23418
  • Csesza
    #11324
    jobb mint tavaly

  • Zenszkij
    #11323
    Jó a keret? Hagyjad már, vérgyenge fox.
  • Csesza
    #11322
    pffffffff... :C:C:C:C:C:C
  • zaki
    #11321
    Hát ez inkább szánalmas. Egy Makó ellen 1-1 otthon... Vicc. Hogy tudott idáig süllyedni ez a csapat... Pedig jó a keret...
  • Oncsi
    #11320
    1-1 maradt !!!! SIRALMAS !!!!!!! EGYSZERŰEN SIRALMAS !!!!
  • Oncsi
    #11319
    Lehet szidni a kis afrikait,de ő lövi a golokat !!!
  • Oncsi
    #11318
    Ndjodo góljával 1-1
  • Oncsi
    #11317
    VEzet a MAkó:S
  • Grenzjager
    #11316
    Végül is mindegy hogy a stadionban vagy, vagy a székház előtt, focit így se- úgy se fogsz látni...
  • Grenzjager
    #11315
    Mostantól mindenkinek komolyan oda kell állni a tábor mellé, és nem bemenni a meccsre..
  • Solt
    #11314
    természetes, ha áron alúl adják el? tök mindegy mennyi a tartozás, attól a terület értéke nem változik... azt úgyis levonják a végösszegből. én arra célozgatok, hogy nem véletlen, hogy végül nem akadt pályázó. így verik le az árat, mert tudják, hogy a vezetőség úgy fog reagálni, mint ahogy azt a Rieb tette. / gondolom ez sem véletlen / már látom a magyarázatot: "sajnos muszáj volt ilyen olcsón is eladni a Fradit, mert sajnos senkit nem érdekelt, oda kellett adni annyiért amennyit ajánlottak" ugyanezt csinálják az egész országgal, csak "nagyban"... hányinger ez az egész már...
  • Grenzjager
    #11313
    Természtes, hogy ha Fradi fillérekért talál gazdát mivel ca. 1,5 Md Ft a tartozása. Nem az lesz most egy darabig kérdés, hogy hogyan lesz Nb1...hanem az lesz a kérdés, hogy lesz e futball csapat....
    És ezt meg lehet köszönni az eddigi összes sportminiszternek, pénzügyminiszternek, a TSzelnököknek.... áááááá

    Rieb-anc TAKARODJ!
  • Solt
    #11312
    én nem mondtam, hogy ez egyszerű, de szerintem ez lenne a jó... figyeld meg, hogy a végén fillérekért fogják elherdálni az egészet, kiszúrják majd a szemünk valami alamizsnával... én azt tanúltam az élettől, hogy ahol vérszag van, oda gyűlnek a hiénák... márpedig a 6 hektárunknak vérszaga van... értékünk van, de pénzünk nem lesz belőle!!
  • Kaplan
    #11311
    Gondolom üzleti szakon végeztél az egyetemem.. Ez nem olyan egyszerű, ahogy leírod. És most próbálok minden tiszteletlenség nélkül írni hisz öregebb vagy. Nem egyszer kellett már megtanulnom az életben, hogy semmi nem olyan egyszerű az életben mint amilyen könnyű leírni.
  • Solt
    #11310
    komolyan mondom, hogy 31 éves fejemmel sírni tudnék!!! a szertárostól felfelé takarodjon mindenki a picsába! a Nyílt szakmai igazgatónak, és csak olyan emberek jöhetnek az elnökségbe, illetve a Fradi közelébe akiknek zöld a vérük!! elleszünk mi pár évig... majd saját erőből talpra állunk!! vigyék a mocskos pénzüket ahová akarják...
  • Kaplan
    #11309
    Lehet szépen lassan elfelejteni mindent, mert kezd megpecsételődni a sorsunk. Tán még az NBII-t sem éljük túl..?
  • Solt
    #11308
    Kezdődik a hülye mellé duma és szarért hugyért történő kiárúsítás...
  • mukika
    #11307
    10.28: Érvényes a pályázat

    Érvényes a pályázat, de azt még nem tudni, eredményes-e. Rieb György a 100%Fradi hetilapnak elmondta, hogy a KVI-től azt a tájékoztatást kapta, hogy a pályázat érvényes, ami azt jelenti, hogy adtak be pályázatot. Rieb hozzátette, hárman vették ki a pályázati anyagot, de hogy végül kik adták be, arról még nincs információja, hiszen ennél többről egyelőre nem tájékoztatott a Kincstári Vagyoni Igazgatóság. A részletes információkat a KVI hivatott bejelenteni, ami várhatóan másfél-két órán belül megtörténik majd. Természetesen honlapunk erről is beszámol majd, illetve ha addig bármilyen érdemi információ kiderül az ügyben, akkor azt is közzétesszük.
  • mukika
    #11306
  • Csesza
    #11305
    jellemző :S
  • Oncsi
    #11304
    Orosháza -FTC 3-3

    G: Mátyus,Ndjodo(2)

    89.percben egyenlitettek ki:S
  • fradista91
    #11303
    http://www.politaktika.hu/hirek/szektoron_kivul_a_ferencvaros

    érdemes elolvasni...
  • Grenzjager
    #11302
    FTC-Szolnok a székház előtt:
    1. rész
    2. rész

    12. játékos sehol:((

  • chrissparduc
    #11301
    Sajnos szánalmas srácok! :(
    Ez a fradi már nem "A FRADI"!!! :(
  • Grenzjager
    #11300
    Siralmas ahogy van...

    Amit meg az a kb40 15-17 éves müvel most a kapu mögött szánalmas... A cigányozásért pedig kiváncsi vagyok milyen bünti lesz, mert volt a meccsen.

    Dzsodzso eddig is béna volt, de eddig azért be-betalált... az katasztrófa..
  • Gabe18
    #11299
    Nem tudom mi van itt,katasztrófa ez az egész.
    Egy lövés volt egyáltalá egész meccsen amit mi megeresztetünk és a kaput eltalálta?Mert én csak a törtyögésre,forgolodásra,jobbról ballra,ballról jobbra ivelésre emlékszek.Jo a gól is ebből lett de hát ott is már ide iveli,oda iveli,14-16-20 méterről mért nem lehet ráb...ni azt a labdát hogy bevigye még azt a nyomorult szolnoki kapust is mindenestül... De hát nem...
    Az Otto is 20 percekre eltünik.Ma Lipcseinek se ment.Talán tényleg csak Mátyus második félidei hajtása dicsérhető.
    Ez az Afrikai is... Jó tudjuk ugye hogy most jöttek le a fáról,de hát akkor is.Nem igaz hogy ilyet házon belül ne találtunk volna,hanem ezt kölcsön kellett venni Kispestről...
    Kiábránditó na...
  • zaki
    #11298
    1-2...
  • Tojesz
    #11297
    Katasztrófális...
  • banok
    #11296
    ez egyszerűen borzalmas...
  • Csesza
    #11295
    szopunk...
  • szbm
    #11294
    Mindenki a Székház elé!
  • Csesza
    #11293
    argentin Leandro Dizeo-t és a román Diagonescu-t teszteljük

    az argentín jobb szélső védő
    a román pedig védekező középpályás, 21éves

    nagyobb a valószínüsége, hogy a román játékost itt tartjuk
  • Bereet
    #11292
    Chank Yan Chi-t az RTL-en kérdezgették
  • fradista91
    #11291
    nyerni kell.
    csakúgy mint holnap.

    CSAK FERENCVÁROS!
  • Csesza
    #11290
    :CCCCCCCCC

    pedig reménykedtem, hogy Szekszárdot kapjuk :S
  • mukika
    #11289
    a lilákat kiejtő felcsút lesz az ellenfelünk az mk-ban.
  • Solt
    #11288
    jaaa...igen ott volt, de gondolom nem mernek "zsákbamacskát" venni, mert ki tudja mennyire lesz 100%-os a sérülés után, sajnos ő sem fiatal már...:(
  • Csesza
    #11287
    én ugy tudtam, hogy a Hajduk Split-be volt eddig ahogy számolom csak pár hónapot
  • Solt
    #11286
    hogy mi? nem tudok gondolkozni, mert sík ideg vagyok! :)
  • Csesza
    #11285
    már a horvátoknak sem kellett? :O