23418
  • Solt
    #11164
    hidd el, hogy nem mertek volna kizárni minket az nb2-ből... csak blöff volt!
  • Solt
    #11163
    inkább nb3 felemelt fejjel, mint nb2 megalázva... tiszta alapokra lehet építkezni, mocskos alkukra csak az évek óta tartó posványt lehet bebetonozni...
  • bmffm856
    #11162
    nagy különbség az eddigi befektetőkkel szemben, hogy ez a mostani ANgliából jön, és az angol sajtó is cikkezik a Fradival kapcsolatos terveikről. az angol médiában pedig nem hinném, hogy akkora kaliverű dolog ez, hogy megérné blamálni magukat egy kacsa lehozatalával. számomra nem Rieb, nem az NS, sem egyik magyar hírforrás, hanem a brit internetes portálok cikkei adják meg a dolog hitelességét.
    az mlszszel történő békekötés elkerülhetetlen volt szerintem. kizárnak nb3-ba, és akkor még a befektetőt, akiknek igen impozáns terveik vannak is baszhattuk volna. így meg már csak Rieb kúrhatja el, remélem nem fogja.
    és különbenis. nem most van itt a harc ideje. jön még mlszre úthenger...
  • Solt
    #11161
    de nem mindegy, hogy milyen áron jön az a befektető!! koromból adódóan én már megéltem jó pár befektető jelőltet a fradinál amiből aztán semmi nem lett. ezek jönnek mennek, azt mondanak amit akarnak, de mi maradunk, a mi erkőlcsünkből, becsületünkből csak egy van! minket tavaly megaláztak azzal, hogy jogtalanul kizártak az nb1-ből. kiderült az igazunk, tehát erkőlcsi és anyagi kártérítés jár nekünk. nincs kézfogó azzal a szervezettel amelyik ezt megtette, mindaddig amíg be nem ismerik az igazunkat és nem kárpotólnak minket. ez becsületbeli ügy, ezt nem lehet csak pénzel elintézni. egyébként ne legyenek illúzióid, a befektetőket nem érdekli a fradi, csak a terület!! persze, hogy azt kérik ne legyen per, mert addig nincs üzlet... nem lennék meglepve, ha a befektetők és a cashteleki érdekköre a háttérben egy és ugyanaz lenne... itt milliárdokról van szó... nincsenek véletlenek... max parasztvakítás jár a pórnépnek...
  • Kaplan
    #11160
    Hát most ez a befektető lehetne nekünk a nagy kiugrási lehetőség ha minden amit mondanak igaz, és ha a befektetők kérésére kötöttünk békét az MLSZ-el akkor az egy kihagyhatatlan lépés volt. Én még mindig azon az állásponton vagyok, hogy minket csak egy jó tender húzhat ki a csábából.
  • Solt
    #11159
    hogy érted, hogy nekünk semmi nem jó?
  • Kaplan
    #11158
    Nevetséges, nekünk semmi nem jó!? ... Rohadjunk tovább a mocsokban akkor. Lassan mindenkinek félre kell tenni a saját érdekeit a Ferencváros érdekeivel szemben..
  • fradista91
    #11157
    Amúgy teljes mértékben egyetértek a szurkolói csoportokkal.
    Valamiképp jelezni kell hogy ebből mi NEM kérünk!
  • fradista91
    #11156
    Hmmm... A házirendet olvastátok már?
    Érdemes tanulmányozni, ezekután végképp kijelenthető hogy ezt a vezetőséget a lehető leghamarabb elkell zavarni!

    http://www.ftc.hu/index.php?action=fansnews&nid=20368&sact=news

    Augusztus 11!
  • mukika
    #11155
    Röviden, ha elkerülte volna a figyelmedet...

    A szervezett szurkolói csoportok közleménye

    A Ferencváros elnökségének és a Zrt IT tagjainak

    1. Az Önök megválasztása a Közgyűlésén alapszabályt sértve, a Ferencvárosban igen hangsúlyos Erkölcs megkerülésével, ügyeskedéssel valósulhatott meg, így a jelenlegi vezetést illegitimnek tarjuk.

    2. A Ferencváros vezetésében diktatórikus vezetési módszerek uralkodnak, egy szűk klikk nem enged betekintést semmilyen, a Ferencvárost közvetlenül érintő ügybe sem, az elnökséget szavazógépként használja. Ezzel a Furulyás időszak tért vissza, ami üldözendő.

    3. Rieb elnök úr hamis érvekre és hamis előnyökre hivatkozva egy személyben behódolt Kisteleki MLSZ-ének és feladta a Ferencváros önvédelmi küzdelmét. Paktumával megalázta a szurkolókat és meggyalázta a címerünk három E betűjét.

    4. A Ferencváros labdarúgó csapatát maffia érdekeknek rendelik alá, kétes érdekcsoportoknak adva hatalmat, döntési jogot játékospolitikai kérdésekben is, a Diósgyőr fiókcsapatává degradálva legendás történelmű klubunkat. Ez felháborító és elfogadhatatlan.

    5. A Ferencváros vezetése az MLSZ napokban kiadott, több ponton kétséges jogszabályi és alkotmányos hátterű „zéró tolerancia” kiáltványa ellen nem szólalt fel, ismételten nem állt ki a szurkolók alapvető jogai mellett. Így, a rendszeresen törvényt sértő Kisteleki klán esetleges újabb jogtiprása esetén, eleve vesztes pozícióból indulhat klubunk igazát keresni, a mostani önfeladó magatartásuk miatt.


    Ezúton közöljük tehát Önökkel, hogy mi, részben tagjai, részben szurkolói a Ferencvárosnak, hogy a továbbiakban semmilyen formában nem kívánunk Önökkel együttműködni, továbbá szurkolásunkkal sem tudjuk az eddig megszokott módon támogatni a Ferencváros labdarúgó csapatát. Lépésünk kétségbeesett figyelemfelhívás az Önök Ferencváros és szurkoló ellenes magatartására, amely mellett a jelenlegi viszonyok megváltozásáig kitartunk.

    A Ferencváros szervezett szurkolói csoportjai
  • Láma!
    #11154
    [URL=http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=149562]na ez igen, de a "szurkoloi csoportok" megin mi a f*szt problémáznak?[/URL]
  • hunbasser
    #11153
    Nyugodjon békében!
  • gabber_saviola
    #11152
    Nyugodjék Békében! :(
  • Grenzjager
    #11151
    "Eddig szinte egyáltalán nem tudtunk kommunikálni az új vezetőséggel, a szakmai stábbal és a játékosokkal, most itt a lehetőség! A holnapi edzőmeccs után, 20:00-tól a Ferencvárosi Művelődési Központban (1096 Budapest, Haller u. 27.) mindenki felteheti a kérdéseit az illetékeseknek! Legyünk ott minél többen, hátha megtudhatunk valamit a jövőről (is)!" FSZSZ
  • Csesza
    #11150
    Nyugodjék Békében! :(
  • Oncsi
    #11149
    Életének 64. évében elhunyt Páncsics Miklós. A ferencvárosi labdarúgó-szakosztály egykori menedzsere hosszantartó súlyos betegség után távozott közülünk.
    Az FTC örökös bajnoka 323 mérkőzést játszott kedvenc csapatában, a zöld-fehérekkel háromszor ünnepelhetett bajnoki címet (1964, 1967, 1968), egyszer pedig Magyar-kupát nyert (1972). Az 1972-es évben a kupasiker mellett az Év labdarúgójának is megválasztották.

    R.I.P. Nyugodjék Békében,Béke Poraira
  • Oncsi
    #11148
    Hatalmas arcok !!!!:D:D Főleg első:D::D
    ááá mi leszünk a Black Ferencvárosi Afrika TC :) de nem baj !!!! már emgéltünk sok mindent !!! ennek is jönnie kell ezekszerintt !! és ha repitenek minket a kupagyőzelem felé akkor nekem jo !!!!
  • Csesza
    #11147
    :D
  • Brankley
    #11146
    Íme: http://www.dvtk.eu/images/upload/negy%20afirkai%20erkezes.jpg 3 alsó a "miénk". :/
  • Oncsi
    #11145
    Mind a 3 18 év körüli:)
    Ha télleg hasznosak lesznek és jók,nemcsak ellézengenek akkor nekem nem lesz velük bajom !!!
  • gabber_saviola
    #11144
    ez egy szájról-szájra járó legenda, kérdés hogy mi igaz belőle :)
  • Grenzjager
    #11143
    RIEB egy mocskos áruló!!

    MEGTISZTULÁST!!!

    jelen pillanatban a Ferencváros a klubot kinyirni akaró cashteleki bandájának lett az örömlánya.... és még finoman fogalmaztam...


    inkább BLSZIV mint alamizsna NB2...
  • Grenzjager
    #11142
    Thomas télleg egy kalap kula már, naon béna... viszont jön 3 kameruni... hurráá.... már csak ők hiányoztak... szerintem a kispesti afrikai srác is könnyebben beilleszkedhetett volna, ha a sallói-berki-és a többi dvtk-ás nem zülleszti újpest-kispest-diósgyőr szintre a Fradit.. éljen a magyar utánpótlás??.-... :(
  • Grenzjager
    #11141
    jha, de én úgy tudom, hogy hárman voltak. nicsenko, rebrov, és sevcsenko.

    Sevcsenkót utána a manager még a Vasashoz is elvitte, ahol Illovszky Rudi bá szó szerint aszonta, hogy ilyen spílerből nálunk egy rakat van... és elküldték... Mondjuk az ukrán jobban járt hogy elzavarták Magyarországról...
  • Oncsi
    #11140
    Edzőmeccsen kétgólos félidei előny után 3-1-re vertük a nagyváradi FC Bihort. Csapatunk nemcsak eredményesen, hanem jól is játszott, főleg az első félidőben. Góljainkat Ndjodo, Lipcsei és Brettschneider szerezte.

    FTC-Soroksár 1-0 G: Ndjodo

    Ndjodo 4mecs / 4gól ... ez eddig szép:)
  • Brankley
    #11139
    Hát, Fradi - Soroksár 1-0. Hiába edzőmeccs, akkor is meghajthatták volna megukat. És ha a Sorosksár a 11-est.... Szégyen.
  • Solt
    #11138
    nem vagyok képben... mesélj...
  • Brankley
    #11137
    Az nem olyan rossz!! ;)
    Viszont ez a mai edzőmecs.... :S
  • Solt
    #11136
    a labdával voltak gondjai, de csúpaszív emberke!! az utolsó lehelletéig futott... úgy kb.: a 70. percig!! :D:D
  • Brankley
    #11135
    Fúú, Pálin Zsolt nagyon jó ember. Igaz, én nemnagyon emlékszem rá, még sajnos felvételről sem igazán, de szokott Apámhoz járni munkaügyben. Jó forma. :)
  • Solt
    #11134
    na ez meg a másik...
  • HURRICAN
    #11133
    Igen és szerintem ha ő jött volna akkor a magyar szakemberek egy Nicsenko szintü játékost faragtak volna belőle.
  • Solt
    #11132
    sajnos az!!! :S
  • Bereet
    #11131
    Sevcsenkó???? ez igaz ?? :D:D
  • Solt
    #11130
    láttam is! :) az a szörnyű, hogy abban az időben röhögtünk rajta / ezúton kérek elnézést tőle! :) /, de manapság bárhová simán beférne! :))
  • gabber_saviola
    #11129
    adatlapod szerint, Te még láthattad is a pályán :)
  • Solt
    #11128
    én a Páling Zsoltit sírom vissza lassan!!!
  • Bereet
    #11127
    vagy Babatündét Vietnami 2.ligában nyomja :D
    esetleg Nyilas Elek még csak 40 év körül van fiatalítás jegyében befér :D
    Chrisztianszen :D
  • Brankley
    #11126
    NICSENKO! Imádtam a kis törpét! :)
  • Oncsi
    #11125
    jah rá !!! Birtam nagyon !! KEdvencem volt !!! Nicsenko:D:D
    válaszhattak,hogy Sevcsenko vagy Nicsenko jöjjön maygarra próbajátékra..mi Nicsenkot választottuk:D:D
    Miriuta !!!! ááá:D