23418
  • Zenszkij
    #10724
    Jah, egyébként annak tényleg semmi értelme nincs, hogy feljutunk és 12. lenne a csapat, de ne felejtsük el, hogy becstelenül ejtettek ki minket az nb 1-ből. Retves Kisteleki mega a maffiabandája.
  • mukika
    #10723
    miért ilyen későn ébrednek fel a srácok??? ősszel ezzel a barcikával is ikszeltünk... egy szar orosháza 4et rúg a bőcsnek... sorolhatnám tovább. valahogy nem tudok örülni.

    viszont a mai kiírásokat adom:

    "1: "HISZEK EGY HAZÁBAN, HISZEK EGY ISTENBEN, HISZEK EGY ISTENI ÖRÖK IGAZSÁGBAN, HISZEK MAGYARORSZÁG FELTÁMADÁSÁBAN! ÁMEN!

    2: IGAZSÁGOT MAGYARORSZÁGNAK! NEM FELEJTÜNK! (lehet nem szószerint így van..)

    3: INÁBB ÉVEKIG TISZTESSÉGBEN NB2, MINT BECSTELENÜL ELSŐOSZTÁLY! MEGVÁSÁROLT NB1 SOHA!!!"


    és azt is adom, hogy a Simon Tibor díjat senki nem kapta meg idén a felnőtt csapatból.
  • bmffm856
    #10722
    az nem is kell de elhúzhatnál innét a kékeres (értsd: kékvizű patak) Tirpákiába...
  • Csesza
    #10721
    SZÉP VOLT FIÚK!!!

    csak a nyíregy végre x eljen egyet :SSS
  • Kaplan
    #10720
    Nem szorulok rád, srác. ;)

    ON
  • Zenszkij
    #10719
    Nah nyertünk gyönyörűen, habár a második félidőben leült a meccs. Remélem a Nyíregyháza megbotlik Makón, kint leszek, szurkolok helyben helyettetek is !!!!!!! Hajrá Fradi, megtisztulást!!!
  • Solt
    #10718
    nem ismerem az előzményeket, de azért a humora jó a srácnak!
  • Kaplan
    #10716
    Elég higgadtan, és inteligensen mondták el neked, hogy mit szeretnénk a jövőben veled kapcsolatban ebbe a topikban, nem? :)
  • Bereet
    #10714
    4:0 egyenlőre
  • fradista91
    #10713
    Azt sajnálom viszont hogy egy bőcs ellen (elnézést a bőcsiektől) miért nem lehetett kihasználni az efajta szabadrúgás kombinációkat :(
  • fradista91
    #10712
    Vezet a Ferencváros!
    Lipcsei Péter végzett el szabadrúgást a bal oldalról, középre ívelését követően Horváth Dávid hat méterről csúsztatott a kapu jobb oldalába. 1-0

    GÓÓL! :)
    HAJRÁ FRADI!
  • Csesza
    #10711
    a vidéki csapatok ugyis leadják a meccseket, ugyse engedik, hogy egy fővárosi csapat legyen a bajnok...
  • Zenszkij
    #10710
    Ezekből az emberekből a felének semmi köze a focihoz, takarodjanak már a hozzá nem értő más szakosztálybeliek. Ennyi erővel én is lehetnék az új elnök. Hajrá Fradi, megtisztulást!!!!!!!
  • Zenszkij
    #10709
    Makón az a hír járja, hogy a Fradi 3 millát ad, ha elkapják a Nyíregyházát :D. Az várható volt, hogy a Szolnok leadja....Nagy bunda itt már minden, higyjétek el, ha a Juve bundázik, sztetek ezen a szinten mi mehet? :DDDD LOL Hajrá Makó, ide süllyedtünk, szurkolunk a Makónak HAHAHA, szegedi vagyok, kimegyek a meccsre kolomppal.
  • Kaplan
    #10708
    Nyíregy Szolnok ellen hozta... Egyre csökken az esély, viszont a remény hal meg utoljára.
  • mukika
    #10707
    csak a makó, csak a vecsés. makón mindenki fradista, vecsés pedig 7 meccs óta veretelen... különben jön a halál.
  • Grenzjager
    #10706
    Megválasztották a Ferencváros új elnökségét
    Hongkongi kézbe kerülhet a klub
    2007. május 31. 17:16


    MNO
    Közgyűlés tartott ma a Ferencváros. Ezen a klub elnöke, Dámosy Zsolt beszámolója után nyilvánossára került, hogy három céggel áll kapcsolatban a vezetés, mindegyik komoly érdeklődőnek tűnik. Ebből egyiket, egy hongkongi céget az FTC Zrt. megvásárlása érdekelné.
    • Dámosynak nem tetszik az FTC új vezetése


    Dámosy hozzátette, ő elvileg megállapodott arról a céggel, hogy azok megvásárolnák a zrt. részvényeinek 80%-át, és rendeznék az adósságot, természetesen ezt jóvá kellene hagynia a klubnak is.

    Azt a jelenlegi elnök nem mondta ki egyértelműen, melyik földrajzi területről érkezne ez a vállalat, de a jól értesültek szerint ez lehet a korábban már rebesgetett hongkongi cég.

    Az elnök megemlítette a másik két céget is, akik - beszámolója szerint - csak az ingatlantenderben vennének részt. Egy hazai cég az elsőszámú jelölt, amely az FTC-vel karöltve indulna el a pályázaton és szó van egy angol érdeklődőről is. - zárta szűkszavú mondanivalóját Dámosy Zsolt.

    Megválasztották az új elnökséget

    Az közgyűlés vége fele megválasztották az egyesület új elnökségét is.

    Az elnökség névsora:
    Balogh Ákos, Dámosy Zsolt, Hermány Csaba, Jakabházy László, Kassai György, Kruj Iván, Rieb György, Sipos Jenő, Takács Tibor, Maglódi Lajos, Sike András (utóbbi két személyt a Sportigazgatóság delegálta), Albert Flórián (tiszteletbeli elnök).

    Valószínűleg hétfőn dől el, hogy ki lesz a klub elnöke.


    Lezajlott az FTC első közgyűlése, amelyen a klub tagjai döntöttek az elnökség összetételéről. Az új elnököt az elnökségbe bekerült tizenkét tag közül választja majd ki a testület hétfőn.

    Az eddigi elnök, Dámosy Zsolt is tagja az új elnökségnek, de elmondása szerint nem biztos, hogy a továbbiakban is elnök akar lenni.

    - Tiszteletben tartom a szavazás végeredményét, de ez nem jelenti azt, hogy elégedett is vagyok azzal - mondta az elnök a 100%Fradinak. - Azért vagyok csalódott, mert nem úgy alakult az elnökség összetétele, ahogyan én azt a leghatékonyabbnak láttam volna. Bekerültek olyan tagok, akik az elmúlt hónapokban nem dolgoztak eleget a Ferencvárosért, nem kerültek viszont be olyanok, akik az elmúlt hónapokban részt vettek a közös munkában. Saját szerepemről elöljáróban annyit, hogy a negyedik legtöbb szavazatot kapva kerültem be az elnökségbe, ami körülbelül megfelel annak, amit vártam. Bár tagja vagyok az elnökségnek, de egyáltalán nem biztos, hogy a továbbiakban is elnök akarok lenni. Még alszok rá egyet, hogy van-e értelme így elvállalni a feladatot, ha engem kérnek fel, de a fentebb elmondott okok miatt egyelőre közelebb állok ahhoz, hogy nincs.
  • bmffm856
    #10705
    köszi! :)
    egy kávé és nekiállok...
  • mukika
    #10704
    itt olvasgass...
  • bmffm856
    #10703
    nézte valaki a Sport 1-en a Zuhanyhíradót? Dámosy beszélt telefonon és nem igazán tudom értelmezni miről beszélt. illetve ahogy meg tudom, úgy nem akarom...
    mi történt ma amiről lemaradtam?
  • bmffm856
    #10702
    ez hogy a Sheffield United beszáll ez milyen pozitív ill. negatív következményekkel járhat?
  • Oncsi
    #10701
    Dámosy Zsolt elnök a Ferencváros csütörtöki közgyűlésén több, megállapodás közeli ügyről is beszámolt: egy hongkongi cég 80 százalékos tulajdonrészt szerezne a futballcsapatot működtető Zrt-ben, s átvállalná a gazdasági társaság és a klub összes tartozását. Hasonló a helyzet egy magyar ingatlanfejlesztő céggel is, megállapodás esetén az FTC-vel közösen pályázna a kiírás előtt álló pályázaton. A Sheffield United pedig „bejelentkezett” a zrt. irányítására. A három szerződést már aláírták, de ezt el kell fogadnia a klub új elnökségének is, csak abban az esetben lép érvénybe.

    Bővebben:www.nso.hu
  • Grenzjager
    #10700
    ..eddig ők vártak arra, hogy bukjunk, most mi várunk arra, hogy bukjon a szpari, remélem mentálisan nem bírják, és vkivel (mondjuk a Szolnok) min. leikszelnek, és minden oké...
  • Csesza
    #10699
    0-4

    Szép Volt Fiúk!

    az első félidő az nájszos volt a 2.al ellentétben, de lényeg a nagy gól arányú győzelem :)
  • Csesza
    #10698
    minden más top bajnokságban tv-s meccsek vannan és 3meccsenként van nem megadott gól és mégis ott vannak

    ennek ellenére persze nem védeni akarom a bírokat...
  • gercse
    #10697
    szép volt fiúk, csak így tovább, legalább így kell nyerni minden meccset
  • Golyo69
    #10696
    én azt akartam írni hogy legalább ne TV-és meccsen csinálnának ilyet :D
    ahol sokan látják mit művelnek a magyar bírók!! :(
  • fradista91
    #10695
    Fél percre megyek el és 3-0 :))))

    HAJRÁ FRADI! MERT TI VAGYTOK A LEGJOBBAK...!

    ui: a szomorú az egészben hogy az első félidő végéig van gépterembe helyem :C
  • bmffm856
    #10694
    :SDA:SDASDASDASDASd
  • bmffm856
    #10693
    közben 3-0-ra vezetünk :)
  • bmffm856
    #10692
    te figyu nyiss egy nyíregy topikot ha annyira akarsz, de kérlek, a jövőben hanyagold már ezt a topikot. köszi.
  • Gabe18
    #10691
    Ha nem tv-s meccs,akkor én hogy látom a tv-ben?
  • Golyo69
    #10690
    hát lol....érvényes gólt nem adnak meg a csabának....de legalább nem tv-és meccsen ...:S pff szánalom ...
  • fradista91
    #10689
    Lipcsei Péter emelt a jobb oldalvonal mellől a másik oldalon érkező Csepregihez, aki az alapvonaltól visszafejelt középre, az érkező Tököli lyukat rúgott, de a labda a mögötte álló Bartha László elé került, aki ballal 13 méterről laposan lőtt a kapu közepébe. 0-1
  • fradista91
    #10688
    NSO nézőszám: 7000!

    Remélem igaz, és legalább fele Fradista :P
    Gyerünk srácok, Küzdjetek értünk most!
  • fradista91
    #10687
    GÓL! :)
    BARTHA :P
  • fradista91
    #10686
    Sikerült kollégiumi nethez jutnom (ami azt jelenti hogy 1 oldal/1perc :S) online legalább nyomon követhetem a Fiúkat békéscsabán.

    Hajrá Fradi, MINDENT BELE! GYŐZNI KELL!
  • Oncsi
    #10685
    Nincs Mese,Hozni a meccseinket és Nyiregyháza meg legalább egyszer bukjon !!!Szegény Szpari kifogott minket,ha nem lennénk akkor nyugodtan feljuthatnának tölem,de most NEKÜNK KELL !!!
  • isi
    #10684
    aha.
  • Csesza
    #10683
    nemtok róla semmi infót :S