23418
  • gabber_saviola
    #10804
    :DDDDDDDDdd
  • Kanál
    #10803
    okes pirlo :DD
  • gercse
    #10802
    na hát annyit be kéne álldozni, csak anyám engedjen el:D, azt hiszem holnap meg szombatig csak tanulni fogok:D
  • gabber_saviola
    #10801
    ha rendes árak lesznek, akkor a kapu mögé 500 asszem, a vip melletti másik oldalon 1100, középen asszem 1400.
  • gercse
    #10800
    mondjuk nekem kedden érettségim lesz, de most belehúzok, meg egy meccse nem egy nap:D
  • gabber_saviola
    #10799
    mostmár akkor összefutunk :P
  • gercse
    #10798
    mennyi a jegy?:D
  • Kanál
    #10797
    úgy néz ki én is ott leszek >\
  • gabber_saviola
    #10796
    miért nem jössz ki? látod mennyi esgés ott lesz
  • Zenszkij
    #10795
    Én se hinném, illetve remélem hogy nem bundázik, de akkor mi a francé nem tudunk megverni egy Budafokot? Két gólt kaptunk....sírtam a fájdalomtól.
  • Csesza
    #10794
    szvsz Lipcsei az aki nem bundázná meg egy FRADI meccset...
  • Zenszkij
    #10793
    Gondolatban én is ott leszek azért.
  • Zenszkij
    #10792
    Nem vonnak le pontot a Nyíregyházától, 500ezret kell fizetni büntetés gyanánt. Szerintem ez így korrekt. Tetü játékosaink csúrták ezt el. Lipcsei öt méterről nem jobbal, hanem ballal lőtt mellé elég feltűnően. Nevetséges.
  • gabber_saviola
    #10791
    akkor ott talizunk, viszek egy Lámát :ASDasdasdasdasdsad
  • Csesza
    #10790
    jolvan, azért a műbalhéért amit ott keltettek a nyíregyháziak, kb. ennyi büntetés jár...
  • Gabe18
    #10789
    Nb1.hu

    "A Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottsága mai ülésén az alábbi határozatokat hozta.
    A testület a Makó - Nyíregyháza mérkőzésen történt szurkolói rendbontások miatt a makói sportszervezetnek a soron következő hazai bajnoki mérkőzésén a rendezői létszám tíz fővel történő felemelését, egy szövetségi ellenőr fogadását és az eljárás költségeinek viselését írta elő. A grémium a Nyíregyháza Spartacus sportszervezetet 500 000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezte.
    "

    A szokásos nevetséges itélet.A keménykedés,"most aztán rendet teszünk" elvek csak addig éltek amig a Fradit kizárták,azóta ugyanaz mint addig...
  • fradista91
    #10788
    Gabber, Láma, Taki, Peti... ki jön meccsre? :|
    Én a székház előtt leszek 17 órakor.
  • mukika
    #10787
    Laczkó napokon belül aláírhat a PAOK-hoz

    18 órakor játszunk a Baktalórántházával
  • isi
    #10786
    kacsa.
  • isi
    #10785
    való igaz. sziky gyula elég pénzes ember többis van ott mint párszáz millka. am. sajnálni is lehet a fradit mert hát egyszer régen sok örömet okozott az országnak.. márameg szétszarták a sok puller elnök...
  • gabber_saviola
    #10784
    jaj nemár Buksi, nem menj el :(
  • mukika
    #10783
    Laczkót viszont vinné a PAOK
  • mukika
    #10782
    Rieb: Az angol befektető azonnali bajnoki címet várna el - "Az angolok nem titkolják, nagyon komolyan szeretnének részt venni a zRt. működtetésében is. Amikor elkezdtük az egyeztetéseket, akkor még élen állt a csapat, és már akkor megfogalmazódott a részükről, hogy egy éven belül az élvonalban azonnal bajnoknak kell lenni, aztán pedig komoly áldozatokra lennének hajlandóak azért, hogy a csapat megcélozza a BL-be jutást. Tudom, a jelenlegi helyzetben távolinak tűnhet mindez, de az angolok egyértelműen leszögezték, hogy ők ezt szeretnék elérni."
  • gabber_saviola
    #10781
    Láma, szerintem kimegyünk :)
  • Zenszkij
    #10780
    Szívós is jól lenyulta a Fradit. Hol a BL pénz, amiből legalább tíz évre meg lehetett volna alapozni egy ilyen szintű magyar klubbot!!
  • Grenzjager
    #10779
    a szemétség hogy furulyás meg ináncsy vígan éli az életét...

    egyelőre
  • Zenszkij
    #10778
    Bunda az egész, higyjétek el. Rengeteget kaszálhattak egy ilyen x-el a Budafok ellen. Elszomorít, hogy ide süllyedt a kedvenc klubbom. Nem azt mondom mindenki, de bizonyos játékosok tuti bundáznak. Nyíregyházán több száz millió van, ők hosszú távra terveznek. Nekünk mink van, a tartozás, a telek meg egy nagy xar keret. Ezzel kár is feljutni.
  • Grenzjager
    #10777
    kacsa lesz....

    amúgy se érdemelnénk meg
  • gercse
    #10776
    valahogy fel kell tornászni a fradit :D
    nem igaz hogy erőből nem ment..., nem hiszem el...
    ha feljutunk akkor a fél ország minket fog utálni
  • Grenzjager
    #10775
    keresem ezerrel a híreket egyelőre semmi, csak a myvip


    lehte h kacsa....

    pedig....acasdfasdf
  • Grenzjager
    #10774
    PONTOT VONHATNAK LE A SZPARITÓL A MAKÓI BALHÉ MIATT!!!

    Rádió mondta ma dönthet az MLSZ.
  • Oncsi
    #10773
    pontosan
  • gabber_saviola
    #10772

    [egyetért]
  • Grenzjager
    #10771
    lehet nézni bárhonnan is, megvette a Szpari vagy nem vette meg, de ezt a zöld-fehérben játszó játékosok k'ták el, nem is kicsit...

    Ha meghal a Fradi foci (ha egy időre is) akkor azt nem a Szpari nyírta ki...

    hanem:
    - furulyás
    - ináncsy
    - Cashteleki
    - mészöly család

    és az ezekhez tartozó slepppppp
  • Zenszkij
    #10770
    2-2.......Rohadt maffia. Mekkora bunda volt az egész. Szemétládák, az osztrákoknál mér nem lehet fogadni magyar meccsre, vajh miért? Egy két játékos tuti bundázik, Buz első góljánál csak Buz örült....Ez olyan mintha a Ferencváros lenne az egyik legszebb korsó a világon, amibe mondjuk Heineken lenne való, de most csak poshadt víz van benne. Ki kéne önteni és beletölteni valami értékeset. Megtisztulást, takarodjanak a bundázók stb szmét senkiháziak, akik tönkretették és teszik a klubot még ma is !! Azt hallottam Buztól meg akar szabadulni a klub, az egyetlen aki még hajtott is. Szegény Lipcsei, hogy ezt meg kellett érnie. Hajrá Fradi, történjen már csoda, rohadt piócákat kéne végre lerázni, kirúgni (sajnos alig maradna valaki)!! Elnézést, ha egy kicsit elragadtattam magam.
  • Kaplan
    #10769
    Megnyugodtam :)
  • Csesza
    #10768
    vannak olyan megnyilvánulásai ami számomra sem szimpatikus, de Fradinak szüksége volt rá, van rá, és lesz is rá...

    sejtettem, hogy ha nem jut fel a csapat akkor a "húzóemberek" 90% elmegy majd, és gondoltam, hogy Lipcsei nem bír ki még 2évet, hogy megvárja míg felkerűl a csapat az nb1-be :S
  • mukika
    #10767
    [URL=http://ftc.hu/index.php?action=fansnews&nid=19931&sact=news]"A Ferencváros számítana Buz játékára"[/URL]
  • Kaplan
    #10766
    Értem. Hát ez van.. Úgy sem volt szimpatikus, de ha az egész csapat elmegy, akkor abból nagyon nagy bajok lesznek... BuZ-t nem értem miért küldik el, az utóbbi meccseken rajta láttam a küzdeni akarást egyedűl. Nem az én tisztem eldönteni ki megy, és ki marad, de nagy butaságot csináltak az elküldésével.
  • Csesza
    #10765
    Paks