23418
  • fradista91
    #10924
    Megmosolyogtató itt egy két ember
    Mi vagyunk a hibásak persze, akik kimerik mondani a véleményüket, mi szurkolók. A Fradi Tábor üldözte el az összes befektetőt, a Fradi tábor nem futott eleget a pályán, hagyta ki a tizenegyeseket, ígérgetett... stb miattunk tart itt a Klub.

    ui: Kanál, ez így van, de ettől még nem primitív...
  • Zenszkij
    #10923
    Várszegit ők kergették el. Köszönjük.
  • Zenszkij
    #10922
    A Ferencvárosunknak nem csak a csalóktól és a pénzlopóktól kéne megválnia, hanem az ilyen tajparaszt szurkolóktól is. Nem érdekel mit tett a Fradiért meg mit nem, mióta az eszemet tudom Fradi drukker vagyok, apám is az, nagyapám is az volt. Soha eszembe nem jutna megütni egy játékost, nem ez a megoldás. Bocsánatot kért, kit érdekel? Előbb kéne gondolkozni. Jah a rongálás meg soha nem lehet eléggé indokolt, igaza van Gabbernek, azt is a klub fizeti, saját magunkkal szúrunk ki. Legalább a szurkolók viselkedése legyen kissé nyugat európai, talán akkor a focink is az lesz. Mindemellett hulladék volt a csapat játéka, de Buz sztem pont kivétel volt alóla, hisz ő egy balbekk, és még gólt is szerzett!!!!!
  • Kanál
    #10921
    attol mert meg meccsre jar valaki lehet tajparaszt.. -.-
  • fradista91
    #10920
    Az utolsó mondatod úgy ahogy van hülyeség. Nem ismersz még.
    Csak az igaz Fradistákban bízom meg, ennyi. Ha álomvilágban élnék nem politizálnák és nem foglalkoznák a Fradival/Hazával ennyit.

    ui: az üveget ha a rendőrség úgy dönt bizony meg kell térítenie, és ezért vallomást is tett www.monsters.hu - vádlott vallomása.
  • gabber_saviola
    #10919
    mind1 nem érted.

    a két viselkedésforma nem kompenzálhatja egymást (hála az égnek), mert a rossztettet nem lehet jóval kompenzálni.

    Amúgy azt az üveget nem Ő fogja megjavítani amit betört, vagy ne adj isten a játékosban lelki sebet okozott a hírtenen felindulásával, amit persze nem Ő fogja kigyógyítani belőle.

    álomvilágban élsz még, ahol mindenki szép és jó, egyszer felébredsz és a képedbe fognak olyanok röhögni akikről nem gondoltad volna még álmodban sem.
  • fradista91
    #10918
    ,,Amit nem értek, hogy miként tudtad összekombinálni a normális és a normálatlan viselkedést, holott nem a normális viselkedésével lett 15 perces hírneve."

    1. A szememben minden ultra csoport tagja előtt le a kalappal.

    2. Legjobb barátok között is megesik hogy elcsattan egy-egy pofon, vagy tesznek olyat ami a másiknál kiveri a biztosítékot, de ha tényleg kölcsönösen tisztelik/szeretik egymást megtudnak bocsájtani, és elfelejtik az egészet.

    Számomra minden Fradidrukker barát, feltételezem hogy jóakaratú emberről van szó, és ha ennyire nyíltan meri vállalni tetteit, következményeit, elfelejtem az egészet és nézem a jóoldalát.

    Így tudom összekombinálni a normális és normálatlan viselkedést, mert nem külön-külön tettek alapján alkotok véleményt egy emberről hanem egészben :)

    Remélem érthető voltam.
    Összefogást!
  • mukika
    #10917
    így van.

    Kaplan: ne gyere már te is ezzel a baromsággal. huligánok akik viszályt szítanak?!?! verekednek?!?!? rongálnak??!?!?! utolsó meccsen volt rongálás oké, de az eléggé indokolt volt...

    röviden: jogtalan másodosztály. szurkolói összefogás. teltház. vidékre is nagyon sok szurkoló elmegy hétről hétre. erre "bassza" el a a pénzét az ember (évek óta). a csapat, a szurkolók, a családja. erre meg szembe köpik egész tavasszal az embert (azaz már évek óta szembe köpnek, de most azok köptek szembe akikre a legkevésbé számítottál). és akkor ne legyen ideges az ember?!?! Buz féle játékosok jönnek mennek, de az igaz szurkoló az örökké ott lesz, akármi is legyen. mi vagyunk a FERENCVÁROS, nem a játékosok. a srác aki megütötte Buzt, egy ultra volt, nem egy hool. két külön világ, de bárkinél elszakad a cérna, ha az egyik legfontosabb dolgot az életében tönkreteszik... és az általában sajnos azokon csattan, akik a legkevésbé érdemlik meg.
  • gabber_saviola
    #10916
    ki lehet járni meccsekre, meg lehet fizetéseket is rászánni a csapatra....ez mindenki saját szabad akarata, ami persze szép és jó, de ez nem jogosít fel senkit arra hogy "egyszerü" legyen. Takeszó sem a normális viselkedése miatt mondta rá hogy primitív, hanem a normálatlan viselkedése miatt.

    Amit nem értek, hogy miként tudtad összekombinálni a normális és a normálatlan viselkedést, holott nem a normális viselkedésével lett 15 perces hírneve.


    Amúgy sajnálom a srácot, mert látszik hogy megbánta a tettét, de jobb lett volna, ha az eset elött gondolkozott volna egy kicsit.



    világbéke :)
  • Grenzjager
    #10915
    Nem védeni akarom a hoolokat, mert megtudják maguk is védeni magukat, de nem a huligánok döntötték romba a klubot, és nem is miattuk tart ott minden ahol most.

  • gabber_saviola
    #10914
    ha mindenki pofonnal és kukadobálásal fejezné ki magát, akkor már balkánon érezném magam. visekedjünk inkább úgy, mint az emberek :)
  • gabber_saviola
    #10913
    nem szabad így gondolkozni, mert ilyen leszel te is
  • fradista91
    #10912
    Hagyjuk már egymást.
    Olyan emberre mondjátok hogy primitív aki minden meccsen ott van, és akár a fizetését is a Ferencvárosra költené! Ha nem költi. (ez is primitívségre utal?) ÖSSZEFOGÁST!

    ui: az is igaz hogy már furulyás idején rá kellett volna dönteni a székházat. természetesen nem kell szószerint érteni :)
  • gabber_saviola
    #10911
    aki ilyen primitív, az bármi tesz az is marad...erre nincs orvosság
  • Kaplan
    #10910
    Mindentől függetlenül neked adok igazat, az, hogy imádja a klubot meg midnen teljesen rendjén van. De legyünk már kicsit civilázaltak, előszőr a sok huligánt kéne kisöpörni a Ferencváros körül, azokat akik viszályt szítanak, verekednek, rongálnak. Mert ez mind-mind jobban a mélybe dönti a Ferencváros fogalmát... ami már úgy sem az egekben szárnyal.

    Ez a srác, lehet, hogy megbánta amit tett, de akkor sem értem, hogy egy épeszű ember fejében ilyen, hogy fordulhat meg, és még el is követi. Buz seggét egytől-egyig mindenkinek ki kéne nyalnia... Nem 'megpofozni' !

    Csak a Ferencváros !
  • Grenzjager
    #10909
  • Oncsi
    #10908
    Hirtelen cselekedet,megbánta....nem kell nagy port adni enek az egésznek,vannak itt klasszisokkal nagyon gondjaink !!! több helyen is mocskolják a szurkolokat,ahogy a csapatot..lejáratják !!
    itt összefogásra lenne szükség és egy teljsen váltásra!!! mind játékos mind vezetők mint politikusok körében !!! székházas eset sztem nagyon érik ami volt összel !!! nem Fradisták hanem ugy mindenki !!! undorito amit az mlsz és a mai kormány művel....:S !!!!ÖSSZE KELL FOGNI !!

    rongálással meg verekedésel..sokra nem megyünk ez tény..ilyenekkll.!!!! de ha lángokba borulna PEst az már érne valamit....56ból érettségiztem:) csak bennem maradt bocsika :)
  • Grenzjager
    #10907
    csak úgymond ez már mi is elk'tuk így nézve, mert a pofonosztásnak sem most kellett volna megtörténnie, hanem korábban: furulya, maglódi és tsai..., vagy ha már idénről van szó, akkor pl. Bognár amikor beintett a tábornak h sz'tok le....

    S ha nyugati csoportba kerülünk (noha továbbr ais állítom dunántúlon több a fradista), akkor szívás lesz:

    Lombard Pápa
    Haladás
    Pécsi MFC

    igaz ezeken kívűl lehet menni minőségi stadionokba:
    DAC (Győr), Gyirmót (Győr), kaposvölgye (Kaposvár), szóval nívósabb, de egy nehezebb bajnokság az NB II Nyugati csoport mint a keleti (elég ha csak ország gazdaságföldrajzi képét nézzük)

    amúgy meg nem értem miért lennénk Nyugati csoport??
    kiesők közül: PMFC-> nyugat, VÁC-> kelet
  • fradista91
    #10906
    Na, azért nem kell túlzásokba esni :)
    Eszem ágába sincs huligánnak lenni. Az érintett személy sem az (!)
    Huligán és Ultra között nagy különbség van... Vasárnap délután a beszélgetésen láttam milyen srácról van szó. Élete a Ferencváros, nem hagyja hogy ilyen kis suhancok tönkretegyék, és egyet értek vele.

    Amit tett nem helyén való, ráadásul Grenz jól mondja, Buzra lehet a legkevesebb panaszunk (!) de meg kell mutassuk nem hagyjuk szó nélkül.
  • Grenzjager
    #10905
    Lekevert egy pofont olyannak akinek nem kellett volna, ennyi, megbánta, nekem őszintének tűnik. Viszont tényleg ha egy ember van aki nem érdmeli meg az ütést az pont Buz, de Buz fogadta a kézfogását, szal no para.


    viszont a maradék mind-mind egyenként továbbra is megérdemel egy méretes tökön rúgást. és ez nem tahóság, nem bunkóság. Mert a bunkóság az, amit a Bognár csinált, meg a Tököli, szóval ők az IQ betyárok, és remélem el is takarodnak.

    A pofon meg nem azért csattant "mert nem játszottak jól"... ennél azért sokkal többről van szó, sokkal többről...

    Mert Fradi játkos se intsen be, egy Fradi játékos se ugasson be h sz*pj**le....

    Harcikutyákkal kéne megkergetni őket (BadBlueBoys módszer, és hatásos).
  • Takezó
    #10904
    Ne keveredj már ilyen fradisták közé, akik azt mondják, hogy belefér egy-egy pofon azért, mert nem játszottak elég jól a fiúk, bazze, még a végén te is primitív huligán leszel: o
  • fradista91
    #10903
    Figy, aki ennyit áldoz erre a Klubra, bőven belefér egy-egy pofon.
    Sajnos nem a megfelelő emberek kapták, megesik. De legalább beismeri, és nem mellesleg elszaladunk a legfontosabb dolog mellett: kezetfogtak.

    Várszegi.hun keverik a szart, hogy még jobban ellehetetlenítsenek minket, szurkolókat.
  • Takezó
    #10902
    Na most aki csak így tudja kifejezésre juttatni a fájdalmát, szomorúságát, az írhat akármilyen levelet, primitív ember marad: )
  • fradista91
    #10901
    Fradidrukker - olvassátok el, és mindjárt más lesz egy két ember hozzáállása...

    Sziasztok!

    Figyelmembe ajánlották, hogy olvassam el ezt a fórumot és ha gondolom, öntsek tiszta vizet a pohárba.
    Biztosan látásból sokan ismertek (a "dobos" srác) és úgy érzem elég sokat tettem már a Ferencvárosért, akár szívben, akár időben, akár energiában, akár pénzben, hogy ha nem tetszik valami elszakadhasson a cérna és kimondhassam a véleményem. Most hétvégén megtettem. Először szombat éjszaka egyedül (nem tagadom ittasan) kimentem a széházunkhoz és üzeneteket festettem, ill. bedobtam az ajtót egy kukával, majd a portás természetesen hívta a rendőrséget és szépen be is vittek. Mindent be is vallottam és vállaltam a következményeit. Vasárnap reggel, ahogy kiengedtek, rögtön az Üllői útra vezetett az utam. Az aluljáróban találkoztunk és sokaknak a terve az volt, hogy ennek a játékoskeretnek a tudtára kellene adni valamilyen formában, hogy így nem maradhatnak együtt. Buz arra járt és szaladtam felé, majd amikor utolértem szemből egy minimális lecsúszott ütést mértem rá (nem tudom elhinni, hogy ez maradandó sérülést okozhatott). Abban a pillanatban éreztem, hogy ezt nem kellett volna. A hírből viszont kimaradt, hogy elnézést kértem tőle a hibámért az eset után a buszindulásnál és Ő fogadta a kézfogásomat, mellyel ha ez örökre nyomot is hagy benne, úgy éreztem valamennyire lezártnak tekinthető. A busznál is elég keményen néhol trágár módon ki is fakadtam nagyjából az összes játékosra és kedden én is megjelentem a vacsoránál és szintén egy főaktivistaként számon kértem kőkeményen dolgokat. Akármilyen hangnemben beszéltem, akármilyen károkat okoztam, akármennyire megsértegettem embereket, nem érzem úgy, hogy nagyot hibáztam volna. Buz esete viszont nagyon fáj és nagyon sajnálom a történteket. Ebben elismerem, hogy nagyot hibáztam. A többi reakcióm viszont hosszú évek "gyümölcse". Elegem lett abból, hogy tönkre lett téve szeretett klubom és ezért egyetlen egy felelős ember sincs. Elegem lett ebből az állandó problématologatásból. Elegem lett, ebből a nulla futballból, ami Magyarországon zajlik. Elegem lett, hogy játékosaink ősszel elhúzták a mézesmadzagot és tavasszal szartak a fejünkre. Elegem lett abból, hogy ilyen teljesítmények után valakik folyamatosan bulizgatnak és szarnak arra, hogy mi mit érzünk. Elegem lett abból, ha ezt számon kérem, gúnyos mosolyt kapok. Elegem lett, hogy játékos "kurva anyázhat" szurkolóknak egy Orosháza meccs elleni teljesítménynek nevezett valami után. Elegem lett, hogy egy ilyen Baktalórántháza meccs után nincs senki, aki kitolja a pofáját a székház elé és elnézést kér. Elegem lett, hogy magyar szinten profi játékosok nulla taktikájú hentesek, cukrászok, stb. ellen egy szégyen 0:0-t tudnak elérni. Hosszú évek óta simulok és több kevesebb hibával, de alázattal teszem a dolgom és ezt kapom vissza, ami ma a Ferencváros. Szégyen, ami zajlik. Egy ilyen tüntetés is inkább dopping lett volna egy igaz hitű Ferencváros játékosnak és mindenképpen bizonyítani szeretett volna nekünk. Ez is minket igazolt. Szarnak a fejünkre egytől egyig (tisztelet a kivételnek, köztük Buznak). Engem a Ferencváros éltet és amíg ilyen Buz-féle játékosok sehol nem lesznek, sajnos nem sajnos én még mindig itt leszek, ha engedik. Még egyszer mondom, nagyon sajnálom a történteket, de a sok szarból, amit nyeltem, most visszaköptem egy csipetnyit, de ezért ne legyek már én a legnagyobb hibás. Rossz eszközt választottam, de jó célt akartam elérni, ezt elhihetitek. Próbálom nem le- és túlértékelni magam, hogyan mozog bennem a Ferencváros. Ha lesz lehetőségem (és biztosan lesz) még egyszer elnézést fogok tőle kérni és a szombat éjszakai portástól is. De egy percig nem bántam meg a hülyeségeimet. Sőt! Vasárnap reggel nem szét kellett volna szedni a buszukat, hogy ne tudjanak elutazni kamu sörfocimeccsekre és utat mutatni nekik azzal, hogy ez a produkció méltatlan a Ferencvároshoz. Úgy érzem nem sértettem meg az Erkölcs szavunkat, mert minden férfiként arccal vállaltam, minden cselekedetemet elismertem és a hibáimat megpróbáltam kijavítani.

    Sajnálom, ha sok Ferencváros szurkolónak a viselkedésemmel csalódást okoztam, de ezek után is ugyanolyan aktívan és alázattal szeretném végezni itt a dolgom. Ha bárkinek problémát okoz ez után az írás után is a személyem, kérem ne itt az interneten, hanem személyesen mondja el, de egyet megígérhetek, semmi és senki nem lehet rám olyan hatással, ami eltántoríthat a Ferencvárostól.

    És még valami: ha bármilyen módon esetleg most benyomnak minket az NB1-be nem riadok vissza keményebb eszközöktől sem, mert egy Ferencváros nem köthet kicsinyes alkukat, nem lehet hitvány és nem lehet erkölcstelen.


    Hibázni csak az tud, aki cselekszik.

    Köszönöm figyelmeteket és remélem inkább pozitív vélemény alakul rólam ki azáltal, hogy felfedtem magam és elismertem, mintha nem minden maradt volna titokban.

    Üdvözlet!
    Scheffer Bence
  • Kaplan
    #10900
    Gratulálok, IQ betyárok..
  • gabber_saviola
    #10899
    fasza, gratulálok. és pont az egyik legjobb játékosunkat :(
  • Csesza
    #10898
    :OOOO

    nah őt pont nem kellett volna :CC
  • mukika
    #10897
    Érthetetlen események: megtámadták Jeremias Buzt - ezt nem is tudtam, körbekérdezgetek kicsit, hogy is volt ez... nagyon remélem, hogy "külsősök" voltak. ő nagyon nem ezt érdemli. kapásból mondanék jópár nevet, akinek behúznék én is szívesen, de neki nagyon nem.
  • Csesza
    #10896
    elvileg megoldodtak az anyagi gondok Tatabányán
  • Zenszkij
    #10895
    Nah, a lényeg, hogy le van xarva a T-Mobile, ide tulajdonos kell. Mint pl. Glazer vagy Abramovics vagy Várszegi vagy Berlusconi...Lipcsei, Dragonya meg Tököli takarodjanak a fenébe. Lipcsei, akitől idnul minden passz, és Tököli felé tart, Dragóner meg hátul dagonyázik, ez lett az eredmény. Ezeket élből kivágni a csapatból. Ezt az egész bundagépezetet kihajítani, más szakosztály ne ugasson bele a fociba, és ne legyen elnökségi tag. Eladhatóvá kell tenni az ingatlanokat, lehetőleg nem xarért-hugyért, és lehetőleg nem lenyúlni a pénzt. Abban az esetben, ha ez ebben az 1 évben nem törénik meg a Fradinak vége, béke porainkra. Fiatalokat idehozni, hasonló akadémiát létrehozni mint ami az MTK-nál van, ez kell. A semmirekellő játékosok meg, akik (tisztelet a kivételnek) alkotják most a keretet nem foglalkoznak a klubbal. De egy normális bannert már kirakhatnátok igazán, mert a csapat múltja és jövője megérdemelné. Legalább egy logót, ne süllyedjünk le az árulók szintjére pl Hrutka Rudi, Dragonya és a többiek, a klubot szeretem, nem azt akik most alkotják.
  • Oncsi
    #10894
    Sajnos igen:(
  • skristof
    #10893
    többe kerül egy-egy reklámspotjuk.. nevetséges, és borzasztó is egyben
  • Oncsi
    #10892
    Évi 3 milla

    süllyedő hajó,most már lassan elsüllyed
  • Grenzjager
    #10891
    Fradi: a főszponzor elhagyja a süllyedő hajót

    Amit már az év elején sejteni lehetett, az kedden hivatalossá vált: a T-Mobile nem támogatja tovább a Ferencvárost.



    Az FTC évzáró vacsoráján bejelentették, hogy a T-Mobile a továbbiakban nem támogatja a ferencvárosi felnőtt labdarúgást. A mobilcég a 2003-as év elejétől volt főszponzora az FTC-nek, és a most lejáró együttműködést nem hosszabbítja meg.

    A T-Mobile egyébként nem fordul el teljesen a klubtól, a cég a jövőben három éven át támogatja a ferencvárosi utánpótlást évi 3 millió forinttal.
  • Oncsi
    #10890
    Ő legalább reagált !
  • mukika
    #10889
    Levél Dragoner Attilától

    Kedves Ferencváros Szurkolók!

    Szeretnék elnézést kérni azért a teljesítményért, amit a tavasszal nyújtottam. Aki látta az edzésmunkámat, az tudja, hogy nem a szándékommal, vagy az akarással volt a baj, hanem sodródtam az eseményekkel, illetve az események után. Én is, amellett hogy labdarúgó vagyok, szeretem a Ferencvárost és talán többet foglalkoztam a klub jövőjével, mint a jelennel. Ez nagy hiba volt, hiszen mindig baj van, ha valaki nem azzal foglalkozik, ami az ő feladata.
    Ezen kívül rendkívül sajnálom, hogy a vasárnap déli szurkolókkal való beszélgetés során félreérthető volt, amit mondtam. Több mint egy hónappal ezelőtt hívtak meg arra a születésnapra, amire elmentem szombat este. Hogy lelkileg hogyan éreztem magam, azt csak én tudom. Azt azonban, hogy „miért ne bulizhatnánk” ezt nem mondtam, amit teszek, azért vállalom a felelősséget, de téves állítások szeretném, ha senkit nem befolyásolnának.
    Persze lehet azt mondani, hogy na tessék, most itt mentegetőzik a Dragoner, de nem gondolom, hogy mentség ez a néhány sor, csupán talán a tisztábban látást segíti.

    Dragoner Attila
    Szerző: Grini Stormy
  • gabber_saviola
    #10888
    tudni már, hogy ki marad a csapatból a jövő évi nb2-re?
  • fradista91
    #10887
    Mondjuk Horiszt nem kerestem a szememmel :S
    Szemben? Ott nem igazán nézelődtem :(
    Na mindegy, majd legközelebb, mondjuk ősszel.
  • gabber_saviola
    #10886
    Lámáék szerintem ott voltak már egészre, én késtem kicsit olyan egészhúszra értem oda.

    de nem ott vártak ahol mi szoktunk találkozni(székház oldala), hanem szemben a székházzal
  • fradista91
    #10885
    Dragóner megsértődött mikor megkérdeztük hogy miért bulizott tegnap este
    Bognár nem mert a rendőrök mögül kibújni, először kiküldték Kunticot, majd Lipcseit akikkel megbeszéltük hogy nem lesz botrány/balhé, de jöjjenek ki ha van lelkiismeretük. A fiatalok szépen felsuhantak a buszra többek közt a bartha lacika is. Meglepett fejjel bámult kifelé hogy mi a helyzet.

    Kuntic, Peti és a Nagy testvérek kivételével mindegyik TAKARODJON!
    Idézek:
    ,,KÖSZÖNJÜK FÉRGEK!"

    Csak Ferencváros!

    ui: Gabber 6.15ig a székháznál voltam, nem láttalak titeket :S