23418
  • fradista91
    #10964
    Nyilasival kapcsolatban nekem is ez fordult meg a fejemben, Peti döntésének viszont szerintem nem sok köze van a pénzhez. 35 éves elmúlt, egy szép karriert tudhat maga mögött. Más klubnál már nem focizna, ott vezethet le ahol nagy játékos lett.

    Aztán majd meglátjuk, én még valahol nagyon mélyen bízom a "megmenekülésben" (ahogy az előző években is tettem) de nagyon homályosnak látom még ezekután is a jövőt.

    Küzdeni KELL!
  • Csesza
    #10963
    ez a 2 hír szvsz azért jelent valami kis pozitívumot, mert ha nem éreznék az új levegőt/befektetőt/változást akkor eggyik sem jött volna ill. maradt volna :)
  • fradista91
    #10962
    Lipcsei Péter marad! - le a kalappal

    1.oldal
    2.oldal

    és ma volt egy érdekes cikk Nyíllal kapcsolatban nemzeti/etlen sportban:

    Nyíl: jönnék!
  • Grenzjager
    #10961
    Semmi bajom vele az tény, de hogy ki lóg a kapa szájából az tuti, de őszinte és ami a szívén a száján, úgy nyersen, lásd pl ahogy Leandróval beszélt.szóval kazinczy díjra ne is terjesszük fel, a foci pedig nem erről szól mondhatni, akkor jó edző.

    ..csak tényleg rohadtul vad-paraszt...

    de ha jól tudom Pinyőnek is sok pénzzel lóg a Fradi és ő nem perelt mint a hrutka... ami +1 pont akárhogy is nézzük.

    Repked itt Csank neve is (őt azért kezdték ki szurkolók mert egy vidéki kupameccs után már nem tudom hol a félig telt csapatbuszra egy felkérezkedő szurkolót sem vettek fel (csak páran voltak asszem), és vmi kis település volt, este 9, se busz, se vonat, ilyenkor régebben szokás volt hogy egy pár drukker (pl akik pékek voltak) h segített rajtuk a csapat ha már elkísérték a csapatot, bondhatni jó meetingek voltak ezek, de Csanknak én jobban örülnék, bár szerintem kicsi rá az esély. Csank nem lehet nagyon oda Miskolcért, ha csak a váci vagy főleg az egri légkörből indulok ki, szal ki tudja.

    De Csank egyet tud, rohadtul tud, amit nála senki sem tud jobban Magyarországon, akárhány éves focistákat megtanítani szögletet, szabadrúgást és tizeneegyset rúgni. Mondhatni ezért van hogy elivleg képes mindenhol várat gyúrni, kis csapatokkal jó eredményt elérni.

    Nyilasi pedig hót'ziher hogy nem lesz, (vicces talán majd akkor lenne, ha BL-be jutottunk, de én szerintem akkor meg már maradjon az aki elvitte oda a csapatot.)

    szóval nálam a sorrend :)

    Csank
    Kuntics
    Pintér
  • Zizou5
    #10960
    nyilasi ugy tudom azért nem ul le a padra, mert azt mondta hogy addig nem ul le amig nem lesz foci nálunk. de ez ilyen homályos informácio. javitsatok ki ha nem igaz...
    nekem sincs bajom pintérrel.. scak kicsit bunko. amugy nekem teljesen 8 hogy ki ul le, csak jussunk már fel az ég szerelmére. : (
  • kemgyuri
    #10959
    Ha "normális ember" soha nem próbál beleszólni a dolgokba addig mindig hülye emberek fogják urajni a terepet.
    Egyszer ki kellene már állni és megpróbálni változtatni. Mi lett volna ha Kossuth, Petőfi vagy az 56'osok nem mentek volna ki, mert amig ilyen emberek vezeti az országot.....stb.
    Nyilasi sajnos csak a nevéből akar megélni,(bár jó tettei is vannak, tagadhatatlal(Lásd:fiatalok)) - szerintem
  • Csesza
    #10958
    jaja, mondta is amíg ezek az emberek állnak a magyar foci élén, ő addig nem lesz Fradi edző
  • Csesza
    #10957
    Nyilasi nem tudná kordában tartani ezt a csapatot, bár én is szeretném őt edzőnek
  • Csesza
    #10956
    László Csabával is így volt...
  • gabber_saviola
    #10955
    én úgy tudom, hogy Pintér kötött egy szerződést a klubbal amit a klub felbontott, de azt a kártérítést ami jogosan járt volna Pintértnek azt csak kosszas huzavona után kapta meg. Nyilasi szerintem nem ülne le a padra :(
  • Zenszkij
    #10954
    Pintér egy ......láda, szidta a klubbot mikor elment. Kérdés, hogy jogosan ment vagy se, de az tény, hogynem egy gentleman. Ő aztán nagyon nem kell. Nyilasi kéne. Szomorú, hogy Pintéren kívül nincs más opció.
  • fradista91
    #10953
    Játékosként nem ismerem munkásságát, viszont mikor edzőként bizonyított, egy ősszel még biztos bajnoki címet tavaszra alig-alig nyert meg a csapat... Az meghogy nem köszönöm meg elődömnek érdemi munkáit, kicsit kiveri a biztosítékot. Én még emlékszem egy pillanatra a tvből: Gera és Tököli lehetett az aki a kamerába mondta: Köszönjük Garami Józsi bácsi!
  • Solt
    #10952
    Nekem sincs vele semmi bajom, de látom van aki nem bírja... Csak az érdekelne, hogy miért...
  • gabber_saviola
    #10951
    játékosként is bírtam és edzőként is, jöhet
  • Solt
    #10950
    Nem kötekedés, csak egy kérdés: Mi bajotok van a Pintérrel?
  • fradista91
    #10949
    Remélem tárgytalan dologról beszéltek, mert se Pintérre se a nagyképű játékosainkra nincs szükség...
  • Grenzjager
    #10948
    Pintér legalább úgy beszél majd velük, ahogyan azt meg is érdemlik :)
  • Oncsi
    #10947
    Nah Igen . ..
  • banok
    #10946
    Ha Pintér visszajön az akkor őt is minősíti...
  • torrente
    #10945
    Önbecsapás mesterfokon.
  • fradista91
    #10944
    Maradjon Kuntic, vagy valami külföldit, magyart ne! Pintért semmiképp.
  • Csesza
    #10943
    de sztem ha visszajön akkor abból a crew-ból akik "leváltatták" szinte mindenki el fog menni

    ha nem akkor kapnak azok "hideget-meleget" pl.: Lipcsei és talán Tököli is
  • Oncsi
    #10942
    SZtem is... de ezek után visszajönni..háát nemtudom..mindegy próbáljuk meg !!! Vesziteni valónk sztem nincsen:)
  • Csesza
    #10941
    ő biztos helyre rakná a fejeket :)
  • HURRICAN
    #10940
    szvsz ez a játékoskeret kb ilyen stílusú edzőt érdemel
  • skristof
    #10939
    bulvárns megírta? :DDD
  • Oncsi
    #10938
    Pintér Attila visszatér ????????????????
  • Zenszkij
    #10937
    Cashteleki újabb félmillája amit természetesen zsebre rak.
  • skristof
    #10936
    cigányozás. mellesleg teljesen érthető a büntetés szerintem. újpest is kapott pontlevonást. ez legyen a legnagyobb baj
  • fradista91
    #10935
    kisteleki féle brigád még mindig szeret minket:

    Az FTC-Baktalórántháza bajnoki labdarúgómérkőzésen történt szurkolói rendbontások miatt félmillió forintos büntetést kapott az FTC zRt., de klubunkat szektorbezárással is büntetik - értesült a 100%Fradi.
    Tepszics Ignác cégvezető a színes hetilapnak elmondta, hogy a pénzbüntetést a szurkolók rasszista megnyilvánulásai miatt rótta ki az MLSZ Fegyelmi Bizottsága a klubra. Mint ismert, a zárómérkőzést többször is meg kellett szakítani, mert görögtüzeket dobáltak a pályára, emiatt a Fegyelmi Bizottság döntése értelmében egy hazai tétmeccsen le kell zárni a G és O-szektor közötti "területet", valamint a 9-es szektort.
    Az FTC az írásos határozat átvételét követően nyolc napon belül fellebezhet.

    Csak halkan kérdem meg, hol volt rasszista megjegyzés/rigmus?
  • fradista91
    #10934
    Jöhetnek, pályázhatnak a "megmentők".
    Remélem tényleg lesz aki komolyan gondolta.
  • Oncsi
    #10933
    Első osztályban 8. 10.-ek természetesen !
  • Oncsi
    #10932
    Legyen már valami !!!!!
    Nem érdekel ha 8 vagy 10.ek vagyunk bajnokságban !!! de jöjjünk egyenesbe,olyan fiatalok és játékosok legyenek akik a klubbért játszanak!!! és aztán lehet épitgetni !!!!
  • Csesza
    #10931
    -Szerdán közzéteszi a KVI az Üllői úti 6+2 hektáros terület tulajdonjogára vonatkozó pályázatot-
  • gabber_saviola
    #10930
    végre valaki, aki úgy látja a dolgokat mint én :)
  • Zenszkij
    #10929
    Hmmm, a Fradi táborba én is beletartozok, mégse zsidóztam le Várszegit. Ez lett az eredménye, idejutott a KLUB. Gondolom, ha ez a szlovák megvette volna a klubot, és befektetett volna egy csomó pénzt, az se tetszett volna egyeseknek...Mégis adott 50 millát a semmire.
  • skristof
    #10928
    mutass nekem pár huligánt kérlek.
  • Kaplan
    #10927
    "De legyünk már kicsit civilázaltak, előszőr a sok huligánt kéne kisöpörni a Ferencváros körül, azokat akik viszályt szítanak, verekednek, rongálnak." Fusd át még egyszer kérlek.
  • Zenszkij
    #10926
    Nem az ultrákkal van baj, hanem a huligánokkal. Takarodjanak a klub környékéről is, erre végképp nincs szükség. Sokkal több a normális szurkoló, csak nem mennek ki a balhék miatt ennyi.
  • skristof
    #10925
    az ultra nem a játékosokat vagy az edzőt szereti, hanem a klubot. aminek ő maga is szerves része.
    ha te ezeket az embereket akarnád kisöpörni, nem lenne Ferencváros.
    na mindegy, aki ebben nincs benne, az sosem fogja megértni.