amit kaptam tőletek. Sajnos sansztalan vagyok ezekre egyenként válaszolni, így ezt a lehetőséget ragadom meg, és További nagyon kellemes Karácsonyt kívánok mindenkinek

    Dámosy Zsolt

    Tovább >>
  • fradista91
    #9683

    Azt hiszem követendő példát állítottál, és igen, lehetőségeink szerint követni kell!
    Nagyon boldog Karácsonyt, Zöld-fehér sikerekben (is), egészségben gazdag Új évet neked is és családodnak!

    Hajrá FRADI!
  • tormy
    #9682
    Kellemes Unnepeket mindenkinek!

    A legjobbak!


    A Fradinak mint egyesületnek pedig mit is kívánhatnék....csakis a legjobbakat. Jó anyagi helyzetet, bajnoki címet jövöre, megtisztulást az MLSZ-ben, és ha a sors úgy hozza, BL csoportkört hamarosan!
    Azt hiszem én már kivettem a részem alaposan abból hogy tegyek valamit a Fradiért, 3 tagságit is vettem, és a múlt héten még kettöt! Lehetöségeitek szerint tegyétek ti is ezt!

    Tormy.
  • Kaplan
    #9681
    Boldog zöld-fehér karácsonyt kívánok minden egyes Fradista magyarnak!
  • mukika
    #9680
    viszont
  • bmffm856
    #9679
    Boldog Karácsonyt minden Fradista testvérnek! És ne feledjétek: voltunk, vagyunk, leszünk!