23418
  • isi
    #10844
    korlátozod a szólásszabadságomat? feljelentelek az mlsz fegyelmi bizotságánál.
  • gabber_saviola
    #10843
    következő ilyen kommentednél megy a bünti mostmár, ELÉG VOLT
  • gercse
    #10842
    van már topikja a csapatodnak, ott lehet püfffögni
  • isi
    #10841
    pffffff
  • mukika
    #10840
    2007-06-15 20:39:40
    Közlemény

    A Ferencváros Szurkolók Szövetségének elnöksége felháborítónak tartja a Nyíregyháza Spartacus FC hivatalos honlapján megjelent közleményt, amelyben a Ferencvárosi Torna Club szurkolóit gyomorforgató módon azzal vádolják, hogy nemtelen eszközökkel kívánják befolyásolni a nyírségi csapat Vecsés elleni találkozóját.
    A nyíregyházi klub nem először támadta meg mind az FTC-t, mind a Ferencváros szurkolóit és próbálja pályán kívüli eszközökkel befolyásolni az NB2-es bajnokság végkimenetelét.

    A közlemény hangvételét és valamennyi sorát visszautasítjuk.

    Mint az köztudott, a Fradi szervezett szurkolói csoportjainak egységes véleménye, hogy csapatunk kizárólag a pályán elért eredményei alapján jusson vissza az első osztályba, hiszen bármilyen más eszköz méltatlan az FTC hírnevéhez. Ezt kértük és várjuk is el a Fradi vezetőitől, játékosaitól.

    Szánalmasnak tartjuk, hogy az NySFC-hez hasonló kiscsapatok veszik maguknak a bátorságot, hogy akár szeretett clubunkat, akár táborunkat olyan ténykedéssel vádolják, amelyekkel pontosan ők élnek.

    Ezért a Ferencváros Szurkolók Szövetsége megkeresi az FTC, valamint az FTC Labdarúgó Zrt. vezetését és hivatalosan is kezdeményezi, hogy a Clubot és szurkolóinkat ért sérelmek orvoslásáért indítson bírósági eljárást, továbbá tegyen feljelentést a Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottságánál.

    Vessünk véget a Ferencvárosi Torna Club folyamatos üldöztetésének, érjük el, hogy soha többé ne történhessen hasonló szégyenletes megnyilvánulás, védjük meg a Fradit!

    Rendet a magyar labdarúgásban!

    a Ferencváros Szurkolók Szövetségének Elnöksége
    Szerző: FSzSz


  • fradista91
    #10839
    Jaja.
  • Kanál
    #10838
    na mégse megyek :\\\\
  • bmffm856
    #10837
    én 16:45-kor találkozom lent a bkv pénztárnál csapattársammal, 5-kor meg hátul a K-L-nél a többiekkel, ott megvárlak ok?
  • fradista91
    #10836
    :) Rendben, akkor holnap 17kor a székház előtt.

    #10822

    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • Grenzjager
    #10835
    szánalmas de 'evvan, a maga média nemében ők is jól csinálják, már előre készülnek kire lehet kenni ha mégse jönne össze...

    ettől függetlenül sajnos szánalmas a Fradi az én szememben most, pontosabban a játékosok, meg 2-3 vezető...

    mert ha feljutunk, én se gondolok arra h tiszta volt a bajnokság,
    mellesleg az soha nem volt tiszta az NBII-es bajnokság.

    Nyugati csoportról vannak tapasztalatok, de átalában már szeptemberre lehet tudni (tehát szezon indulás után egy hónappal) h ki lesz a feljutó. Igaz ez még a Keszei-mihalecz- és tsi társaságra vonatkozik, akik körbe vándoroltak, és mindenki mindent ismert, és mindig minden le volt zsírozva, igen 5. forduló után a flejutó (Hali, Kanizsa, ZTE, Siófok, jó azóta a ZTE fentmaradt az I-be),de nem hinném hogy a Keleti csoprot, vagy az ország keleti végein más lenne a helyzet... vagy hogy változott volna vmi azóta a téren,...
  • bmffm856
    #10834
    ez tényleg szánalmas...
  • mukika
    #10833
    szolnok lett volna asszem, de ez tök mind1. amúgy jót mosolyogtam, hogy a buzi öreg mészöly beszélt éppen erről a szabályról most este a zuhanyhíradóban. elmennek ezek is a picsába a tirpákokkal együtt. szánalmas... nb1. hu-n is piros betűs hír.
  • bmffm856
    #10832
    abszolute így van
  • bmffm856
    #10831
    akkor szépen megkerültek egy szabályt. nem a Vasasnak kellett volna bentmaradnia, hanem a Felcsútnak vagy a Gyirmótnak vagy nem tudom ki volt a legjobb második feljutnia... csakhát véletlenül a Vasas edzőjének és a magyar futball egyik legnagyobb jótevőjének vezetékneve egyezik...
  • gabber_saviola
    #10830
    tök igazad van
  • Grenzjager
    #10829
    Lipcsei előtt azért le a kalappal, mert a B'fok ellen legalább amiket ő lőtt az csak centikkel és nem 5-7 méterrel ment mellé, valamint ha felé ment a labda, abból akkor nem bedobás lett. Örülnék ha maradna, persze takarítás után...

    ...és tökölit ne is lássam többet...
  • Csesza
    #10828
    Lipcsei Péter egy nyilatkozatdarabja az ftc.hu-ról:

    Több helyütt is megjelent a sajtóban, hogy ha nem jutunk fel, akkor befejezed. Lehet, hogy az utolsó meccsed lesz a szombati a Ferencvárosban?
    - Nem teljesen azt mondtam, ami a lapokban megjelent. Arra céloztam, hogyha nem változik semmi, akkor nincs értelme tovább játszanom. Ha nem jutunk fel, és közben elmegy a csapat hat-hét erőssége, és nem lesz jövőképünk, akkor nem vállalnám tovább a másodosztályt. Ha azonban lenne remény arra, hogy rendeződik a klub sorsa, és végre pozitív híreket kapnánk, akkor szívesen játszanék tovább, bármelyik osztályról is legyen szó. De most még csak arra tudok gondolni, hogy jövőre már újra az élvonalban játszhatok majd.
  • Grenzjager
    #10827
    :)))))))))))))

    Ha a Fradi feljut, akkor sajtótájkoztató a meccs után egy órával, ha a Fradi nem jut fel, akkor a sajtótájékoztató "biztonsági okokból" elmarad....
  • Grenzjager
    #10826
    Ilyenkor nem az van, hogy az NB I-ből nem esik ki senki,

    lásd-> Fradi kizárása, akkor sem az NBII-es másodiknak kedvezett, hanem a Mészöly családnak...
  • mukika
    #10825
    nem érdemeljük meg. a pályán kellett volna kiharcolni... igaz, hogy jogtalanul lettünk visszasorolva, de ez akkor is szégyen lenne, ha csak így sikerülne feljutni... igaz a szabály az szabály.
  • gabber_saviola
    #10824
    mijólenne
  • Kaplan
    #10823
    Új esély : Legjobb másodikként feljuthat a Ferencváros az NB1-be!

    Mostmár azt is tudjuk mi lesz az ürügy ami alapján feljutattatnak minket...
  • mukika
    #10822
    Tisztelt szurkolótársaink!

    Csapatunk tavaszi vergődése a tatabányai mérkőzéssel elérte mélypontját…
    A pályán mutatott játékból egyértelműen következtethető, játékosaink nem érzik át felelősségüket ebben a nehéz helyzetben. Klubhoz, Szurkolókhoz, játékhoz való hozzáállásuk méltatlan a Ferencváros történelméhez, hírnevéhez. Ez tűrhetetlen!
    A Budafok elleni meccsen csapatunk sokadszorra hozta megalázó helyzetbe a Ferencváros szurkolótáborát, pedig mi példamutató módon, kiemelkedő létszámban álltunk mögéjük az egész másodosztályú bajnokság folyamán. Elegünk van!
    Egy szurkoló sohasem azzal segít csapatán, ha véka alá rejti véleményét. Mindig tiszta vizet kell önteni a pohárba…
    Múlt szombaton is e célból vonultunk a mérkőzés után a játékoskijáróhoz, ahol megvártuk a csapatot, de ahelyett, hogy játékosaink férfiként felvállalták volna hibájukat és szemünkbe nézve elnézést kértek volna, vigyorogva szemlélték a buszablakból, ahogy mi a magunk módján számon kérjük azt, milyen alapon mernek bohócot csinálni a Ferencvárosból.
    Helyzetünk rendkívül kiszolgáltatott, hiszen, mint tudjátok, van némi esélyünk a feljutásra, bízhatunk talán a szerencsében, de ez mit sem változtat már a tényeken, AZON, HOGY JÁTÉKOSAINK TAVASSZAL FOLYAMATOSAN SZEMBE KÖPTEK BENNÜNKET. EZT SEMMILYEN GYŐZELEM, ESETLEGES FELJUTÁS NEM FELEDTETHET! SZÉGYEN!

    A szombati, Baktalórántháza elleni mérkőzésen ezért üresen marad a kapu mögötti 4 szektor (J,K,L,M), mellyel jelezni fogjuk, hogy a Ferencváros tábora nem asszisztál tovább ahhoz, hogy játékosaink megalázzák, szembeköpjék a mellettük kiálló szurkolókat. Emellett a csoportok transzparensei sem kerülnek ki a kerítésre.
    Mi szurkolók, kitartunk az ERKÖLCS, ERŐ, EGYETÉRTÉS eszmeisége mellett. Mindenki álljon mellénk, hogy erős, egységes véleményt tudjunk megfogalmazni.

    Mindenkire szükség van, ezért reakciónk senkit se tántorítson el attól, hogy meccsre jöjjön. A jegyeket mindenki a két kanyarba (H,G illetve N,O szektorok), vagy az oldallelátókra vegye meg!

    A továbbiakban is tartsatok ki, és megalkuvás nélkül vigyük tovább jövőre is a Ferencváros szellemiségét, akár első, akár másodosztályban fogunk szerepelni!

    Előre is köszönjük segítségeteket! Szurkolói csoportok
    Szerző: Grini Stormy


  • KMeyer
    #10821
    Az a pénz fel lett élve 1 év alatt.A 96-97-es szezonban a foci kivételével úgy tudom minden másik szakosztály bajnok volt.Vhonnan volt pénz.Most is működne a dolog,csak most a focicsapat nem tud összeszedni évente 1 milliárdot pluszban.
  • bmffm856
    #10820
    miazhogy?! nagyonis!
  • Takezó
    #10819
    köszi szépen, lenyomom az osztrákokat:D
  • fradista91
    #10818
    Rendben :)
    Peti, Te is jössz?

    Taki neked meg egy kalappal a versenyre ;)
  • Zenszkij
    #10817
    Vajon miért nem annyival nyertük, nem rajtunk, szurkolókon múlt...
  • Gabe18
    #10816
    Itt már xar az egész ugy ahogy van.
    Ha feljutunk végül,ugyis mindenki azt mondja hogy bunda,meg csalás,meg egyezkedés,ha az volt,ha nem.
    Ha nem jutunk fel az meg olyan szégyen hogy leírhatatlan.
    Úgyhogy ebből mi már jol nem jövünk ki.Legalább 10 pontal kellett volna nyerni ezt a nyomorék NB2-t,aztán akkor nincs vita.De igy már...
  • bmffm856
    #10815
    pedig elég szép pénzt fog fizetni a Nyíregyháza - Vecsés vendég győzelem kötésben valami másik bundásmeccsel...
    erre már én is gondoltam hogy ilyesmi megy a háttérben...
  • Solt
    #10814
    A próféta szóljon belőled! Csak akkor jussunk fel, ha a pályán harcoljuk ki, és nem a háttérben...
  • Csesza
    #10813
    nem hiszem, hogy megérné a Szparinak, hogy még1 évet lenn maradjanak a másodosztályban
    szvsz annyi kesst nem kapnak, hogy az megérné nekik
  • Solt
    #10812
    Lehet, hogy túl aludtam magam, de kezd körvonalazódni bennem egy "összeesküvés elmélet". Az előző forduló jó kis tippmixelős eredmény volt mind a Fradi, mind a Nyíregyháza részéről. A mostaniban a Nyíregyháza „véletlenül” megbotlik, a Fradi simán nyer és feljut. Persze a Nyíregyháza a háttérben megkapja a jutalmát, akár már a Fradi új befektetőjétől… Remélem tényleg túl aludtam magam… na vissza is fekszem… hátha…
  • Grenzjager
    #10811
    Pisontban bizol?
  • Zenszkij
    #10810
    Jah kell egy kis extra lóvé a nyaralásra, de remélem azért győz a csapat. A Vecsés amúgy nem olyan rossz csapat, még a végén az a baleset is megötrénhet, hogy feljutunk .
  • gabber_saviola
    #10809
    szombat délután 6kor? :O

    részvétem :(
  • Grenzjager
    #10808
    sztem is így korrekt
  • Takezó
    #10807
    Ausztriában leszek sajna versenyen, pedig erre kimennék:S
  • Zenszkij
    #10806
    Sajnos dolgozni fogok :(, de hajrá FRADI!
  • gercse
    #10805
    ez nem vicces:D
    semmi kedvem nicns hozzá, de a fradi mindent megér :)