23418
  • Takezó
    #9838
    boldog szülinapot, Granzjäger!
  • fradista91
    #9837
    Igen, HBD Grenzjäger :)
    &
    Nyugodjanak békében a kommunizmus áldozatai :(

    ui: Grenz, nem lenne kedved csatlakozni Márc 17én hozzánk? :D
    Ha jól emlékszem még tavaly nyáron a VB tipp játék után beszéltünk egy összezörrenésről :)

    Hajrá, FRADI!
  • Csesza
    #9836
    HBD Grenzjager !
  • Takezó
    #9835
    Taki tényleg jön, megódja:D
  • bmffm856
    #9834
    no szép kis SG-s légió lesz jelen :) mi pár cimborával lehet leugrunk Jászapátiba is. meg bérletet is veszünk úgy néz ki... :)

    KÜZDENI KELL, CSAK FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #9833
    0-2-ről fordítottunk a Felcsút ellen

    Kétgólos hátrányból fordított csapatunk a Felcsút elleni edzőmeccsen.
    - 100%Fradi - A mérkőzés pikantériája az volt, hogy az NB II Keleti és Nyugati csoportjának két éllovasa csapott össze, a találkozót végül mi nyertük 3-2-re.

    Gellei Imre az alábbi kezdőcsapatot küldte pályára: Kemenes – Ferencz (Fitos, 46. p.), Dragóner, Lipcsei, Buz – Bartha, Deme (Brettschneider, 73. p.), Lazic, Laczkó (Csepregi, 73.p.)- Tököli, Horváth (Jovánczai, 46. p.).

    Már a 3. percben előnybe kerültek a vendégek: Kemenes "kísérte" volna ki a labdát, amely azonban meglepetésére nem hagyta el a játékteret, hanem visszapattant a kapufáról, az érkező Földes pedig nem hibázott (0-1). Tíz perccel később második kapuralövéséből is betalált a Felcsút, a védők közül kilépő Földes higgadtan helyezett a léc alá (0-2).

    A folytatásban a mieink küzdöttek a szépítésért, mi irányítottuk a játékot, a Felcsút teljesen a kontrákra rendezkedett be. A 27. percben aztán Tököli lépett ki egy remek kiugratás után, kicselezte a kapust, és a hálóba gurított (1-2).

    Egy perccel később Tököli ballábas lövése ment mellé, majd a hajrában még Lazic egyenlíthetett volna: Dragóner passza után mellel tette maga elé a labdát, ám a védők az utolsó pillanatban tisztáztak előle. Csapatunk végig nagy fölényben játszott az első 45 percben, a kontrázó Felcsút pedig tökéletesen használta ki lehetőségeit.

    Fordulás után is nagy erőfeszítéseket tett együttesünk a jobb eredmény elérésének érdekében, és sikerült is aránylag gyorsan egyenlíteni: az 55. percben Bartha 16 méterről lőtt a kapuba (2-2).

    Egy perccel később ugyanő találta el a kapufát. Levegőben lógott az újabb gól, és ez a 65. percben kishíján megszületett: egy remek, sokpasszos akció végén a kilépő Laczkó a hosszú sarkot célozta meg, de ismét a kapufa "hárított".

    Mégis sikerült megszerezni a vezetést: a 68. percben Jovánczai lépett ki a baloldalon, majd Tököli elé tálalt, aki 10 méterről a kapuba helyezett (3-2). A folytatásban Barthának és Brettschneidernek is volt még lehetősége, de az eredmény már nem változott, a mieink teljesen megérdemelten nyertek 3-2-re.

    Szép volt, FIÚK!
    A rajt előtti sikerek erőt, hitet, reményt adhatnak Csapatunknak!
    FRADIKA!
  • fradista91
    #9832
    Horisszal is egyeztettem, és megfelel neki az időpont :D
    Veled és Takival iszunk egy két sört, Lámával meg beülünk csocsózni valahova :)

    Hajrá, FRADI!
  • fradista91
    #9831
    Mindenképp :))
    Ideje rászokni, hogy legközelebb már én hívjalak meg titeket sörözni :D
  • gabber_saviola
    #9830
    akkor ledobunk pár sőrt a mecs elött, így van mire fogni :P
  • fradista91
    #9829
    :P
    De jön mer' megkérjük hogy jöjjön, meg névnapom lesz szal jön :D
  • gabber_saviola
    #9828
    tavaszi szezonban kimész élted első Fradimeccsére? :P
  • gabber_saviola
    #9827
    fu Taki mindig azt mondja, hogy jön :P
  • fradista91
    #9826
    Hát Taki jön, sztem, legalábbis ezt mondta :)
    Lámának meg dobok egy püt, időben, hogy 2 hét alatt tudjon válaszolni :ASDasdasd
    [deszemét]
  • gabber_saviola
    #9825
    Lámát kérdezd meg Takit :P
  • fradista91
    #9824
    :))
    Márc 17?
    Márcsak 2 hétvége :P
  • gabber_saviola
    #9823
    Avanti C szektor :P
  • fradista91
    #9822
    Hétfőtől bérletárusítás!

    Fradisták!
    Február 26-ától kezdődik a tavaszi futball idényre szóló bérletek árusítása. Nagyon fontos, hogy mindenki, aki teheti, váltsa meg féléves belépőjét, mert ez az egyetlen jelentős bevétel, melyet kézhez kap klubunk. Csapatunknak is rendkívül fontos, hogy érezzék, hogy a bérletet megváltók száma nem csökken, sőt, talán növekszik!

    Érdekes, izgalmas szezon elé nézünk, hiszen a jelenlegi második és harmadik helyezett csapatot is itthon fogadjuk, és ismerve az őszi hazai teljesítményünet - amely 100%-os -, nemcsak, hogy visszavághatunk az őszi szezonban elért idegenbeli döntetlenekért, de könnyen lehet, hogy hazai pályán ünnepelhetjük a bajnoki címet és a visszajutást megérdemelt helyünkre. Ne adj rá esélyt, hogy minderről lemaradj! Vegyél a bérletet, és döntsünk közösen rekordot ismét!



    "A" kategóriás ülőhely (1-8 és 9-16-os szektorok)

    7 800 Ft (6 mérkőzésre)
    3 900 Ft (3 mérkőzésre : 1., 2., 3. vagy 4., 5., 6. mérkőzésekre vonatkoztatva)

    Fradi Clubtagoknak és Tagsági Kártya tulajdonosoknak
    7 500 Ft illetve
    3 750 Ft

    "B" kategóriás ülőhely (A,B,C szektorok)

    6 300 Ft (6 mérkőzésre)
    3 150 Ft (3 mérkőzésre)

    Fradi Clubtagoknak és Tagsági Kártya tulajdonosoknak
    6 000 Ft illetve
    3 000 Ft

    "C" kategóriás ülőhely (G,H,J,K,L,M,N,O szektorok - a Tábor)
    4 400 Ft (6 mérkőzésre)
    2 200 Ft (3 mérkőzésre)

    Fradi Clubtagoknak és Tagsági Kártya tulajdonosoknak
    4 100 Ft illetve
    2 050 Ft

    Sajtópáholy
    28 000 Ft (6 mérkőzésre)
    14 000 Ft (3 mérkőzésre)

    Nyugdíjas és 70 év felüli ülőhely
    3 000 Ft (6 mérkőzésre)
    1 500 Ft (3 mérkőzésre)

    Fradi Clubtagoknak és Tagsági Kártya tulajdonosoknak
    2 800 Ft illetve
    1 400 Ft

    Jegyárak a tavaszi szezonra

    "A" kategóriás ülőhely 1 450 Ft
    "B" kategóriás ülőhely 1 100 Ft
    "C" kategóriás ülőhely 800 Ft

    Vendég szektorok 1 000 - 3 000 Ft

    Sajtópáholy 5 500 Ft

    Magyar Telekom munkavállalói belépő kártyával 1 000 Ft

    Nyugdíjas és 70 év felett 500 Ft

    A pénztárak nyitvatartása: hétköznaponként 10-17 óráig

    MINDENKI VÁLTSON BÉRLETET, IRÁNY A PÉNZTÁR!

    Grini - SS98'
    www.fradidrukker.hu
  • bmffm856
    #9821
    kurva jó szurkolás volt :D és ment a "Játszik a FRADI! is, szóval minden adott volt :D :) jók voltak a csajok. nem kicsit. nagyon. :D:SD:AS:DA:S:DA
  • gabber_saviola
    #9820
    Peti ultra :P
  • bmffm856
    #9819
    jaja eléggé... :DS:DA:S:DA:S:D
    fölötte kettővel barna pulóveren Fradi mezben, sállal és széttárt karral meg én vagyok :D
  • Oncsi
    #9818
    Fehér atlétás durva
  • bmffm856
    #9817
    tegnapi Vasas-Fradi kézimeccsen voltunk kint csapattársakkal. Kurva nagy hangulat volt és jól játszottak a lányok is. 38-26-ra nyertünk, de sokkal több is lehetett volna közte.

    Jó volt a szurkolás is. :D

  • Oncsi
    #9816
    THX Rapid a 4 milláért meg mindenért !!!
  • banok
    #9815
    1-0 volt a félidőben aztán a Rapid a B-csapatával állt fel a 2. félidőre.
  • Csesza
    #9814
  • dardevil
    #9813
    Rapid Wien - Ferencváros 1 : 2 (G.: Tököli, Laczkó)
  • gabber_saviola
    #9812
    fu annyira jófej srác skristof meg minden, meg Ő is hpb-zik ha nekem van, így hpb neki ^^
  • skristof
    #9811
    köszi :)
  • Csesza
    #9810
    HBD skristof!
  • dardevil
    #9809
  • Oncsi
    #9808
    Ferencváros - Mosonmagyaróvári TE 7–4 (4–1)
    Üllői út, 500 néző. V: Farkas T.
    Ferencváros: Kemenes (Szabó K.) – Fitos (Medgyesi), Lipcsei (Nagy S.), Ferencz, Balog Z. – Bartha, Lazics (Nagy J.), Deme, Csepregi (Buz) – Tököli (Zsivoczky), Horváth D.
    MTE: Kovács I. (Cséfalvay) – Csintalan, Kovács Sz., Koczka, Pálla (Facucho) – Gál, Szabó L., Horváth A., Laki – Kertész, Mörtel (Burkus)
    G: Tököli (4), Horváth D., Bartha, Balog Z. (11-esből), ill. Laki (2), Gál, Kertész
  • dardevil
    #9807
    1. Ferencváros - ESMTK 6 : 0 (G.: Dragóner, Deme, Lipcsei, Horváth (2), Zsivóczky)
    2. Ferencváros - Kaposvár 1 : 1 (G.: Deme)
    3. Ferencváros - Vác 0 : 2
    4. Besztercebánya - Ferencváros 1 : 0
    5. Ferencváros - Dunaújváros 2 : 2 (G.: Dragóner, Jovánczai)
    6. Tatabánya - Ferencváros 2 : 2 (G.: Laczkó, a másik öngól volt)
    7. Paks - Ferencváros 1 : 0
    8. ZTE - Ferencváros 2:1 (G.: Tököli)
    9. Veszprém - Ferencváros 0 : 6

    10. Ferencváros - REAC 0 : 1
  • Bendoe
    #9806
    rémlik valami... :)))

    Olvastad, hogy megyünk Bécsbe jövő szerdán? Jó buli lesz... a rapidosok már várnak minket egy jelentős italozásra! :)
  • mukika
    #9805
    természetesen ismerős, és rád gondoltam. látásból ismerjük is egymást. ha én rám nem is emlékszel, Madár cimborámra aki tarkopasz, 2 méter magas, 150 kiló, és egy keltakereszt van a nyakára tetoválva biztosan. baráti társaság vagyunk 10-15 fővel akik jégkorong meccsen, foci meccsen, kézi meccsen(igaz ezen ritkábban) ott vagyunk otthon, idegenben, külföldön egyaránt ha tehetjük. Ági mamánál/zöld villámban szoktunk sörözni, de ha tehetjük akkor inkább kint a buszfordulóban.
  • mukika
    #9804
    frissítettem a bannert.

    arra a meccsre vettük meg cimborámnak a kezdőrugást születésnapjára. :)
  • Grenzjager
    #9803
    A 2. fordulóban (h mikor? pásssz)
  • Grenzjager
    #9802
    Bognár Zsolt még vár
    Messina, február 13., 11.15 Elhalasztotta a döntést a szicíliai csapat vezetése.

    Már egy hete a Seria A osztályban szereplő csapatnál tartózkodik a Ferencváros lejárt szerződésű labdarúgója, Bognár Zsolt. Korábbi értesüléseink szerint hétfőn döntöttek volna arról, hogy szerződtetik-e a jobbhátvédet.
    - Az elnök szerdára halasztotta a döntést - mondta honlapunknak Bognár Zsolt -, addig még egy edzésen és egy edzőmeccsen bizonyíthatok. Amennyiben nem kerül sor megállapodásra, akkor csütörtökön visszatérek Magyarországra, és játékra jelentkezem a Ferencvárosnál, ahol a szezon végéig biztosan maradok. Korában is kijelentettem már, hogy amennyiben nem jön létre a külföldi szerződésem, úgy csak az Üllői út jöhet számításba.
    (nb1.hu)
  • Oncsi
    #9801
    Szolnokkal mikor játszunk?
  • Grenzjager
    #9800
    ha "jól tudom" lejárt a szerződése
  • Grenzjager
    #9799
    :)


    kevertem a baloghgal keresztnevet :)