23418
  • gabber_saviola
    #11863
    komolyan, ez már vicc :(
  • Solt
    #11862
    Kezdődik...
  • Gunnersboy
    #11861
  • Csesza
    #11860
    Vincze Ottó súlyosan megsérült

    A botrányosan végetért Artmedia elleni edzőmérkőzés legnagyobb vesztese Vincze Ottó, akibe a második félidőben, a pozsonyi Mráz brutálisan beleszállt.

    bokaszalag szakadás
  • Csesza
    #11859
    tv2 híradóban lesz valami felvétel a meccsről és a balhéról

    nem is várhattunk mást azoktól...
  • Grenzjager
    #11858
    A tótok hozták a szokott formájukat:
    Lipcseit leköpték, félbeszakadt a Fradi szlovákiai edzőmeccse

    Indulatokkal teli, botrányos mérkőzést játszott egymással a szlovák Artmedia és a Ferencváros Dunaszerdahelyen. A nemzeti ellentétekkel is átitatott "barátságos" összecsapást 2-0-s hazai vezetésnél lefújta a játékvezető a sok durvaság miatt.

    Ünnepnek indult, botrány lett belőle. A Ferencváros labdarúgócsapata Dunaszerdahelyen vendégeskedett, ahol a szlovák Artmedia gárdájával találkozott felkészülési mérkőzésen. Közel 2000, többnyire magyar nemzetiségű néző gyűlt össze a találkozóra. Sokan ruccantak át Magyarországról is, de a felvidéki magyarok is szép számban képviseltették magukat. Ennek megfelelően főleg a mieink hangját lehetett hallani a stadionban, a szlovákok, mármint a játékosok azonban ezt nehezen viselték idegileg.

    Az első félidő nagy részében még viszonylag sportszerű volt a meccs, a folytatásban azonban elszabadultak az indulatok. A játékrész végén Lipcsei Pétert, az FTC csapatkapitányát lekönyökölték, így hosszasan ápolni kellett. Ezt követően egyre durvább belépőkkel és nyilvánvaló provokációval vétették észre magukat az artmediások, akik közül a legbotrányosabban viselkedő Kozákot saját edzője cserélte le, miután leköpte Lipcseit. A játékvezető végül idő előtt, 2-0-s pozsonyi vezetésnél lefújta az összecsapást. Az ideges hangulatban szerencsére a zöld-fehér drukkerek megőrizték hidegvérüket, bár verbálisan azért kiosztották a szlovák alakulat tagjait.

    Júniusban, tót másodsoztályban: Dunaszerdahely - Puchov ott lesz mit törleszteni a puhóiaknak...
  • zsilike
    #11857
    csak annyi h teljesen leégetik magukat,az angolok meg csak néznek h mi a tetves fasz folyik ebben az országban!szerintetek következő befektető?ezek után!tisztagáz.kb olyan h rádiót árulok,ami nem müködik,de meg kell venned hozzá a tv-met is!/meg a wc kefét).kurva életbe h nem lehet kilökni ezt a patkányt?(okat)jogrendszer ultra gáz nálunk,komolyan szánalmas és elkeseritő h nem is fog változni semmi vszleg.
  • Csesza
    #11856
    "Vereség az eldurvult meccsen"

    Artmedia - Fradi 2-0
  • Kaplan
    #11855
    Azt eddig is tudtuk, hogy az angolok hozzáállásával nincs gond.. Csak az a fránya magyar jog..
  • ICEMAN15
    #11854
    Nenzeti Sport mai címlap"KOMOLYAN VESZIK A FERENCVÁROST"
  • Csesza
    #11853
    A pepsifoci.hu információi szerint Csank János, az FTC edzője szívesen látná az Üllői úton Csiszár Zoltánt, az Orosháza játékosát. A 25 éves, remek felépítésű védő honlapunknak elmondta, már többször is beszélt a ferencvárosi edzőkkel és vezetőkkel.
  • Csesza
    #11852
    Mind a tizenhárom meghívott pályázó átvette az FTC-ingatlan értékesítésére kiírt immár hatodik pályázat írásos anyagát.

    az eredetileg február 13-ára kiírt leadási határidőt 9-ére, azaz a törvény által engedélyezett legkorábbi napra kívánják előrehozni
  • Mike
    #11851
    én???? milyen párttag? :o
  • [Jakuza]
    #11850
    Te vagy a parttag ha jol emlekszem nem en :D
  • Mike
    #11849
    hm, nemtudom
  • Mike
    #11848
    sry, én ilyen parazst vagyok az sg-n, Jakuza a megmondhatója, igaz Jakuza?
    persze tudok azért viselkedni is :)))
  • [Jakuza]
    #11847
    Akkor kezdjel el azon gondolkozni, hogy miert alakult ki ez a helyzet.
    Valoszinuleg nem veletlenul.
    Nem gondolom azt, hogy mindenki anyazik, ha rendes dolgot tesznek veluk.
    Bezzeg ha szemet valaki.
  • Solt
    #11846
    Na Jakuza megelőzött...

    Futtában még annyi, hogy, ha így indítasz, akkor más lenne a kép rögtön! :)
  • Mike
    #11845
    az a baj hogy erre én lusta vagyok
    ellenebn sokat lógok az sg-n, és gondoltam van itt épp elég ember, aki majd felvilágosít

    meg ugye mai pol. helyzetben milyen cikket lehet olvasni a témában
    a) köcsög állam
    b) köcsög hörgők
    c) rohad itt minden

    és akkor ebből hüvelyezzem ki, mi is történmt
    (nem lehet)
  • [Jakuza]
    #11844
    Ha rendesen elolvastad volna a postokat akkor most realis keped lenne a dologrol, mint pl valoszinuleg valami ismeros uzletembernek akarjak eladni a teruletet jo Magyar szokas szerint az ugyeskedok, mikozben egyre jobban leszoritjak a telek arat.
    Arrol nem is beszelve, hogy nem kis szerepe van a Ferencvaros elleni kozjateknak a multban gyokerezo politikai ellenszenvnek a klub fele.
    Egy Vasassal az elvtarsak sose tennenek ilyet.
    Szoval tajekozodj elotte, mielott barmi okosat szeretnel mondani.
  • Mike
    #11843
    Ja és szia Jakuza, rég láttalak :)
  • Mike
    #11842
    hátööö, itt most a hivatalnokokra gondoltam
  • Mor3llo
    #11841
    Max az államnak biznisz.
  • Mike
    #11840
    aha
    itt már megint valami jó kis biznisz van a háttérben, ahogy az lenni szokott, vagy nemtom
  • Mor3llo
    #11839
  • [Jakuza]
    #11838
    Mas kluboknak is vannak tartozasai.
    Pl a Vasasnak is rengeteg volt, csak ok az allambacsitol 1Ft-ert megkaptak a berleti jogot,plusz tamgoatast vagy teszem azt a Ferencvarosi stadion felujitasara szant penz atvandorolt az Ujpest palya epitesere.
    Szoval eleg ketelu fegyver amivel dobalozol. Sot akkor elmondanam, hogy minden csapat kap tamogatast, csak nem kozvetlenul az allam bacsitol, hanem az onkormanyzatoktol, ami szinten allami penz.
    Raadasul nem is arrol van itt szo, hogy a Ferencvaros az allambacsihoz kuncsorogna penzert, hanem arrol hogy ne furjak meg a palyazatait, mint teszem azt a Angol palyazatot, ami valljuk be igen csak az allam hibajabol hiusult meg.Ugyanakkor beszelhetunk arrol is, hogy amikor kizartak a Ferencvarost akkor nem csak o nem felelt meg a NBI-s license feltetelnek, de a tobbi csapatot nem igazan akartak huvosre tenni, mikozben az ilyen mutyizasokat engedik, hogy NBIII-as csapat megvasarolhat NBI-s tagsagot, ami egyenesen nevetseges.
    Szoval hol is van itt egyenlo elbiralas es miert csak a Ferencvaros felett akarnak a korrupot es elfogult vezetok itelkezni ?
  • Mor3llo
    #11837
    sztem sem kellene:P:DDD
  • Solt
    #11836
    Én sem... megkéne már tanulni 10-ig elszámolni! :)) Holnap szívesen, ha addig nem reagál senki! Az MTK-s dolgot inkább nem fejtem ki, mert bann lesz a vége! :))))
  • Mike
    #11835
    igaz
    mert mondjuk külső szemlélő csak azt látja, pár ember azt akarja, fizessen az állam
    mindenestre nem akartam agressziv lenni

    de ha gondolod, meg nem túl megterhelő, vázlatosan elmondhatnád miről van szó, megköszönném

    (meg azt is mi van az MTK-val :)
  • Solt
    #11834
    Kicsit feszült vagyok mostanában... lehet, hogy lassan megjön! :)))))))
  • Solt
    #11833
    Ha jól értelmezen első hozzászolásod, az nem érdeklődő a témában, hanem inkább picit ítélkező szaga van! Ezért volt az én reakcióm is olyan, amilyen! Ha valamiben nem vagy jártas, akkor íélet előtt tessék tájékozódni, hogy, hogy is van ez! Kezd mondjuk az elmúlt másfél évvel... így talán világos lesz, hogy miért óbégatnak emberek hajón!
  • Fabio Capello
    #11832
    Igazad is van részben, és nem is. A probléma az, hogy Solt számára agresszív, támadó módon fogalmaztad meg a mondandódat (-lehet tudtodon kívül, lehet szándékosan-). A lényeg hogy ne ezen balhézzatok össze, maradjunk annyiban, hogy semmi bajod a Fradival, csak rosszul fogalmaztad meg a mondandódat.
  • Mike
    #11831
    naja csakhogy én nem járok ide
    lövésem nincs az egészről, csak olvastam a tenderről, meg hogy emberek hajón óbégatnak

    meg hallottam pazarlásról, meg hogy másodosztályban nem sikerült produkálni, de erre azért nem vennék mérget

    megmondom őszintén, lövésem nincs mi megy ma MO-n klubcsapatok szinten

    láttam tavaly a válaogatott szereplését, ami tetszett, ejha, ennyi :)

    szal ne akarj engem itt mindjárt megfojtani, légyszi
  • Solt
    #11830
    Akkora hülyeséget beszélsz, hogy még vitatkozni sincs értelme...

    Szerintem rajtad kívül mindenki érti aki idejár, hogy miért irányítottalak az MTK topicba...
  • Mike
    #11829
    ja értem
    állambácsi adjon segélyt, fizesse ki mindent, és minden maradjon a régiben? a fociban a produktum igy is nagyjából nulla

    MTk-hoz egyébként meg mi közöm?
    annyira sem érdekel az MTK mint a Fradi

    de félre ne érts
    én nem a Fradit akarom rugdosni, vagy veletek kötekedni
    csak egyszerüen nem értem a reakciókat

    gondoltam itt majd elmagyarázza nekem valaki, normálisan, értelmesen,m logikusan (kurvaanyázás nélkül)
  • Solt
    #11828
    ennél konkrétabb nem szeretnék lenni...
  • Mike
    #11827
    oda minek?
  • Solt
    #11826
    Kittyke! Haladj tovább az MTK fun topic-ba....
  • Mike
    #11825
    akkor miért nem fizetik ki a 2mrd-t a fanok, amit a club volt szives felhalmozni
    miért az állam (Vagyonkezelő) hibás az elmúlt 10 év sibolásaiért?
    nem az állam tette tönkre az FTC-t hanem a vezetői

    másrészről megjegyeznem, FTC - miért mindig a fociról szól? az FTC-nek ezer más szakosztálya van, olyan is ami nincs csődben
  • Grenzjager
    #11824
    tény a hatalom fél --> #11778

    Az is igaz hogy vannak olyan erők, amelyek már nem is láthatatlanok amelyek a Ferenváros kivégzéséért lobbiznak. talán most nyugalom lesz, ezért félek a magyar(országi) befektetőtől és drukkolok a skótnak.