23418
  • Grenzjager
    #10238
    Németh András távozik, és viszi a Fradi kulcsjátékosait is
    Kézilabda

    Immár hivatalos, hogy Németh András, a Ferencváros női kézilabdacsapatának vezetőedzője és a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya az osztrák Hypónál folytatja pályafutását.

    Németh András 15 éve irányítja a zöld-fehér csapat szakmai munkáját, ősztől azonban a legjobb osztrák együttes, a Hypo Niederösterreich edzője lesz. A tréner hetekkel ezelőtt bejelentette, hogy fontolgatja a távozását, az osztrákok ugyanis rendkívül jó ajánlattal álltak elő, a Ferencvárosnál pedig nem adottak a megfelelő körülmények a sikeres munkához. Az sem érte meglepetésként a szurkolókat, hogy a szakember magával viszi a csapat két kulcsemberét, Tóth Tímeát és Kirsner Erikát is (a játékosok korábban honlapunknak is elmondták, hogy Németh távozása esetén a Hypót választanák és nem a Fradit).

    Németh András eddig csak feltételes módban beszélt távozásáról, kedden azonban sajtótájékoztatón jelentette be, hogy mindenben megegyezett Gunnar Prokoppal, a Hypo első emberével.

    A Ferencváros csapata évek óta kiemelkedő teljesítményt nyújt a szakember vezetése alatt. Az elmúlt 15 évebn hatszor nyert bajnoki címet, és hétszer Magyar Kupát. Tavaly EHF Kupa-győztes volt a csapat, 2002-ben BL-döntőt, 1994-ben pedig KEK-döntőt játszott. (samsungsport)

    :(((((((((((((
    közben filózom már az egész román túrán, sorban mondják le az emberk, már kocsi sincs.. vafffffffff
  • Csesza
    #10237
    :DDDdd
  • bmffm856
    #10236
    az ns nagy kacsavadász. addig amíg nem írják a Fradi honlapján, addig nem pánikolok. mindemellett megeshet -elég komoly rá az esély, hacsak nem változik valami gyökeresen- hogy Németh András tényleg elmegy a Hypohoz... de ezt nem az nsnek fogom elhinni :)
  • bmffm856
    #10235
    ott volt a Fradi szektor amerre a második félidőben támadtunk. ott álttam bent én is, de a sok zöld mez között pont engem kiszúrni nem túl esélyes :D
    másik kapu mögött voltak az ETO-sok, oldalt meg vegyesen -a nyugdíjas szektor: D:ASD:A:SD:A:SD:
  • Csesza
    #10234
  • fradista91
    #10233
    Adom, Szép volt CSAJOK!
    De:
    Az osztrák Hypo Niederösterreich csapatának vezetőedzőjeként folytatja a pályafutását Németh András, a Budapest Bank-FTC vezetőedzője, a magyar női válogatott szövetségi kapitánya.
    Az információt már a Magyar Televízió élő közvetítésének végén is közölték. Elhangzott: a szakember távozása még nem hivatalos, azonban kézilabdás berkekben immáron nyílt titok.


    Forrás: ns

    Ennyi lett volna?...
  • Csesza
    #10232
    persze-persze, szépen helyt álltak a lányok, de azért egy kicsit maradtam csalódott, azthittem ez is meglehet :)

    de a bajnokságban majdnem biztos vagyok, hogy mi nyerjük meg...

    [néztem a meccset a tv-ben, kerestelek, de most így nem vettelek észre, mondjuk ott nem lehetett tudni ki volt Fradi és ki Eto szurkoló, mert láttam 1-2 embert Fradisállal a nyakában örjöngött/tombolt az Eto gólok után :D]
  • bmffm856
    #10231
    ott voltam most értem haza...
    2 cserével végigjátszani és megnyerni egy kupadöntőt egy összevásárolt kirakatcsapat Győr ellen, szinte képtelenség...
    úgy hogy tegnap meg az Újvárossal játszottunk, meg különösen.
    szépen helyt álltak a lányok. a Győr a csatát megnyerte (kupa), de a háborút mi fogjuk (bajnokság) :)

    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • Csesza
    #10230
    sajnos elég rendesen kikaptunk :S
  • fradista91
    #10229
    Igen...
    Sajnos most már nem csak a futballcsapatnál vannak (szakmai) gondok. Jól megy a csajoknak, de Németh Andráson kívül többeknek megadathat a távozás lehetősége, mint említetted pl. a Hypohoz.

    Bízom a változásokban, de a kezdeti lendület alábbhagyott.
    Új tűz kell, és tiszta fej. HAJRÁ FRADI!

    ui: 14-14a félidőben MK döntő, HAJRÁ CSAJOK!
  • Grenzjager
    #10228
    na a gólról meg csak annyit Kemenessel meg kell bontani a kölcsönszerződést és húzás vissza Angliába....

  • Grenzjager
    #10227
    szal Bognár ha nem lő a kövi meccsen mesterhármast, -na jó védő - de minimum nem értékeli 9-10-esre a teljesítményét a tábor, akkor részemről bekerül valahova váczi dénes, waltner róbert és bácsi sanyi közé tehető blokkba.... (valójában rosszabb a szitu, mert az áruló mindig bűnősebb mint az ellen.)
  • Grenzjager
    #10226
    Most még jó a kézi csapat....

    De mi lesz jövőre? Németh András valszeg Hypo, ha nem történik valami érdemi változás a kéziséknél... márpedig ha Németh távozik, akkor valszeg ez a romániai lesz egy jó darabig az FTC uccsó nemzetközi meccse... és lehet hogy nem csak kéziben...
  • Grenzjager
    #10225
    Vincze Ottó a tizedéért kapott két pofont anno az aluljáróban....
    utána jól játszott.....
  • fradista91
    #10224
    Akkor jó szórakozást!
    Valószínű jobb időtöltés lesz mint ez a hazai mérkőzés :S

    #10223 : Hát ez az amit végképp nem tudok elképzelni Lipcsei Péterről. Bognár? kit érdekel mit mutogat, csak nehogy eltörjék a közeljövőbe neki azt a szép középső ujját.
  • mukika
    #10223
    "A gól amit bekaptunk azt Bognár és kemenes hozta össze.
    A csapat lélektelen, szar játékot mutatott 0 támadással!
    A második félidőben 2 dalt kiabált a "B-közép": alibi foci, hol a szívetek?
    Erre a köcsög Bognár a középső ujját mutatta nekünk, majd lipicai péterünk az egyenlítő gólja után kirohant hozzánk, és annyit mondott: menjetek a jó büdös faszba... Bocsánat a káromkodásért, idéztem!!!

    Kurva ideges volt mindenki!!"
    - (fradidrukker.hu fórum- Norberto Sarto) - elmennek ezek a picsába. Petinek még elnézem, de Bognár...
  • Grenzjager
    #10222
    Szerintem én Romániában leszek akkor.

    Rimnicu Vilcea - Ferencváros

  • fradista91
    #10221
    Hogy figyel :D
    (próbálta titokban :P)

    ui: következő hazaira a héten eldől hogy megyek-e, lenne kedved hozzám és Petihez (bmffm856) csatlakozni?
    Utálok egyedül meccsre menni :S
  • fradista91
    #10220
    Sajnos messze.
    Ezért gondolom úgy, a hétvégén (Kecskemét ellen) jellezni kell, hogy ELÉG VOLT, ez nem elfogadható amit nyújtanak. Bebizonyították: képesek jobbra (tegyük hozzá akkor is csak a tapasztalt légió+talán Fitos hajtott).
  • Grenzjager
    #10219
    éreztem hogy a tied lesz :P
  • Grenzjager
    #10218
    na az jó ha ősz végére sikerül...

    ősz.... marha messze van még...
  • Reyi
    #10217
    sajnos ez a baj, remélem ha az ingatlan ügy sikeres lesz, elzavarják őket a picsába
  • Grenzjager
    #10216
    gond hogy per pillanat nincs a helyükre jobb... de egy saller rájuk fér...



    LIPCSEI PETI!!!!!!!!!!
  • Reyi
    #10215
    hihetetlen milyen meccs volt, szinte mindent kihagytunk naggyá tettük az orosháza mitugrász kapusát. Csepregi, Bartha, Kemenes, Ferencz, Horváth takarodó a csapattól!!!

    LIPCSEI PETI!! LIPCSEI PETI!! LIPCSEI PETI!!
  • fradista91
    #10214
    Ideje lenne elgondolkozni hogy a következő hazai mérkőzésen, a kecskemét ellen valahogy felhívjuk játékosaink figyelmét arra, hogy ELÉG VOLT!
  • fradista91
    #10213
    -.-
    Nem tudom, de ha nem lenne Lipcsei, Töki...
    Valószínűleg nem lennénk még itt sem.

    Köszönjük Peti.
  • banok
    #10212
    OMFG! Hová süllyed még ez a csapat?
  • fradista91
    #10211
    1-1!!!
    LIPCSEI PETI!
  • fradista91
    #10210
    1-0.
    HOL A CSAPATUNK?
  • Csesza
    #10209
    kezdheted hozni a poroltót -.-
  • banok
    #10208
    Égő lenne kikapni egy Orosházától... :S
  • Csesza
    #10207
    :D

    ezen már csak mosolyogni tudok

    100 tizeneggyesből 90et kihagyunk :SSS

    kb
  • fradista91
    #10206
    65' Lipcsei cselezgetett a 16-oson belül, majd átesett Koncz lábán. Sápi büntetőt ítélt, amelyet Lazics végzett el, de lövése a baloldali kapufán csattant.

    BA***SZA MEG
  • fradista91
    #10205
    Erős negyed óra van hátra, most mutassuk meg nem csak enbéegyes csapatot tudunk kivégezni az utolsó 10-20 percben!

    Fáradtak? -.-
  • Csesza
    #10204
    mert sokan azt hiszik., hogy most megvertünk idegenben egy nb1es csapatot akkor mi vagyunk a faszagyerekek...

    a többi aki küzd,- nekik egyedűl nemmegy :S

    vagy csupán fáradt mindenki...
  • fradista91
    #10203
    De ez elfogadhatatlan!
    Megmutatták, hogy tudnak ennél százszorta jobban játszani, most miért nem megy?

    HAJRÁ FRADI!
  • Csesza
    #10202
    szokásos -.-
  • fradista91
    #10201
    Helyzet, helyzet után, mégsem sikerül egy gólt berúgni?
    Gyerünk srácok, KÜZDJETEK ÉRTÜNK!
  • fradista91
    #10200
    Fitos helyére Csepregi állt be.
  • fradista91
    #10199
    Holnap Fradi-Győr Kupadöntő a SYMA csarnokban.

    Amúgy - ,, Iszonyatosan gyenge a Fradi" - (ha jól hallottam) Grini a Stormy tagja mondta be a Lánchídrádión.