23418
  • Zenszkij
    #22330
    Jövőhéten remélem a Paks se fog megszakadni és megszívatják a Vidit. Kint lesz vagy 10 e ember. Hajrá fiúk!
  • JimKirk
    #22329
    URISTEN!8-)
  • sb1
    #22328
    Alap :)
    Én idén a dobógót vártam,még a szar ősz után is, úgy néz ki meglehet még :)

    Most ez a Vidi X csak annyiban számít, hogy 2 hét múlva nyernünk kell itthon a Paks ellen, saját kezünkben van a sorsunk! :)
  • JimKirk
    #22327
    bassza meg 1-1
  • Grenzjager
    #22326
    Most is kimondták párszor. Alaptalanul, illetve a maximális cél érdekében.
  • JimKirk
    #22325
    Gyerunk Kovesd!!!!
  • Kaplan
    #22324
    Ami még ennél is durvább, hogy egy tökéletesen elbaszott ősz után mindössze 5 pontra vagyunk az első helytől. Elgondolkodtató, a következő idényben ki kell mondani, hogy cél a bajnoki cím.
  • sb1
    #22323
    Itt már nem fog kettőt rúgni a vidi szerintem, szal nekünk áll a zászló most már :)
  • Muki100
    #22322
    Kap-e tizenegyest a fidi az utolsó 10 percben? Nagy kérdések.
  • Grenzjager
    #22321
    és amit Véber is mondott, hogy Harsányi hova a p--ba rúgja.....
  • Grenzjager
    #22320
  • Takezó
    #22319
    na, és vezet a Mezőkövesd :)
  • Zenszkij
    #22318
    Szép volt fiúk! Zsinórban 8 győzelem, nem is tudom mikor volt utoljára ilyen.
  • Grenzjager
    #22317
    Ha más országba igazol, megértem, légiós, 28 éves, 3 éve van itt, kell még egy új bajnokság, új impulzus.
  • Kaplan
    #22316
    Doll rendkívül szimpatikus edző, higgadt, árad belőle a profizmus. Moniz-ban a fanatizmus volt meg, de a munkássága is pontosan ilyen csapzott volt.

    Kellett ez az időszak, nagyon jó lenne megszerezni a harmadik helyet. Hamarabb léphetnénk egy-két lépcsőfokot mert rá lennénk kényszerítve az erősítésre.
  • Solt
    #22315
    Valamiért rá van cuppanva a kondásokra... sajnálom én is, de, ha nem akar maradni, akkor menjen dolgára.

    Ez a győzelem meg nagyon kellett, végre szerencsénk is van, no meg a Dibusz ma megdolgozott az áráért.

    Csak azt bánom, hogy az a genygóc halmosi nem volt részese a szopásuknak... :D
  • Zenszkij
    #22314
    nem baj a piros lap, meg a kakaskodás a végén, lényeg az a három kiba... pont! :D
  • Kaplan
    #22313
    Nem szabadna elengedni Jovanovicot, bár sajnos ez már utópia csak..
  • Zenszkij
    #22312
    ebben bízok, csak akkor nehogy lekontrázzanak, utolsó 20 perc a miénk lehet
  • Láma!
    #22311
    hadd hajtsanak, ilyen talajon ez öngyilkosság... utolsó 30 percre lépni se bírnak majd
  • Zenszkij
    #22310
    Hova hajt ez a Haladás is? Hajtottak volna a Loki ellen.
  • Grenzjager
    #22309
    :("Nem jutottunk el a tárgyalásokig, mert -ha jól értem- nem kíván velünk szerződni. Rendes srác, jó társ volt idáig…"
    Kubatov

    sajnálom, de el tudom fogadni döntését
  • Láma!
    #22308
    állítólag Jovanovicnak adtak, de nem akart maradni.
  • Grenzjager
    #22307
    Dibusz – Jovanovic, Mateos, Besic, Bönig – Busai, Cukic – Jenner, Leonardo, Ugrai - Böde
    Cs.: Jova, Hidvegi, Ionescu, Diallo, Nagy, Péter, Laczkó

    Ugrai kezdő a Hali ellen, pikáns.

    Nem tudom milyen csapatunk lesz jövőre, de szerintem luxus hogy Jovanovicsnak és Jennernek nem adtak eddig hosszabbítást.
  • Gabe18
    #22306
    Szerintem ma van az utolsó esély Video pontvesztésre. Mivel még van esély a bent maradásra, talán a Mezőkövesd megpróbálja a "lehetetlent" . Jövő héten a Diósgyőr idegenben már nem fog nagyon erőlködni.
    De mindegy is, ha mi hozzuk a 6 pontot, a két meccsen, akkor megtettük amit lehetett. A többi nem rajtunk múlik.
  • Grenzjager
    #22305
    benéztem az ETO-val a táblázaton
  • Láma!
    #22304
    mi a Pakssal játszunk
  • Grenzjager
    #22303
    és hát sajnos nem nekünk áll a zászló, mert majd mi játszunk Kövesddel, ők meg otthon a diókkal.
  • sb1
    #22302
    Ma akármilyen játékkal is, de 3 pont kell a Hali ellen, mert a Vidi tuti hozza a Mezőkövesd ellen.
    És ha most mindketten nyerünk, akkor az utcsó fordulóban dől el, ki lesz a 3...
  • JimKirk
    #22301
    Imadom a sracot! 8-)
  • Solt
    #22300
    FTC: "Németországban az emberek azt mondják, hogy amilyen gyorsan csak lehet, menjek el innen, mert az a bajnokság gyenge. Engem viszont ezek a vélemények nem érdekelnek. Járom a saját utamat és nem leszek csalódott, ha Magyarországon folytatom. Szeretnek a szurkolók, mindjárt elkészül az új stadion és minden feltétel adott. Emellett az ember egy ilyen klubot nem hagy csak úgy ott" - mondta Muhamed Besic az MTVA kamerái előtt.
  • JimKirk
    #22299
    De jo ez a video!
  • Grenzjager
    #22298
    ultras-tifo.net : Ferencváros-Diósgyőr
  • Grenzjager
    #22297
  • Zenszkij
    #22296
    milyen csendes lett a forum a balfék nélkül :D
  • a.carkey
    #22295
    Meghalt Orosz Pál
  • JimKirk
    #22294
    Mondjuk en el sem olvasom a hozzaszoalsait, privatjait!:)

    Szoval keszuljunk fel!
  • Zenszkij
    #22293
    Ez szép! A nap híre, máris jókedvem lett :D
  • JimKirk
    #22292
    Varom a kovetkezo accountjat!:)
  • Monoton
    #22291
    Csesza már nem aktív a fórumon, így ha valaki elvállalná, hogy házigazda lesz a témában (és a többiek is támogatják), írjon egy levelet ez ügyben [email protected] címre.