23418
  • gercse
    #11004
    olvastam a blikket én is :D

    kiv. vagyok mi igaz belőle
  • Oncsi
    #11003
    kapaszkodjatok meg !!!

    Vince Otto és Mátyus visszatérhet
    és most jön a csattano: Afrikai játékosok jöhetnek :S:S:D:D:D
  • gabber_saviola
    #11002
    meghajtják a nyári alapozáson, én elhiszem :)
  • Csesza
    #11001
    a 2. fordulóban még nem fog játszani a gyenge fizikai állapota miatt...
  • gabber_saviola
    #11000
    2. fordulóban már a sörödet fogom inni :DDDDDDD
  • bmffm856
    #10999
    nekem különösebb bajom nincs Bogesszal, maximum annyi mint az összes többivel. nem számítva persze, a Vasas elleni idegenbeli meccset, amikoris két gólt kaptunk csak róla, mert csak akkor nem hülyítette be az angyalföldi amikor elment sörért, vagy nem akarta...
    a sör téma áll, de ha bemutat a szurkolóknak akkor te jössz nekem kettővel :)
  • gabber_saviola
    #10998
    simánjó játékos, nem csak Ő tehet arról, hogy így elk*rvult itt a Fradiban

    eslő gólpassza után jössz egy sörrel, első góljánál kettővel :)
  • bmffm856
    #10997
    amúgy tényleg avanti Zsolt.
    és ha már Fradi és Olaszország...
    Vass Ádám, aki a Fradi utánpótlásból került ki a Stoke Cityhez, két hete kb. aláírt a szintén olasz másodosztályú Bresciához, akik egyértelműen a feljutást tűzték ki célul Serse Cosmi, az Udineset BL főtáblára vezető mester vezetésével...
  • bmffm856
    #10996
    csak aztán nehogy meg- helyett bemutassa (a középső ujját) magát az olasz ultráknak, mert dobozkákban küldik haza... :)
  • gabber_saviola
    #10995


    Azért megértem, hogy lelép. Kicsit nívósabb az Olasz második vonal mint a "keleticsoport", meg aztán jó részével csak padozott itt. Szal avanti Zsolt, mutasd meg magad az Olaszoknak.
  • Csesza
    #10994
    ott Olaszországban is szó nélkül szájbarakják ha ilyet csinál...
  • Zizou5
    #10993
    Frosinone?!

    amegmi 100ftos feles márka? -.-'

    [tudom olasz 2. osztály kb 10 hely.]
  • fradista91
    #10992
    Bognár Zsolt - Frosinone

    Na végre... Ott mutogassál be kis .... ! Kétlem hogy olaszországban ne lennének kritikusak saját csapatukkal/játékosaikkal szemben a szurkolók.
  • Csesza
    #10991
    Laczkó és Balog is a csapattal edzett

    Laczkó: elvileg kapott egy jó ajánlatot a Fraditól, de mondta, hogyha külföldről nem jön olyan ajánlat amit neki tetszik akkor marad

    Balog: ő is vagy itt vagy külföldön, kapott az első osztályból ajánlatot de az elutasította
  • Csesza
    #10990
    Bognár Zsolt - Frosinone (Y)

    viszlát -.-

    jah és Kemenes is elmegy :)
    aztmondta, hogy külföldre akar menni, szvsz a nepáli 2.liga megfelelne...
  • gabber_saviola
    #10989
    viszlát neki
  • Grenzjager
    #10988
    Tököli kint volt a 7en az ETO-Paks edzőmeccsen, nézőként, noha a győriek is környékezik, valszeg Paksra megy, jobb is....

    leglább nem fog cserét kérni ha nem ítélnek az eséséért tizenegyest (lásd Vasas elleni MK meccs)
  • Grenzjager
    #10987
    Csank abban szuper hogy mostantól a szabadrúgások, a szögletek és a tizenegyesek menni fognak gond nélkül, mert ebben ő legnagyobbb ma Magyarországon. Ezért tudott kis csapatokkal úgymond csodát művelni (eger, vác), mert ezeket már technikailag alig lehet tanítani (pl cselezés), marad a pontrúgás. Szóval kezdek reménykedni...


    Csank János csütörtökön megtartotta első edzését a Ferencváros edzőjeként, a tréning előtt arról beszélt, milyen érzésekkel tért vissza az Üllői útra.

    - A magyar labdarúgásnak szüksége lenne egy jó Fradira - mondta az edző. - Azt hiszem, az elmúlt egy év is bebizonyította, hogy az élvonal nem az igazi a Ferencváros nélkül, kimutathatóan csökkent az érdeklődés az NB I iránt. Ezért is fontos lenne azonnal visszajutni az élvonalba, hiszen a magyar futball csak egy jó Ferencvárossal kerülhetne jobb állapotba.

    A feljutásról a szakember ismét azt mondta, hogy az kötelező, azt pedig remélni tudja, hogy ez meggyőzően sikerül majd, bár garantálni nem tudja, hogy ugyanolyan diadalmenetet csinál majd, mint pár éve a Fehérvárnál.

    - Teljesen mindegy, hogy a Keleti vagy a Nyugati csoportba sorolnak minket, mindenképpen fel akarunk jutni, kis túlzással azt is mondhatom, ha most a Bundesliga 2-ben indulnánk, akkor onnan is fel akarnánk kerülni - mondta Csank, aki hozzátette azt is, miért lesz nehéz dolga a csapatnak.

    - "Csupán" jól szerepelni mindig könnyebb dolog, viszont a bajnoki címet megszerezni mindig nehéz, akármelyik osztályról is van szó. Különösen igaz ez a Ferencvárosra, aki ellen gyaníthatóan újra az összes csapat az év meccsét játssza majd. Láttam például a Budafok elleni meccset, és az egy remek példa volt arra, hogyan képes teljesen feltámadni egy már simán kiesett csapat is, ha az FTC az ellenfél.

    A körülményekről annyit mondott, hogy pár éve is hasonlóan szegényes helyzetben volt a klub, igaz, akkor legalább az élvonalra készülhetett a csapat, ebből kifolyólag több jó játékos is akadt a keretben, mint most. Az edzést követően elmondta, névről már ismerte a legtöbb fiatalt, de sokakat még arcról nem, s valahol ez is jellemzi azt, hogy milyen változásokon ment keresztül a keret az utóbbi időben. Az erősítésekről annyit mondott, hogy a héten tisztulni fog a kép, és azt követően lehet az esetleges érkezőkről beszélni, ha eldől, kik maradnak a lejárt szerződésű labdarúgók közül.

    A szakember az első gyakorlást követően sok autogramot is kiosztott, többen közös képet készítettek vele. Csank szerint ez a különös hangulat mindig is jellemezte a Ferencvárost, az Üllői úton a szeretetet duplán érzi az ember, igaz, kudarc esetén is jóval nagyobb a teher. Összegzésül annyit mondott az első napjáról, hogy számára remek érzés belépni egy olyan klubházba, ahonnan az egyik tablóról ő maga mosolyog vissza, a tablón pedig ott áll a felirat: "Bajnokcsapat".

    (samsungsport.hu)
  • gabber_saviola
    #10986
    aki akar leléphet a csapatból, nem fogok senkiért könnyezni. Csársz Bronzonnak meg sok sikert :DDDDDDDDDDDD
  • mukika
    #10985
    Elkezdtük - huszonnégy játékos az első edzésen - "A lejárt szerződésű játékosok közül Balog Zoltán, Bognár Zsolt, Tököli Attila is megjelent az első gyakorláson, ám ők egyelőre nem szálltak be az edzésbe, ellenben Deme Imre és Komora László a csapattal edzett. Laczkó Zsolt és Kemenes Szabolcs nem vett részt a tréningen."
  • Oziris666
    #10984
    Hát ha Csank se neveli meg őket akkor senki!
  • mukika
    #10983
    Csank bemutatkozik - megkezdődik a felkészülés - "így kiderül az is, hogy a lejárt szerződésű játékosaink közül kik vesznek részt az első gyakorláson."
  • Solt
    #10982
    Remélem jó alaposan "megkínozza" őket!!! Megérdemelnék...
  • Csesza
    #10981
  • mukika
    #10980
    ennek azért is örülök, mert lenyilatkozta, hogy csak akkor jön, ha biztosan lesz befektető.
  • gabber_saviola
    #10979
    Csaknjancsi jólesz ide, ha mást nem legalább a korát tisztelni fogják.
  • Grenzjager
    #10978
    Csank azért már jó hír,


    én örülök neki :), ez jó jel
  • Kaplan
    #10977
    Szerintem minden Fradistának az évszázad ajándéka lenne ha olyan SMS-t küldözgetnének, hogy megmenekült a Ferencváros! A befektető, 2012ig bezáróan 20.000-es stadiont épít és 2009-re nem csak, hogy bajnok csapatot akar avanzsálni de egyben BL főtáblás helyet is célnak tűzte ki. [A mindenható nem más mint Kisteleki István a megspórólt pénzéből (jó tudom ez már rossz vicc volt ]
  • Oncsi
    #10976
    hááát azt nem irta. . .
  • Kaplan
    #10975
    Nagyon jó.. És hol a befektetőnk?
  • Oncsi
    #10974
    MOst kaptam sms-t !!!

    Csank lett a Fradi edzője,Pajkos a Diósgyőré !!
  • Oncsi
    #10973
    Én sem örülök . . . de várjuk meg mi lesz ebből !!!
  • mukika
    #10972
    Jégkorong: Együttműködés az érsekújváriakkal - hát ez remek. jégkorong csapatunk, szakosztályunk ezennel meghalt. gratulálok kassai.
  • fradista91
    #10971
    Nekem tetszett akkor is mikor először lett berakva, és most is bejön.
  • Solt
    #10970
    Ez kifejezetten jól hangzik!
  • Bereet
    #10969
    Nyilasi rendbetenné szerintem a játékosokat mentálisan és fizikálisan is.
    Pintér nemtudom ő kicsit ideges természet de hát mindig jobb mint egy beszari nyuszi lehetne Nyilasi aszisztense :D
  • mukika
    #10968
    átmenetileg ez a banner betéve.

    kíváncsi vagyok, hogy ma tényleg megoldódik e az edzőkérdés. no meg arra, is kíváncsi vagyok, hogy lesz a közös sajtótájékoztató a napokban...
  • Csesza
    #10967
    akkor most fizessenek, mint a katontiszt!!!
  • Csesza
    #10966
    csak, hogy Lipcsei is azt nyilatkozta, hogy csak akkor marad ha ugy látja, hogy van esély ill. látja, hogy valami megindul...
  • Oncsi
    #10965
    A Legfelsőbb Bíróság fenntartotta a Fővárosi Ítélőtábla határozatát, miszerint jogtalan volt a zöld-fehérek kizárása.

    http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=145921

    ennyi. . .