23418
  • Grenzjager
    #22250
    Fradiszív átigazolási pletykák

    Bödét elzavarni? Akkor már Holmant is elküldhetik...
    Hajnal Tamás?? ő tud még járni? szegény nyugger, német harmadosztályba nem jó de talán feltámad...

    Vass Ádám, Radó, Márkvárt mind nagyon jó lenne. Talán még a pécsi Kővári és Kiskokó is jöhetne.
  • JimKirk
    #22249
  • barnuska000
    #22248
    nagyon vicces vagy fiacskám
  • sempronius18
    #22247
    Én nem tudom úgy is az MTK nyeri a kupát szóval minden hiába, csak gondoltam csepegtetek nektek egy kis csalfa reményt. :D
  • Zenszkij
    #22246
    Akkor hajrá lilák? Van lejjebb? :D
  • sempronius18
    #22245
    Ha Lilák és a Loki jut be a kupa döntőbe akkor a 4. is kupainduló, mert a Loki úgyis dobogón lesz az UTE-t meg kizárta az UEFA és ők nem MLSZ, hogy az érdemeik miatt felmentsék a barbikat az eltiltás alól.
  • Narxis
    #22244
    Ez az év elmegy építkezésre, majd jövőre.
  • barnuska000
    #22243
    Meglesz a 3.hely
  • Zenszkij
    #22242
    Nehéz lesz ez a 3. hely. Sajnos a Vidinek könnyebb a sorsolása, megint úgy fogunk járni, mint tavaly. Moniz elbaszott itt egy fél évet, ami kárba ment, jövőre jó lenne a nemzetközi kupát érő helyet simán behúzni.
  • barnuska000
    #22241
    Nem hisztizni kellene a sárgák miatt,hanem viselkedni!Érdekes,mindíg a bíró a hibás.....Nem tudom megérteni az értelmetlen és egyben felesleges sárgák begyűjtését.
  • JimKirk
    #22240
    Remelem Dani formaba lendul..
  • Gabe18
    #22239
    "Szokásos" 1-0 meglett.
    Idén ha többi meccset is ezzel az 1-0-al behúzzuk, már jó. De azért jövőre nem ártana valami épületesebb támadójáték.
    Böde meg, hagyjuk... Mondjuk annyiból érthető, ha a 30 másodperc játéka alatt odakeveredett, már maga akarta befejezni. De hát ekkora ziccerre nem passzolni...
  • JimKirk
    #22238
    Passzolhatott volna...
  • ReszegKoldus
    #22237
    Böde 1 perc alatt be is mutatta miért jó hogy csak csere volt :D
  • Zenszkij
    #22236
    Bunkógyuri csapata, gratulálok, a bíró is egy töketlen pöcs.
  • JimKirk
    #22235
    Mind2 belso vedonket elveszitettuk...
  • Zenszkij
    #22234
    max pirosat, Pavlovicot mért kellett kisárgázni, menjen a fenébe
  • ReszegKoldus
    #22233
    De
  • Zenszkij
    #22232
    Meg a bíró se jó, a második félidőben nemigen oszt sárgát.
  • barnuska000
    #22231
    Egy nulla a játék.
  • Gabe18
    #22230
    Előny megvan a szünetre.
    Kövesdiek szépen besárgázták magukat, szerintem lesz is kiállítás.
    Játék annyira nem jó, de ma elég lehet ennyi is ha nem csinálunk valami hülyeséget, mert az ellenfél támadásban nulla.
  • Zenszkij
    #22229
    Győr is bukhat, nincs mese, minden meccset hozni kell!
  • sb1
    #22228
    Szerencsére az sem, hogy gólt kapjunk, utoljára a lilák találtak be, 6 meccs alatt 1 kapott gól az azért eléggé rendben van :)
  • sb1
    #22227
    Sajnos sok jó nem néz ki nekünk, mert a Videoton a következő 2 találkozón a Kaposvár/Mezőkövesd párossal találkozik, míg mi a Diósgyőr/Haladás-sal,de azért bizakodjunk, hátha lesz egy kisiklásuk, mi meg hozzuk mind a kettő meccset :)
  • Gabe18
    #22226
    Mondjuk azért az mostanában nem gyakori hogy megszórjuk az ellenfelet.
  • Livius
    #22225
    Rengeteg gólt kellene szerezni! Növelni kell a gólkülönbséget, mert pontegyenlőségnél mintha majd azzal dőlne el, ha majd szükség lesz rá a Fideszoton ellen.
  • Gabe18
    #22224
    Főleg hogy ma 115 éves a klub. Illene egy jó eredménnyel ünnepelni.
    Ehhez az ellenfél adott, utolsó 4 meccsükön 1 pontot szereztek, és már kieső helyen a Véber alakulat.
    Sajnos nyert a Videó is, úgyhogy főleg kell a 3 pont.
  • banok
    #22223
    Ma meg kell (!) verni a Mezőkövesdet! Kell a harmadik hely, kell az Európa Liga!
  • sempronius18
    #22222
    Jah azt nem tudtam apám nagy Lokista és ők különösen rühellik a fajtáját azért írtam neki. :)
  • Mor3llo
    #22221
    ő sosem volt Fradista, csak trollkodni járt ide, lokista létére :)
  • sempronius18
    #22220
    Az lehet, hogy nem tetszik neked a csapatod jelenlegi játéka és játékospolitikája így bojkottálod őket, de e-miatt egy rivális csapatnak szurkolni érdekes jellemre vall....

    Mondom ezt úgy, hogy sohasem voltam Fradista, de inkább legyen valaki az, mint áruló.
  • Láma!
    #22219
    Túl sokan lepontozták, és ilyenkor elrejti a hozzászólásait.
  • JimKirk
    #22218
    En mar hetek ota nem latom, hogy mit ir. Azt latom, hogy idehanyt valamit de a tartalma el van rejtve. Ez hogy lehet?
  • Gabe18
    #22217
    Na hála istennek.
    Akkor remélem ezentúl mindennemű okosságodat abba a topikba fogod hányni.
  • barnuska000
    #22216
    Ismét Loki drukker leszek.Ti meg szerencsétlenkedjetek,meg sopánkodjatok tovább a zsoldosokkal.SZÉGYEN,SZÉGYEN,SZÉÉÉÉÉÉÉGYEN
  • barnuska000
    #22215
    Azt hiszem,az nb2 a nekünk való.Emberelőnyben nyernünk kellett volna a DVTK ellen.
  • barnuska000
    #22214
    Szégyen,gyalázat
  • Gabe18
    #22213
    Lehet hogy Böde úrnak lassan reszeltek?

    A Ligakupa kiesés után:

    " Az első perctől kezdve futballozni szerettünk volna, de a támadójátékunk minőségével hónapok óta nem vagyok elégedett, és nem csak arról van szó, hogy nem szerzünk gólokat, nem mozgunk eleget és nem szerzünk labdákat, arra pedig nem hagyatkozhatunk, hogy valamelyik középpályásunk, majd eltalálja a kaput A következő szezontól a csatársor arculatát meg kell változtatni. Ez túl kevés a mi szintünkhöz, illetve ahhoz is, hogy ezek a játékosok az új idényben is a Ferencvárosban futballozzanak” – mondta dühösen Thomas Doll, a vendégek mestere. "
  • Breki33
    #22212
    A Regionalligából, azaz a német negyedosztályból szerződtetne támadót nyáron a Ferencváros. Erről maga a kiszemelt, bizonyos Aziz Bouhaddouz beszélt a Reviersport hasábjain, ám a marokkói származású csatár kikosarazhatja Thomas Dollt.
    A (játékos) minap úgy fogalmazott, hogy mivel a legjobb korban van, legalább a német harmadosztályban szeretne játszani. Azt is elismerte ugyanakkor, hogy Thomas Doll megkereste őt, a Ferencváros pedig ajánlatot tett neki. "Nagy megtiszteltetés, hogy egy ilyen múlttal rendelkező klub igényt tartana rám. Nagyon jót beszélgettem a vezetőedzővel, de inkább Németországban képzelem el a jövőmet. Itt magasabb célokért küzdhetnék."
  • Grenzjager
    #22211
    Stopper – A Ferencváros új stadionja