23418
  • Solt
    #11364
    16:30 kor kezdődik!! :))) de, ha ezek után 0:0 lesz, akkor te leszel az oka!! :D
  • Csesza
    #11363
    nem tegnap volt? :O

    én azthittem, hogy tegnap volt, mondom felmegyek és megnézem az eredményt
    és 0-0 volt kiírva :D

    így már minnyár más :P

    sry
  • 9csöves9
    #11362
    még el sem kezdődött
  • Csesza
    #11361
    10.ek vagyunk -.-
  • Csesza
    #11360
    Fradi - Mezőkövesd 0-0

    hazai pályán, az utolsó helyezettet nem bírjuk megverni? nem tudunk nekik lőni eggyetlen 1 szájbakúrt gólt?

    -----------------------------------------
  • Zenszkij
    #11359
    a pálya szélén, cimborám ilyen sárgaruhás csávó, oszt odaengedtek
  • Matthew Prosac
    #11358
    bla(ma)sz.
  • Oncsi
    #11357
    MI LESZ VELÜNK ?????? Egyre rosszabb...csapnivaló játék,vezetőség,adósságok,pénztelenség,szurkolok eltávolodása,mlsz,kormány,kiröhögnek minket,siralmas helyzet !!! MI LESZ VELÜNK ?????
  • jbal
    #11356
    jó kis meccs volt.azér a bőcs nem adta fel az első fradigól után egyből jött az egyenlítés:D
    melyik csoportnál voltál a stadionon kívülinél vagy amelyik ott volt a 2 szektorban?
  • Zenszkij
    #11355
    Kint voltam a mai meccsen Diósgyőrben. 3-3, kéész. Ennyit tud a csapat Bőcs ellen 1 pont :(
  • Grenzjager
    #11354
    Tüntetés a székáz előtt (NSO) (még a Makó alatt)
  • Grenzjager
    #11353
    Tudom, hogy megoszlik mindenki véleménye, de mivel a tábor nem mehet be sokan szolidálnak velük, ki se mennek a stadion környékére. Az tény, hogy szurkolás nincs - elvétve. Kint a stadionon kívűl azért megy...

    Én nem szólok le senkit, mert volt aki eddig se a kapu mögé járt (mondjuk most mindnekitől meg lett kérve, szórólapozással is, hogy lehetőleg a kapu mögé nem menjenek, de még mindig van vagy 50 ember aki semmit sem ért. Vannak akik több száz kilóméter utaznak a csapatért, az ő hűségüket sem szabad megkérdőjelezni, de tény összefogással hamarabb pont kerülhet az ügyre. Mert a Leosecurity most mire vigyázz több száz milláért??

    De konkrét kérdésedre a válasz a Riebék ellen nem sokat, de egyértelmű, hogy minden amit csinálnak a drukkerekkel jogszerűtlen. Az csak fokozza a meglepetésem, hogy a huligánok járhatnak meccsre, csak az ultrák nem. Miért is? Indoklás? Persze jogszerűen... de a jog és a Ferencváros mára összeférhetetlen fogalommá zülledt...

    Jó lenne újra stadionon belül szurkolni a csapatnak, de amíg ezek vannak sehol sem, még idegenben sem. Nincs rá esély, max hoki, kézi.

    Aktuál >>> Külön RESPEKT a BŐCSnek, mert mindent megtettek, hogy minden Fradista bejusson, de ugye nem hiába van 30% tulajdonrésze a Leo Securitynek a DVTk-ban, TCS meg MLSZ biztonsgági fönök is, tehát mindenhol ott lehet, főleg Diósgyőrben, szal esély sincs. Talán ha nem Miskolcon lett volna a meccs.

    A Családokat és a CSALÁDIAS HANGULATOT továbbra sem látom a stadinonokban, pedig már nem lehet az ultrákra fogni...

    Mindenesetre a kép magáért beszél: (érthető ha a XVI-os egy részéből sok Leós lett...)
    Felcsút-Ferencváros:


    És csak az összehasonlítás kedvéért:
    FERENCVÁROS-Makó 2007:


    FERENCVÁROS-Makó 2006:


    A 12. játékos ereje már abszolúte nem érződik, a szurkolók már nem képesek átlendíteni a csapatot bizonyos holtpontokon a mérkőzés alatt. Nem véletlenül húzta le a Fradi vezetés a 12. mezszámmal elátott mezt az Üllői zászlórúdjáról...
  • Solt
    #11352
  • Oncsi
    #11351
    Ez a Program nagyon tetszik nekem is;)
  • fradista91
    #11350
    Október 20 - Ferencváros-tuzsér
    Október 22 - Magyar Gárda 650fős avatása+Titkolt,RomEr koncert az MTV székház előtt
    Október 23 - ?! ;)
    Október 24 - Ferencváros-Kaposvár

    Lehet kiveszek egy pár nap szabit őszi szünet+születésnapom előtt! :)

    ÖRÖKKÉ KITARTUNK!
  • Oncsi
    #11349
    Bőcs- FTC Vasárnap 16:00
  • skristof
    #11348
    ígyvan, az 5kor lesz amire nem tudok hazajutni, mivl szerdánként 10-8ig sulim van és már így is lógtam pl pénzügyőr elleni meccs miatt. viszont az üllőin ott leszek, 6kor villanyfényes, végre.
    gondolom arra meg te nem tudsz feljutni :\
  • fradista91
    #11347
    Kaposvár-FTC november 7 - visszavágók ;)
  • Csesza
    #11346
    a Fradinak minden kis pénzre szüksége lenne főleg a Magyar kupa fődíjára

    mert ha elsők lennénk a bajnokságban, jó játékkal és vezetnénk is pár ponntal, akkor jól van persze alárendeljük a bajnokságnak a kupát, de nagyon nem ez van...

    de igazság szerint annyival kicsit "szimpatikusabb", mert egy kicsit elferdítette az nso mind a 2 fél nyilatkozatát, mert a meccs előtt sem Urban sem pedig Csank nem úgy nyilatkozott és ezt Urbanrugdagyon Flóri is megjegyezte
    mert én ugy olvastam, hogy őt annyira nem érdekli ha kikapunk és a meccs előtt azért máshogy nyilatkozott
  • Oncsi
    #11345
    Felcsút rémgyenge volt !!! Fejpárbajban vertük őket nagyon,meg helyenként szépen játszottunk!!! 400-500 Fardista lehetett kinn azért volt hangjuk:) Urbánt agyon akarták verni stb:D:D buzi ujpesti!!! Ndjodo tényleg csuszkált,de pára leesett aztán angyon csuszos volt:D

  • skristof
    #11344
    de ha idén sem jut fel a Fradi akkor meg anyázod majd.. egy kupameneteléssel mit érhetne el? ha mondjuk meg is nyeri (amire lássuk be elég kevés az esély tekintve hogy a Debrecen és a Honvéd is ott van még) akkor indulhat az UEFAban.. ilyen kerettel pedig ott sem vinné sokra
  • skristof
    #11343
    magyar kupában: FTC - Kaposvár :)
  • Zenszkij
    #11342
    megvertük a felcsútot LOOOL
  • Csesza
    #11341
    Szekszárd is tovább jutott, remélem most össze sorsolják a 2 csapatot
  • Csesza
    #11340
    megvan a továbbjutás egy soványka 1-0val

    grat
  • Csesza
    #11339
    a 2. félidőben hozzuk a jól bevált Fradi módszert; nem csinálunk semmit, lassítjuk a játékot míg be nem kapunk egy gólt és akkor majd nézünk nagyokat...
  • Solt
    #11338
    ez Ndjodo elképesztő, hogy mennyit esik... viszont jó a Bartha és a Deme...
  • mukika
    #11337
    kintről szépen hallatszik a srácok hangja... lekéstem a vonatot. :S
  • Csesza
    #11336
    vezetünk!

    Ndjodo 0-1

    Lipcsei egy szóló végén gólpasszt adott
  • Csesza
    #11335
    Csank meg kiszívhatja a makkomat -.-

    azt nyilatkozta, hogy őt nem érdekli annyira a kupa, felőle ki is eshetünk ő mindent a bajnokságnak rendel alá,(krvára; kérdem én, hol is állunk a bajnokságban?)
    ez ám a fasza edző...
  • Oncsi
    #11334
    kint:):) ahogy Kanada ellen is meg Sopron-FTC kupadöntőn is:) (nem azt kell érteni,hogy nem mozdulok ki városból,szoktam én járni máshova is:P)
  • zaki
    #11333
    Jah, akkor érthető... :)
    Válogatott meccen kint voltál a bosnyákok ellen?
  • Oncsi
    #11332
    Fehérvári vagyok !! De mentem volna Felcsútra is... annyira nincsen messze:P
  • zaki
    #11331
    Komolyan?
    Te aztán kitartó vagy... :)
    Vagy arrafelé lax?
  • Oncsi
    #11330
    Holnap Jön valaki Fehérvárra FELCSÚT-FTC kupameccsre?

    Én megyek!
  • gabber_saviola
    #11329
    Tavaly még volt egy Tökink, mostmár egy normális csatárunk sincs.
  • gabber_saviola
    #11328
    critical massról jövet (Kistpestere menet) a felűljárón megállva kicsit szétt néztem, hát siralmas minden tekintetben.
  • Oncsi
    #11327
    Ezzel a kerettel hozni kellene a meccseket !!!
  • Chili7
    #11326
    Miért kéne? Mit érsz el vele?
    Egyébként mit szeretnétek elérni ezzel a magatartással?
  • zaki
    #11325
    NB2-es szinten?