23418
  • mukika
    #11204
    TCS nem engedi be a nagyobb szurkolói csoportjainkat barcikán...
  • Kaplan
    #11203
    Sikerült elolvasnom a hozzászólásokat, nagy nehezen. Komolyan mondom, van itt minden. Szánalmas, Ndojo leköpése, az öregekkel szembeni viszály, a biztoságiak elleni harc.. Keresztes hadjáratot miért nem indítunk? Ilyen méretű széthúzást még egyetlen egy csapat táborában nem láttam, soha. Három részre vagyunk szakadva, akik jót akarnak a klubnak, akik az E.E.E-t elfogadják, de jót akarnak a klubnak, és akik teljes mértékben annyira bele vannak hülyülve a hülye elveikbe, hogy azt hiszik ők irányítják a klubot és az ő szempontjaik alapján kell a költségvetést, a játékosokat, az edzőt és az elnökséget irányítani. Szerény személyem szerint és a második 'kategóriába' tartozom.
  • mukika
    #11202
    gondolom a köpködés érdekel. fradidrukker fórum tábor topic... egy csomó hozzászólás van ezzel kapcsolatban. én is csak meccs után hallottam, hogy mi történt.
  • zambrotta
    #11201
    erről kicsit bővebben, mert sajnos nem voltam meccsen és most tájékozódok csak
  • chrissparduc
    #11200
    Hol lehet fradi pólókat rendelni? Tudja valaki? Az FTC.hu-n nem találtam :(
  • Oncsi
    #11199
    Kicsit furcsa volt,h kapu mögötti hely üres,de igy is szép számmal voltunk !!

    az angyon bosszantott,hogy lövéseink ritkán mentek kapura és voltak nagyon ygatra próbálkozásaink is !!! Ndjodo-nak szurkoltam angyon,be is találta,de nem a megfelelő formával játszotta végig a meccset !!!,egyfolytában szélra paszsoltuk ki a labdákat ,nem emrtünk egy egybe válalni párharcot !!! dragó és mátyus játéka tetszett !!!

    Buzi Mlsz meg Kisetelkis daloknál jöttek rendezök !!:D:D TCS meg narancsosok !!! :)
  • Csesza
    #11198
    a Nagy testvérek és Zsivócky is szarok voltak?
  • fradista91
    #11197
    no comment a tegnapról. hányinger kerülgetett. a végén valakinek még volt kedve szívből ünnepelni... hagyjuk.
  • mukika
    #11196
    ilyen szar játékot ami tegnap volt, rég nem láttam... :( a lényeg a 3 pont, de rég történt az meg, hogy a góloknál nem örültem. Jodo harmatgyenge... középhátvédnek képzelte tegnap magát? 99%-ban háttal állt a kapunak, és visszapasszolta a labdákat. viszont leköpni nem kellett volna... Feri jogosan osztogatta a pofonokat. Lipcsei meg a center poszton, ez nagyon szar edzői húzás volt.

    Tökölit, meg olvasgatom, mit művel pakson... :D hozza a formáját.
  • fradista91
    #11195
    Majd megbánjátok

    Hajrá, Fradi!

    ui: itt kezd borulni, nyugodtan kibírhatná mondjuk este 9-10ig...
  • Kaplan
    #11194
    IX - felhős, néhol-néhol előbújik a nap. Most is ezt teszi. 6-8ig is lehetne jó idő mert én akkor focizom. :)
  • fradista91
    #11193
    XIII ker - Itt süt a nap :)
  • Oncsi
    #11192
    Tud valaki pesti időjárásjelentést?:)
  • Láma!
    #11191
    rendben. ugy legyen.
  • Solt
    #11190
    nem egy dologról beszélünk, nem vagyunk egy hullámhosszon! a lényeg, hogy szívből kívánom, hogy neked legyen igazad! egyet megígérhetek, ahogy bejutunk a bl csoportba, ezen oldalon fogom méltatni az előre látásod, és beismerem, hogy tévedtem. részemről a téma lezárva...
  • Láma!
    #11189
    a magyarok valoban ezt fogják csinálni, ezért lesz a tulaj, egy angol cég, akinek tapasztalata van focicsapat irányitásában... és gondolod hogy ha megnyerik a pályázatot, akkor nem hoznak embereket? nem világitják át az egészet? nem hülyék, hogy pénznyelöbe fektessenk, ök profik, nem magyar piocák
  • gabber_saviola
    #11188
    mégjobb.
  • Solt
    #11187
    attól, hogy lekezelő vagy még nem lesz igazad! a bl-be jutás után azt mondták, hogy 10 évre előre megvan a fradi költségvetése...nézd meg most mi van! ugyanaz a gárda van a háttérben mint akkor, gondolod most másképpen lesz? elvi kérdés, hogy nem hódolok be annak aki így megszivat / mlsz /, eleve gyanús, hogy most hírtelen békülni akarnak. próbáld meg átgondolni logikusan és ne vakítson el, hogy mit ígérnek. egy jó ügyvéd olyan szerződést ír, hogy észre sem vesszük és kiszáltak a csapat mögül... nézd meg mit művelt a várszegi! ezeknek a köröknek nem lehet elhinni azt sem amit kérdeznek, lehet, hogy az angolok tényleg fer módon akarnak majd mindent, de az tuti, hogy "magyar" oldalról megkeverik majd a szart! amíg nincs megtisztulás és olyan vezetés aki a 3E alapján sport politizál, addig csak szívni fogunk. már most látni ahogy gyűlnek a pénzszagra... hírtelen egyre több ellenségből lesz majd barát... ez nem paranoia, hanem 31 év tapasztalata... ezeknek a pénz az istenük, minden mást leszarnak... a fradit is lefogják...
  • Láma!
    #11186
    kicsit paranoiás e vagy? sok itt a háttéralku, közös érdek, összeesküvés... azt hiszem nem mi lennénk az egyetlen csapata az angoloknak... ugy beszélsz mintha, egy névtelen multi akarná kisajátitani a területet, és nem rögzitenék irásba hogy stadiont adnak, pénzt adnak, és elöteremtik a sikeres müködéshez szükséges feltételeket... ja hogy ezt nem ingyen teszik? te megtennéd? johogy kérnek cserébe terültet, amivel azt csinálhatnak amit akarnak... méghogy nem érdekli majd öket a csapat? drága barátom, ha a csapat sikeres, az több szurkolot, több bevételt, és a felépülö bevásárloközpontban több potenciális vevőt jelent... az hogy frakventált hely, csak hab a tortán... szóval, szerintem ne nézz annyi amcsi filmet...
  • Solt
    #11185
    lentebb már megtettem: #11161, #11169
  • Láma!
    #11184
    elmagyaráznád?
  • Oncsi
    #11183
    Én ezzel egyetértek !!!
  • Solt
    #11182
    látom még mindig nem érted a lényeget! :S
  • Solt
    #11181
  • Láma!
    #11180
    Felejtsük már el azt hogy inkább emelt fejjel nb3, mint megalkudva nb2.... a Fradi nb1-be valo csapat!!! azt hiszem ebben egyetérünk. viszont oda csak az nb2-böl lehet jutni... ls ha emelt fővel kibasznak az nb2-ből akkor annyi.... járhattatok volna nb3-as meccsekre pár honapig, aztán csődeljárás, játékosok, személyzet el... csapat amatőr, és a fradi mint olyan megszünik létezni...
    na akkor gyanitom nem azt mondta volna a B. B. Levente hogy na, jolvan, de legalább emelt fövel szüntünk meg, hanem emlegetne mindenféle törvénytelenséget, és adná ki a nyilatkozatokat. Ugyanugy nem lenne jo az sem. El kellene fogadni, hogy nem lett elnökségi tag, van ilyen, veszíteni is tudni kell. De ha ez az ára (meg az hogy megegyezünk a köcsög kistelekivel), hogy 3-4 éven belül csili-vili 30ezres stadionunk legyen, minden joval felszerelve, amiben majd a most hisztiző B-közép extázisban szurkol a BL főtáblán, akkor legyen. És gyanitom akkor nem fognak ilyen leveleket küldözgetni, hogy uygan már gyerekek feküdjetek le a Benficanak, vagy a Milannak, mert 4 éve visszavontuk a keresetet. Loszart, senki nem fog erre emlékezni, és ez igy van jol. Mert a mostani befektetőjelöltek az eddigi leghitelesebbnek tűnöek a celladam, és társai óta. Ez a véleményem.
  • Láma!
    #11179
    teljesen igazad van!
  • Láma!
    #11178
    olvastam, nem kerülte el a figyelmet, azonban nem árt néha gondolkodni....
    és ebböl az irományból nem sok ész süt...
  • Láma!
    #11177
    na énis kihagyom, mert megyek haza:D
  • Oncsi
    #11176
    A drukkerek a vezetőség alkalmatlanságát hangoztatták, és megfogadták, nem szurkolnak a nyitányon.
    A labdarúgók is kaptak egy levelet, s megdöbbentő módon azt kérik tőlük, hogy ne lépjenek pályára, vagy veszítsék el a meccset, így tiltakozzanak a vezetőség ellen.

    Ez már tulzás !!!!
  • gabber_saviola
    #11175
    nemár, hogy hozzánk, az abc-be jön a mag :(
    asszem kihagyom az első fordulót, amivel tiltakozom EZEN döntés ELLEN :Dddd
  • fradista91
    #11174
    Értsétek már meg hogy nem tudtak volna kizárni minket, maga Helmeczy mondta, hogy nekik azzal van bajuk hogy valótlant állított a vezetőség, a Ferencvárossal kapcsolatban semmilyen döntést nem hozhattak volna, mivel NB2es versenykiírásban nem szerepel hogy nem állhatunk perben a szövetséggel!
  • Oncsi
    #11173
    huhhh.... abc.... nah ezt nem tudtam:S:S(nem emléxik)..de köszi az infot!!!;)
  • mukika
    #11172
    fél stadion le lesz zárva. abc-ben fog elhelyezkedni a tábor. és természetesen, megyek. :)
  • Oncsi
    #11171
    Szombaton ki(k) jön(nek)?:) B közép?:)
  • Oncsi
    #11170
    Idei utolsó felkészülési meccsünkön 5-1-re győztünk a III. kerület ellen. Góljainkat Lipcsei (2), Ndjodo, Vincze és Engam szerezték.
    Csank János az alábbi összeállításban küldte pályára csapatunkat: Zarzycki - Lazic, Dragóner, Mátyus, Nagy J. - Rédei, Deme - Zsivoczky, Lipcsei, Horváth P. - Ndjodo.
    A mérkőzés elején Mátyus csúsztatott fejesével veszélyeztettünk, majd néhány vendégkontra után megszereztük a vezetést. Egy lecsorgó labdát Lipcsei 18 méterről bombázott a 17. percben a bal felső sarokba. Öt perccel később megszerezte a második találatát is büntetőből. Az óbudaiak is veszélyeztettek időnként, mivel a védelmünk nem mindig állt a helyzet magaslatán, ám összességében mi irányítottuk a játékot. Ndjodo két gólt is szerzett a folytatásban (egyet lábbal, egyet fejjel), de a játékvezető egyiket sem adta meg les miatt - valószínűleg tévesen...

    Az egyik kontra után viszont lesgyanús szituáció után szépítettek a vendégek, de nem sokáig volt ilyen szoros az állás, mert a félidő hajrájában Lipcsei labdájával Ndjodo lépett ki, és szépen lőtt a hosszú sarokba, így 45 percnyi játék után 3-1-re vezettünk.

    Fordulás után a Szabó - Fitos, Nagy J., Rédei, Medgyesi - Nagy S., Brettschneider - Pele, Vincze, Bessong - Engam összeállításban folytattuk. A második félidőt Fitos ballábas lövése vezette fel, amely a felső lécen csattant. .

    A 60. percben egy jó átadás után Vincze lépett ki, és okosan, a kapus felett a hálóba helyezett, megszerezve ezzel visszatérését követően első gólját. A folytatásban is támadásban maradtunk, bár időnként akadozott a játékunk. Mégis sikerült növelni előnyünket: egy lecsorgó labda után a hajrában a kameruni Engam állította be az 5-1-es végeredményt.
    Csapatunk szombaton már tétmeccsen lép pályára, 19 órakor fogadjuk a BK Előre együttesét.

    Ndjodo minden meccsén lő egy gólt !!!!
  • Solt
    #11169
    nem lenne nb3, ez csak egy jó blöff!! tudják, hogy beparázunk, mert az nb1-ből már kizártak... nem mernék mégegyszer megtenni! pont a befektető nem engedné, mert akkor lázad a paraszt és ő nem tud plázát építeni budapest utolsó egybefüggő nagy területére! az mlsz blöffölt, a befektető "kért", mi meg pucsítottunk! ha választani kell inkább nb3, mint így majd az nb1! ne hidd, hogy több lesz ebből... jönnek majd külföldi gagyi sztárok "jó pénzért", és majd búcsúzunk az első kőrben mint a Debrecen... mit fogunk tudni tenni az ellen, ha már övék a terület, de a csapat mégis szar? segítek! semmit! de hidd el, szívből kívánom, hogy neked legyen majd igazad!
  • Kaplan
    #11168
    Mai Helyzet.. Sport1-n, hát a levél amit a játékosok kaptak.. Szomorú.
  • Brankley
    #11167
    undorító utolsó patkány kisteleki.
  • bmffm856
    #11166
    azt azért megkérdezném, hogy mire gondoltad az építkezést, ha nincsen befektető? mert nb3ban nem lenne, az egészen biztos. és tuti kimertek volna zárni, hiszen az nb1ből is megtették ugyanezt.
    mocskos alku... lehet hogy az. de azt nem értem, hogy ha alkut kötnek, és lesz befektető az a baj, azért van kiakadva mindenki, ha pedig kizárnak az nb3ba vagy lejjebb, akkor meg az lenne a baj. ez a van rajta sapka nincs rajta sapka esetére kezd egyre jobban hasonlítani.
    ugyanakkor leszögezném, hogy pontosan ugyanoda kívánom a teljes mlsz és ország vezetést (a szálak összefüggnek) ahová ti, de ezt azt hiszem már többször leírtam. de nem most van itt a bosszú vagy nevezze ki minek akarja ideje, mert nem vagyunk abban a helyzetben. majd eljön az a nap is. kicsit ésszel is, a szív mellett...
  • Grenzjager
    #11165
    Rieb egy lotyó, és egy húzása maradt még, hogy eltünjön, Tepsziccsel együtt.