23418
  • Oncsi
    #10884
    Banner elég durván fest,de 100%-ig igaz !!!
    Tegnapi meccs...nem tudtam felmenni(nem is bánom),de amit láttam Tv-be..az siralmas volt és inkább néztem néha már tengeri emlősök szaporodását animal Planeten ,mint ezeket a zöld fickokat futkározni:S
  • Grenzjager
    #10883
    Tökölinek csak az az érdeke, hogy ki tudja fizetni a gyerektartás miután kétszer is felcsinált egy roma nőt!!!
    na most németo-ba is csak azért igazolt h pénzt kapjon, a játéklehetőség nem számít....

    Aztán meg cserét kér a Vasas ellen, mert a bíró nem fújta be az elesését és ott könyörgött a Gelleinek percekig hogy cserélje le,

    meg ő az NB2ben is hajt


    mivel ő P.R.O.F.I....

    a klasszikustól:

    "Lehet menni tessék, itt lehet minket hagyni...."

    megint felment a pumpa, irány a zuhi
  • Grenzjager
    #10882
    hogy tegnap miért nem a Holduvarba mentünk italozni a meccs után....
    Dragóner, Balog és Bognár vagy 6ig ott ittak és VIGADTAK!!+!!!!!!!
  • Grenzjager
    #10881
    Megy a SZÉGYENCSAPAT Szegedre játszani (16h) csak nem egy utolsó elbeszélgetés :D:D
  • Grenzjager
    #10880
    Bognárt (a tábornak bemutgatós bognár) én is szembe köpném, aztán a többi meg csak fantázia... lehete hogy még meiserőszakoltatnám vmi nagyobb tehénnel...

    Kemenes pedig....ha még egyszer meglátom az utcán flangálni, minimum úgy jár mint bognár a margitszigeten:)))

    és húzzon a Fradiból!!! mert nem érti ez semmit sem.... és nem is fog soha


    Az egész tegnap meg úgy volt sz*r, ahogy volt, a baj hogy sejtettem,. De azt hogy még az utolsó meccsre sincs bennünk egy fikányi betyárvirtus, hogy oké nem jutunk fel, de focizzunk...


    inkább lássak egy 12-13 éves srácot a Tököli helyén és kapjunk ki 13-0-ra a Baktától, de focizzanak, FRADI SZÍVVEL!!! EEE!!!

    Az egész csapat húzzon a 3,14csába...
  • gabber_saviola
    #10879
    gratulálok magamnak, hogy ezért a produkcióért képes vagyok fizetni, hogy lássam.
  • fradista91
    #10878
    Aki tud és akar az jöjjön legkésőbb fél 1re a faházhoz (szöglettel szemben) - Monsters
  • Csesza
    #10877
    Nyilasi megmondta, hogy addig nem jön ide edzősködni míg ilyen emberek állnak a magyar foci élén...
    és meg is tudom érteni -.-
  • Zenszkij
    #10876
    Nem érdekli őket, hogy mi szomorkodunk, nem érdekli őket a klub sorsa, legyen lóvé, mert azért még ez az utolsó Tököli is megkapta a pénzét és kész. Ezévben lehettem volna én is a Fradi csatára úgyse jutottunk volna fel (amúgy meg a nagy erőket felvonultató nb2-ben lehet még több gólt is rúgtam volna :), az meg hogy második vagy tizedik a klub teljesen mindegy. Ezeknek az embereknek nincs lelkiismerete, Fradi részvényt életbe nem fogok venni mert az is zsebre megy...majd 2040-ben talán, mikor ezek a léhűtők már 80 évesek lesznek és nem tudják többé rombolni a magyar focit,értve ezt az egész magyar foci jelenlegi szereplőire. Szomorú, de egy Nyilasi kéne edzőnek, mert ugyan ő is egy híg fo*, de van tekintélye. Kunticsért meg részvétem, utolsó épkézláb csatárunk volt, kár, hogy nem állította be magát.
  • fradista91
    #10875
    Ciao!

    A Margit szigetes focistáink bulija teljesen igaz. Én is beléjük botlottam. És most lehet sokan majd elfognak ítélni meg minden de Bognárt ugy ahogy van szememköptem (és nem fogom arra h igen sok volt a pupomban meg ilyenek semmire,és még "gizdázni" sem akarok sőt még valamennyire igy utolag bevallom h szégyelem is magam de ott nem mérlegeltem,kijött az elkeseredés)
    Fradidrukker

    Mukikát idézem: FUTBALLKURVÁK
  • Zenszkij
    #10874
    Cashteleki fel akarta nyomatni a Vasasát, mert Vasas drukker. mellesleg megjegyzem a Vasas hatalmas szurkolótáborral rendelkezik LOLOLOL.
  • fradista91
    #10873
    Semmit nem akartak csinálni, és ezáltal nem is ment nekik. Legalábbis szerintem...
    Lipcsei kihagyott egy tizenegyest, görögtüzek repültek a pályára, az előadás vége felé székeket tördeltek az oldallelátón álló szurkolók (sajnos egy játékos sem tapasztalta meg milyen kényelmes) kirendelték a sárga ruhás majmokat, hosszabbításban még több görögtűz, és egy rigmussal köszöntük meg az egész (fél) éves hozzáállást: SZÉGYEN!

    Ezután a Székház elé vonultunk, szerettünk volna hallani egy lelkiismeretes játékosunk szájából azt a szót, hogy BOCSÁNAT!

    Megpróbáltuk megállítani a forgalmat, a kékek elkezdtek terelni minket, majd szépen lassan a többség haza szivárgott, mi kb 10ig pár haverral még ott maradtunk és elindultunk mi is.

    Ennyit sikerült így másnap reggel összeszedni, remélem a lényeg bent volt.
    Jah és KURVÁRA OLCSÓN MEGÚSZTÁK!
  • Csesza
    #10872
    sajnos tegnap este nem votam otthon, azoktól kérdezem akik ott voltak a meccsen, hogy mégis milyen volt? egyszerűen semmit nem akartak csinálni a játékosok vagy csak nem ment nekik? a szurkólók? kihívták a játékosokat a közönség elé? volt valami csetepaté?

    thx.
  • fradista91
    #10871
    NEKÜNK NEM KELL!!!
  • mukika
    #10870
    ha így kerülnénk fel az nem az jelentené, hogy elvettük valakitől a jogot. a szabály az szabály. de ez NEKÜNK NEM KELL!!!
  • The FlashBack
    #10869
    igen, szeritem se vegyétek el senkitől a jogot. Vannak akik jobban megérdemlik mint a fradi:|
  • The FlashBack
    #10868
    Zenszkij: Miért kell mindig másra fogni a vereséget? :O
  • mukika
    #10867
    tavaly kitettek jogtalanul minket az elvonalból, kicsit más. alanyi jogon járna az első osztály... de tényleg nem vagyunk valók oda. inkább legyünk éveken át az nb2-ben. de én nagyon nem akarom, hogy a tatabánya helyén induljunk. vagy valaki más helyén. az összes futball kurva elmehet a picsába.
  • Gabe18
    #10866
    Ideje volt? Miért lett volna ideje?
    A tartozást nyugodtan hagyhatjuk,mert vagy rendet rakunk és kizárunk mindenkit aki ezért vagy azért nem felel meg (nem tudom 5 csapat maradna?),vagy nem rakunk ki csak egyet külön.Ez ilyen tipikus magyar focis megoldás volt,hogy aztán kinek a nyomására,kinek az érdekében (Mészöly család) az már megint más kérdés.Ezerszer lerágott,sohasem kiderülő kérdés.
    De ez már elmúlt.
    Ez a tavasz viszont botrány volt.Hogy itt már megint ki miért játszott ugy ahogy,ez asszem szintén titok lesz örökre.Mert ez a csapat ha NB1-es akkor nem a kiesés ellen küzd az első osztályban az is biztos.És még összel nagyjából úgyis ment minden ahogy kellett,ha nem is lett túl nagy különbség,de ki gondolta volna,hogy nem hogy a feljutás marad el ,de ilyen kiábránditó,lélektelen,helyenként minősithetelen játékot fognak produkálni.
    Most a Kuntics viszi a balhét,hogy Ő magára vállalja.Hát vicc.Bár szerintem nem volt jó döntés Őt kinevezni,mert egy sokkal "agresszivebb" ember kellett volna akkor amikor váltottunk.Egy olyan aki leordibálja 1-2 ember fejét mikor csak lézeng a pályán.Nem csodálkoznék hogy a Kuntics csak arra kellet hogy számolva a beégés lehetőségével,valaki vigye a balhát valóban...
    De hát egy Budafokot edző nélkül is 3 gólal ütni kellett volna minimum...Erre olyan gólokat lőnek hogy kabaréba illik.
    Most aztán lehet várni valaki helyén felnyomnak-e,vagy itt rohadunk meg.Hogy meddig?Hát mostmár a franc tudja... Ha ezzel a (papiron) erős csapattal nem ment,akkor kivel fog?Most hogy valószinű a nagy része szétszéled,nem tudom még egy újab év NB2-re kit lehet rávenni.Na nem mintha némelyikért kár lenne,ha megy...
    Most minden adott volt hogy egyből visszamenjünk,félek jövőre már a 2. hely is távol lesz...
  • DjDano
    #10865
    Nem kéne az áldozati bárány szerepét játszani... A Fradit nem egyszer mentette már meg a hírneve.... tavaly kiestek az élvonalból, aminek már ideje volt, most viszont be is bizonyították, hogy nem valók oda
  • fradista91
    #10864
    Szégyen. Ez a szó mindent elmond a mai napról és úgy az egész tavaszról.

    Mellékesen mint Fradidrukker, mint szabad magyar állampolgár jogom/jogunk van kinyílvánítani nemtetszésünket!!! Akinek ez nemtetszik az elmehet a k* a*ba.

    És megkérném a tisztelt szurkolót, aki szerint "csoda hogy nincs a Fradinál botrány", hogy konkrét példával támassza alá állításait. És ha lehet ne 4 évvel ezelőttiekkel gyere elő!

    Rohadt életbe.
    KÜZDENI KELL, CSAK FERENCVÁROS!
  • DJ BP
    #10863
    Maximálisan igazuk volt, látják mi a helyzet, nagy csalás megy a magyar fociban és a Fradi is áldozatává vált.


    Focizni kéne, ez van sajnos, nem mindig másokban hibát keresni... Játékosoknak ez elég nagy szégyen, ennyire talán még nem durva a helyzet, hogy a pénz ezt ellensúlyozza, sok kell ahhoz
  • Zenszkij
    #10862
    Azért játszottak ilyen gyengén mert szerintem lebundázták az egészet....nevetséges.
  • Kaplan
    #10861
    Sajnos teljesen igazad van..
  • DjDano
    #10860
    Milyen csalásról beszélsz? Szánalmasan játszott a csapat, a múltkori meccsen meg döntetlent játszott az NB2-es kiesővel... Ezek után NB1-et érdemelne a Fradi? Még egy abszolut elfogult fradi drukker se gondolhatja komolyan
  • Zenszkij
    #10859
    Maximálisan igazuk volt, látják mi a helyzet, nagy csalás megy a magyar fociban és a Fradi is áldozatává vált.
  • Zenszkij
    #10858
    Ezt is lecsalta a játékosgárda, egy újabb bundameccs volt. Takarodjon is Tököli meg a sok szarrágó a csapatból. Szégyen, qrva annyukat!!!
  • DjDano
    #10857
    Egyszerűen szánalmas amit a szurkolók műveltek, persze a fradinál már az megy csodaszámba ha nincsen balhé
  • gercse
    #10856
    az...
    szerintem is jót tenne még egy év itt, jönnének a fiatalok, és szíből fociznának
  • Mészy
    #10855
    Kutyaütő banda, nem érdemlik meg a másodosztályt sem...
    Szomorú, hogy ez lett a Fradiból...
  • ryhdeksan
    #10854
    istenem 0-0 lett... 1000 ft úszott áááááá
    nah magyarokra soha többet:D
  • blackgamer
    #10853
    [b]online nézhető valahol a meccs?
  • Kaplan
    #10852
    Lehet, hogy érdemes lenne megtenni az ikszet, vagy a Vecsés győzelmet. :DDD
  • bmffm856
    #10851
    bwinen 10,50szeres pénzt fizet a Vecsés mai győzelme...
    ha úgy alakulna ahogy gondolom, előre szóltam...
    ha nem úgy alakulna, akkor majd valahogy bűbánatot gyakorlok gyanakvóságomért...:)
  • banok
    #10850
    jelents. :|

    ma meg.... marad az NBII.
  • Kaplan
    #10849
    Biztos ezért járkál ide szegény, egyedűl van! :D

    Na de ez a téma egy szót nem érdemel meg, MA, csak zúgjon (A): HAJRÁ FRADI! SZÍVVEL, LÉLEKKEL! Erkölcs, Erő, Egyetértés!
  • bmffm856
    #10848
    jaja :)
    amúgy tirpák barátunknak a tírség topikban még egyetlen hozzászólása sem volt :)
  • Kaplan
    #10847
    Szerkesztgetünk, szerkesztgetünk? Első verzió is kifejező volt... ^^
  • Kaplan
    #10846
    Srác, van egy tűréshatárom, de ez mostmár tényleg sok ;)
    A Te csapatodnak is van topikja, menj ode kérlek. Köszönöm.
  • bmffm856
    #10845
    szólás szabadság kell?
    ám legyen: húzz innen a jegesmedve mélyhűtött picsájába :)