23418
  • fradista91
    #10198
    Gyerünk gyerekek! Kérlek titeket LŐJETEK EGY GÓLT SZEREZZETEK ÖRÖMET, KÜZDJETEK ÉRTÜNK MOST!
  • fradista91
    #10197
    A második játékrész hamarosan kezdődik. Remélem Gellei rendet rak ismét a fejekben és elmagyarázza (ha eddig nem tette volna meg) mit jelent a Ferencváros mezét valakinek magára ölteni :@

    HAJRÁ FRADI!!!!
  • fradista91
    #10196
    Bartha sárga lapot kapott amiért földhöz vágta a labdát, Demét pedig sérülés miatt lecserélték. Helyén Brettschneider játszik.
  • fradista91
    #10195
    Olvastam... Közben nézem a Csajok meccsét, (mit ne mondjak, ők jobban küzdenek így részeredmény tudatában)

    Küzdeni Kell, Csak Ferencváros!
    Gyerünk Srácok!
  • banok
    #10194
    vezet az Orosháza... :S
  • fradista91
    #10193
    A csajok pedig 14-11re vezetnek a Dunaferr ellen a Syma csarnokban. HAJRÁ CSAJOK!
    HAJRÁ SRÁCOK!

    szerk: félidőben 16-12 és szegény Tóth Timit fejbedobták időntúli szabaddobás során :((
  • banok
    #10192
    megy az Orosháza-FTC meccs. Az ftc.hu szerint 3000 néző van kinnt.
  • fradista91
    #10191
    Ahol követni tudjátok a meccset:

    B-Közép
    Lánchíd Rádió (Magyarországon) egyedülálló műsora 17-20óráig ad közvetítést a ,,nem élvonalbeli" mérkőzésekről is.

    Ezenkívül még ott a nemzetisport, várszegi.hu, nb1.hugy de egyiksem megbízható.
  • fradista91
    #10190
    Várható összeállítás:
    Ferencváros: Kemenes - Fitos, Dragóner, Ferencz, Bognár - Deme, Lipcsei, Lazic, Laczkó - Bartha, Tököli

    Balog és Jovánczai Zoli sérülés miatt nem lépnek ma pályára.
  • fradista91
    #10189
    Van csapatunk - interjú Gellei Imrével
    Húsvétolás - Kézis csajaink látogatása a Heim Pal gyermekkórházban.
    Tököli nyilatkozat -
  • Grenzjager
    #10188
    nemtok menni oroshaus-ra
  • Csesza
    #10187
    remélhetőleg az nekem is megoldható

    kiderűl...
  • Csesza
    #10186
    tudom -.-
  • fradista91
    #10185
    :PPPP
    Inkább tedd szabaddá április 30 - hétfődet, mert jössz Horisszal meg Takival egyetembe Fradi-nyíregyre :)
  • gabber_saviola
    #10184
    mikemény vagy már teis :DDDDDddddd
  • gabber_saviola
    #10183
    :DDDDDDDDddd
    télen-nyáron rambó3
  • fradista91
    #10182
    :P
    Remélem ha a Fradin múlik a billenytűzeted sokáig fog "élni".
  • Csesza
    #10181
    ez asszem a 4. billentyűzetem volt ami egy foci meccs alatt halt hősi halált :)
  • fradista91
    #10180
    "baleset érte a billentyűzetemet" :PPP
    Nálam csak a szekrények bánták, de azok keményebb fából voltak faragva mint az én lábam :S
  • Csesza
    #10179
    :ASDasdasdsadasd

    Lápföld 2.
  • Csesza
    #10178
    nah csak most írok, mert tegnap este nagy idegességben baleset érte a billentyűzetemet és most szerváltam csak másikat :D

    2teljesen más félidőt láthattunk
    az elsőbe csak 1-2 ember küzdött hajtott de amugy katasztrófálisan játszottunk
    a másodikba valami eszméletlen módon felpörögtek a fiúk és gyönyörű foci láthattunk tőlük
    de hogy Bognár meg Deme mit műveltek egész meccsen az valami hihetetlen?! :O
    egyszerűen szánalmasak voltak egyetemben a fasszopó játékvezetővel :SSSS

    de annyi pozitívum van benne, hogy megnyertük ezt a meccset, igaz kiestünk és vszeg elszalasztottuk azt az 50milkát ami be lett igérve ha megnyerjük a kupát, de szépen helyt álltunk főleg a 2.félidei teljesítmény miatt
    Grat a csapatnak! (aki megérdemli)
  • mukika
    #10177
    "A Vasas-Ferencváros meccs előtt az angyalföldi szurkolóknak fenntartott bejárat előtt verekedés tört ki a két szurkolótábor egyes tagjai között. Szemtanúk beszámolója szerint 30 Vasas-szurkoló arra lett figyelmes, hogy a közelben 8-10 Fradi-szurkoló tartózkodik. Az angyalföldiek elkezdtek "beszólogatni" a fradistáknak, sőt, az egyikük egy dobozos sörrel is megdobta az egyik zöld-fehér szimpatizánst. Erre fel a fradisták ellentámadásba lendültek, amely láttán a Vasas-szurkolók mintegy 90 százaléka megfutamodott, az ottmaradottak közül egyiket állcsúcson vágták, míg a másik fején egy sörösüveg csattant. Ez utóbbit a mentők azonnal az Árpád Kórházba szállították, ahol rögtön orvosi kezelésben részesítették."

    :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • mukika
    #10176
    Bognár, Deme, Laczkó, Bartha… meg a csapat fele elmehet a picsába. Lipcsei előtt le a kalappal, hogy 35 évesen neki kell a legtöbbet futnia, helyezkednie. Nem is csoda, hogy elfáradt. Ettől féltem, hogy 2-3 lesz, és akkor arról kell majd beszélni, hogy ha egy kicsit jobbak vagyunk… De nem kicsit voltunk jobbak, hanem nagyon, de azokat a kurva helyzeteke illenek berúgni. Vagy az előző meccsen kihagyott 11-es… stb. :( Arany is egy barom!

    A túra baszott jó volt. :) Közös metrózás nagyon tetszett… meg végre a rendőri kíséret is elmaradt. :) Hazai bejárat előtt jöttünk ki, rendőrök is, meg a vasas szurkolók is nagyot néztek, hogy ajjaj. De nem lett semmi balhé. Akkor még befogták a szájuk, meg összefosták maguk, de a meccs közben ezt elfelejtették…
  • fradista91
    #10175
    :-)
    Mekkora szájuk volt, NB2 Keleti csoport, parasztok nincsen hangotok...stb

    Amúgy engem pont a rend (h)éber őrei miatt nem akartak felengedni... Megverenek..stb - Szülői aggodalom.

    A meccsről osztom a véleményed. A második félidőben az idősebb, tapasztaltabb játékosoknak kellett példát mutatni akarásból, küzdésből, az ambíciók nélkül játszó olykor sztem nagyképű fiataloknak (tisztelet a kivételnek).

    Szabó Kálmán elsőre tetszett, ezután a kezdő11ben a helye. Pozitívum, hogy rengeteg helyzetet alakítottunk ki, helyzetkihasználáson javítunk, és nem lesz akadály egy ilyen vasas.
  • zambrotta
    #10174
    most értem haza meccsről, hát mit mondjak
    a második félidőért le a kalappal, a többi.....
    a hangulat jó volt, rohadt sok kék, lovasrendőr stb, terelgettek minket, mint a barmokat
    ja: kell vkinek komcsi-vasas sál:-)
  • Nuno88
    #10173
    szorítottam a Fradinak de sajnos nem jött nekik össze
  • banok
    #10172
    hát jah :/
    Tudnak ők játsszani, csak.... nem tom.
  • fradista91
    #10171
    vasas 2-3 FERENCVÁROS

    SZÉP VOLT FIÚK!
    Akárki akármit mond ez a második félidő vége visszaadta az életkedvem, igaz holnap már nem tudok beszélni, de ezért mindenképp megérte. Ha az első félidőben kihasználjuk lehetőségeink, simán megverjük ezt a vasast. Emellett eléggé irritálóan vezetett arany tomika -.-

    KÖSZÖNÖM SRÁCOK!
    HAJRÁ FRADI!
  • gercse
    #10170
    fenébe
  • Kaplan
    #10169
    MENNYI VAN VISSZA???

    [Szerk. Miért most ébredünk fel??]
  • France men
    #10168
    Bazzzz mekkora meccs :)
  • banok
    #10167
    HAJRÁ FRADI!!!!!!!!!
  • Kaplan
    #10166
    IGEN :DDD VISSZAADTÁK A FIÚK AZ ÉLETKEDVEM!!! :) MENNYI VAN MÉG VISSZA????
  • gabber_saviola
    #10165
    van lazán 10 perc, kell egy gól :P
  • Kaplan
    #10164
    2-3!!!!
  • gabber_saviola
    #10163
    most érdekel? :P
  • Kanál
    #10162
    VÁZE
  • gabber_saviola
    #10161
    AVANTI-AVANTI-AVANTI
  • gabber_saviola
    #10160
    2-3
    TÖKIIIIIIIIII
  • gabber_saviola
    #10159
    2-2 Dragóóóóóóóóóó

    AVANTI-AVANTI-AVANTI