23418
  • Csesza
    #10278
    A színes hetilap azonban úgy tudja, hogy a Ferencváros vezetőedzője várhatóan nem ő lesz, hanem a BL-csapat egykori erőssége, Zoran Kuntic. A 100%Fradi információi szerint ő az elsőszámú jelölt a kispadra, helyzetét nehezítheti, hogy élő szerződése van a Pápával. Amennyiben jelenlegi klubja elengedi, akkor komoly esély van arra, hogy ő vegye át a csapat irányítását hétfőtől, vagy legkésőbb keddtől. A klubvezetés jelezte, hogy várhatóan két-három napon belül hivatalosan bejelentik, ki irányítja majd a Ferencvárost a továbbiakban.
  • fradista91
    #10277
    Azt hiszem ez a kép mindent elmond a tegnapi napról:

    (jelzem, nem a szünetben készült)
  • Grenzjager
    #10276
    na én kimentem tegnap, és csak azt tudom mondani, hogy "elmennek ezek a jó büdös..." Ami a pályán met az kész tragédia....

    Sokat eláruló esemény volt, amikor a meccs végén felállva zúgta mindenki, hogy "egyszerűen senkik vagytok", "hol a szívetek", "nb2, keleticsoport".

    ...és a meccs végén nem egy helyen vígasztaltunk idősebb embreket, hogy ne azt szégyeljék, hogy fradisták, azt soha... nagyon betonbadöngölő élmény volt, hát még amikor megtudtam, hogy a csajok is . ráadásul 13 góllal....
  • Láma!
    #10275
    kimentél?:(
  • miccoli002
    #10274
    Détári már bizonyítótt bőven edzőként......
    Megbukott:Honvéd,Diósgyőr,Vietnámban,FC Bihor,Nyíregyháza,Magyarválogatott
    Kihagytam valamit???????

    Ezenfelűl rendkívül buta,és ebből fakadóan szakmailag is nagyon kevés.........egy NB2 es csapatnál talán alkalmaznám pályaedzőnek........megye1be meg lehet h vezetőedzőnek is......ez az ő szintje
    A JÁTÉKOSPÁLYAFUTÁSBÓL EDZŐKÉNT NEM LEHET MEGÉLNI!!!!!!ma egy-két évig.....

    Csertői lenne a legjobb......ő hosszútávon megoldás lehetne.....csakhát hozzá pénz sem értana ugye......
    Viszont Kiss Laci eljönne éhbéré is,és sztem ő megintcsak nem lenne rossz húzás.....

    Az ilyen Szentes,Détári,stb emberek rem szóba sem kerülnek
  • Gabe18
    #10273
    Hát hogy egy Kecskemét gyakorlatilag simán (az erdmény alapján) nyerjen az Üllőin,ezt azért nem hittem volna.
    Mindenesetre tavasszal érződött hogy nem megy úgy mint kéne.

    Na de Détári?Ez azért nem tünik túl jó választásnak...
  • mukika
    #10272
    ha az alkesz détári jön Gellei helyére, akkor még nagyobb szarban leszünk. :(((

    ez már azért durva.
  • fradista91
    #10271
    Nah, hazaértem. Legalábbis megérkeztem unokatesómékhoz.
    Majd 1 órát vártunk (teszem hozzá term. hiába) a játékosokra a Székház előtt, hogy megmagyarázák a mai produkciót. Lett volna pár kérdésem a "csapathoz".

    Gellei Imre bá: KÖSZÖNJÜK.
    Nem tudom mi lesz ezekután... :(
  • Csesza
    #10270
    mivan itt? :OOOOOO
    edzőbuktatás?
    ha igen akkor szánalom az összes játékos aki ebben részt vett, nem így kell kimutatni, hogy nem kell az edző
    NEM ÉRDEMLIK MEG A FERENCVÁROS MEZÉT!!!

    nemtom mi lesz itt
  • mukika
    #10269
    Bár eredtileg úgy volt, hogy a következő pár napban ifj. Albert Flórián vezeti majd az edzéseket, a pályaedző jelezte, hogy Gellei Imre nélkül ő sem marad, és szintén felajánlotta a lemondását.
  • mukika
    #10268
    "A zRT. igazgatósága ezt el is fogadta. Az elkövetkező napokban ifjabb Albert Flórián tartja az edzéseket." - viszlát Imre bá... ;( nem tudok senkit elképzelni a helyére. és persze pénz edzőhöz is kell.... gyanús nekem ez a mai vereség. lehet erre ment ki ez az egész?!?!? bár akkor is szaruk vagyunk ez tény.
  • Reyi
    #10267
    No comment...
  • gabber_saviola
    #10266
    te jó isten
  • mukika
    #10265
    Gellei lemondott a meccs után!

    Fradi információi szerint Gellei Imre a mérkőzés után felajánlotta lemondását. A szakvezető a találkozót követően azt mondta: nem érti a csapat fejetlen játékát, hiszen mindenkinek tisztában kell lennie azzal, hogy milyen tétért játszunk. Gellei hozzátette: megszerette annyira a Ferencvárost, hogy ilyen helyzetben lemondjon.
  • Zatoichi
    #10264
    Ezt direkt csinálják, az már tuti.
    Ezt nem hiszem el!
  • Zatoichi
    #10263
    Van 1 csapatunk ősztől is az NB II-ben?
  • mukika
    #10262
    1 - 3

    van ennél lejjebb??? jövő héten tuzsér (ha az is x lesz leszopom magam) aztán nyíregy otthon, hát félek. ezt a kecskemétet a csoport 3/4-e elverte... nem értem az okát.
  • mukika
    #10261
    J'berény-Ny'egyháza 3-2

    pedig most kéne a 3 pont...
  • mukika
    #10260
    mindenre, de főleg a légkörre, ultrákra, stb. nem hiszem, hogy a kecskemét miatt szerettek volna kimenni. ma nálunk koncerteznek, cimborám az ideiglenes sofőrjük, és ő viszi ki őket. persze én ilyenkor nem tudok menni...

    "Csordás szánta el magát 17 méterről lövésre, Kemenes óriásit hibázva a labda mellé vetődött, és a játékszer a kapu közepében kötött ki. 0-1" - Szabót a kapuba!!

    amúgy 1-1 az állás... :C
  • Csesza
    #10259
    ? :O

    mármint a meccsre vagy esetleg az ultrákra, mert ezt egy zenekar estében eltom képzelni vagy mi közük van a Fradihoz?!
    hh?
  • mukika
    #10258
    ma egy olasz zenekar (Legittima Offesa) is kint lesz a meccsen, kiváncsiak ránk. :)
  • gabber_saviola
    #10257
    Takeszó is foteldrukker :ASDadasdasd
  • Grenzjager
    #10256
    Fradi beállósra vadászik a Szkopje
  • gabber_saviola
    #10255
    Láma nemjön meccsre, mert fotelfradista lett :DDDDDDdd
    Taki meg nem veszi fel, asszem ez lesz az első Fradimeccsem amire egyedül megyek :Ddddd
  • Grenzjager
    #10254
    Kiváncsi vagyok, hogy mit fognak úgy produkálni, hogy Németh András meg 2 csaj tutkóra megy, bár lehet hogy ez így baromság, mert ők ott az öltözőben többet tudtak már, és remélem ez jött ki a győr ellen, szal most lehet bizonyítani.
  • fradista91
    #10253
    :|
    Értem. Marad a kecskemét. Őszintén remélem, hogy ma a Fiúk, Lányok megmutatják hol a Szívük. Bár utóbbiakra eddig sem volt panasz.

    Hajrá, FRADI!
  • Grenzjager
    #10252
    Nem jött össze a kocsi, én pedig 24 órát képtelen vagyok Erdélyben tölteni, annál több idő kell, egy 2 és fél napos utat úgy bevállalni, hogy 2 nap az út, és jó ha Nagyszebenben tudtunk volna pár órát tölteni.
    ...marad a foci...
    ... marad a ketykemét....
    a sör meg már itt van előttem.
  • fradista91
    #10251
    Ha mész Romániába, jó utat, szórakozást, (legfőképp) ivást holnap meg HAJRÁ CSAJOK, HAJRÁ FRADI! :)
  • Csesza
    #10250
    :O

    multkor még védett?!

    amugy tényleg jobb lenne mint Kemenes, fiatal meg minden de elég sokat hibázik...
  • Grenzjager
    #10249
    Rabóczkit is csiripelik más fradista fórumokon, vele mi van? őt elküldték Sopronból, klub nélküli ő is???

    Kemenes helyére ő is jöhetne.
  • Csesza
    #10248
    szvsz Horváth Feri nagyon elkéne ebbe a csapatba...
  • Grenzjager
    #10247
    na ja, az öngól királyt valahova máshova kéne elpasszolni.
  • mukika
    #10246
    Horváth jól jönne. Neki legalább van "szíve". Amikor szarul játszik, akkor is bekapar egy gólt.
  • Bereet
    #10245
    Kuttor viszont nem kell :D
    Amikor eghallottam én is erre gondoltam . Várunk feri :D
  • Grenzjager
    #10244
    Horváth Ferit meg Kuttor Attilát kirúgták a Fehérvártól. Annyiban érdekes a hír, hogy Horváthnak korábban voltak olyan kijelentései, hogy a Fradiban vonulna vissza focitól, ráadásul egy csatár nagyon kéne. Így most ő szabadon igazolható, mivel jelenleg klub nélküli. Lehet hogy nem mai gyerek, de tuti segítene rajtunk...

  • fradista91
    #10243
    Köszönjük. Köszönjük amit eddig értünk, Ferencvárosért tettetek.
    Remélem egy bajnoki arannyal gazdagabbak lesznek május végén.

    Hiszem hogy ha rendeződik a klub helyzete, magyarán lesz sikeres tender, nem csak a labdarúgó szakosztályt tudjuk majd rendben. Nem lesz ugyanaz, rögtön semmiképp, de várunk, remélünk, mint mindig. Hajrá, Ferencváros!
  • Grenzjager
    #10242
    szerintem azért túlzás az "áruló", főleg Németh Andrásra,


    most erre mit lépjenek az edzők és a játékosok:

    Dámosy: "Németh András az FTC egyik legkarizmatikusabb alakja. Természetesen leülhetnék vele bármikor. És mit mondjak neki? Üres hülyeségekre, még ha őszinte is részemről a dicséret, garantáltan nem kíváncsi. A kérdés az, hogy „Quo vadis FTC kézilabda?” És ezt próbáltam már több alkalommal érzékeltetni, hogy addig, amíg nem tudok ÉPÍTŐLEG fellépni valahol, addig minek romboljak? A sokak által lesajnált, (itt most ebben az összefüggésben nem is érdekel, hogy okkal, vagy ok nélkül) szidott Maglódi Lajos összehozott egy európai szintű csapatot, szerzett annyi szponzorpénzt, amennyire a Labdarúgás képtelen manapság. Sajnos ennek ellenére hiányok vannak a kézilabda-költségvetésben, köszönhetően többek között a labdarúgókét sokszor meghaladó fizetéseknek. Mit és hogyan tudnék én most ebbe belenyúlni? Hangsúlyozom, úgy hogy ELŐRE vigyem az ügyet és ne romboljak. Arra van más jelentkező az elnökségen belül."

    meg még egy kis adalék:

    Németh András, a Ferencváros női kézilabdacsapatának vezetőedzője az osztrák Hypo csapatához szerződött.

    Az 53 éves szakember továbbra is a magyar válogatott szövetségi kapitánya marad, amennyiben az elnökség megerősíti posztján. A Ferencvárostól való távozását maga az érintett jelentette be.

    „A távozásomban két ok játszott szerepet. Az egyik az FTC jelenlegi helyzete. A csapat életképes, tud dolgozni, javult az anyagi helyzete, azonban nem tud előrelépni és nincs erősítés – kezdte nyilatkozatát a tréner. – A húzóembereknek tartozik a klub, ezek a játékosok távozni akarnak, s úgy éreztem, nekem sincs maradásom. Tudomásul kell venni, hogy a főváros nem tud eltartani egy ilyen csapatot és annyi pénzt szerezni, hogy a fejlődés töretlen maradjon.”

    „A másik ok – folytatta –, hogy 54. életévemben járok és olyan terhelést kaptam a klub és a válogatottbeli munka révén, hogy egyre fáradtabb és fáradtabb lettem.”

    Németh András még nem döntött arról, folytatja-e azt a kettős munkát klubcsapata és a válogatott élén, amit eddig, de erre – az új lehetőségek fényében – most lehetőség kínálkozik.

    „A Hypóval kötött szerződésem alapján lehetőségem van rá, hogy folytassam a válogatottnál a munkát” – tette hozzá, ezt pedig Kiss István, a magyar szövetség elnöke is megerősítette.

    A sikeredző elmondása szerint, amennyiben továbbra is bizalmat szavaznak neki a nemzeti együttes élén, akkor éves fizetéséből tíz havi bért a Hypo, két havit pedig MKSZ áll.

    A Ferencváros csapata Németh Andrással a kispadon évek óta kiemelkedő teljesítményt nyújt. Hat alkalommal nyert bajnoki címet, hétszer pedig a Magyar Kupa-győzelmet is bezsebelte.

    Tavaly a csapat EHF Kupa-győztes volt, korábban egy-egy alkalommal Bajnokok Ligája illetve BEK-döntőt játszott.

    A csapattal idén is remeklő sikeredző utódját még nem jelölték ki a klubnál.

    (nagyon remélem hogy nem a Köke lesz az!!!!)
  • Bereet
    #10241
    árulók
  • Grenzjager
    #10240
    WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR kéne már....


    mert pl.: hol a IX. kerületi önkormányzat, meg a Maglódi is megérdemelne a szájára egy kampót....
  • Csesza
    #10239
    :SSSSSSs bazmeeeg :SSS

    és viszi magával a 2 csajt is :CC