23418
  • bmffm856
    #9958
    de letöltöttem őket csak azóta volt formatcékettőspont.... és vindózinstaller is... :D
  • Csesza
    #9957
    :ASDadsadasdsa

    [nekemkülöndicseketté]
  • gabber_saviola
    #9956
    nem azt akarod mondani ugye, hogy az ide belinkelt meccsek utáni kécsomagjaimat egyszer sem töltötted le? :DDDDD
  • Csesza
    #9955
  • bmffm856
    #9954
    nem kicsit. nagyon. :SAD:SD:AsA:DSDA:sADSA:dS:A
  • Csesza
    #9953
    kicsit nagyon megkéne, igen :)
  • bmffm856
    #9952
    ami a meccset illeti... remélem ez a tegnapi iksz kellőképpen nagy pofon volt ahhoz hogy észrevegyük, hogy a bajnokságot az NB2-ben sem presztizsre osztják... talán felébrednek a srácok, aminek első jeleként a Vasast kéne kicsit megdolgozni csütörtökön... :)
  • bmffm856
    #9951
    nem emlékszem rá úgyhogy egy képpel felfrissíthetnéd a memóriámat :SY:DAS:D:A:SD
    amúgy amíg vártam K-L bejárata előtt a többiekre, addig ha 10-15 igencsak szemre(vagy máshova?! :D)való muff nem masírozott el arra, akkor egy se...

    a lilákoknak meg van Barbie-juk. legalábbis Barbie-házuk.... :SD:ASŰD:AS:DaS:DA::Sd.A:s
  • gabber_saviola
    #9950
    láttad azt a sunát akiről régen nyomtam ide pikcsőrt, nah Őt nem lehet überelni. de nem Ő az egyetlen jó suna ott. :)
  • bmffm856
    #9949
    K-L-ben is akad néhány szemrevaló málnás! de nem az a többség... de pár sorral előttünk állt egy szöszi aki így több óra távlatból is jól nézett ki :DSAD:SADSADS
  • gabber_saviola
    #9948
    legközelebb akkor úgy találkozunk, hogy meccs előtt még összeismerkedtek 91-el :)
    Mi nem, én öreg vagyok már bohócnak, meg azokat a csajokat nem cserélném le a K-L-re. :)
  • bmffm856
    #9947
    Azt sejtettem hogy ő is K-L-ben volt, de aztem ti is Gábor.... :O
    Legközelebb ha jön kéne találkozni szerintem is :)
  • Csesza
    #9946
  • gabber_saviola
    #9945
    Avanti :)
    amúgy jó lenne, ha összeszednétek egymást Fradista91-el, mert egyedül jár abba a szektorba ahova Te.
  • bmffm856
    #9944
    7067 ha jól emlékszem :P
  • Csesza
    #9943
    úgyis lássák majd, hogy erről beszélgettünk és szvsz le fogják ide írni :P
  • gabber_saviola
    #9942
    de kérdezd meg Reyit, mert Ő kint volt, és hátha tudja :)
  • Csesza
    #9941
    thx :)

    akkor majd bizonyos, hogy beírja...
  • gabber_saviola
    #9940
    6000 környékén asszem, de Láma tuti megjegyezte
  • Csesza
    #9939
    mennyien voltak?
  • gabber_saviola
    #9938
    Lámával megtapsoltuk ám a haverod :)
  • mukika
    #9937
    50 ropi. adtunk egy tök jó zászlót a csapatnak cserébe. :D . a helyi bajnokságban szereplő baráti csapat zászlóját. szaft-os azaz szilasligeti alkoholistág focista társaságja. Gelleinek adta oda. :)
  • gabber_saviola
    #9936
    Hideg, nulla foci, jó csajok a szektorban (mint mindíg). a produkciót leszámítva elégedett vagyok mindennel.
  • fradista91
    #9935
    Ne is mondd. 4 vagy 5 kapufa (már én se tudom) plusz egy ajtó ablak helyzet, és szerintem szabályos meg nem adott gól. Nem értem miért csak az utolsó 20 percre aktivizálják magukat játékosaink. Egy ilyen szolnokot 3-4 vagy akár 5 góllal is verni kéne.

    Remélem rendet rak Gellei mester a fejekben, és hétközben kiütjük a vasast. Be kell bizonyítani hogy igenis többre képes a Csapat, és igenis meghálálják (eredményekkel) is a szurkolók kitartását.

    Összességében jól éreztem magam megérte feljönni, sajnálom hogy nem egy győzelemmel ünnepeltem névnapom, de örültem hogy ismét találkoztam mind Gabberrel és Horisszal, mind más Fradista haverokkal.

    Küzdeni kell, Csak Ferencváros!
  • Reyi
    #9934
    basszus ennyi helyzetet kihagyni....
  • gabber_saviola
    #9933
    azon leszek -.-
    mi pénz volt?
  • mukika
    #9932
    Nagyi cimborámat megtapsolni a kezdőrugásnál!! :) 30. szülinapjára dobtuk össze neki.
  • fradista91
    #9931
    :C
    Majd legközelebb :)
    A szurkolás remélem meglesz. Neked kitartást a munkához :P

    ui: mit is dolgozol? :D
  • bmffm856
    #9930
    még szép :)
    amúgy a Honvéd, meg az MTK is merda akárcsak a lilákok, oszt mégse rühelli a nagy többség a Milányot, meg a Laziot (azt meg különösen nem!) pedig színek szerint eléggé megegyeznek... csak a Fiorentinának jutott ez a "köztisztelet"... :(
  • gabber_saviola
    #9929
    már most hiányzol
  • Takezó
    #9928
    na, hali, focizni voltam, de írtam is neked Gabber, csak nem válaszoltál, motsokgyerek:D
    nem tudok ma menni, mert dolgozom sajna, de nexttájm bepótoljuk: ) jó szurkolást!
  • fradista91
    #9927
    Nah, helyes :)
  • bmffm856
    #9926
    nem -.-
    mindannyian Fradisták :)
    a Fio pedig egy külön történet, lévén 1000 kilométerre van ide -.- Budapest viszont zöld-fehér, egyedül zöld-fehér, csak zöld-fehér
  • fradista91
    #9925
    :PPPP
  • gabber_saviola
    #9924
    lila Fiós barátaiddal :ASDsdasdsa
  • fradista91
    #9923
    Már mindegy :D
    Mondtam neki hol leszünk , ha jön ott találkozunk :)
  • gabber_saviola
    #9922
    alszik még, most nem szabad zavarni :)
  • fradista91
    #9921
    Taki? Küldök neki smst, azt csak észreveszi.
  • bmffm856
    #9920
    helyes!! remélem sokan leszünk, bár teltház tuti nem lesz... az majd a gézukáék ellen
    mi negyed 6-kor találkozunk cimbikkel a K-L bejáratánál
  • gabber_saviola
    #9919
    5kor ott leszek a székház elött, Láma is odajön, Takeszó meg nem veszi fel a telóját