23418
  • Zenszkij
    #22290
    Most hogy mondod van benne valami, hogy ez nem egy Fradi drukker. Sőt szerintem nem is Loki szurkoló. Ez csak egy hülye lila majom lehet, aki itt éli ki magát, miközben Kabáték a pályán kamilláznak :D.
  • Gabe18
    #22289
    Én jól szórakozom rajta amúgy.
    Nyilván senki se hiszi hogy ez a szerencsétlen valaha is Fradi szurkoló lett volna. De akkora ökörségeket tud írni hogy mindig röhögnöm kell rajta.
  • Fabio Capello
    #22288
    +1
  • Zenszkij
    #22287
    én már olvasás nélkül törlöm az üzeneteit, habár lehet érdemes lenne ide felírni és megosztani egymással, mint valami mókás majom trollkodásait :D
  • Láma!
    #22286
    Feladó: barnuska000
    Elküldve: 2014. 05. 11. 15:52
    Tárgy: te bamba teve
    Nekem ne ugassál,te taknyosorrú


  • Zenszkij
    #22285
    Sajnos vannak olyan emberek akiknek az a szórakozása, hogy értelmetlen, idegesítő troll faszságokkal szétoffoljanak topikokat kényük kedve szerint, mert az sg stábja szart se tesz annak érdekében, hogy ez ne így legyen. Az sg színvonala ezért mára már a béka segge alá süllyedt.

    A bánatos lófaszt se érdekelsz barnafos, úgyhogy ha még maradt benned valami normális, bár kötve hiszem, akkor lekopsz innen, mert kitűnik hogy a célod az idegesítés, trollkodás. Ha nem tűnsz el, hát megkérem a Ferencváros fórum közösségét, hogy válasszunk új hg-t. Én szívesen vállalom, ha megszavaztok, egész nap net közelbe vagyok és tudnám törölgetni ennek a nyomoréknak a hozzászólásait közmegelégedésünkre.
  • barnuska000
    #22284
    Rendben van kisfiam,ezt a kirekesztő magatartást akkor most jelentjük...
  • Zenszkij
    #22283
  • Láma!
    #22282
    ha meg valaki más alaposabb, te most itt se vagy...
  • barnuska000
    #22281
    Ha a bíró alaposabban végzi a munkáját,akkor bizony nem nyerünk.
  • DaemoonHunter
    #22280
    Tényleg kezd egyre stílusosabban játszani a Fradi, Doll jól teszi a dolgát.
  • Effe88
    #22279
    jó a csapat
    Doll nem semmi
  • banok
    #22278
    :)
  • JimKirk
    #22277
    Szep vol fiuk!
  • ReszegKoldus
    #22276
    2 gól és egyik se pontrúgásból, nem semmi
  • Sippie
    #22275
    Diallo meg öt méterről mellé fejelte, nabumm :D
  • Zenszkij
    #22274
    5 méterről belőtte :D.
  • ReszegKoldus
    #22273
    Bödeeeeeeeeeeeeee :D
  • Zenszkij
    #22272
    Hülye ez, sztem nagyon jó ez a koreográfia! Sajnos gólt kaptunk közben :(.
  • Zenszkij
    #22271
    Bödének meg kell köszönni a nyáron a szereplést és hagyni továbblépni az NB2-be.
  • ReszegKoldus
    #22270
    csoda lenne ezt a meccset is kapott gól nélkül lehozni
  • Grenzjager
    #22269
    Egy őrült?! Hiszen mind szembe jön!
  • barnuska000
    #22268
    Rendet kellene rakni a fejedben,meg a haverjaidéban is.
  • Solt
    #22267
    Mentálisan kiváló MB2-s szintet képviselnek... ott a helyük. :)
  • Grenzjager
    #22266
    hát kb
    még Bartha a másik nagy liblingem, meg Holczer.
  • Solt
    #22265
    Anyukájába... :)
  • Grenzjager
    #22264
    Na magyar játékosok, a Fradista nevelések közül egy, aki még jönne vissza a Fradiba....
    Tóth Bence
  • Grenzjager
    #22263
    mármint a bátya', igaz kisfiam :)
  • Mor3llo
    #22262
    "és abban hogy jövőre is bent tudunk maradni az nb1-ben"

    azért parádés a pali
  • barnuska000
    #22261
    kisfiam,nézd meg a Mezőkövesd elleni csapatunkat.Igazad van,vanbenne magyar is.
    Namármost.Semmi bajom a külföldi játékosokkal,de mi lennénk a nemzet csapata,vagy mi a fene.Nemde?
  • ReszegKoldus
    #22260
    xenofób vagy?
    egyébként a játékosok jó része nem külföldi
  • barnuska000
    #22259
    külföldi = edző és a játékosok jó része
  • barnuska000
    #22258
    Na kíváncsi vagyok rá,hogy a nagyrészt külföldi csapatunk,meg tudja e verni a nagy és hatalmas DVTK-t?Én bízom a győzelmünkben,és abban hogy jövőre is bent tudunk maradni az nb1-ben,ahová nem is tudom hány év után feljutottunk.Hajrá Fradi!
  • Grenzjager
    #22257
    Mocskos dáblácán... hát nem hiszem el
  • Solt
    #22256
  • Solt
    #22255
    Én is bírom, nincs ezzel gond! :D
  • Grenzjager
    #22254
    Részben igazad van Vass Ádám ügyében, de nálam ő mindig handykappel indul :) ma pl mindent megtett a Fradi nemzetközi szerepléséért, mostmár csak a debrecenieknek kell drukkolni a kupadöntőért.
  • Grenzjager
    #22253
    Lech Poznan ajánlat Holmanért
  • Takezó
    #22252
    adnám, ha jönne Radó, Márkvárt, Bobál
  • Solt
    #22251
    Hááááát nem tudom... a Radó és a Márkvárt oké, Kiskokó és a Kővári esetleg, de a Futács és a Vass Ádám... no meg a Hajnal... pfff...

    Láttam pár dió meccset mostanában, bűn gyenge a Futács, nála még a Böde is jobb, ráadásul a Doll azt mondta amikor idejött, hogy ő a gyors játékosokat szereti.

    A Vass Ádámtól semmi olyat nem láttam, ami miatt a Fradiban lenne a helye, a Hajnal meg ezer éves, akkor inkább már a Kiskokó.

    A Bobál gyereket is meg lehetne környékezni, vagy esetleg a Németh Krisztián Koman kettőst! :)