23418
  • Kaplan
    #10764
    Ki az a 'hozzánk'?
  • McFrost
    #10763
    Tököli valszeg hozzánk fog jönni
  • Csesza
    #10762
    Balog sérűlt volt...
  • Grenzjager
    #10761
    Az uccsóra kimegyek, de nem józanul. Csak úgy röhögni a szemeten.... Aztán egy darabig én se járok majd focira... majd mittomén alapon vmi lesz...

    Tatabányán egyedül a Nagy fivérek meg Buz volt jó (érdekes, hogy Buz-nak miért nem hosszabítják meg a szerződését).

    Nem értem Balog és Lazic mellőzését sem. Ok-ok fiatalítás, de ha nincs fiatal, akkor jó az a rutin is, ha már egy nb3-as budafok ellen sem megy. Mindenesetre Kunticot sem értem...

    Azt sem értem hogy miért vádolja bundával a Szparit, hiszen a szpari 1-1-et nyomott a makóval... (lehet hogy csak így áláczza?? :P )

    Azt pedig hogy a vasárnapi pihenő nap után miért nincs hétfőn edzés legfőképpen nem értem...

    De egyszer majd úgy is edzenetek kell mosolygós, beintegetős kisfiúk....

    sajtó: Laczkó Zsolt,Bartha László,Jovánczai Zoltán,Tököli Attila,Balog Zoltán,Bognár Zsolt távozhat

    Lipcsei valeszeg visszavonul....



    HOL A CSAPAT ????????????????????

  • fradista91
    #10760
    ,,de ha ne adj Isten véletlenül megnyerjük ezt a bajnokságot, akkor sem fogom megünnepelni az tuti."

    Remélem ezt mindenki tényként könyvelte el magában.
    Ezek a játékosok (?) nem érdemelnek egyetlen jóindulatú tapsot sem (tisztelet a kivételnek!), nemhogy ünneplést.
  • mukika
    #10759
    szánalmas volt a tegnapi nap... mindent megtettem, hogy láthassam a meccset, hogy szurkolhassak, erre (ismét) ezt kapom/juk meg a játékosoktól. erősen gondolkoztam, hogy egy jó darabig nem megyek meccsre ezek után, de ezt gyorsan ki is vertem a fejemből. lesz ami lesz, én ott leszek. de ha ne adj isten véletlenül megnyerjük ezt a bajnokságot, akkor sem fogom megünnepelni az tuti.
  • fradista91
    #10758
    Én ott leszek, szívesen összefutnék veletek ha úgy gondoljátok...
    Peti te is jelezz valahogy, mert akkor megkéne beszélni hol találkozzunk.

    KÜZDENI KELL, CSAK FERENCVÁROS!
  • banok
    #10757
    Budafok-Ferencváros összefoglaló videó itt
  • Láma!
    #10756
    na most komolyan!:D
    én kimegyek! legalább élöben látjuk a dolgokat, meg érdekelnek milyen rigmusok, meg feliratok lesznek....:((
  • gabber_saviola
    #10755
    ezekért? ki persze :Dddddddddd
  • Láma!
    #10754
    kimegyünk az uccso fordulora?
  • gabber_saviola
    #10753
    szép lesz jövőre is az NB II :(
  • Csesza
    #10752
    a Fradi meccs vége előtt mondtam fateromnak, hogy figyeld meg, most a nyíregy is x-elni, és lőőőn...

    :SSS
  • gabber_saviola
    #10751
    va**anculo
    nem igaz, hogy egy Budafokot nem lehet elverni :(
  • gercse
    #10750
    az..., ilyenkor robbannék
  • Gabe18
    #10749
    Vége is 1-1...Ha ma nyertünk volna,a kezünkben lenne a feljutás.Igy most marad a csodában bizás...
  • Gabe18
    #10748
    Közben Makó-Nyir 1-1 ,5 percel a vége előtt...

  • fradista91
    #10747
    Én egyet tudok biztosan: nyáron elmegyek dolgozni, befizetem a tagságit, és amint tehetem elmegyek a mérkőzésekre, a FERENCVÁROSért, nem ezekért.

    Két szót ismerek, mindig és soha: KÜZDENI MINDIG, FELADNI SOHA!

    Két szót ismerek, mindig és soha: FRADISTA MINDIG, újpesti SOHA!
  • Gabe18
    #10746
    Kíváncsi vagyok jövőre mi lesz.
    Mert a nagyszerű "sztár" játékosainknak biztos nem lesz kedve még egy év NB2-höz.
    És bár ezek is annyit tudnak amennyit,nem tudom jövőre honnan varázsolunk össze egy olyan csapatot ami esélyes lesz a feljutásra.
    Azt kár is elkezdeni hogy "majd jönnek a lelkes fiatalok" ,mert azok is olyanok amilyenek.
  • Csesza
    #10745
  • fradista91
    #10744
    Ennyi.
    Nagyon jól jellemezhető a csapat az utolsó percekben elhangzott rigmussal:
    egyszerűen senkik vagytok.

    És nem itt buktuk el a bajnoki címet, az egész tavaszra jellemző hozzáállással, a fejekben veszítettünk. Nem tudom miért kell nagyobb motiváció annál hogy megmutassuk ország/világ előtt helyünk van az nb1ben, nem tudom miért kell nagyobb motiváció mint 15ezer ember, zsúfolásig megtelt vendégszektorok melyekben a Tábor hazai hangulatot teremt.
  • Solt
    #10743
    Sajnos ennyit tudunk mentálisan, a válogatottnak ugyanez a nyűgje... fosnak, hogy nem sikerül, ez jár folyamatosan a fejükben, és addig gondolnak rá, míg a gondolat teremtő ereje meghozza az eredményét...
  • Kaplan
    #10742
    Hát fiúk, ez annyira, de annyira szánalmas volt. Hogy... most megyek és focizok 6-8ig... És kiteszem a lelkem az ideiglenesen összeválogatott csapatért, ti meg senkiházik menjetek számolgatni a pénzeteket!
  • isi
    #10741
    de legalább izgalmas volt
  • gercse
    #10740
    marad a másodosztály....
  • Kaplan
    #10739
    Az NBII tökutolsó csapatával ilyen meccset játszani.. Lehet, hogy hülyén hangzik, de szerintem még az SG összeválogatott csapata is megverné őket...
  • banok
    #10738
    HAJRÁ FRADI!!!!!!!!
  • ForzaInter
    #10737
    5 a rendes játékidőből:)
  • Kaplan
    #10736
    Aki látja a meccset... Hány perc van még? Nem tudom NSO mennyivel van lemaradva.
  • ForzaInter
    #10735
    eza Lipcsei:D
  • Gabe18
    #10734
    2-2...
    Hát ez kész.Ezek ahányszor eljönnek a kapiug az mind ziccer...
  • ForzaInter
    #10733
    2-2
  • Gabe18
    #10732
    Ezeken már nem tudom ki fog segiteni.Vicc hogy a védöként felfutkosó Buz a legveszélyesebb emberünk.

    Na gól....
    Végre.Tököli.
  • Kaplan
    #10731
    Na már most, ha Budafokon (vagyis Tatabányán) vesztjük el ezt a csatát az első helyért, akkor Isten segítsen a csapaton...
  • ForzaInter
    #10730
    1-1
  • Gabe18
    #10729
    42. perc 1-0 ide Buz szöglet utáni fejeséből.
  • fradista91
    #10728
    Egy 6os jól mutatna (kedvenc számom :))
    Makó pedig x-elni fog ha Isten is úgy akarja!
  • Gabe18
    #10727
    Várjuk a "Makói csodát"...
    Amugy remélem a tökutolsó Budafokot csak bedaráljuk valahogy.
  • fradista91
    #10726
    Budafok - FERENCVÁROS
    Tatabánya

    "Hazaiak":
    Dombai, Szigeti, Nagy A., Hacker, Kővári, Lázár P., Schmatovich, Füzi K., Rétsági, Ujhegyi, Sipos Á.

    Fradika:
    Kemenes - Bognár, Nagy J. , Dragóner, Buz - Bartha, Nagy S., Lipcsei, Laczkó - Tököli, Horváth.

    Remélem a mérkőzés után nem csak ideiglenesen kerülünk az első helyre.
    KÜZDJETEK ÉRTÜNK MOST!
  • banok
    #10725
    Rieb György lett a Fradi elnöke.