23418
  • Oncsi
    #9798
    nem Bognár Zsolt?
  • Zizou5
    #9797
    de ingyen? :s
  • Bereet
    #9796
    feyenord is hívja Bognárt
  • Grenzjager
    #9795
    Aldo Dolcetti, a Messina pályaedzőjének közreműködésével, Bognár Zoltán az olasz klubnál van próbajátékon. A szerződése lejárt ha jól tudom, szóval ő ingyen menne, de ha nem jön össze a próbajáték akkor marad a Fradiban.
  • Mor3llo
    #9794
    kiütéééééééés :)
  • fradista91
    #9793
    Szép volt Fiúk!
    Végre a Csapat tehetségéhez mérten játszott.
    Külön gratula Csepreginek & remélem a bajnokságban, kupában is hasonló eredményesek lesznek támadóink :)

    Hajrá, FRADI!
  • dardevil
    #9792


    A meccs gólja viszont Csepregi nevéhez fűződik, aki a 77. percben ollózó mozdulattal talált a kapuba.

    Ez igen, gratula!
  • banok
    #9791
    na végre valami siker.
  • Kanál
    #9790
    G.: Fitos 2, Csepregi, Jovánczai, Bartha, Horváth D.
  • dardevil
    #9789
    1. Ferencváros - ESMTK 6 : 0 (G.: Dragóner, Deme, Lipcsei, Horváth (2), Zsivóczky)
    2. Ferencváros - Kaposvár 1 : 1 (G.: Deme)
    3. Ferencváros - Vác 0 : 2
    4. Besztercebánya - Ferencváros 1 : 0
    5. Ferencváros - Dunaújváros 2 : 2 (G.: Dragóner, Jovánczai)
    6. Tatabánya - Ferencváros 2 : 2 (G.: Laczkó, a másik öngól volt)
    7. Paks - Ferencváros 1 : 0
    8. ZTE - Ferencváros 2:1 (G.: Tököli)

    9. Veszprém - Ferencváros 0 : 6
  • dardevil
    #9788
    Veszprém - FTC 0 : 6 (részeredmény)
  • Bendoe
    #9787
    Igazad van.. Zavarjunk el mindenkit. Fejezzük le őket. Törjük kerékbe a teljes csapatot, küldjük bitó alá Gelleit. Mindezt a sz*ros edzőmeccsek miatt.

    Március 10-én kezdődik a bajnokság. de sírjunk előre. Ez olyan magyar...

  • Zatoichi
    #9786
    ZTE - FTC 2:1

    Újabb vereség...
    Semmi pánik, ez is 1 edzőmérkőzés volt.
    Lesz még 1 pár vereség, bocsánat edzőmérkőzés.

  • Oncsi
    #9785
    Teljes mértékben egyetértek veled !!!
  • skristof
    #9784
    ez nagyon szakszerű volt.. -.-
  • Zizou5
    #9783
    aha... nem tudom értesz e a futballhoz. az edzőmeccsek azért vannak, hogy a tartalékokat játszathassák, mert az idényben nem kaptak időt meccseken, illetve kiakarják próbálni az új játékosokat... főleg, hogy nem vérre megy, itt új taktikokat, új felállásokat, mindenféle új dolgokat próbálnak ki.. és nem az a lényeg, hogy hogyan kupálod el a többi csapatot. ha valóban azon gondolkodsz, hogy a fradi nem tud feljutni az nb1be, kérlek majd látogass már el pl. ide és ott megtalálod, hogy kinek van most a legnagyobb esélye arra, hogy feljússon...
  • Zatoichi
    #9782
    Nem újdonság!
    Edzőmeccseket elnézve marad NB2-ben! Sajnálom...
  • dardevil
    #9781
    1. Ferencváros - ESMTK 6 : 0 (G.: Dragóner, Deme, Lipcsei, Horváth (2), Zsivóczky)
    2. Ferencváros - Kaposvár 1 : 1 (G.: Deme)
    3. Ferencváros - Vác 0 : 2
    4. Besztercebánya - Ferencváros 1 : 0
    5. Ferencváros - Dunaújváros 2 : 2 (G.: Dragóner, Jovánczai)
    6. Tatabánya - Ferencváros 2 : 2 (G.: Laczkó, a másik öngól volt)

    7. Paks - Ferencváros 1 : 0

  • Kaplartom
    #9780
    hello! Apáti-Fradi mecs lesz, és én leszek a labdaszedő!! Apáti simán nyer itthon a fradi ellen! Ez már rangadónak számít a 2. osztályban!! Hajrá Apáti!!
  • dardevil
    #9779
    1. Ferencváros - ESMTK 6 : 0 (G.: Dragóner, Deme, Lipcsei, Horváth (2), Zsivóczky)
    2. Ferencváros - Kaposvár 1 : 1 (G.: Deme)
    3. Ferencváros - Vác 0 : 2
    4. Besztercebánya - Ferencváros 1 : 0
    5. Ferencváros - Dunaújváros 2 : 2 (G.: Dragóner, Jovánczai)

    6. Tatabánya - Ferencváros 2 : 2 (G.: Laczkó, a másik öngól volt)
  • Bendoe
    #9778
    Ilyenkor hangoztatom azt a kedvenc mondatomat, hogy kis hazánkban jogszolgáltatás van nem igazságszolgáltatás.
  • Bendoe
    #9777
    Attól függ kire gondolsz, mert ide reggelt már egy ilyen név és ezért kellett oe betűvel írnom... De ha a FradiDrukker ismerős neked, akkor a válasom igen én vagyok én és nem hasonlóság... :)
  • Oncsi
    #9776
    Szánalmas:S:S:S:S:S::S:S:S::S:
  • Grenzjager
    #9775
    Nincs több börtön Simon Tibor támadóinak

    Lezárult a Simon-ügy; Simon Tibor, a volt ferencvárosi labdarúgó halálos bántalmazása miatt egyetlen vádlottnak kell börtönbe vonulnia a Fõvárosi Ítélõtábla csütörtökön kihirdetett jogerõs döntése nyomán. Az öt évvel ezelõtti eset miatt korábban már az elsõrendû vádlott 3 és fél évet, három társa pedig több mint egy évet töltött elõzetes letartóztatásban.

    Az elsõ fokon eljáró Fõvárosi Bíróság elõször emberölés miatt 8 és 12 év közötti szabadságvesztéseket szabott ki, ám azt a döntést a tábla korábban megalapozatlanság miatt hatályon kívül helyezte.

    A megismételt eljárásban az elsõrendû bûnösségét már csupán halált okozó súlyos testi sértés, társaiét pedig garázdaság miatt mondta ki a Fõvárosi Bíróság, és éppen annyi szabadságvesztésre ítélte õket, amennyivel a korábban letöltött elõzetes letartóztatást beszámítva még nem kellett börtönbe vonulniuk.

    Ezt a határozatot csütörtökön az ítélõtábla a másodrendû esetében úgy változtatta meg, hogy másfél éves szabadságvesztését két és fél évre súlyosította, így a lehetséges kedvezményeket is figyelembe véve legalább hét hónapra kell visszamennie a börtönbe. (index)
  • dardevil
    #9774
    1. Ferencváros - ESMTK 6 : 0 (G.: Dragóner, Deme, Lipcsei, Horváth (2) Zsivóczky)
    2. Ferencváros - Kaposvár 1 : 1 (G.: Deme)
    3. Ferencváros - Vác 0 : 2
    4. Besztercebánya - Ferencváros 1 : 0

    5. Ferencváros - Dunaújváros 2 : 2 (G.: Dragóner, Jovánczai)
  • laslandes
    #9773
    legyen igazad :)
  • Csesza
    #9772
    azt hogy, lesz és februárba :DDD
  • laslandes
    #9771
    milyen dolgokat hallottál?
  • fradista91
    #9770
    Ezt a kérdést már én is felszerettem volna tenni :P
  • Csesza
    #9769
    nem tud valaki itt egy esetleges februári szekszárdi felkészülési meccsről?

    mert, hogy az ftc.hu-n nem írják viszont 1-2 helyről hallottam dolgokat :)
  • Zizou5
    #9768
    tudom olvastam őke már régebben is, de ilyen csapatok ellen mint pl. Besztercebánya hozni kéne szvsz.
  • mukika
    #9767
    amúgy te véletlenül nem Bendő vagy? vagy csak a név hasonló? :)
  • mukika
    #9766
    #9758-#9760
  • Zizou5
    #9765
    ez igy vhogy nem teccik nekem :///
  • dardevil
    #9764
    Valaki javíts már lécci - kimardt a "c".
  • dardevil
    #9763
    1. Ferencváros - ESMTK 6 : 0
    2. Ferenváros - Kaposvár 1 : 1
    3. Ferenváros - Vác 0 : 2
    4. Besztercebánya - Ferencváros 1 : 0
  • dardevil
    #9762
    Besztercebánya - Ferencváros 1-0

  • dardevil
    #9761
    Várjuk a következő edzőmeccs eredményét.
  • Bendoe
    #9760
    Miként azt alattam is írták nincs itt semmi magyarázkodni való. Volt egy edzőmeccs műfüvön a felkészülés korai szakaszában. Nem oszt nem szoroz a dolog. Nem felkészülési meccset, hanem bajnokságot kell nyerni.

    Az ilyen meccsek arra jók, hogy kipróbáljanak új embereket, védekezési és támadási variációkat, illetve áthidalja az értelmetlenül hosszú téli szünetet.

  • fradista91
    #9759
    Adom. Tekintettel az időjárásra, gondolom a mester inkább játszatta a fiatalokat, ne legyen újabb sérülés, és meglátjuk mire képesek.
    Ez a Csapat sokkal többre hivatott, és többet is fog elérni.
    Hajrá, Fradi!