23418
  • Csesza
    #10358
    Nagy a mijénk :P
  • bmffm856
    #10357
    Nagy S. nálunk játszik :)
  • fradista91
    #10356
    Nyugi Peti, hagyjuk hogy bizonyítsanak a Srácok, nyíregy ellen úgyis lényegtelen mit játszottunk előtte, akkor és ott győzni kell!

    Ez term. nem Grenznek ment :)
  • Grenzjager
    #10355
    sárgulnak szépen a tuzsériak:


    Cséke (25.), Nagy S. (30.), Dancs B. (31.), Baka (32.)

  • bmffm856
    #10354
    íme :D
    de persze ha neadjisten nem nyernénk akkor storno az egész :)
  • bmffm856
    #10353
    ezt a meccset szerintem hozzuk, de nem szabad messzemenő következtetéseket levonni... hogy miért? index fórum Viking Kaos topikja érdekes tanulmány :)
  • fradista91
    #10352
    ...Hajrá Fradi, Hajrá Fiúk mert fő a győzelem!...
    Gyerünk srácok! Mutassuk meg hogy ha akarunk tudunk játszani.
  • Csesza
    #10351
  • mukika
    #10350
    Bartha kapott labdát a jobb összekötő helyén, majd a tizenhatos előterében keresztbe cselezett, majd 22 méterrő ballal a bal alsó sarokba lőtt. 0-1 :)
  • fradista91
    #10349
    Általában csak a gólok számát frissítik, rá 5percre már szöveg is van :P
  • Grenzjager
    #10348
    *B*A*R*T*H*A
  • Grenzjager
    #10347
    bezony, csak még nem frissített az NS...
    ki a gólszerző?
  • fradista91
    #10346
    0-1! :)
  • Grenzjager
    #10345
    objektívitás kedvéért.



    Tuzsér

    1 Nagy Z.
    3 Mező Á.
    20 Cséke
    4 Dancs B.
    21 Baka
    2 Csobán
    14 Szilágyi K.
    7 Iván
    13 Kóka
    10 Mitró
    11 Krajnc

    Vezetőedző:
    Révész Attila

    eddig helyzet csak nálunk volt, de azért betévednek a 16oson belülre a tuzsériak is.
  • Csesza
    #10344
    HAJRÁ - HAJRÁ!!!

  • fradista91
    #10343
    Hajrá, FRADI!
  • Grenzjager
    #10342
    Helyszín: Tuzsér
    Nézőszám: 3 000
    Játékvezető: Szabó Zs.
    Asszisztensek: Kelemen A., Márton Zs.

    Ferencváros

    35 Szabó K.
    9 Nagy S.
    17 Ferencz
    26 Dragóner
    27 Csepregi
    15 Bartha
    8 Lazics
    6 Lipcsei
    18 Laczkó Zs.
    55 Tököli
    20 Brettschneider

    Vezetőedző:
    Zoran Kuntic
  • mukika
    #10341
    Wolverhampton, április 21., 14.15 A hátvéd ragaszkodik Laurens Ebben gyógykezeléséhez.

    Amint már beszámoltunk róla, Gyepes Gábor közös megegyezéssel szerződést bontott az angol másodosztályú Wolverhamptonnal. A szakítás oka, hogy az egy éve sérüléssel küzdő futballista nem volt hajlandó tovább Angliában gyógyíttatni magát, a külföldi kezelésekhez pedig nem járult hozzá a klub.
    - Kitölthettem volna sérülten is a szerződésemet jövő nyárig - mondta Gyepes -, ám a lelkiismeretem nem engedte, hogy így döntsek. Ezért vállaltam a szerződésbontást, és elutazom Hollandiába, ahol az Ajax rehabilitációs trénere, Laurens Ebben kezei alatt fogok gyógyulni. Remélem, hogy minél előbb rendbe jön a térdem, és egy másik angol klubnál folytathatom pályafutásom.
    (FLV)
  • Grenzjager
    #10340
    na én is itt drukkolok majd, mert melózom.... :(((
  • gabber_saviola
    #10339
    teccik :)
  • gabber_saviola
    #10338
    még így is jó lenne
  • mukika
    #10337
    Kuntic tervezett kezdőcsapata a következő: Szabó - Csepregi, Dragóner, Ferencz, Nagy S. - Brettschneider, Lazic, Lipcsei, Laczkó - Bartha, Tököli.
  • mukika
    #10336
    neki sem, meg Rósának sem jött be, ez az angliai kiruccanás...
  • Csesza
    #10335
    de egy formánkívüli Gyepes-re is szükségünk van

    majd itt talán formába lendül...
  • skristof
    #10334
    2006 márciusa óta nem játszott első csapatban.
    szerintem visszatér a Fradiba, de eléggé formán kívül lehet.
  • gabber_saviola
    #10333
    "Gyepes elhagyta a Wolvest"

    szerintem nem jönne vissza, de jó lenne
  • gercse
    #10332
    huh, hát lehet, hogy életemben először én is kinézek egy fradi meccsre:D
  • gabber_saviola
    #10331
    :DDDDddd
  • skristof
    #10330
    ez kurvanagy :-)

    hmm és mot nézem, 30adika az hétfő, jól látom, ugye?
    mert akkor kinézek
  • Grenzjager
    #10329

    IGEN!!!


    VÉGRE VAN VALAKI AKI BEVÁLLALJA EZT !!!!!!!!!!!!!!

  • mukika
    #10328
    Tüntetők fogadták az Eb-delegációt Ferihegyen - háháhá. mondanom sem kell, hogy kik voltak. :p
  • mukika
    #10327
    [URL=http://ftc.hu/index.php?action=fansnews&nid=19397&sact=news]500 forintos jegyek a "bajnoki döntőre"[/URL] - "A vendégszurkolók részére a belépők ára egységesen 3.000 forint." visszakapják azt, amit ősszel ők műveltek velünk. :))))))
  • skristof
    #10326
    elkeserítő..
  • Grenzjager
    #10325
    A Fradiból is erősíthet a Dunaferr
    http://kezilabda.info/index.php/hazai-palya/noi/2007/04/17/a-fradibol-is-erosithet-a-dunaferr/#respond
  • banok
    #10324

    Kemenes meg....
  • Grenzjager
    #10323
    és komolyan Kemenes mit keres az U20-as válogatottban? ...
  • Grenzjager
    #10322
  • mukika
    #10321
    Megtartotta az első edzését a Ferencváros új szakmai stábja. Zoran Kuntic elmondta, voltak olyan játékosok, akiknek a hozzáállásával nem volt elégedett, míg Dragóner Attilát pozitív példaként hozta fel.
    - Úgy engedtük ki a játékosokat a pályára, hogy dolgozzanak úgy, ahogyan azt eddig tették - mondta Kuntic. - Az edzés után azonban elmondtam nekik a tapasztalataimat. Voltak olyan fiatalok, akiknek a hozzáállásával nem voltam elégedett. Hét olyan futballista van az első csapat keretében, akikkel ifiben bajnok lettem, ami 12 év után sikerült a Ferencvárosnál. Megmondtam az egyiküknek, akinek a nevét nem szeretném elárulni, hogyha nem változtat a délutáni tréningre, akkor kiteszem az első csapatból. Példát kellene venniük Dragóner Attiláról, aki az edzésen is tiszta szívvel hajtott, annyiszor csúszott be válogatott játékos létére, mintha egy tétmeccset játszana. Ő legalább megizzadt a tréningen, míg voltak olyanok, akik nem. Az nem elég, hogy fiatal vagyok, felveszem a Fradi-mezt, ezáltal Istennek képzelem magam, kimegyek a pályára, biztat legalább nyolcezer szurkoló, és ennyi már elég is ahhoz, hogy megnyerjük a meccset. Itt alázatra van szükség. Aki ezt nem díjazza, vagy nem tudja, hogy mit jelent, annak nincsen helye a Ferencvárosban.
    Kuntic elmondta még, hogy a meccseken, a betömörülő védelmek ellen a széleken kell kombinatív támadásokat vezetnie a Ferencvárosnak, fel kell vállalni az egy az egy elleni játékokat, valamint a váratlan megoldásokat, cselsorozatokat.
    - A Fradi helyzete túl van dramatizálva - folytatta Kuntic - Még mindig mi vagyunk az elsők, és a játékosok tudnak futballozni. Vannak, akik ezt a nagycsapatban, vannak, akik az ifiben, vagy ősszel bizonyították be. Reális a célkitűzés, igenis bajnoknak kell lennünk.

    nb1.hugy



    „A Fradi mez sem fut magától”
  • mukika
    #10320
    Kuntic: Máris volt, ami nem tetszett - ezt érdemes elolvasni. Kuntic az isten számomra ezután a nyilatkozata után. ez kell ide!!!!!!!!!!!

    Ifj. Bene: A munkám alapján ítéljenek meg! - "hogy egy rivális csapathoz kötődöm" . reméljük ez év végére változni fog. :)
  • Csesza
    #10319


    HATALMAS!!!