23418
  • gercse
    #10682

    csak a mondat első fele jöjjön be, nagyon kell
  • fradista91
    #10681
    Ha úgy alakul hogy buktok, (és mi nyerünk minden meccset) biztos lehetsz benne 16án annyi góllal verjük a Baktalórántházát amennyi bőségesen elég ahhoz hogy feljussunk.

    Hajrá FRADI!
  • McFrost
    #10680
    Tökölivel mi lesz?
  • isi
    #10679
    azonos gólkülönbség után jön az hogy a több lőtt gól utána kevesebb kapott gól utána egymás elleni eredmény ami nekünk jó mert idegenben lőtt góllal nyamynam
  • Oncsi
    #10678
    Világosabb a napnál is elba**tuk:S
    Nyiregyháza hoz legalább egy X-et mi meg ynerjük emccseinket azonos pontszám.. ugye egymás elleni eredmény (0-0,1-1) nem dönt igy utánna a gólkölünbséget nézik,amiben kellene azért javitanunk és megsziorni elelnfeleinket !!
  • Csesza
    #10677
    Fradi:
    1.|||BÉKÉSCSABA(16)-FTC||| - az elmaradt meccs
    2.FTC-KAZINCBARCIKA(11)
    3.BUDAFOK(15)-FTC
    4.FTC-BAKTALÓRÁNTHÁZA(12)

    Nyíregy:
    1.NYÍREGYHÁZA-SZOLNOK(3)
    2.MAKÓ(10)-NYÍREGYHÁZA
    3.NYÍREGYHÁZA-VECSÉS(8)

    *gyengébbek kedvéért a zárójeles számok azok az ellenfelek bajnoki helyezései

    Tabella:
    1. Nyíregyháza 27 18 8 1 64 - 23 62
    2. Ferencváros 26 16 9 1 60 - 19 57

    mivel én most nagyon optimista vagyok (ennyire nem nagyon szoktam lenni) ezért ez alapján én bízom abban, hogy mivel a Nyírségi csapat ugymond jobb csapatokkal játszik, egyszer sztem megbotlik és akkor nekünk csak az ugymond gyengébb csapatok ellen kéne hoznunk a kötelezőt
    bízom abban, hogy a Szolnok megszivatja majd a Nyíregyházát hazai pályán...
    jah meg annyi kérdésem lenne, hogy itt azonos pontszámnál és gólkülönbségnél az egymás elleni eredmény vagy esetleg a több lőtt gól számít?

    én még mondjuk attól tartok, hogy esetleg a vidéki csapatok összefognak a nagy pesti csapat ellen és így a nyíregy ellenfelei esetleg leadják a meccseket :S
  • mukika
    #10676
    hosszú hétvégét Balatonon töltöttem, erősen gondolkoztam, hogy vasárnap kora reggel elindulok vonattal miskolcra és utazok 9 órát... hát nem bántam meg, hogy nem mentem el. legalább láthattam a kézilabdát, és örülhettem a lányoknak. foci meg no comment. ennek annyi.
  • banok
    #10675
    én valahogy nem tudok nevetni... :(
  • gabber_saviola
    #10674
    hol vannak a támadók? :O
    komolyan ez egy vicc
  • Bereet
    #10673
    sajna ismét nb2 :(
  • banok
    #10672
    úgy néz ki felesleges lesz az a licenc
  • gercse
    #10671
    rossz belegondolni is..., nem akarok jövőre is...ááá
  • Gabe18
    #10670
    Hát ja,ha szerdán a B.csabát meg is verjük,már akkor is -2 pont.Várhatjuk hogy a Nyir bukjon valahol... Lehet hogy msot ment el...
  • Tojesz
    #10669
    Jövőre MTK elleni rangadót akarok látni fiúk, nem Bőcs ellenit, úgyhogy húzzatok bele!
  • fradista91
    #10668
    A rohadt életbe.
    16án K-L szektor koncert egyes játékosaink bordáin.

    Remélem sokan leszünk...
    Még mindig nem hiszem el...
  • gercse
    #10667
    buktuk az első osztályt?
  • gercse
    #10666
    nem igaz, hogy nem bírunk egy kib. gólt lőni
  • fradista91
    #10665
    Fradi-Tábor Diósgyőrben... Remélem a meccs végén örömtelibb képet sikerül majd elkapni.
  • fradista91
    #10664
    51. perc: Tököli cselezgetett, majd megeresztett egy löketet, ám 16 méterről a léc felé tüzelt.

    Gyerünk Töki!
  • fradista91
    #10663
    Második játékrész!
    MINDENT BELE!
  • fradista91
    #10662
    Félidő...
    A haverom üzeni Diósgyőrből:
    0-0 az eredmény, a meccs lószart sem ér!
    Fradidrukker Fórum
  • fradista91
    #10661
    39. perc: FTC fölény, de meddő...

    Ideje gólra váltani a fölényt, SRÁCOK FELSZÁNTANI A PÁLYÁT!
  • fradista91
    #10660
    Fél óra elteltével 0-0...
    Ősszel se ment valami jól, de nemigaz hogy nem ad lendületet ennek a Csapatnak hogy a lányok megnyerték a bajnokságot!

    KÜZDENI KELL, CSAK FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #10659
    30. perc: Siróczki próbálkozott a jobb összekötő helyéről, 23 méterről, Kemenes biztosan ölelte magához a játékszert.

    Kemenes :O
    Kezd belejönni :)
    El ne kiabáljam :S
  • fradista91
    #10658
    27. perc: Alábbhagyott az iram, most hosszabb időt is el tudott tölteni az FTC térfelén a Bőcs.

    Remélem az a hosszabb idő 1-2 perc volt...
  • gercse
    #10657
    hajrá, kell a 3 pont
  • fradista91
    #10656
    A Ferencváros tartja kézben az összecsapást, a bőcsiek jobbára védekezésre kényszerülnek.

    Be már beszorítottuk őket, márcsak felkéne törni a védelmüket.
    Gyerünk Srácok! MINDENT BELE!
  • fradista91
    #10655
    15. perc: Több apróbb szabálytalanság is történt, majd Tököli ziccerét fogta Matkó, aztán még ebből az akcióból Lipcsei emelt a felső lécre.

    Nyomnak a Srácok, TÁMADÁS!
  • bmffm856
    #10654
    Mravikova gólja után felrobbant a stadion. majd ha érdekel valakit megpróbálkozom egy részletesebb elemzéssel, de ez most még nem menne :) :)

    BAJNOKCSAPAT!
  • fradista91
    #10653


    Élőkép :))
  • fradista91
    #10652
    Még így tvn keresztül is hátborzongató volt nézni :)
  • fradista91
    #10651
    Nincs mit :)
    Van még nson is közvetítés, de nem szeretek 10 percet várni az eseményekre :P

    Remélem Borsod online gyorsabb :S
  • bmffm856
    #10650
    hihetetlen milyen meccs volt. nem emlékszem rá hogy jutottam be a pályára... :D :D

    BAJNOKCSAPAT! MERT TÉNYLEG TI VAGYTOK A LEGJOBBAK LÁNYOK!
  • gabber_saviola
    #10649
    köfi
  • fradista91
    #10648
    Borsod Online

    Én spec itt figyelem :)
  • gabber_saviola
    #10647
    valami adja a meccset?
  • fradista91
    #10646
    Bőcs-Ferencváros
    Diósgyőr, 17:30

    Matkó - Vágó, Martis, Susak, Molnár - Siróczki, Irhás, Zimányi, Szakszon - Urbin, Fekete

    Kemenes - Bognár, Dragóner, Nagy S., Nagy J . - Lipcsei - Laczkó, Lazics, Buz - Jovánczai, Tököli

    Hajrá FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #10645
    Szerintem voltak Erdélyi Fradisták, FradiDrukkeren is lehetett olvasni érkezésükről :)
  • fradista91
    #10644
    MERT TI VAGYTOK A LEGJOBBAK EZ TITEKET DÍCSÉR, HÁT GYERÜNK LÁNYOK HARCOLJUNK A BAJNOKI CÍMÉRT!
    KÜZDENI KELL, CSAK FERENCVÁROS!
  • Csesza
    #10643
    talán Erdély-ből is voltak itt szurkolók, vagy csak ezzel az "Erdélyi Fradisták" sállal előttük tisztelegtek?!